//اعلام نتایج آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی

مدرسان شریف

استاد وکیلی

اعلام نتایج آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی

نتایج آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی تست، بر اساس اطلاعیه روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، پیرو مصوبه شورای برنامه‌ریزی آموزشی دانشگاه مورخ 21/1/97 و به منظور بهبود سطح زبان انگلیسی دانشجویان دوره دکتری تخصصی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اقدام به برگزاری کلاس‌های آمادگی زبان EPT نموده است، که شرط ورود به این کلاس‌ها شرکت در آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی و کسب حداقل نمره 200 از 1000 می‌باشد.
با توجه به نمره کسب شده متقاضیان به سه سطح توانمندی دسته بندی می‌شوند. داوطلبانی که نمره آزمون تعیین سطح آنها بین 200 تا 390 شده می بایست در کلاسهای سطح یک ثبت نام کنند و
داوطلبانی که نمره آزمون تعیین سطح آنها بین 400 تا 590 شده می بایست در کلاسهای سطح دو ثبت نام کنند و داوطلبانی که نمره آزمون تعیین سطح آنها بالاتر از 600 شده می بایست در کلاسهای سطح سه ثبت نام کنند. کلاس‌های مذکور در هر ترم به مدت یک ماه و نیم و 9 ساعت در هفته خواهد بود که جزئیات و روز‌های برگزاری کلاس‌ها متعاقباً اعلام خواهد شد.
در صورتی که میانگین نمرات کسب شده در آزمون‌های پایان هر ترم آموزشی، حداقل 50 باشد نمره مذکور به عنوان جایگزین نمره آزمون زبان EPT دانشجویان دوره دکتری تخصصی قابل پذیرش خواهد بود.
نتایج آزمون تعیین سطح در سایت www.azmoon.net اعلام شده است.
نظر به درخواستهای مکرر متقاضیانی که موفق به ثبت نام در آزمون تعیین سطح قبلی نشده اند ثبت نام آزمون بعدی از روز شنبه 22 اردیبهشت ماه از طریق سایت english.iau.ac.ir آغاز خواهد شد.

اعلام نتایج آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۴-۲۶ ۲۳:۳۹:۱۴ +۰۴:۳۰۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۷|آزمون های زبان|۱۲ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
ناصحی
ناصحی

حالا که با این همه کش و قوس کلاس آنلاین گذاشتن خیلی زود ظرفیت ها تکمیل شد می تونستن یا کلاس بیشتری بذارن یا افراد بیشتری را در کلاسهابپذیرن مگه آمار قبولی های تعیین سطح رو نداشتن؟ شرکت در کلاسهای حضوری هم بدبختانه فقط در تهران بود میشد در مراکز استانهای مهم و بزرگ کلاس حضوری برگزار کرد.

sina
sina

دانشگاه ازاد واقعا بی برنامه است.اون کسایی که نمره مشروطی اوردن چرا باید دوباره امتحان بدهند؟این چه قانونیه اخه.کسی که از ابان قبول شده…

مهتاب
مهتاب

سلام من شنیدم که اونایی ک قبل از صدور بخش نامه مشروطی آوردن میتونن تا زمان دفاع رساله نمره تحویل بدن

علی
علی

سلام.دوستان کسی اطلاع داره کلاس ها کجا برگزار میشه.ممنون.

جم
جم

سلام نیاز به اخذ نمره مجدد نداره

مریم
مریم

کدام شهرا برگزار میشه؟

رضا
رضا

بسم الله الرحمن الرحیم به: معاونت محترم سنجش و پذیرش دانشگاه آراد اسلامی جناب آقای دکتر رهایی موضوع: تشکیل کلاس های زبان انگلیسی ویژه دانشجویان دوره دکتری با سلام احتراما” باستحضار میرساند نظر باینکه ما دانشجویان دوره دکتراشهرهای جنوب کشور دارای شرایط و مشکلات خاص حضور در سرکلاس های زبان در شهرهایی که آزمون تعیین سطح زبان داده ایم می باشیم خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرماییدتا دانشجویان خوزستانی که امتحان تعیین سطح زبان راگذرانده اند،حتی المقدور سعی شود درکلاس های زبان دانشگاه آزاد واحد اهواز ثبت نام نموده ودر،بازه زمانی وساعتهایی که دانشگاه آزاد تعیین مینمایدحضور موثر ومهم داشته باشیم… ادامه نظر»

yaser
yaser

این تعیین سطح به چه دردی می خوره؟

عادل
عادل

سلام
اگه توی این چندتا شهر کلاسا برگزار بشه که عمرااااا نمیریم….اگه قراره هفته ای ۹ساعت به مدت۱.۵ ماه اونم در طول ترم ۱۰۰۰کیلومتر مسافت بریم پس کی میخایم درس ترممون رو بخونیم…
ضمنا همه چی درس که نیست …پس کی میخایم زندگی کنیم!!!

علی
علی

سلام دوستان به شماره تلفن 021-4743 تماس بگیرید و بفمایید حتما کلاس های در مراکز مجری دوره دکترا تشکیل بشه .چون تماس گرفتم و گفتن ما نظرات را به رده های بالا انتقال دادیم و گفتیم که دانشجویان میگن رفت و آمد به این پنج حوزه تعیین سطح زبان واقعا سخته.دوستان تماس بگیرید و بهشون بفرمایید که حتی المقدور کلاس ها در مراکز استانها برگزار بشن. تشکر

علی
علی

سلام.دوستان بالاخره مشخص شده که کلاس ها کجا برگزار میشن .دانشگاههای که مجری دکترا هستن یا فقط همین چندتا شهری که برای ازمون انتخاب شدن مجری کلاس ها میشن. اگرفقط کلاسها در همین چندشهری که ازمون تعیین سطح دادیم برگزاربشه بازهم شنیدم و دیدم که خیلی ها بازهم نمیرن تو مسافتش زیاد میشه.راهنمایی بفرمایید.تشکر.