مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری  هم آموز

موافقت کره جنوبی با اعطای بورس دکتری به دانشجویان ایرانی

دولت کشور کره جنوبی با اعطای تعدادی بورس در مقطع دکتری به دانشجویان ایرانی برای سال ۲۰۱۸ موافقت کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، با توجه به مذاکرات صورت گرفته اداره کل بورس و اعزام دانشجویان وزارت علوم، دولت کشور کره، با اعطای تعدادی بورس در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری برای سال تحصیلی ۲۰۱۸ موافقت کرد.

بر همین اساس و بنا به سیاست‌ های اعطایی بورس دولت های خارجی علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام اعتبار نام دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از طریق سامانه  grad.saorg.ir اقدام کنند.

 پس از ثبت نام در سامانه فوق الذکر، ضروریست متقاضیان فرم شماره۱ اطلاعات متقاضیان بورس دولت های خارجی را پس از تکمیل، تا پایان وقت اداری، ۹ (نهم) شهریور ۹۶ برابر با ۳۱ آگوست ۲۰۱۷، به دبیرخانه بورس دولت های خارجی اداره کل بورس و اعزام دانشجویـان به آدرس پسـت الکترونیـکی bdiri@saorg.ir  ارسال کنند.

بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر به هیچ گونه درخواستی ترتیب اثر داده نخواهد شد و این ثبت نام به منزله ثبت نام اولیه بوده و ارزیابی و تایید نهایی پذیرش متعاقباً اعلام خواهد شد.

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
دانشجوی دکتری
دانشجوی دکتری

من دانشجوی دکتری دانشگاه سراسری و وتمامع مقاطع را در دانشگاه سراسری بودم با ۷ مقاله آی اس آی و ۱۰ علمی پژوهشی و کنفرانسی
ولی معدل کارشناسی من ۱۳ و معدل ارشدم ۱۶ است. آیا میتوانم اقدام کنم؟؟
دوستان لطفا پاسخ دهید. تشکر

علی احمدی
علی احمدی

موافقت میشه با هام ؟؟؟

علی احمدی
علی احمدی

سلام .
من فارغ التحصیل دانشگاه باهنر کرمان رشته مهندسی مکانیک با معدل ۱۶.۸۵ روزانه هستم .یه دونه ای اس ای و پنج تا کنفرانسی دارم .
منم میتونم اقدام کنم یعنی؟

حسین
حسین

سلام. این خبر کجای سایت اداره بورس هست که لینکش رو گذاشتید؟!!!

حکمت
حکمت