مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری  هم آموز

زمان اعلام نتایج دکتری 97 – نتایج نهایی

نتایج نهایی آزمون دکتری 97 اعلام شد.

نتایج کنکور دکتری 97 - 98 سراسری و آزاد

به داوطلبان عزیز شدیداً توصیه می کنیم جهت اطلاع سریع و لحظه ای از اخبار اعلام نتایج آزمون دکتری 97 در کانال تخصصی دکتری پی اچ دی تست عضو شوند. کلیک کنید …

به گزارش پی اچ دی تست، اعلام نتایج اولیه دکتری 97، در روز 27 فروردین ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور بود و زمان اعلام نتایج کنکور دکتری 97 نیز نیمه اول شهریور منتشر خواهد بود.

کانال تلگرام دکتری

نحوه دریافت نتایج کنکور دکتری 97

داوطلبانی که در کنکور دکتری 97 شرکت کرده اند، می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و وارد کردن اطلاعات شخصی و داوطلبی خود نسبت به دریافت کارنامه دکتری 97 اقدام نمایند.

زمان اعلام نتایج دکتری 97 - 98

 

فرآیند انتخاب رشته دکتری 97

پس از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی سال 97، فرآیند انتخاب رشته داوطلبان دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد اسلامی به طور جداگانه صورت گرفت و داوطلبان می توانستند با توجه به نمره تراز و رتبه کسب شده در آزمون بر اساس کارنامه اعلام نتایج کنکور دکتری 97، نسبت به انتخاب اولویت های مدنظر خود از میان رشته محل های موجود در دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری 97 و دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 آزاد اقدام کنند.

پس از پایان مهلت قانونی انتخاب رشته، سازمان سنجش با توجه به حدنصاب نمره اعلام شده از سوی دانشگاه ها و با توجه به نتایج کنکور دکتری 97 و دانشگاه آزاد بر اساس رتبه داوطلبان، اقدام به بررسی اولویت های انتخابی داوطلبان این آزمون در انتخاب رشته نمود.

سپس نتایج انتخاب رشته آزمون 97 شامل رشته محل هایی که هر داوطلب مجاز به حضور در مصاحبه آنها شناخته شده بود، منتشر شد و داوطلبان می توانستند در رشته محل های مدنظر خود جهت مصاحبه حضور یابند و جهت پذیرش در مقطع دکتری تخصصی سال تحصیلی 97 – 98 به رقابت بپردازند.

پیگیری فرآیند انتخاب رشته و نیز دریافت نتایج انتخاب رشته و پس از آن دعوت به مصاحبه دانشگاه ها برای دانشگاه های دولتی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور و برای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی از طریق مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه صورت گرفت.

مطابق معمول، جزئیات حضور در مصاحبه دکتری 97 دانشگاه های دولتی نیز از طریق سازمان سنجش و نیز دانشگاه ها و مصاحبه دکتری 97 دانشگاه آزاد از طریق مرکز سنجش و پذیرش و نیز واحدهای این دانشگاه اعلام شد.

 

ظرفیت پذیرش دکتری 97

قابل توجه است که ظرفیت پذیرش دکتری 97، حدود 24 تا 26 هزار نفر اعلام شده است.

 

تکمیل ظرفیت دکتری 97

درخصوص تکمیل ظرفیت دکتری 97 باید گفت که ﻃﺒﻖ ﻣﺼﻮﺑﻪ ﻫﻔﺘﻤﻴﻦ ﺟﻠﺴﻪ ﺷﻮرای ﺳﻨﺠﺶ و ﭘﺬﻳﺮش داﻧﺸﺠﻮ در دوره ﻫﺎی ﺗﺤﺼﻴﻼت ﺗﻜﻤﻴﻠﻲ، از ﺳﺎل 1397 ﺑﻪ ﺑﻌﺪ، ﻣﺮﺣﻠﻪ ﺗﻜﻤﻴﻞ ﻇﺮﻓﻴﺖ در آزﻣﻮن دﻛﺘﺮی برگزار نخواهد شد.

با این حال در صورت تغییر در این تصمیم از طریق همین سایت و کانال پی اچ دی تست اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
...
...

دوستانی که میفرمایند با معرف هاشون صحبت شده، آیا بررسی از طرف دانشگاه بوده برای سازمان سنجش؟

Archi
Archi

سلام . نتایج آزاد هم ۱۰ اعلام میشه ؟! یا دیر تر …

رسول-کامپیوتر
رسول-کامپیوتر

کاهش ظرفیت در دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی
شاهانی، سرپرست مرکز سنجش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: شیوه نامه دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی در حال بررسی است. از جمله تغییراتی که برای این شیوه نامه در نظر گرفته شده، تهیه شیوه نامه‌ ای مانند وزارت علوم و با همان جهت گیری و سبک کاری است.

امسال کاهش ظرفیت در این دوره را شاهد خواهیم بود و یکی از چالش هایی که باید به آن توجه شود جداسازی کلاس های مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی از یکدیگر است.
https://phdtest.ir/1396/05/%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D8%B8%D8%B1%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%AF-96-97-%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%AF/

Saeed
Saeed

از سازمان سنجش بخواین زودتر بزنه. لطفا همه برید درخواست بدید

ندا
ندا

تابستون امسال رو زهرمارمون کردند،همش انتظار،هر روز تقویم رو نگاه میکنم بعد میگم امروز تازه ۲۶اوه کو تا دهم،چه پروسه سختیه از اسفند که امتحان میدی تا شهریور که جواب بیاد،نمیتونم هیچ برنامه ریزی کنم

گیسو
گیسو

دقیقا مال منم کوفت شد هیچ کاری نکردم کارمم دارم از دست میدم چون اگه خدا بخواد قبول شم باید یکی رو جایگزینم کنم به خاطر همین همش تحت فشارم که بهم میگن چی شد چی شد اگه یه کمم دیر اعلام بشه واقعا بیکارم میشم چون پذیرش نیروشون تا اخر مرداد ماهه 🙁

پاسخ به گیسو
پاسخ به گیسو

دوست گرامی این مشکل اعلام نتایج و اشتغال را شاید بسیاری از ماها بنوعی داریم انشالله شما هم همراه با دیگران قبول میشوید و‌همه چی با هم ردیف میشه دیگر چیزی نمانده به امید خدا ،آزاد و سراسری تا دهم تکلیفش روشن میشه ، با آرزوی قبولی همگی شما دوستان گرامی

کنکوری
کنکوری

سلام دوستان
ان شالله این روزا خوشحالیتونو ببینم
من خودم پشت کنکوری بودم و امسال با کلی بدبختی مصاحبه دادم که نتیجه رو الله اعلم
میگم کسی واقعا از این داستان معرف و تناس گرفتن ها و صلاحیت و این چیزا خبر داره؟؟؟؟
اصلا چی هست؟
ممنونم

پاسخ به کنکوری
پاسخ به کنکوری

دوست گرامی ممنون انشاالله شما هم همراه با دیگر دوستان موفق بشید، اصلا نگران این معرف و صلاحیت و تماس یا عدم تماس نباشید و دهنتون را درگیر این افکار هم نکنید توکل بخدای بزرگ‌کنید و این چند روز را هم صبر کنید،

ادامه پاسخ به کنکوری
ادامه پاسخ به کنکوری

با سلام مجدد فقط خاطرنشان کنم در هنگام انتشار کارنامه نتایج انتخابات رشته مربوط به دانشگاه های دولتی در همان صفحه رویت کارنامه لینک فرم صلاحیت عمومی بود که باید با خرید کارت ۳۳ هزار تومانی فرم را آنلاین تکمیل می‌کردید و همراه با اسکن برخی مدارک مدارک شخصی و شغلی بارگزاری و کد پیگیری دریافت می‌کردید اگر برای شما چنین نبوده سریع ترجیحا حضوری و اگر نشد از طریق سیستم پاسخگویی با سنجش تماس بگیرید در هر حال بازم بنظر من برای کسانی که در ارسال فرم صلاحیت عمومی تاخیر یا اشکالی برایشان پیش آمده اگه فرد قبول نهایی… ادامه نظر»

افسون
افسون

سال گذشته هم بود ،و با بعضی تماس میگرفتن و یه عده هم نه،هیچ ربطی هم به پذیرش نهایی نداره ،

فرشته
فرشته

phdعزیز همراه همیشگی ،تنها کسی که تو این مدت با ما بودی و مرهم دل خسته و داغونمون بودی تنها کسی که ما برات مهم بودیم و به فکرمون بودی لطفا نظرات ماها رو به سنجش انتقال بده .دوست داریم
قربان تو داوطلبین منتظر

ز
ز

بسیار عالی می شود اگر پی اچ تست هم در این میان به سازمان سنجش در این باره تذکری بدهد چون واقعا ۱۰ شهریور دیر است و به نظر من می شود خیلی زودتر از اینها اعلام کرد، با تشکر از شما.

سردرگم
سردرگم

همیشه زودتر از زمانهای اعلامی غیر رسمی اعلام خواهد شد. به نظرم تو هفته آینده اعلام میکنند.

حسن
حسن

دوستان تکمیل ظرفیت چی شد ؟

Titi
Titi

دوستان اگر یه معرف های کسی زنگ نزنن یعنی طرف قبول نشده؟!!

افسون
افسون

نه عزیز ربطی نداره

یاسر
یاسر

سلام چند وقت پیش یکی از دانشگاهها خودش (نه سنجش)با معرف من تماس گرفته بودن و در مورد من تحققیق کردن
این میتونه نشونه قبولی باشه؟کسی اطلاع داره؟

linguist
linguist

خیر دوست عزیز. قصد نامید کردنتونو ندارم ولی برای من هم سال ۹۴ رفته بودن رسیده بودن ولی پذیرش نشدم. انشالله شما قبول میشید

....
....

با سلام بنظرم همه ی این داستان ها و معرف ها الکی هستن کلا چه معرف باشه چه نباشه فرقی نمیکند بنظرم دانشگاه ها هر طور بخوان دانشجو برمیدارن همه چی پارتی بازی شده و هر کسی را که دلش بخواد دانشگاه میگیره فرقی نمیکنه آزاد باشه یا دولتی من که امسال قبول نشدم ولی واسه آخرین بار شرکت میکنم امسال امیدوارم سالی دو بار برگزار بکنن کنکور را چون قول دادن سالی دو بار برگزار بکنن کنکور را ……….

دکتری 96
دکتری 96

دوستان گرامی وقت بخیر ، هیچ نتیجه ای اعلام نشده که داوطلب پذیرش شده باشد ، جایی بس تاسف است که یک سری از دوستان می گویند که به ما زنگ زدند و گفتند شما پذیرش شدید یا تماس گرفتن را مبنی بر پذیرش نهایی تلقی می کنند!! دوستان گرامی این روند نه تنها منطقی نیست بلکه تقلب محسوب می شود و دانشگاه هیچگاه برای قبولی یک نفر خودش را زیر سوال نمی برد بلکه تابع سازمان سجنش است و خودسرانه وعده و وعید نمی دهد. لطفا اینگونه خبرها را از ذهنتون دور کنید چون برای شما که در این… ادامه نظر»

قابل توجه
قابل توجه

سلام قابل توجه شما ک برخی دانشگاه ها در بعضی گرایش ها اعلام کردن و قبولی لین افراد قطعی ورا که با توجه به تراز مربوطه امتیاز مصاحبه رو جوری تنظیم میکنن ک شخص مورد نظر با اختلاف بالا قبول شده باشه
اگر کسی باش تماس گرفته شده و تعهد داده در قبولی خودش تردید نداشته باشه مخصوصا دوستانی که جزو نفرات تک رقمی کنکور بودن چرا که تنظیم نمره مصاحبه این افراد با دقت و اطمینان خاطر بیشتری انجام گردیده است

مضطرب
مضطرب

رتبه من ۲ شده، از بس استرس دارم همش سر درد دارم.
هیچ تماسی هم گرفته نشده ،

Sadaf
Sadaf

من به هیچ کدوم از معرفام زنگ نزدن…این یعنی قبول نشدم؟

دانشجو
دانشجو

مطمئن باشید همون دهم شهریور میاد چون که گفته روز جمعه دهم نتایج اعلام میشه حالا خدا کنه صبح اعلام‌کنن نزارن تا شب

naseh
naseh

برخود مسلط باشید، این تمام زندگی نیست سلام دوستان عزیزم حوالی سی تا چهل سالگی فهمیدم هرچه زیستم اشتباه بود! (حالا که به حوالی ۵۰ رسیده ام خوب تر می فهمم که ) چیزی بالاتر از سلامتی چیزی بهتر از لحظه ی حال بااهمیت تر از شادی باارزش تر از تخیل و در صدرِ همه نفسهایی که نفهمیده دَم و بازدَم می‌شدند! نیست حالا می‌فهمم استرس تشویش دلهره ترس ِآزمون ترس ِنتیجه ترس ِکنکور (دلهره آزمون های ضمن خدمت) (ترس از حضور ناغافل اعضای گروه آموزشی استان و ناحیه و سوال های بی ربطشان ) ترس از آینده وحشت از… ادامه نظر»

علی
علی

با سلام.
سخن تامل برانگیز و زیبایی بود-
ان شا الله خداوند به شما سلامتی دهد.
برقرار باشید.

مسعود
مسعود

بله واقعا درست میگید

رسول-کامپیوتر
رسول-کامپیوتر

یعنی اگر شما به ۲۰ سال قبل برگردی، حاضری به خاطر سلامتیت همه مواردی رو که گفتی بیخیال بشی؟ یعنی نگران نباشی؟ درسته که کل زندگی هیچه اما خب باید زندگی کرد، تلاش کرد، زحمت کشید، سختی رو تحمل کرد، بعضی جاها نگران شد، بعضی جاها عصبی شد. همه اینها بخشی از زندگیه. یک آدم موفق قطعا بارها شکست خورده. هر بار هم که شکست خورده قطعا ناراحت شده. اما خب ادامه داده. من به شما قول میدم که اگر زمان به عقب برگرده، شما باز هم این دغدغه هایی که گفتی رو خواهی داشت. شاید نهایتا این مدرک دکتری… ادامه نظر»

H
H

دوستان سلام
کسی اطلاع داره اعلام نتایج مربوط به دانشگاه های سراسریه یا آزاد هم همزمان اعلام میشه؟

دكترا ٩٦ - هوش مصنوعي
دكترا ٩٦ - هوش مصنوعي

خسته میشن واقعا. یکم زود نیست!! میخواستن بذارن مهر بگن.

دکترای علوم پایه
دکترای علوم پایه

انشالله که همه دوستان قبول بشن.
ولی کسانی که قبول نشدند، با این استرسی که بخاطر اعلام نتایج به داوطلبا داره وارد میشه، با چه روحیه ای می توانند خودشان رو برای آزمون سال بعد آماده کنند.
یعنی کاملا داغونت میکنند با این پروسه های زجر آور

ساران
ساران

سلام دوستان برای قبولی دانشگاهی تماس گرفته با کسی؟

علی acoustic emission
علی acoustic emission

رفتن با معرف ها رو در رو صحبت کردن ، اگه اطلاعی دارین یه خبری به ما هم بدین ، لطفا خیلی نگرانم .

علی acoustic emission
علی acoustic emission

سلام دوستان
یه سوال از خدمت شما داشتم یه نفر از سازمان سنجش به دو نفر از معرفینی که من شماره داده بودم زنگ زدن و رفتن باهاشون صحبت کردن گ گفتن ایشان قبول شده در آزمون سراسری و ما چند تا سوال داریم ، من الباب خانواده و وضعیت سلامتی و کار و اینجور چیزا ، یعنی این دلیلی بر قبولیه

میلاد
میلاد

یادتون باشه تاریخ اعلام نتایج قطعی نیست رئیس سنجش تو حاشیه المپیاد شیمی اعلام کرده و این هنوز خبر رسمی نیست

hani
hani

وای چ دیر

حسن
حسن

یکی لطفا بگه نتایج دکتری ازاد و دولتی همزمان اعلام میشه؟اگه نه نتایج ازاد کی اعلام میشه؟

hamed
hamed

چرا خود سنجش اطلاعیه در سایت نزده؟

توكلى
توكلى

سلام،ببخشید دهم جواب ازاد میاد یا سراسرى؟

مهرداد مدیریت دولتی
مهرداد مدیریت دولتی

دهم شهریور نتایج کلی ( سراسری، آزاد، پیام نور، پردیس) اعلام میشه یا دانشگاه آزاد جداگانه اعلام میکنه؟

منير
منير

برا شماها به معرف ها زنگ زدن؟؟؟

Darya
Darya

نه اصلا.مگه به معرف های شما زنگ زدن؟

منير
منير

نه ولی میگن اونایی که قبول شدن قطعا به معرف هاشون زنگ زدن

Eli
Eli

من به خودم زنگ زدن نه معرف. ولی بازم هیچی قطعی نیس

دکتر 96
دکتر 96

من منظورتون از معرف رو میفهمم!!!!
همون استاد راهنما که توصیه نامه داده، یعنی?!!!

منير
منير

نه،اونایی که تو فرم صلاحیت عمومی سازمان سنجش خودمون به عنوان معرف نوشتیم و اطلاعاتشون رو دادیم

دکتر 96
دکتر 96

من که با دیدن تیتر اعلام نتایج یه لحظه قلبم وایساد، گفتم یعنی اومد!!!
خدایا خودت به همه کمک کن،
کاش تا پنجم ششم اعلام کنن واقعا انتظار بدترین درده…

مولود
مولود

من که امیدی ندارم و کلی کلی استرس دارم

گیسو
گیسو

حالا این اعلام نتایج برا ازاده یا سراسری؟ تورو خدا مردیم از استرس

مريم
مريم

سلام.شماروبخدازودتراعلام کنین من تموم روزای این هفته روشمردم به امیداینکه هفته آینده اعلام بشه اینقدمارومنتظرنذارین خواهش میکنیم

00000
00000

چه عجله ای هست. حالا دو روز دیرتر یازودتر.

دکتر 96
دکتر 96

وای خیلی انتظار کشیدن سخته، البته برای چیزی که برات مهم باشه و کل زندگیت به اون بستگی داشته باشه

انتظاروحشتناک
انتظاروحشتناک

بچه هاسلام ولی بنظرمن نتایج زوترمیاد حدااقل تاششم حتما میاد منظورش حتما دهه اول شهریوربوده

سحرالف
سحرالف

امیدوارم

Darya
Darya

وای خدا.هنوز نتایج نیومده من خواب خوابگاه میبینمبا این حساب تا دهم شهریور تو خواب یه ترمم پاس کردم..دوستان نگران نباشین.حالا چه زود چه دیر نتایج میاد انشاءالله هر چی خیره همون بشه برای همتون.

مونا
مونا

منم خواب خابگاه میبینم.

Mana
Mana

دقیقا منم خواب خوابگاه می بینم:)
جاتون خالی رفتم یه سری وسایل لازم واسه خوابگاهم گرفتم :/

hamed
hamed

دوستان به نظر شما الان نتایج مشخصه در سنجش و اعلام نمیکنن ؟ یا

سجاد
سجاد

سلام دوستان وقتتون بخیر،
کسی هست بدونه تکلیف صلاحیت عمومی برای داوطلبانی که بدون آزمون پذیرفته میشن به چه شکل هست؟
با آرزوی موفقیت برای همه

سارا
سارا

دوستان به نظرتون اگه واقعا نتایج دهم اعلام میشه پس چرا سنجش اطلاعیه خبر به این مهمی رو نزده؟

مکانیک - دینامیک کنترل و ارتعاشات
مکانیک - دینامیک کنترل و ارتعاشات

سلام

به –> سارا

دو روز یا یک روز قبل از اعلام نتایج نهایی؛ اطلاعیه را توی سایت سنجش میزنن که مثلا فردا یا پس فردا نتایج اعلام میشه. نگران نباشید.

موفق باشید.

دکتر
دکتر

دوستان قطعا نتایج زودتر از دهم میاد. اینکه سنجش میگه دهم یعنی حد اکثر تا دهم میاد. به نظر من نهایتش چهارم میاد

پرنیان
پرنیان

چرا اینقدر دیر . مردیم از انتظار. خدا کنه آخرش قبول بشیم و خوب تموم بشه.

رسول-کامپیوتر
رسول-کامپیوتر

منظور دهه اول شهریور هست، نه دهم شهریور. چون دهم شهریور روز جمعه و عید قربان هست و همچنین معمولا از چند هفته قبل، اینطوری تاریخ دقیق نمیدن. منظور دهه اول شهریور بوده.

ahmad
ahmad

مطمئن باشیدزودتر اعلام میشه. سال ۹۴ هم گفته بودند نیمه اول شهریور ولی ۲۸ مرداد نتایج اعلام شد

م.ب
م.ب

سلام گفته بودن نیمه دوم مرداد ماه
یه سرچی بزنین پیدا میکنین اطلاعیه اش رو دوست گرام

ahmad
ahmad

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در پایان در مورد زمان اعلام فهرست پذیرفته‌شدگان نهایی گفت: فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی در نیمه اول شهریور ۹۴ روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.منبعhttp://www.isna.ir/news/93

م
م

نه بابا ۱۰ شهریور خیلی زود هست بگذارید ۱۰ مهر اعلام کنید!!!

فاطمه
فاطمه

دقیقا 🙂

سلام
سلام

سلام
آره واقعا ۱۰ شهریور خیلی دیره.
اگه کسی قبول شه تا تدارک رفتن به اون شهر رو واسه ثبت نام بخواد ببینه و کلا بخواد بره خوابگاه یا هر جا زمان لازمه.
۱۰ ام خیلی دیره

منتظر
منتظر

سلام وای باورم نمیشه…
چرا واقعا ؟

منتظر
منتظر

من الان در سایت ها سرچ کردم گفتع نتایج ارشد و دکتری،۱۰ شهریور اعلام میشه
فک کنم منظورش تا دهم شهریور هست نتایج دکتری زودتر اعلام میشه بنظر من

hamed
hamed

خداکنه اینجور باشه….

hamed
hamed

خدایی خیلی دیره…

دکتری
دکتری

قبلا عرض کردم از منبع موثق که دولتی ۱۱ ام و آزاد ۲۲ ام میاد. اعلام ۱۰ ام و هفته اول برای آزاد هم به همین منتج میشه نهایتا.

سجاد
سجاد

دوستان با اعلام نتایج کارنامه نهاییم هست؟یا فقط نوشته میشه مردودیاقبول؟یعنی میشه فهمیدمثلا اگه مردودشدیم با چه نمره ای شدیم؟

...
...

انشالله که شما و هممون قبولی رو میبینیم و خوشحال میشیم.

سالهای پیشین کارنامه نهایی یک هفته بعدتر میومد. اونجا بود که امتیاز هر دانشگاه رو مینویسه و رتبه شما رو در آن دانشگاه…

مضطرب
مضطرب

با سلام
یعنی ۱۰ ام کد دانشگاهی که انشاءالله قبول بشیم، مشخص میشه یا فقط قبول یا مردود شدن رو میگن؟

...
...

انشالله قبولی رو به همراه کد دانشگاه براتون میگه و یه هفته بعدتر کارنامه جزئی تر که امتیازتون هر دانشگاه چند بوده…
خدایا خوشحالمان کن…

سجاد
سجاد

خوب مردودیم جزیی اززندگیه بلاخره وقتی ازهرده نفریه نفرروزانه برمیدارندامکان مردودی زیاده کاش شبانه هم میزدیم قبول میشدیم نمیرفتیم حداقل اینجوری نمینوشت مردودکه کشنده ست من فکرمیکردم شبانه هم محرومیت داره نزدم

مضطرب
مضطرب

تشکر از پاسخ.

مریم
مریم

کد دانشگاه یا کد رشته؟

یازهرا
یازهرا

ای خداااااااااااا,کی این انتظارتموم میشه,مردیم دیگه,حالاان شاءالله هممون به اون چه که میخایم برسیم.

علی
علی

من فکر کنم منظورشان دهه اول شهریور بوده اشتباها گفتند دهم شهریور. وگرنه باید نتایج را زودتر بدن تا خیلی ها تکلیفشون را بفهمند و دانشگاه ها هم برای ثبت نام بتوانند برنامه ریزی کنند.

...
...

من هم با شما موافقم. وگرنه انقدر قبل تر روز دقیق رو اعلام نمی کنند.

با آرزوی موفقیت همه دوستــــــــــــــــــــان

ز
ز

واقعا ظلمه

فرشته
فرشته

سازمان سنجش نسبتا محترم در جوانی پیر شدم پیر انتظار

و.ی.
و.ی.

سلام

فرشته خانم شما که رتبه تون عالی شده و به نوعی میشه گفت ۱۰۰ درصد قبولین.نگران دیگه چرا؟

رویا
رویا

نتایج آزاد رو گفتن هفته اول شهریور. حالا دکتری سراسری ده شهریور؟میشه همچین چیزی؟

نگین
نگین

دعا کنید خدا بهمون صبر بده
منکه با خوندن این خبر حالم خیلی بد شده
تحمل انتظار ندارم

ان.
ان.

شماها که میخواهید دکتری بخونید دیه باید اینقدر پخته و صبور باشید که اگه دو ماه دیگه دیرتر نتایج اعلام بشه خیلی توجهی نداشته باشید.
میدونم برنامه های زیادی دارید ولی در هر حال باید صبر داشته باشید.
من هم مثل شما منتظرم و نتیجه ی این امتحان تعیین کننده ادامه زندگیم هست.

کنکور اقتصاد ۹۶
کنکور اقتصاد ۹۶

وای. پیشه خودتون چی فکر میکنید واقعا؟؟؟؟ ما دو ماه مردم. یه نتیجه چقدچدیر. استعداد و دانشگاه ازادی هم حتی زودتر ما اعلام میشه.

مضطرب
مضطرب

من میگم ۶ ام میاد.^_^

نادر
نادر

من که میگم اصن نمیاد 🙂

محمد
محمد

سلام دوستان با رتبه ۹۸۰ بدون هیچ رزومه ای میشه فیزیک جامدات زنجان رو آورد ؟؟؟؟؟برا روزانه

پیچ واپیچ
پیچ واپیچ

خیلی دیره، زودتر اعلام کنید
من ۱ شهریور میرم سربازی
جواب نتایج از اول مرداد هم مشخص بود، آخه چرا اینقدر کشش میدید
واااااااای خدای من
خیلی دیره، خیلی دیره، خیلی

دانیال
دانیال

کجا افتادی داداش؟

مکانیک - دینامیک کنترل و ارتعاشات
مکانیک - دینامیک کنترل و ارتعاشات

سلام

به –> دانیال

داداش چرا تمدید نکردی تاریخ اعزامت رو ؟

من اون سالی که کنکور دادم رفتم دو ماه تمدید کردم سربازیم رو.

حالا بگذریم. آموزشی کجا افتادی؟

دانیال
دانیال

مدرس کرج

کمال
کمال

منم دقیقا اینقدر منتظر بودم ولی فک کنم نیاد.

شیمی
شیمی

یا خدا اینا چرا این همه دیر جواب میدن، تکلیفمونو معلوم کنید، بخدا من دیگه واسم قبولی مهم نیست، فقط میخام تکلیفمو بدونم………

parys
parys

واقعا دیگه کلافه شدیم . منم همینو میخوام فقط لاقل بدونیم چیکار کنیم

اسیه
اسیه

واقعا خسته نباشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سارا
سارا

نمیشه همه یه اعتراض به سنجش کنیم تا نتایجو زودتر اعلام کنه؟تاثیری داره؟

سارا
سارا

خیلی دیره…..چه خبره….من مرداد میخاستم ازمون زبان شرکت کنم نشد الان تاریخ ازمون شهریور ۳۱ امه نمیدونم واسه حوزه امتحانی کجارو بزنم به خیال خودم گفتم تا قبل پنجم میاد میتونم تعیین کنم!!!!!

محمد
محمد

روحم شاد!!!تا اون زمان من رحلت کرده ام.

بهار
بهار

ایشالا هرچی خیره براتون رقم بخوره.با یه چشم بهم این مدت هم میگذره. چیزی که مهمه این عمر ماست که همیشه در انتظار چیزی بسر شد

دانیال
دانیال

ای بابا
من اول شهریور اعزام ب خدمت هستم ب خیالم ۲۸ تم جواب میاد برم ترخیصی بگیرم
اه تا ۱۵ روز دیگه کی میخاد صبر کنه……اه اه اه

دل
دل

اولا که الان اعزامیا طول میکشه میگن ١م بعد میگن ٢ ماه دیگه بیا
بعدشم اگه واقعا اعزامت کنن ١م میری یه حضوری میزنی تقسیمت میکنن ١٠ روز دیگه برمیگردی، نگران نباش

دانیال
دانیال

ن داداش اون ارتشه ک این ماه نمیگیره
من سپاه هستم از طرف بنیاد نخبگان افتادم سپاه…یک شش اعزاممم

ناشناس
ناشناس

چقدر دیر

ahmadi
ahmadi

تا دهم شهریور و اومدن جوابها خیلی خیلی سخت میگذره….

محمد
محمد

مشخصه که همینجوری یه تاریخ گفته !!!!
دهم شهریور هم جمعه س هم عید قربانه !!! پ چطور دقیق گفته !!!!!@

فرهاد
فرهاد

سلام
طبق تجربه ای که من از عملکرد سازمان سنجش طی ده سال اخیر داشتم وقتی یک تاریخی رو تعیین می کنن مثلا میگن تا دهم نتایج رو اعلام می کنیم دقیقا آخرین ساعت آخرین روز موعد اعلام می کنن یعنی ساعت ۱۱ شب دهم اعلام میکنن بهر حال همرو دعوت به صبر و نماز میکنم” و استعینوا بالصبر و الصلاه”

ماچیوپیچیو
ماچیوپیچیو

واقعا خجالت آوره. ۱۰ شهریور… متاسفم

میوه
میوه

وااای چقدر دیر، جمعه که عید قربان هست مگه روز تعطیل هم نتایج اعلام میکنن؟!!!

فرهاد
فرهاد

به نظر من با این وضع موجود در مورد پذیرش دانشجوی دکترا در ایران و اون همه سخت گیری برای تمام کردنش، بهترین راه گرفتن پذیرش از یه کشور خارجی هست البته اگر مدرک زبان با نمره خوب و مقاله داشته باشبد

امید
امید

منم جدیداً به همین نتیجه رسیدم

سعید
سعید

خب فکر اینم بکنند که یک سری هنوز پایان نامه دفاع نکردن و باید زودتر از رد یا قبولیشون اطلاع داشته باشند. نمیشه اعتراض زد؟

امید
امید

کسی نیست به داد ما برسه . مگه میخواند شق القمر کنند . مسخره ها

امیر خصوصی
امیر خصوصی

باسلام
بنظرم چون میخوان دولتی و ازاد رو با هم اعلام بکنن تا دهم به تاخیر انداختن.واقعا دهم دیره فاجعس!!

مریم
مریم

خیییییییییییییییییلی دیر جون به لب شدیم

#دکترا#
#دکترا#

تا به امروز نتایج دکترا و ارشد یکی نبوده
کنکور ارشد رو ک ۹۳ دادم،گفتم خوشحال بچه های دکترا ک آنقدر زود نتیجه اشون میاد

سعیده
سعیده

پروسه آزمون و قبولی در دکترا واقعا از هفت خان رستم سختتر هستش .. نمیدونم چرا فکریی نمیکنن..

jamileh
jamileh

در ضمن دهم شهریور عید قربان هست!

ماچیوپیچیو
ماچیوپیچیو

دهم که جمعس اخه

jamileh
jamileh

سلام دوستان ان شاءالله خود سایت سنجش اطلاعیه درج کنه که اعلام نتایج زودتر از این موعد باشه، واقعا دهم دیره. ان شاءالله که خیر باشه.

کژال
کژال

آخه چقد انتظار بکشیم. یکسال درگیر پروسه دکتری هستیم. دق مرگ میکنن آدم رو

linguist
linguist

چرا اینقدر دیر…
دوست دارن آدمو زجر بدن ها

امید
امید

صبر تا اون موقع خیلی سخته…خیلی…

ashkan
ashkan

جون به لب شدیم دیگه، بابا کشتین مارو دیگه، اعلام کنید شرش کنده بشه

پی اچ دی
پی اچ دی

وای خدا من دیگه مردم
دیگه طاقت تدارم. دقیقه و ساعت میشمارم

علی
علی

سلام. نتایج نهایی استعداد درخشان هم با نتایج ازمون اعلام میشه؟

بهار
بهار

جواب استعداد اکثر جاها اعلام شده علی آقا. اگر اوکی رو به کسی دادن حله.

علی
علی

خیلی ممنون. منظورم نتیجه نهایی استعداد درخشان بود که سنجش قراره اعلام بکنه.

بهار
بهار

اوووووووه… چه دیر

جلال
جلال

با سلام و احترام: اگه آماده است اعلام کنید تو رو خدا زودتر راحت شیم.
آقای خدایی هم احتمالا حواسش نبوده که دهم جمعه است به نظرم زودتر اعلام بشه

مهدوی
مهدوی

خیلی روی این تاریخ ها حساب نکنید. .دولتی زودتر از دهم نمیاد….آزاد هم زودتر از بیستم نمیاد.

#دکترا#
#دکترا#

ما هر سالی ک بخوابم امتحان بدیم،دق مرگمون میکنن

آدم بدشانس یعنی این
ما تا پنج روز دیگر هم صبر نداشتیم
حالا باید تا پانزده روز دیگر صبر کنیم

ساغر
ساغر

خیلی دیره کاسه صبرمون پر شده
بابا هفته دیگه هم میشه اعلام کردا

parysa
parysa

عنوان درخواست :عمومی | دکتری – نتیج نهاییمتن درخواست :با سلام امکان دارد نتایچ نهایی دکتری در مرداد ماه اعلام شود با احترامتاریخ ارسال پاسخ :١٣٩۶/٠۵/٢۶-١١:٣۶پاسخ :با سلام
در صورتی که نتایج زودتر از تاریخ در نظر گرفته آماده شود در سایت سازمان و هفته نامه نامه پیک سنجش اطلاع رسانی می گردد در غیر این صورت اعلام نتایج نهایی آزمون ورودی دکتری سال ۹۶ دهه اول شهریور ماه اعلام می گردد.
با سپاس

الهه
الهه

بعله شبکه خبر هم اعلام کرد جمعه نتایج ارشد و دکترا میاد

سحر
سحر

خیلی دیره بابا هزارتا تصمیم داریم من تازه اموزش پرورش قبول شدم باید بفهمم قبول شدم یانه تا کلاسامو برنامه ریزی کنم اخه چ خبره

parysa
parysa

یا خدا چقدر دیر

سعید
سعید

دهم هم موقع اعلام کردنه؟!
یکم زودتر اعلام کنید که ملت تکلیفشونو بدونن!

سحرالف
سحرالف

ولی من هنوز امیدوارم خود سنجش اطلاعیه بزنه،زودتر نتایج اعلام شه

سحرالف
سحرالف

وای

داوطلب
داوطلب

هر دم از این باغ بری می رسد

مسعود
مسعود

تا حالا اینطور نبوده که روز جمعه نتیجه ای را اعلام کنن.

محمد
محمد

چقدددد دیرررر ای خداااااا

1 2 3 9