اعلام جزئیات شهریه دوره‌ شبانه دکتری ۹۶ دانشگاه شهید رجایی

//اعلام جزئیات شهریه دوره‌ شبانه دکتری ۹۶ دانشگاه شهید رجایی

مدرسان شریف

اعلام جزئیات شهریه دوره‌ شبانه دکتری ۹۶ دانشگاه شهید رجایی

شهریه پذیرفته‌شدگان رشته‌های مختلف تحصیلی دوره‌ نوبت دوم مقطع دکتری تخصصی سال ۱۳۹۶ دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی تست، میزان شهریه دوره نوبت دوم (شبانه) مقطع دکتری دانشگاه شهید رجایی در هیأت امنای دانشگاه در دست بررسی است و به احتمال زیاد برابر جدول زیر (شهریه سال تحصیلی ۹۶ -۹۵) با افزایش تا حدود ۱۵ درصد خواهد بود. این شهریه فقط بابت ارائه خدمات آموزشی است و شامل خدمات رفاهی نمی باشد. توصیه می گردد داوطلبان نوبت دوم قبل از انتخاب رشته به جدول مربوط توجه و در صورت امکان پرداخت شهریه نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون اقدام نمایند.

تبصره ۱ : مبالغ شهریه دریافتی در صورت انصراف و یا اخراج دانشجو در هر مقطع زمانی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

تبصره ۲: شهریه های فوق برای ۹ نیمسال تحصیلی می باشد و شهریه مازاد بر ۹ نیمسال به صورت نیمسال مازاد محاسبه و از دانشجویان دریافت خواهد گردید. در ضمن میزان شهریه دروس جبرانی، مردودی، حذف اضطراری و ن ایر آن براساس شهریه دروس تک درس و به صورت جداگانه محاسبه و دریافت می شود.

۱۳۹۶-۳-۸ ۲۲:۱۱:۱۸ +۰۴:۳۰۹ خرداد, ۱۳۹۶|دکتری سراسری|۱۲ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
V N
V N

دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت میگیره؟آیا مایی که قبول نشدیم امیدوارباشیم؟

Nasrin
Nasrin

سلام . ببخشید کسی در مورد تکمیل ظرفیت دکتری آزاد خبر داره ؟ اگر کسی دعوت نشده باشه برای مصاحبه باز هم میتواند شرکت کند ؟ لطفا اگر کسی خبری داره حتما من را راهنماییم کنه اخه خیلی نگرانم امسال قبول نشم

دانشجو
دانشجو

سلام
چه رشته ای دعوت شدی؟

الف پاییز
الف پاییز

سلام براستی ما را چه شده است که دیگر وجود شرایط مادی حرف نخست را در روند پذیرش در دانشگاه می زند. چه بسیار از استعدادها که به دلیل نداشتن قدرت مالی مناسب تنها باید بسان من افسوس بخورند.

ماهان
ماهان

دانشگاه محقق اردبیلی چطوره?من شبانه دعوت به مصاحبه شدم.لطفا اگر کسی خبر داره،اطلاع رسانی کنه.با تشکر

مریم
مریم

با سلام، دانشگاه بسیار افتضاحی می باشد، برای دانشجویان شبانه وام وزارت علوم تعلق نمیگیرد،چون به گفته مسئولین دانشگاه،دانشگاه تربیت دبیر زیر مجموعه وزارت آموزش و پرورش می باشد نه وزارت علوم!!!!!از شما خواهش میکنم برای ثبت نام در دوره شبانه این دانشگاه بیشتر تحقیق کنین،،من که به شخصه خیلی ناراضی هستم…مسئولآن دانشگاه نیز روحیه وزارت علومی ندارند……تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مجمل…

دانشجوی دکتری
دانشجوی دکتری

خواهشاً منصفانه قضاوت کنیم و به خاطر محدودیت های مالی که تمام دانشگاهها در حال حاضر با اون دست به گریبانند حیثیت علمی دانشگاه رو زیر سوال نبریم و به عقیده بنده این دانشگاه چه در رشته های علوم پایه و علوم انسانی و چه در فنی و مهندسی جزو دانشگاههای رو به رشد و با پتانسیل علمی بالایی است.

ثریا مومیوند
ثریا مومیوند

سلام
من دکترای دانشگاه محقق دعوت به مصاحبه شدم میتونید به من کمک کنید تا بدونم مصاحبه به چه صورت برگزار میشه ؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید به ایمیلم جواب بفرستید

دانشجو
دانشجو

سلام نگفتید چه رشته ای؟

بدو ورود به شبانه
بدو ورود به شبانه

سلام. من میخوام شبانه شهید رجایی را انتخاب کنم؟ به نظرت برم یا نه؟

امیرعلی
امیرعلی

به قول شاعر که در جایی می فرماید:
نرو، تو هم مثه من نمیتونی دووم بیاری نرو…

فاطمه
فاطمه

موافقم اصلا خوب نیست ن از نظر علمی ن روحی