///فراخوان پذیرش بدون آزمون دکتری تخصصی 1397 دانشگاه گنبد کاووس 

مدرسان شریف

استاد وکیلی

فراخوان پذیرش بدون آزمون دکتری تخصصی 1397 دانشگاه گنبد کاووس 

اطلاعیه دانشگاه گنبد کاووس در خصوص نحوه پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی در سال تحصیلی 97-98 منتشر شد.

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه گنبد کاووس برای سال تحصیلی 97-98 براساس آیین نامه پذیرش بدون آزمون در دوره تحصیلی دکتری از میان برگزیدگان علمی در رشته های آگروتکنولوژی گرایش فیریولوژی گیاهان زراعی، آگروتکنولوژی گرایش اکولوژی گیاهان زراعی و علوم و مهندسی شیلات گرایش صید و بهره‌برداری آبزیان یک نفر در هر رشته/ گرایش دانشجو می پذیرد.

داوطلبان در صورت احراز و رعایت شرایط این اطلاعیه و بندهای زیر میتوانند در رقابت پذیرش بدون آزمون دوره دکتری تخصصی این دانشگاه شرکت و پس از بررسی اولیه برای مصاحبه دعوت شوند:


الف- شرایط پذیرش:
1) داوطلبان لازم است دانش آموخته کارشناسی ارشد داخل کشور و رشته آنان متناسب با رشته مورد تقاضا (به تشخیص گروه تخصصی مربوطه و تایید شورای آموزشی دانشگاه) باشند و یا دانشجویان جاری دوره کارشناسی ارشد متقاضی پذیرش حداکثر تا 97/6/31 دانش آموخته شوند.

2) داشتن میانگین کل حداقل 16 در دوره کارشناسی و 17 در دوره کارشناسی ارشد (بدون احتساب نمره پایان نامه)

3) بیش از دوسال از تاریخ دانش آموختگی متقاضی نگذشته باشد.

4) کسب حداقل 60 امتیاز از فعالیت های آموزشی، پژوهشی و مصاحبه مطابق جدول ارزشیابی و راهنمای امتیازدهی وزارت علوم، تحقیفات و فناوری


تذکر:
1) دارندگان مدرک تحصیلی معادل کارشناسی ارشد مشمول این اطلاعیه نیستند.
2) دانشجویان شاغل به تحصیل در دوره های دکتری تخصصی مشمول این اطلاعیه نیستند.
3) دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه های غیردولتی – غیر انتفاعی و پردیس های بین الملل (خودگردان) مجاز به استفاده از این آیین نامه برای پذیرش استعدادهای درخشان دوره دکتری نیستند.


نکات مهم:
1) اعلام اسامی واجد شرایط مصاحبه و تاریخ های دعوت به مصاحبه از طریق همین سایت یا تماس تلفنی متعاقباً اعلام خواهد شد. شماره تماس دفتر معاونت آموزشی و پژوهشی دانشکده کشاورزی جهت پاسخگویی: 33261769-017
2) مدارک ارسالی (فرم ها، کپی مدارک آموزشی و…) و هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهند شد.

3) پذیرفته شدگان این دانشگاه به صورت تمام وقت در دوره دکتری اشتغال به تحصیل خواهند داشت و مشمول کلیه مقررات آموزشی و انضباطی دانشگاه خواهند بود.
4) پذیرفته شدگانی که در استخدام دستگاه های دولتی هستند باید مدارک لازم مبنی بر موافقت با تحصیل تمام وقت یا ماموریت تحصیلی را در روز ثبت نام و برای شروع به تحصیل ارائه نمایند.
5) چنانچه در هر یک از مراحل ثبت نام، برگزاری یا مصاحبه و تحصیل در دانشگاه مشخص گردد که داوطلب واجد هر یک از شرایط مندرج در این آگهی نبوده است بلافاصله از شرکت در مصاحبه و یا ادامه تحصیل وی جلوگیری بعمل خواهد آمد و مطابق مقررات با وی رفتارخواهد شد.
6) دانشگاه ملزم به تکمیل ظرفیت رشته و گرایش نیست و بدیهی است ارسال مدارک و یا دعوت به مصاحبه و انجام مصاحبه هیچ حقی را برای داوطلب در خصوص پذیرش نهایی در دانشگاه ایجاد نمی کند.
7) مدارک مربوط به سوابق علمی آموزشی و پژوهشی مانند پایان نامه، کتب، مقالات چاپ شده، تحقیقات انجام شده و نظایر آن در زمان مصاحبه طبق فرم مشخصات فردی و به ترتیب تنظیم و ارائه شوند.
8) پذیرش داوطلبان حائز شرایط این آیین نامه بدون پرداخت شهریه تحصیلی است.
9) تغییر رشته یا تغییر محل تحصیل افراد پذیرفته شده براساس این آیین نامه مجاز نیست.

ب- مدارک ارسالی: 
1) فرم شماره 1 (تقاضانامه ثبت نام)، فرم شماره 2 (تعهد حضور تمام وقت در طول دوره دکتری) که توسط داوطلب تکمیل و امضا شده باشد و فرم شماره 1 (صرفا برای دانشجویان شاغل به تحصیل) که توسط مراجع مربوطه تایید شده باشد. (قابل دانلود از همین اطلاعیه که بایستی بصورت تایپ شده تکمیل، پرینت و امضاء شوند)
2) تصویر تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی یک سری
3) دو قطعه عکس 3×4 پشت نویسی شده که در سال جاری گرفته شده باشد. یک قطعه عکس نیز بر روی فرم چسبانده شود. 
4) مدرک نداشتن منع ادامه تحصیل از نظر مقررات نظام وظیفه برای داوطلبان مرد (کارت پایان خدمت، معافیت دائم و یا تصویر معافیت تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد دارای اعتبار)
5) مدرک زبان انگیسی در صورت وجود
6) اصل فیش بانکی به مبلغ 600.000 ریال (شصت هزار تومان) بابت وجه ثبت نام به حساب جاری شماره 3137087641 به نام درآمدهای متفرقه آموزشی و پژوهشی دانشگاه نزد بانک تجارت شعبه سه راه فرودگاه

تذکر: به مدارکی که ناقص و یا پس از مهلت مقرر ارسال شده باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

نحوه ارسال مدارک ثبت نام:
داوطلبان باید فرم های لازم را حداکثر تا پایان وقت اداری 97/3/13  تکمیل و به ایمیل gholizadeh@gonbad.ac.ir ارسال نمایند. ارائه اصل مدارک و فیش واریزی در روز مصاحبه الزامی است.

فراخوان پذیرش بدون آزمون دکتری تخصصی 1397 دانشگاه گنبد کاووس 
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۲-۳۰ ۲۱:۴۱:۱۴ +۰۴:۳۰۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۷|دکتری استعداد درخشان|بدون ديدگاه

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar