///تمدید نهایی فرصت ثبت نام دکتری بدون آزمون 1397 دانشگاه تربیت مدرس

مدرسان شریف

تمدید نهایی فرصت ثبت نام دکتری بدون آزمون 1397 دانشگاه تربیت مدرس

آخرین مهلت شرکت در فراخوان پذیرش دکتری استعداد درخشان سال تحصیلی 97-98 دانشگاه تربیت مدرس 21 اردیبهشت ماه می باشد.

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام دانشگاه تربیت مدرس، باتوجه به درخواست داوطلبان مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام به اطلاع می رساند که مهلت ثبت نام داوطلبان پذیرش در این دانشگاه تا پایان روز جمعه مورخ 21 اردیبهشت ماه 1397 تمدید شد. ضروری است داوطلبان محترم واجد شرایط در فرصت باقیمانده نسبت به ثبت نام و بارگذاری کلیه مدارک الزامی خود در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) اقدام نمایند.

یادآور می شود پرونده تعدادی از داوطلبان که در مهلت مقرر نسبت به ثبت نام در سامانه مذکور اقدام کرده اند بررسی شده و وضعیت بررسی نسخه الکترونیکی مدارک آنان از طریق “لینک آخرین وضعیت داوطلب” قابل مشاهده است. داوطلبانی که وضعیت بررسی نسخه الکترونیکی مدارک آنها “مشروط” اعلام شده ضروری است با توجه به توضیحات درج شده نسبت به رفع نقص مدارک ارسالی خود حداکثر تا پایان مهلت ثبت نام اقدام نمایند

شایان ذکر است نتیجه بررسی اولیه درخواست سایر داوطلبان در صورت امکان نیمه اول خردادماه سال 1397 از طریق سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) اعلام خواهد شد وداوطلبان می توانند با استفاده از شناسه کاربری و رمز عبوری که هنگام ثبت نام از سامانه مذکور دریافت می کنند از وضعیت خود مطلع شوند.

مشاهده اطلاعیه پذیرش دکتری استعداد درخشان 97 دانشگاه تربیت مدرس

تمدید نهایی فرصت ثبت نام دکتری بدون آزمون 1397 دانشگاه تربیت مدرس
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۲-۱۶ ۱۹:۳۸:۰۵ +۰۴:۳۰۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۷|دکتری استعداد درخشان|بدون ديدگاه

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar