//انتشار اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص مصاحبه های دکتری 97

مدرسان شریف

انتشار اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص مصاحبه های دکتری 97

جزئیات زمان بندی و مدارک لازم جهت حضور معرفی شدگان در مصاحبه های دکتری 97 دانشگاه های سراسری اعلام شد. زمان مصاحبه های دکتری 97 - 98

به گزارش پی اچ دی تست، بر اساس اعلام سازمان سنجش، کارنامه نتیجه انتخاب رشته بر روی ‌سایت اطلاع‌رسانی این سازمان قرار دارد. لذا از کلیه داوطلبانی که در کدرشته محل‌های انتخابی دارای حدنصاب نمره علمی لازم می‌باشند، دعوت می‌نماید باتوجه به نکات زیر و مطابق برنامه زمانی شرکت در مرحله دوم آزمون (مرحله ارزیابی تخصصی) که در سایت این سازمان درج گردیده است، با همراه داشتن مدارک لازم برای انجام مصاحبه به هر یک از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مراجعه نمایند.

ضمناً لازم به توضیح است نظر به اینکه براساس برنامه ریزیهای لازم می بایست نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون دکتری Ph.D  سال 1397 در نیمه اول شهریور ماه اعلام گردد، لذا به ناچار بخشی از برنامه زمانبندی مصاحبه دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی به دلیل تعداد زیاد کد رشته محلهای تحصیلی در ماه مبارک رمضان در نظر گرفته شده است که امیدواریم مشکل چندانی برای داوطلبان گرامی بوجود نیاید.

1- منحصراً داوطلبانی می‌توانند نسبت به مراجعه به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی برای انجام مصاحبه اقدام نمایند که کدرشته محل مربوطه را در فرم انتخاب رشته خود درج نموده و حد نصاب نمره علمی لازم را مطابق کارنامه کسب کرده باشند.

2- داوطلبانی که براساس کارنامه منتشره در سایت این سازمان در کدرشته محل‌های انتخابی دارای حدنصاب نمره علمی لازم می‌باشند، لازم است قبل از مراجعه به محل مصاحبه به اطلاعیه دانشگاه ذیربط و همچنین وب سایت دانشگاه مربوط مراجعه و براساس آن برای انجام مراحل مختلف مصاحبه در دانشگاه ذیربط شرکت نمایند.

3- باتوجه به اینکه برنامه زمانی انجام مراحل مختلف ارزیابی تخصصی از داوطلبان توسط برخی از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در ماه مبارک رمضان پیش بینی شده و امکان تغییر آن وجود دارد، لذا مجدداً به کلیه داوطلبان معرفی‌شده، توصیه اکید می‌گردد حتماً قبل از مراجعه برای انجام مصاحبه و ارائه مدارک مورد نیاز، به سایت اطلاع‌رسانی دانشگاه و یا موسسه آموزشی ذیربط مراجعه نمایند.

4- آن‌دسته از داوطلبانی که در مرحله ارزیابی تخصصی شرکت و در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی دوره روزانه آزمون ورودی دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال 1397 قرار گیرند، مجاز به ثبت‌نام و شرکت در آزمون دکتری سال 1398 نخواهند بود.

5- به اطلاع آن‌دسته از داوطلبان رشته امتحانی مدرسی معارف اسلامی ( کد 2180) می‌رساند؛ از آنجاکه شرط ورود داوطلبان متقاضی در کدرشته امتحانی مذکور به دانشگاه، علاوه بر کسب نمره علمی لازم توسط دانشگاه مربوط، احراز شرایط عمومی رشته مدرسی معارف اسلامی و نتیجه مصاحبه‌ای که توسط معاونت امور دفاتر، اساتید و مبلغان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها انجام خواهد شد، می‌باشد، لذا این‌دسته از داوطلبان لازم است علاوه بر دارا بودن شرایط فوق و همچنین شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون مذکور (دفترچه شماره 1)، حداکثر تا 7 روز پس از انتشار این اطلاعیه،برای طی مراحل پذیرش به پایگاه اطلاع رسانی معاونت امور دفاتر، اساتید و مبلغان (به نشانی www.asatid.org) مراجعه و ضمن ثبت‌نام در این سامانه، منتظر اعلام زمان مصاحبه از سوی معاونت مذکور باشند. بدیهی است عدم ثبت‌نام در این سامانه به منزله انصراف از تحصیل در این رشته تلقی می‌گردد. در پایان لازم به ذکر است که در گزینش نهایی، وضعیت علمی داوطلبانی که نتیجه مراحل مذکور از سوی معاونت فوق‌الذکر به صورت منفی به این سازمان اعلام گردد، مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.

6- کلیه داوطلبانی که در کدرشته محل‌های انتخابی دارای حدنصاب نمره علمی لازم به منظور شرکت در مراحل ارزیابی تخصصی توسط دانشگاهها و موسسات آموزش عالی هستند، می‌بایست به منظور تکمیل فرم بررسی صلاحیت‌های عمومی با مراجعه به لینک مربوط در قسمت مشاهده کارنامه مندرج در سایت این سازمان، از تاریخ 97/03/01 لغایت 97/03/20 ضمن پرداخت مبلغ سیصد و پنجاه هزار (350.000) ریال بصورت اینترنتی، فرم بررسی صلاحیت عمومی را تکمیل و کد پیگیری دریافت دارند. بدیهی است داوطلبانی که نسبت به تکمیل فرم بررسی صلاحیت‌های عمومی اقدام ننمایند از گزینش نهایی حذف خواهند شد.

7- گزینش نهایی داوطلبان در هر کدرشته‌محل براساس نمره کل نهایی حاصل از نمره علمی آزمون متمرکز (نمره کل اولیه- 50 درصد در شیوه پذیرش آموزشی- پژوهشی و 30 درصد در شیوه پذیرش پژوهش محور) و نمرات مراحل مختلف ارزیابی تخصصی(مطابق با مفاد مندرج در بند 2-12 صفحه 9 دفترچه‌ شماره 1 آزمون)، حدنصاب تعیین شده توسط دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در هر کدرشته محل و با توجه به اولویت کدرشته‌محل‌هایی که برای مصاحبه معرفی شده‌اند، صورت خواهد گرفت.

8- کلیه داوطلبانی که مبادرت به انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در سایت دانشگاه مذکور نموده‌اند به منظور اطلاع از نحوه و چگونگی انجام مراحل ارزیابی تخصصی از داوطلبان و سایر مراحل گزینش به سایت آن دانشگاه مراجعه نمایند.

مدارک لازم که داوطلبان دارای حدنصاب می‌بایست همراه خود داشته باشند:

1- اصل مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) یا کارنامه ریز نمرات .

تبصره – داوطلبانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی‌ارشد و یا دکتری حرفه‌ای بوده و حداکثر تا تاریخ 97/06/31 فارغ‌التحصیل می‌شوند (اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق فرم مندرج در صفحه 39 دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور و یا فرم مندرج در صفحه 94 دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی).

2- اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) یا کارنامه ریز نمرات.

تبصره 1- آن‌دسته از داوطلبانی که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

تبصره 2 – کسانی که به دلائلی قادر به ارائه اصل مدرک یا مدارک‌ مندرج در بندهای 1 و 2 فوق نمی‌باشند، لازم است اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را به همراه داشته باشند.

3- اصل شناسنامه و یا کارت ملی برای تطبیق مشخصات شناسنامه‌ای معرفی شده با مشخصات اطلاعات ارسالی از سوی این سازمان.

4- اصل گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی «رسمی- قطعی» و یا «رسمی- آزمایشی» تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری بوده که به تأیید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد، برای آن‌دسته از افرادی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده‌اند.

5- کلیه مستندات مربوط به سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی.

نکاتی درخصوص مندرجات دفترچه راهنمای انتخاب رشته:

1- با توجه به اعلام دفتر گسترش آموزش عالی یا مکاتبات واصله از موسسات آموزش عالی، تغییراتی درظرفیتهای بعضی ازکدرشته‌محلها صورت گرفته است که تعداد داوطلبان قبولی براساس ظرفیت نهایی صورت خواهد گرفت.

2 – براساس اعلام دفتر گسترش آموزش عالی، کدرشته محل‌های 5583 و 5587 مربوط به دوره‌های روزانه و نوبت دوم دانشگاه تهران از ردیف رشته‌های آزمون حذف شده‌اند و لذا در کدرشته‌های محل‌‌های مذکور پذیرشی صورت نخواهد گرفت.

کلیه داوطلبانی که انتخاب رشته نموده‌اند، وضعیت علمی آنها در کارنامه در هریک از کدرشته‌محل‌های انتخابی منعکس گردیده است، چنانچه داوطلبان درخصوص کارنامه نتایج انتخاب رشته سوالاتی داشته باشند، لازم است حداکثر تا تاریخ 97/03/10 منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی مندرج در سایت این سازمان تقاضای خود را ارسال نمایند. به تقاضاهایی که به نحو دیگری و یا بعد از تاریخ فوق ارسال گردد، پاسخ داده نخواهد شد.

دریافت فایل مربوط به برنامه زمانی مصاحبه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در آزمون دکتری سال 1397

۱۳۹۷-۴-۲۶ ۲۳:۴۰:۵۸ +۰۴:۳۰۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۷|دکتری سراسری|۲۴۶ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
پرواز _ دانشگاه آزاد دعوت میشم؟
پرواز _ دانشگاه آزاد دعوت میشم؟

سلام.

بچه ها تو رو خدا اگه کسی شناخت داره ممکنه راهنمائیم کنه و منو از این استرس ویران کننده آزاد کنه:

من در رشته علوم سیاسی در سهمیه ایثارگران رتبه 197 با تراز 565 رو آوردم.

آیا به دانشگاه آزاد های شهرستان های

لامرد (شیراز)

بافت (کرمان)

رفسنجان (کرمان)

آزادشهر (گلستان)

به نظرتون دعوت میشم؟

کیمیا
کیمیا

سلام.لطفا اگر کسی از اطلاعیه دانشگاه بابلسر مطلع شد اینجا بزاره ممنون

سهیل
سهیل

دوستان دانشگاه تهران آزمون کتبی داره؟

یکی
یکی

سلام کسی خبر داره آیا میشه که ترتیب دانشگاهها رو تغییر داد در فرم انتخاب رشته

نگار
نگار

سلام خسته نباشید. استادم میگه بخش نامه اومده که هیچ یک از دانشگاه ها حق ندارند آزمون کتبی بگیرن. درسته؟؟؟

داوطلب 1397
داوطلب 1397

من از استادم پرسیدم میگه نمیدونم
اگه دوستان دیگر هم اطلاعی پیدا کردند اینجا بگن

.
.

سلام نه الان دانشگاه مطهری ازمون کتبی داره

پارسه
پارسه

مصاحبه که اسمش با خودش
شفاهی می پرسن
اصلا کتبی برگزار نمیشه

فریبا
فریبا

دوستان سلام
از دانشگاه یزد خبری نشد؟ چرا اطلاعیه ای نزده در رابطه با ارسال مدارک!!!!!

امیر
امیر

دوستان من دانشجو ترم اخر ارشد مکانیک جامداتم. نه مقاله دارم هنوز نه مدرک زبان دارم. پایان نامم هنوز کار داره در اصل بجز دو سه تا توصیه نامه هیچی ندارم با خودم ببرم سر جلسه ی مصاحبه. معدل کارشناسی و ارشدم در حد متوسط توی دانشگاهای متوسط روزانه بودم. رتبم جوری شده که بجز شریف و امیرکبیر همه جا میتونم برم مصاحبه. سوالم اینه شانس قبول توی دانشگاهی علم و صنعتا به خودم نمیبینم ولی ممکنه صنعتی اصفهان یا شهید بهشتی قبول بشم؟؟؟ این یک ماه اینده تا مصاحبه را چیکار کنم بشینم دروس پایه بخونم؟ یه مقاله نصفه… ادامه نظر»

امیر
امیر

بهترین کار اینه روی پایان نامت کار کنی چرا که حتما روز مصاحبه از پایان نامت می پرسن. اگر قبول بشی خوب بهتر که پایان نامتو داری تموم می کنی و اما اگر خدایی نکرده قبول نشی بازم چیزی از دست ندادی و وظیف اصلیت که تکمیل پایان نامه و دفاعه کردن رو هم انجام دادی. در ضمن چون هنوز دفاع نکردی و دانشجویی اساتید اینو هم در نظر می گیرن و انتظار زیادی ازت ندارن. موفق باشی

زینب
زینب

اگه میتونید تو یه ماه مقاله رو تموم کنید و سابمیت کنید خیلی خوب میشه، حالا اکسپت نکنیدم عیب نداره. توی مصاحبه میگید مقاله رو نوشتم. به پایان نامه هم کامل مسلط باشید حتما شانس قبولی دارید. من پارسال با این رزومه از سهمیه استعداد درخشان رفتم مصاحبه، استادم گفت اگه با کنکور میومدید حتما برتون میداشتیم
اونا درک میکنن که شما هنوز ترم 4 هستید و کاراتون مونده

لیلی
لیلی

فرم صلاحیت رو از داخل سایت با خرید کد رهگیری پر میکنیم؟یا باید بریم دانشگاهی که فارغ التحصیل شدیم؟ لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون

راهنما
راهنما

سلام دوستان مصاحبه دانشکده علوم و فنون دریایی خرمشهر ۵ خرداد هست ولی هنور تو سایت اطلاعیه ای نزده باید چیکار کنم کجا باید پیگیری کنم

مریم
مریم

سلام دوستان من یا درصدای استعداد تحیلی صفردرصد زبان تخصصی صفر درصد و دروس اختصاصیی یک درصد در مصاحبه دانشگاه گیلان روزانه دعوت شدم. آیا درصدهارو نگاه میکنن اساتید؟

مریم
مریم

در رشته شیمی نساجی

فرزانه
فرزانه

به درصده نگاه نمی کنن ولی چون 50 درصد رتبه در پذیرش موثر هست ممکنه هرچقدر هم مصاحبه خوب باشید ولی از طریق سازمان سنجش پذیرفته نشید

مریم
مریم

اخه من مصاحبه ضعیف هم احساس میکنم هستم. ولی همینکه دعوت به مصاحبه شدم خیلی خوشحالم

مریم
مریم

مگه وقتی قبول شدم ۵۰ امتیاز کتبی رو نمیگیرم؟

پارسه
پارسه

اون پنجاه امتیاز سقف
هر کس نسبت به آزمونی که داده از اون پنجاه تا امتیاز میگیره
نه این که نفر اول و آخر همه پنجاه امتیاز را بگیرن!

مریم
مریم

سلام دوستان من امسال با درصدای استعداد ۰ تخصی ۱درصد و زبان ۰درصد شیمی نساجی دعوت به مصاحبه شدم. میشه بگید آیا به درصدها هم توجه میکنن؟

اسپانتا
اسپانتا

دوستان اول باید فرم صلاحیت و پر کنیم تا بتونیم انتخاب رشته کنیم؟

Reza
Reza

سلام. در موقع پر کردن فرم صلاحیت عمومی این خطا رو میده که شماره پرونده 6 رقمیه در حالی که شماره پرونده من 7 رقمیه. کسی با این مشکل مواجه شده؟ باید چه کار کرد؟

شیرین
شیرین

سلام به همه دوستان.و قبولی طاعات و عبادات..برای من هم همین مشکل هست. نمیدانم باید چکار کنم!!!دوستانی که میدونین لطفا راهنمایی کنین.. باآرزوی قبولی همه.التماس دعا

امیر
امیر

کلیه داوطلبانی که در حداقل یکی از انتخاب هایشان حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری را کسب کرده باشند باید در تاریخ ذکر شده با ورود به سایت سنجش و با اطلاعات ثبت نامی،کارت اعتباری به مبلغ 35 هزار تومان را خریداری کرده و فرم بررسی صلاحیت عمومی دکتری 97 را تکمیل نمایید. نکته مهم : برای تکمیل فرم بررسی صلاحیت عمومی دکتری ، باید ابتدا واردکارنامه آزمون دکتری خود شوید. راهنمای تکمیل فرم بررسی صلاحیت عمومی دکتری 97 سوال: فرم بررسی صلاحیت عمومی دکتری شامل چه قسمت هایی است و در آن از چه موضوعاتی سوال پرسیده می شود؟ فرم بررسی صلاحیت عمومی دکتری شامل 9 قسمت است که به… ادامه نظر»

کارافرینی
کارافرینی

ممنون از تو ضیح
یک مشکل در پر کردن قسمت شماره بستگان وجود داره که اگر شماره همراه بزنید یه خطا میده اگر شماهر ثابت بزنید یه خطای دیگه!
فقط من با این مشکل مواجه شدم؟

مهراد
مهراد

مصاحبه پردیس کیش دانشگاه تهران کجا انجام میشه.. لطفا دوستان اطلاع رسانی کنن

Y.u
Y.u

سلام. دوستان اگه پیام نور رو نریم محرومیت داره؟ خود دانشگاه میگه اره. میگه روزانه هست.
اما یکی دیگه از مسیولین میگه نه.
بعد یه سوال دیگه داشتم. جرا تاریخ مصاحبه که تو سایت دانشگاه زده با تاریخ مصاحبه سازمان سنجش گفته فرق داره؟

اسپانتا
اسپانتا

دوستان لطفا جواب منو بدید تاریخ انتخاب رشته مرحله دوم از کی آیا اینجا کسی انتخاب رشته کرده؟

Hamed
Hamed

سلام
انتخاب رشته مرحله دوم؟؟؟
منظورتون چیه؟
بعد این مرحله که نتایج اومده، شما باید برای هر دانشگاهی که میخواید برید مصاحبه جداگانه طبق تاریخ اعلامی خود دانشگاه ثبت نام کنید و پولشو بدید
دیگه با سنجش کاری ندارین که، غیر اون فرم صلاحیت که باید از سنجش پر کنید

سارا۹۶
سارا۹۶

سلام کسی میدونه مصاحبه دانشگاه گیلان کی هست؟ تو فایلی که سنجش داده زده نهم خرداد میخوام ببینم دانشگاه هم همینه؟ بعد مصاحبه ش چطوریه چی میپرسن؟ راست میگن پارتی بازیه؟

اسپانتا به سارا
اسپانتا به سارا

سال قبل من برای مصاحبه به گیلان رفتم خود دانشگاه تو سایتش زمان مصاحبه رو اعلام میکنه در صورتی که تغییر کنه اما امسال تا الان من اطلاعیه ندیدم هنوزم انتخاب رشته نکردم شما انتخاب رشته کردین؟در مورد مصاحبه نگران نباشید دیدم که دانشجوی خودشونم بر نداشتن و از دانشگاهای دیگه برداشتن نگران نباشید لطفا اگه اطلاعیه از گیلان دیدین اینجا اطلاع رسانی کنید موفق باشید

مسعود
مسعود

سلام طاعات و عبادات همگی مقبول. دوستانی که هنراسلمی.معماری و شهرسازی پذیرفته شدند زمان مصاحبه تیرماه اعلام شده

اسپانتا
اسپانتا

سلام دوستان عزیز با آرزوی موفقیت برای تمامی شما عریزان. من یه
سوالی دارم از کی باید انتخاب رشته مرحله دوم رو انجام بدیم اخه جایی تاریخ نیست حتی مثلا تو سایت دانشگاه مربوطه میرم تاریخی یا اطلاعیه ندیم من 9 خردادم مصاحبه دارم تو دانشگاه گیلان کمک کنید لطفا اگه اطلاع دارید ممنون

سپید
سپید

سلام تبریک به همگی
میگم واسه مصاحبه اگر مثلا هم شبانه وهم روزانه یک دانشگاه قبول شده باشیم چجور میشه فقط اعلام کرد روزانه اقدام کردیم نه شبانه؟؟؟؟

Abba
Abba

دوستان یه سوال
محل مصاحبه پردیس کیش و زده بندر لنگه
بندر لنگه کجاست؟ یعنی نباید بریم کیش؟
اگه کسی اطلاعی داره لطفا راهنمایی کنه
متشکرم

ایلیا
ایلیا

سلام چه رشته ای

Abba
Abba

دوستان
زمان و روز مصاحبه رو چجوری مطلع می شیم؟
آیا دوباره تو سایت سنجش می زنن؟ ایمیل میزنن؟ تماس می گیرن؟ یا خودمون باید پیگیر شیم؟

شهریار
شهریار

ببخشید یه سوال داشتم…تاریخ مصاحبه من افتاده ۵ خرداد…قبل ازاین تاریخ باید فرم صلاحیت های عمومی که درسایت سازمان سنجش هست رو پرکنم ؟؟؟اون ۳۵ هزار تومن هزینه مصاحبه ست یا مصاحبه هزینه جداداره؟؟؟؟از هزینه مصاحبه ها کجا خبردار بشیم؟

نگار
نگار

شهریار جان هزینه مصاحبه جداست..هردانشگاه توی سایتش تاریخ مصاحبه و مبلغی رو که باید برای مصاحبه واریز کرد و شماره حساب و همه چی میده..نگران نباش

شهریار
شهریار

ممنون ازراهنماییتون.. یک خرداده وتاالان توسایت دانشگاه هیچی اعلام نکرده …شنبه پنج خردادتاریخ مصاحبه ست …اصلا نمیشه جمع کرد همه مدارک رو …چون من یک روز قبل باید ارومیه باشم..واللا اعصابم خورده ازدست این برنامه ریزی مسخره

تجزیه
تجزیه

سلام. کسی در باره اینکه شیمی تجزیه صنعتی شاهرود یا سمنان چطور مصاحبه میکنند و کلا گروهشون چزوره اطلاعی داره؟
من رتبه ام 280
ترازم2030
مقالات ISI 7 مقاله
سابقه تدریس دانشگاه 2 ترم
چند سال هم آژمایشگاه همکار اداره استاندارد با HPLC و ICP کار میکردم. منتهی ارشدم تجزیه نبودم.پایان نامه ام تجزیه ای نبوده.
فک میکنین این دوتا دانشگاه قبول میشم؟

مهران
مهران

چرا تاریخ مصاحبه دانشگاه ها با هم تو یک روز افتاده؟ چطور میشه ادم توی یک روز توی دوتا شهر متفاوت حضور داشته باشه؟؟؟؟؟

امیر
امیر

سلام. هزینه ای که برای مصاحبه می ریزیم به حساب دانشگاه ها، هم باید برای روزانه بریزیم هم شبانه؟ ینی مصاحبه هاشون جداست یا یه بار واسه دوتاشون مصاحبه می کنن؟ اگه مصاحبه یه باره چرا هزینه رو دوبار باید بپردازیم؟ ممنون

سازه تهران
سازه تهران

برا هر چند تا یه بار هزینه میپردازیم.

مرتضی
مرتضی

سلام
دوستمون اشتباه میکنن.برای هر دوره باید جدا بریزید.حتی اگر فقط یک مصاحبه باشد

پارسال اینطوری بود

داوطلب
داوطلب

دوستان ی سوال
وقتی برای مصاحبه مدرکی ارائه میدیم صحت اون مدرک چجوری بررسی میشه؟مثلا نمره زبان رو چجوری تایید میکنن

Chem
Chem

در کارنامه زبان یه کد هست که اساتید از اون طریق میتونن صحتش رو چک کنن

مرتضی
مرتضی

مدرک زبان رو از روی سایت آزمون مربوطه با استفاده از بارکد و کد پیگیری کنترل میکنن
بقیه رو سر فرصت بعد از مصاحبه ها از دانشگاهها اسنعلام میگیرن

P شیمی آلی
P شیمی آلی

با سلام خدمت دوستان.میخواستم ببینم کسی اطلاع داره این فرم احتمال فراغت از تحصیل که توی اطلاعیه دانشگاه شریف هست برای داوطلبایی که دانشجوی سال آخر فوق لیسانس هستن چی هست و از کجا باید فرم رو پیدا کرد؟

ali
ali

جالبه تراز من به روزانه دانشگاه تهران رسیده اما به پردیس علم وصنعت نه
واقعا ملاک تعیین ترازها چیه؟

ندا
ندا

من دکترا نوبت دوم( شبانه) فردوسی قبول شدم ولی با دیدن هزینه های ثبت نام برای هر ترم تصمیم گرفتم که سال دیگه شرکت کنم، سؤالم اینه که در چه صورت سال دیگه می تونم شرکت کنم؟ درصورتی که مصاحبه نرم یا اینکه اگه مصاحبه هم برم( چه قبول بشم چه نشم) بازم می تونم سال دیگه شرکت کنم، بطور خلاصه منظورم اینه که فرم دعوت به مصاحبه رو پر کنم یا برای مجاز شدن برای آزمون سال آینده باید در همین مرحله منصرف بشم؟

امیر
امیر

اگر مصاحبه بری و روزانه قبول بشی دیگه سال بعد نمیتونی کنکور شرکت کنی. اما اگر شبانه قبول بشی می تونی ثبت نام نکنی و نری، فقط متاسفانه سهمیه یه نفر از بین میره …

مرتضی
مرتضی

سلام
البته قبولی در شبانه محرومیت نداره اما انسانیت و شرافت و نوعدوستی حکم میکنه که شما که قطعا نمیخواید برید در مصاحبه هم شرکت نکنید تا فرصت برای کس دیگه که چه بسا این آخرین فرصت زندگیش باشه بوجود بیاد که قبول بشه و جایی رو سوخت نکنید.
تازه صواب بزرگی هم میبرید

رسول
رسول

نمیدونم آزاد قبول میشم یا نه

رسول
رسول

دوستان راهنمایی کنید.من فقط مجاز به پردیس خودگردان تهران در کیش که محل تحصیل کیش هست شدم بنظر شما میصرفه برم یا منتظر باشم نتیجه آزاد بیاد.رتبم تو آزاد در سهمیه44 و آخرین رتبه مجاز888 هستش رشته مدیریت بازرگانی.چکار کنم؟

مرتضی
مرتضی

سلام
بهترین کار اینه که اگه میتونی بخونی برای سال بعد

در غیر اینصورت در صورتی که مشکل تردد و هزینه نداری یقینا پردیس کیش بهتره وگرنه آزاد.

توجه داشته باش که پردیس کیش هزینه ها بسیار بالاست و شامل تردد و خوراک و غیره هم میشه و کلا هزینه اش با هزینه پردیسهای داخل شهرهای بزرگ متفاوته

الیس
الیس

سلام دوستان
من رتبه 22مدیریت اموزشی روکسب کردم
تهران 2نفر وبهشتی 2نفروعلامه 5نفرظرفیت داره بنظرتون امیدی هست یکی ازاین سه دانشگاه قبول شم البته ارشدم هم علامه بوده..سابقه تدریس دردانشگاه دارم چندین مقاله هم دارم

امیر
امیر

دوستان دانشگا خواجه نصیر هر سال ترازشو اینقدر بالا اعلام میکنه؟
من رشتم مکانیک جامداته دانگشاه امیرکبیر و علم و صنعت و اینا را همه ترازشو اوردم ولی خواجه نصیر اینقدر بالا اعلام کرده که نرسیدم بهش!!! علتش چیه دلیل خاصی داره؟

959
959

برو رو مصاحبه کار کن…

مدیریت رسانه
مدیریت رسانه

با سلام، آزمون کتبی دانشگاه تهران به چه صورت و در چه روزیه؟؟؟؟
آیا روز قبل از مصاحبه باید آزمون کتبی بدیم؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

ویکتاریون
ویکتاریون

بستگی به تعداد نفرات دعوت شده داره. اگه زیاد باشن روز قبلشه. اگر کم باشن صبح همون روز مصاحبه. معمولا از این دو حالت خارج نیست. سایت دانشکده ی مورد نظرتون رو هم چک کنید. اطلاعیه می زنن.

مدیریت رسانه
مدیریت رسانه

ممنونم از پاسخگویی و همکاری شما، ان شاالله موفق و پیروز باشید.
ایا دوستان تجربه ای از مصاحبه مدیریت رسانه دارند؟؟؟من سال اولی هست که این رشته رو شرکت می کنم و هیچ اطلاعی از سوالات و … ندارم.

رویا
رویا

سلام دوستان تمامی دانشگاه هایی که مصاحبه دعوت شدم می تونم برای مصاحبه شرکت کنم؟

Chem
Chem

بله

رویا
رویا

سلام دوستان توصیه نامه رو باید از اساتید دانشگاه ارشدمون بگیریم؟ پایان نامم و هنوز صحافی نکردم پایان نامه رو باید صحافی شده برای روز مصاحبه ببریم؟

Chem
Chem

توصیه نامه رو از اساتید ارشد بگیرید، پایان نامه رو هم یه فنر بزنید مرتب باشه، صحافی لازم نیست

مسعود
مسعود

ممنونم. رزومه رو چه جوری قوی کنم

سینا
سینا

توی این فرصت کم که کار خاصی نمیشه کرد. تنها سعی کنید به موضوع پایاننامتون مسلط باشید و خوب از کارتون دفاع کنید و بهشون ثابت کنید که شما مستعد و پرتلاش هستید.

مسعود
مسعود

ممنونم. پایان نامه ارشدم در حال تبدیل به مقاله اس ت و آزمون زبان هم که اول تیر برگزار میشه اینا باعث امتیاز منفی نمیشه؟

ایدین
ایدین

دوستان دانشگاها بورس هییت علمی هم میکنن؟

مسعود
مسعود

سلام دوستان تراز هر چه بالتر باشه بهتره یا خیر. من برای مصاحبه دعوت شدم ترازم به دانشگاه نزدیکه یعنی خوبه یا بد

سپید
سپید

سللم ٬ هرر چقد بالاتر که باشه بهتره ٬ مصاحبه رو قوی برید امید ب خدا

کیمیا
کیمیا

عرض سلام و ادب..معرفی نامه اساتید برای مصاحبه لازمه ایا؟

سینا
سینا

بودنش چندان موثر نیست‌اما نبودنش میتونه جلوه بدی داشته باشه

کیمیا
کیمیا

ممنون از پاسختون..این معرفی نامه رو از همه اساتید باید بگیریم یا فقط راهنما و اینکه بریم پیششون خودشون میدن یا باید از قبل نامه رو تنظیم کنم؟

زیست
زیست

سلام دوستان وقتتون بخیر.یه سوال دارم لطفا هرکسی میدونه پاسخ بده.دانشگاه تهران رشته علوم جانوری گرایش فیزیولوژی برای روزانه نوشته پردیس علوم .بنظرتون پردیسیه که شهریه داره؟یا اینکه رایگانه؟

ویکتاریون
ویکتاریون

رایگانه. دانشگاه تهران به مجموع چنتا دانشکده ش میگه پردیس. پردیس علوم. پردیس هنرهای زیبا. پردیس فنی. پردیس کشاورزی. یه جور متمایز کردن اسمه.

زیست
زیست

خیلی ممنون خیالم راحت شد.وقت مصاحبه ها توی رشتم خیلی بده ۵ خرداد اهواز و۷ خرداد شیراز اصلا فرصت نیست.

مهندس
مهندس

پردیس علوم اسم دانشکده علوم است که مجموعا رشته علوم پایه را دارد اگر روزانه نوشته حتما رایگان است.

زیست
زیست

ممنون از شما .آرزو میکنم تمام دوستان در مصاحبه موفق شوند ونتیجه زحماتشون رو ببینند‌.

شهریار
شهریار

دوستان اگر نوبت دوم امسال موردپذیرش نهایی قراربگیرم ولی دانشگاه ثبت نام نکنم برای سال بعد آزمون میتونم شرکت کنم یا محدودیت داره؟لطفا راهنماییم کنید

مدیریت
مدیریت

سال بعد می تونی ازمون بدی فقط روزانه محرومیت داره

شهریار
شهریار

چرا به این شکل برنامه ریزی کردن آخه …پنج خردادآخه شد وقت برای مصاحبه…چرا اینقد استرس میدن …

ستاره
ستاره

دوستان زمان انتخاب رشته از کی تو سایت دانشگاه خبری نیست که اگه اطلاع دارین لطفا بگید

.
.

من تراز دانشگاه های تاپ رو نداشتم اما اونا رو اول زدم و انتخاب های اخرم مجاز شدم یعنی خیلی بد میشه اونا ببینند دانشگاه اونا اخره یا ببینند اونا رو نیاوردم دیگه بهشون برنمیخوره اخرن دانشگاه شون؟؟
ممنون میشم کسی راهنماییم کنه

پارسه
پارسه

تو فکرش نرین
اولا این یه علاقه شخصیه و دوم به شرایط داوطلبها بستگی داره.شاید من جایی برم مقدور نشه برم پس اولویت آخرم میشه

.
.

ممنون

.
.

سلام امکان جابجائی اولویت ها واقعا وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پارسه
پارسه

من که تا حالا نشنیدم

Chem
Chem

بله به سیستم پاسخگویی سنجش پیام بدید

.
.

ممنون

برنامه درسی .
برنامه درسی .

سلام بله اما باید حضوری برید سازمان سنجش و کتبا درخواست بدید بهتره. من یک بار اینکار رو کردم البته سالهای قبل

.
.

مممنون

سمیرا
سمیرا

با سلام و احترام
اگه ممگنه راهنمایی بفرمائید حداقل چند تا مقاله
برای مصاحبه لازمه ؟

پارسه
پارسه

کمیت که بعد از کیفیته
بستگی داره چه جور مقاله هایی باشت تا چند تا

سینا
سینا

سال گذشته که من مصاحبه رفتم، متوجه شدم بیشتر از تعداد مقالات اهمیت روی نوع کاری است که انجام شده. مقالات باید گویای مهارت های شما باشد. گاها مقاله هایی ممکن است داشته باشید اما عملا هیچ نو آوری و تکنیک خاصی در آنها وجود نداشته باشد لذا فاقد ارزش به لحاظ پذیرش شما خواهند بود.

یک دانشجو
یک دانشجو

یک سوال دیگه هم داشتم.. اینکه چه زملنی باید مدارک رو آپلود کنیم تو سایت دانشگاه ها و زمان مصاحبهی دانشگاه ها رو از کدوم قسمت سایت ها میشه دید. ممنون. بطور مثال برای دانشگاه تهران و علم و صنعت.

یک دانشجو
یک دانشجو

سلام. دوستان بعد از اینکَه دیدم ترازم مجاز شده، یه قسمتی هست تو سایت برای فرم صلاحیت عمومی که باید تکمیل بشه…
توذاین قسمت باید یک شماره سریال خریداری بشه باز… اما تو وبسایت سنجش برای خرید این سریال گزینه ای نداره… چیکار باید کرد؟ فرم صلاحیتو نمیشه پر کرد اینجوری که….( مشکل اینه تو قسمت خرید کارت سنجش گزینه ی شماره سریال دکتری نداره و یک سری کارت های دیگه داره بفروش میرسه). ممنون میشم راهنمایی کنید.

.....
.....

فردا میاد رو سایت تو توضیحات نوشته از یک خرداد ماه

مهندس شیمی
مهندس شیمی

سلام از دوستان کسی میدونه تراز امسال روزانه کاشان و اراک چقد بوده من انتخاب نکردم اینارو الان گمون میکنم شاید میتونستم دعوت بشم

مهتاب
مهتاب

سلام.اگر هر کدام بسلامتی برای مصاحبه قبول شدید بدون استرس برا مصاحبه برید ولی بدانید بیشترین امتیاز رفتار وبرخورد اول شما با اساتید بیشترین امتیاز را داره.پس در بدو ورود با روی خوش وارامش .موفق باشید

علی
علی

سلام،
من تمام دانشگاه های تاپ تهران دعوت به مصاحبه شدم ولی چیزی ندارم و میدونم که رد میشم ولی دوس دارم مصاحبه ها را برم تجربه کسب کنم بعد رزومم قوی کنم ولی از این میترسم یرم اساتید ی چیزی بهم بگن کلا نابودم کنن
کسی نظری در این مورد داره بگه ممنون میشم

نادر
نادر

اولا ناامید نباش برادر ممکنه قبول بشی
ثانیا اگر دیدی دارن چیزی میگن هیچ راهی جز بی خیالی نیست

فلسفه منهاي هنر!
فلسفه منهاي هنر!

اول # اعتماد به نفس # یعنی خودت و خودت!
بعد مصاحبه با دیگری

مهندس
مهندس

با سلام
ااتفاقا افرادی که رتبه برتر هستند اکثر دانشجوی ترم 4 هستند و رزومه جندانی ندارند و اساتید دانشگاه های سطح یک تا تاجایی که برخورد داشتم از لحاظ شخصیت و اخلاق و رفتار فوق العاده هستند و هیچ وقت هم شخصیت کسی را خرد نمیکنند. اگر از دانشگاه سطح یک فارغ التحصیل شده اید شاید احتمال خیلی کم قبولی هست.

زهرا
زهرا

یک از دانشجویان دانشگاه تهران نظرش آینه برای قبولی در هر دانشگاهی با رزومه و آمادگی کامل برید که ذهنیت اساتید نسبت به شما تغییر نکند

پارسه
پارسه

با توجه به تجربه قبلی متاسفانه وقتی کسی را بخوان رد کنن همین کارو انجام میدن
مثلا وقتی تراز و رتبه کم باشه و بدنن استرس هم داری

سینا
سینا

معمولا جو مصاحبه بد نیست و اساتید سعی در نفی داوطلبان ندارند. سعی کنید خودتان را اثبات کنید. چه بسی کسانی با رتبه های کم و بدون مقاله در دوره روزانه پذیرفته شده اند و تنها دلیلش این بوده که توانسته اند خودشان را به اساتید ارزیاب ثابت کنند

Ali_Physic
Ali_Physic

شما اون کاری که فک میکنی درسته انجام بده بزار اونا هرچی میخوان بگن. اونا هم انسانند ممکنه تو حرف زدن و برخورد خطایی ازشون سر بزنه.

امیرحسین
امیرحسین

چرا امکان خرید سریال صلاحیت عمومی نیست؟ نیست توی سایت سنجش

TS
TS

سلام به همگی دوستان عزیز من پارسال قبول شدم گفتم تجربیات خودم رو بگم شاید به دردتون بخوره اول از اینکه حتما حتما حتما قبل از مصاحبه رزومه اساتیدی که میخواین باهاش کار کنین و ببینین. بدونین اونجا هر کی چه گرایشی و کار میکنه و تو چه زمینه ای. باید بگین علاقه تون چیه وگرنه میگن اومده هرجور که شده فقط قبول شه و هیچ هدفی نداره. اگر هم بتونین با اساتید قبلش صحبت کنین خوبه….البته من خودم با یه استاد صحبت کرده بودم بعد که رفتم سر مصاحبه یه استاد جدید اومده بود که من اصلا نمیدونستم اون… ادامه نظر»

شیمی آلی
شیمی آلی

ممنون از راهنمایی تون

یکی
یکی

سلام دوست عزیز
خیلی خیلی ممون بابت راهنمایی های خوبتون. بابت قبولی پارسال هم بهتون تبریک میگم. بازم ممنون. کاش همه دوستانی که قبول میشن مثل شما باشن

روژان
روژان

ممنونم از راهنمایی کاملتون

فایق
فایق

من سال های قبل هم مصاحبه رفته بودم… ولی واقعا
ممنون از راهنمایی هاتون.. مفید هست قطعا

محمد
محمد

ضمن تشکر از دوست گرامی بابت توضیحات مفید و کاربردی واقعیتش اینه که من پارسال با رتبه خوب نتونستم در دوره روانه قبول بشم و امیداوارم امسال بتونم و رتبه ام نسبت به پارسال بهتره ولی فهمیدم آنچه برای اساتید مهمه اینکه دانشجوی سرحال و دارای وقت آزاد باشه تا بتونه تحقیقات خوبی ارائه کنه؟

Ali_Physic
Ali_Physic

ممنون عالی بود

mehdi
mehdi

سلام دوستان کسی دانشگاه سنندج دعوت به مصاحبه شده ؟ رشته تربیت بدنی؟ ممنون میشم احیاناَ اگر کسی دعوت به مصاحبه شده اعلام کنه چند تا سوال دارم ممنون

abed
abed

سلام من رشته ام مدیریت دولتی است و در دانشگاه پیام نور درس خوندم و پایان نامه ام رو با استاد دانشگاه تهران گذروندم و حاضرم با تمام استادی رشته مدیریت از هر دانشگاهی مصاحبه علمی و روش شناسی داشته باشم. من حقیقتش حالم از کنکور بهم میخوره و امسال کنکور دادم. نتیجه واقعا رضایت بخش نیست. واقعا اگه دانشگاهی مثل پیام نور بد است که نمی تونه استعداد درخشان دانشگاه تهران و سایر دانشگاه ها شرکت کنه. من حاضرم اساتیدشو به چالش بکشم. توی هر متد و هر روش علمی که توی ذهنشون باشه. حتی روش های جدیدی که… ادامه نظر»

علیرضا
علیرضا

دوست عزیز اینکه اعتماد به نفس دارید خیلی خوبه ولی زیادش خوب نیست چون موجب غرور کذایی می شود. نمی توان ادعا کرد شاگرد از استادش جلو بیفتد چون (گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است)
شما رتبه خوبی کسب نکرده اید و دنبال به چالش کشیدن این استاد و ان استاد هستید و صد البته چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است.
جوانید و جویای نام اما به نام رسیدن با بی ارزش کردن نام بزرگان کمی دور از…. است.
پاینده باشید با نگاه شاگرد به معلم

مرتضی
مرتضی

با عرض پوزش اگه با این لحن با اساتید بحث و صحبت کنید حتی اگه دانشجوی شریف و با رزومه عالی هم باشید مطمئن باشید ردتون میکنن

میثم
میثم

بچه ها هر چ برامون خیر بوده اتفاق افتاده..آروم باشین و ب تلاش ادامه بدین..هر جا ک هستین..انشاالله تو بساط خدا قبول بشیم…یاعلی

روابط بین الملل
روابط بین الملل

خیلی دلم میخواد بدونم دانشگاه تربیت مدرس تو رشته ما چند نفر رو به مصاحبه دعوت کرده! با تراز 4800 تنها دانشگاهی که منو قبول نکرده همین تربیت هست. کلا فکر کنم 10 نفر دعوت به مصاحبه شدن. والا یکی بهشون بگه این راه بالا بردن سطح دانشگاه نیست

میلاد
میلاد

سلام. برای هر کد رشته محل چندتا ایثارگر دعوت میشه؟. من الان با سهمیه ایثارگری روزانه دعوت ب مصاحبه شدم. کسی میدونه چند نفر ایثارگر دیگه ب مصاحبه دعوت میشه؟ یا فقط یک برابر ظرفیت دعوت میکنن؟

فروزان
فروزان

سلام
ببخشید کسی هست که شهرسازی هنر تبریز قبول شده باشه؟؟
تراز حدنصاب قبولی رو میخواستم بدونم
ممنوووون میشم اگه پاسخ بدید
خیلی ضروریه

اسراء
اسراء

سلام دوستان کسی از گروه ادبیات فارسی شهید چمران اطلاعی داره من میخوام هر جور شده اونجا قبولم کنن. سه تا پژوهشی دارم با سه تا همایشی

نگار
نگار

اسرا جان پایین همین ص روی ادبیات فارسی کلیک کن بیا پیش خودمون راجع بهش صحبت کنیم

علیرضا
علیرضا

دانشگاه چمران اهواز در گروهادبیات معمولا ترازهایی نامطلوب را دعوت و پذیرش می کند. شما اگر ترازهاها و ضعیفترین ترازهای روزانه بوده پذیرش کرده است.سال گذشته که ترازها بالاتر بود با تراز4000 که اخرین شانسهای روزانه در خوشبینانه ترین حالت ممکن بوده است پذیرش داشته است. شما اگر تراز امسالتون بین 3700تا4000است امید پذیرش داشته باشید.

دکترای 97
دکترای 97

با سلام.
چرا تاریخی که سنجش برای مصاحبه دانشگاه امیر کبیر اعلام کرده با تاریخ اعلام شده در سایت دانشگاه فرق داره؟
الان کدامشون درسته؟

امین
امین

چه رشته ای هستین؟؟؟

فروزان
فروزان

تاریخی که سایت دانشگاه اعلام میکنه معتبر هست

Hamed
Hamed

مال دانشگاه درسته
تاریخ پیش فرض اونی هست که سنجش زده ولی اگه دانشگاه خودش اطلاعیه و تاریخی بزنه مال دانشگاه درسته
تو خود سایت سنجشم گفته که به سایت دانشگاهای مد نظر سر بزنین و آخرین تغییرات زمانها رو پیگیری کنین
منم امیرکبیر رو میخوام برم، 28 تا 30 خرداد زدن فک کنم اونموقعه هست اصلش

آرزو
آرزو

برای مطمئن شدن از زمان مصاحبه ها کدوم قسمت سایت دانشگاه باید رفت ؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدید

امین
امین

قسمت اطلاعیه های سایت دانشگاه رو چک کنین.

فروزان
فروزان

هر دانشگاهی توی قسمت اخبار و اعلامیه ها تاریخ رو اعلام میکنه
اگه هنوز تاریخی نمیبینید بخاطر اینه که هنوز اعلام نشده

مهتاب
مهتاب

سلام.ببخشید کسی دکترا مردم شناسی قبول شده.

سوال مهم
سوال مهم

سلام و طاعات قبول
این توصیه نامه که برخی دانشگاه ها درخواست کردند
آیا خیلی واجبه تهیه کنیم

KAMYAR.A
KAMYAR.A

دوستان ظرغیت دانشگاه هنر تبریز که فقط برای خانم ها نیست درسته چون من زدم و مصاحبه دعوت شدم و حد نصاب رو آوردم ظاهرا برای یه سری از بچه ها موقع انتخاب خطا زده…جریانش رو پرسیدم ظاهرا روز اولکه اصلاحیه اومد فقط زن بوده بعدش اصلاح کردن و مرد هم تونسته انتخابکنن

فروزان
فروزان

سلام
ببخشید شما شهرسازی هستید یا معماری؟؟
اگر شهرسازی هستید میخاستم بپرسم حد نصاب هنر تبریز برای شهرسازی چند هست؟؟

لیلا
لیلا

سلام.کسی هست دکترا مردم شناسی قبول شده باشه.

ali
ali

من واقعا موندم به کار سنجش
روز ۱۳ خرداد اونم تو شهرهای شمالی وقتی مصاحبه می زاره به فکر ترافیک جاده وخطرات و جان داوطلبین هم هست واقعا؟

امین
امین

خطرات ترافیک همیشه هست ایندفعه شما کمی با احتیاط تر تردد کنید.

سمیه 97
سمیه 97

با سلام
دوستان اگر امسال از مصاحبه نوبت دوم قبول بشم ، سال بعد می تونم مجددا کنکور بدم و درصورت قبولی روزانه تطبیق واحد بدم ؟؟؟

KAMYAR.A
KAMYAR.A

فکر نکنم فقط دوره روزانه محرومیت داره حالا دفترجه رو یه چک بکننین

.....
.....

من واقعاا نمیدونم چرا انقدر بی برنامن خووب چطور آدم ی روزه از تهران بره مشهدهمش ک تو راهیم آزمون کتبی هم ک میگیرن اصلااا خسته نمیشیم

رسول
رسول

دوستان پردیش کیش بهتره یا منتظر آزاد بمونم

مینا
مینا

قطعا پردیس دانشگاه تهران بهتر هستش
البته بستگی داره منظورتون کدوم واحد دانشگاه آزاد هست اگر واحد علوم تحقیقات و مرکز باشه خوب اونا بهترن
اما در مقایسه با واحدهای دیگر دانشگاه آزاد خوب طبیعتا پردیس دانشگاههای دولتی سطح بالاتری دارند

علی
علی

اگر می توانید رفت و آمد کنید به نظرم کیش بهتر از حتی علوم تحقیقات تهرانه، چونکه بالاخره دانشگاه تهران است
البته بشرطی که بتوانید فقط رفت و آمد کنید.

شقایق
شقایق

ببخشید کسی میدونه در نهایت هر کس چند دانشگاه برای مصاحبه دعوت میشه؟

سوبر
سوبر

خدا خودش کمک کنه با رتبه 200 هیچ روزانه ای رو نیاوردم هیچ جا . نمی دونم دارن چکار می کنن . این چه وضعیه. همه ناراضی هستن. کاش مثل کنکور یک مرحله ای شه . باید از هفتاد و هفت خوان رستم رد شد به خدا. امسال تکمیل ظرفیت هم که نیست. ناامید ناامید شدم.

.....
.....

رشته ها فرق داره
بعضی رشته ها اصلا ۶۰ ۷۰ هم ب روزانه نرسیدن

رزرو
رزرو

برگزاری ازمون msrt و تولیمو در خرداد ماه به بهانه ماه رمضان لغو میشه با اینکه چقدر گرفتن این مدرک در اخرین فرصت قبل مصاحبه برای ما حیاتی هست
اما وقتی نوبت به مصاحبه میرسه اونم از یه استان به استان دیگه و باطل شدن روزه و … ماه رمضان اهمیتی نداره؟؟؟؟؟ فقط میخواستین ما مدرک زبان نگیریم ؟؟؟؟

.....
.....

خیلییی نامردیهه من همه امیدم ب آزمون خرداد بود انداختن یک تیر جوابشم ۷ تیر میاد
مصاحبه هااهم اکثرش قبل ۷ تیرماهه

فروزان
فروزان

دوستان روزی که سازمان سنجش دفترچه اصلاحیه زد من سریع دانلودش کردم
ولی انگار دوباره یه اصلاحیه دیگه گذاشته و من ندیدم و یک رشته اضافه کرده برای ما
من امروز که نتیجه ها اومد این موضوع رو فهمیدم
آیا شما خبر دارید که سازمان سنجش به چنین اعتراضی پاسخ میده ی

فریبا
فریبا

دوستان شما از دانشگاه یزد اطلاعی ندارید در رابطه با نحوه ارسال مدارک؟ داخل سایتش چیزی ننوشته

aida
aida

سلام تو رشته ما ترازا رو بالا زده .

کنکوری 1397
کنکوری 1397

سلام دوستان، من به سایت دانشگاههای طباطبایی و محقق میرم ولی چیزی راجع به مدارک و ارسال و تاریخ مصاحبه پیدا نمی کنم، کسی خبر نداره؟!
از طرفی هم توی فایل سنجش زده تاریخ مصاحبه دانشگاه هرمزگان 5 خرداد هست ولی نمیتونم سایت اون دانشگاه رو باز کنم، ارور میده.

زهره
زهره

سلام . این دیگه چه وضعیه. 5 خرداد مصاحبس. تراز 15 زدند یعنی کلیه افراد شرکت کننده دعوت به مصاحبه هستند خیلی مسخره است این یعنی پارتی بازی.یعنی علاف شدن و موندن تو صف مصاحبه. بعد جالبه یه دانشگاه دره پیت که اولویت آخرم بوده تراز 5000 اعلام کرده که با رتبه 13 دعوت به مصاحبه نشدم.و مطمئن هستم رتبه های تک رقمی هرگز اونجا نمیرند.واقعا دکترا را مسخره کردند کاش مصاحبه را حذف می‌کردند و هرکس طبق رتبش قبول میشد مثل کنکور ارشد

hani
hani

سلام. چه رشته ای هستید؟

اگرو
اگرو

دقیقا نظر منم همینه

سارا
سارا

بچه ها کارت خرید چیه دیگه؟؟، توضیح لطفا

مهندس
مهندس

6- کلیه داوطلبانی که در کدرشته محل‌های انتخابی دارای حدنصاب نمره علمی لازم به منظور شرکت در مراحل ارزیابی تخصصی توسط دانشگاهها و موسسات آموزش عالی هستند، می‌بایست به منظور تکمیل فرم بررسی صلاحیت‌های عمومی با مراجعه به لینک مربوط در قسمت مشاهده کارنامه مندرج در سایت این سازمان، از تاریخ 97/03/01 لغایت 97/03/20 ضمن پرداخت مبلغ سیصد و پنجاه هزار (350.000) ریال بصورت اینترنتی، فرم بررسی صلاحیت عمومی را تکمیل و کد پیگیری دریافت دارند. بدیهی است داوطلبانی که نسبت به تکمیل فرم بررسی صلاحیت‌های عمومی اقدام ننمایند از گزینش نهایی حذف خواهند شد. یعنب اگر میخواهی در مصاحبه… ادامه نظر»

سارا
سارا

سپاس بیکران

مرسانا
مرسانا

سلام هنوز ک دانشگاهها اطلاعیه نزدن

.
.

کدوم درسته آخه این یعنی چی

مهندس
مهندس

با سلام
دوستان عزیز لطفا راهنمایی نمائید دانشگاهی که توصیه نامه نخواسته چیکار باید کرد ایا واقعا لازم نیست که موقع مصاحبه داشته باشیم.
باتشکر

.
.

سلام-چرا روز مصاحبه که سنجش زده با سایت دانشگاه ها تفاوت داره چراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

فروزان
فروزان

سایت دانشگاه معتبره

.
.

سلام-چرا روز مصاحبه که سنجش زده با سایت دانشگاه ها تفاوت داره چر

نرگس
نرگس

مشکل منم همینه! سه تا مصاحبه توی یک روز!!!! سه شهر متفاوت

احمد
احمد

سلام. یک سوال. چرا تاریخ مصاحبه دانشگاه ها با هم تو یک روز افتاده؟ چطور میشه ادم توی انتخاب اول و دومی که زده هردوشون توی یک روز هست توی دوتا شهر متفاوت حضور داشته باشه؟؟؟؟؟

فلسفه منهاي هنر!
فلسفه منهاي هنر!

برنامه ریزی کردن یعنی این!!!
واقعا خسته نباشن

علی
علی

با اعلام این حد نصاب ترازها عملا کنکور مفهومی نداره تراز شهید بهشتی روزانه زده 668 یعنی اگه همه رو منفی بزنی باز این ترازو میاری

مدیریت
مدیریت

کاش تو رشته ما هم پایین اعلام می شد
با تراز 3000 دعوت به مصاحبه نشدم

.....
.....

چقدر رشتتون خوب بوده رشته من شهید بهشتی تراز و ۵۵۰۰ داده

Chem
Chem

اخه چرا تراز ها اینقد پایینه…دیگه هر چیزی یه حدی داره…بوشهر تراز 70 اعلام کرده…

شکیبا
شکیبا

در رشته من ترازها خیلی نسبت به سال قبل پایین بود

دانسکاهای تراز۱۵۰۰زده

فقط میخوان پول دار بیازن

عملا رتبه خوب بی تاثیر شده

MOHAMMAD HOSEIN
MOHAMMAD HOSEIN

دوستان آیا امکان تغییر تراز برای ی رشته وجود داره آیا؟؟

رتبه 18
رتبه 18

اگه تعداد متقاضیا کم باشن و ظرفیت پر نشه تراز حدید اعلام میکنن مث سال 94.

Chem
Chem

کی تاریخ مصاحبه ها مشخص میشه؟

امیر
امیر

ا سلام
دوستان عزیز لطفا راهنمایی نمائید دانشگاهی که توصیه نامه نخواسته چیکار باید کرد ایا واقعا لازم نیست که موقع مصاحبه داشته باشیم.
باتشکر

ف
ف

برای توصیه نامه باید از فرم دانشگاه ارشدم استفاده کنم یا فرم دانشگاهی که میرم مصاحبه؟

ali
ali

چقدر خوبیم ما

ف
ف

دوستان اطلاع دارید توصیه نامه رو چطوری باید از اساتید ارشدمون بگیریم؟ باید حضوری برم ازشون بگیرم یا ایمیل؟

s
s

مهلت ارسال مدارک به دانشگاه برای مصاحبه، تا چه تاریخی هست؟

م
م

هر دانشگاه در سایت خودش تاریخ ها رو مشخص کرده است.

بیوتک
بیوتک

واقعا مسخره اس. رشته بیوتکنولوژی شیراز نمره حد نصاب رو 814 اعلام کرده اونوقت مشهد 5000.یعنی من با رتبه 9 در مشهد نمره حد نصاب رو نیاوردم.

بیوتکنولوژی دامپزشکی
بیوتکنولوژی دامپزشکی

سلام ، ایا به نظرتان امکان دارد در اعلام حد نصاب فردوسی مشهد اشتباهی رخ داده باشد اخه من مطمینم رتبه یک رشته ما هم ترازش زیر 5 هزار است

بیوتکنولوژی دامپزشکی
بیوتکنولوژی دامپزشکی

ایا به نظرتان اگر ظرفیت دانشگاه فردوسی پر نشود که با اعلام تراز حد نصاب 5000 مطمینم کسی دعوت نشده ، دانشگاه حد نصاب مجددی اعلام میکند

بیوتک
بیوتک

سلام دوست عزیز.درصورتی بچه های دیگه هم به سایت سازمان سنجش اعتراضاشونو اعلام کنند شاید مثمر ثمر واقع بشه. بایستی به گروه بیوتکنولوژی مشهد هم ایمیل زده بشه.به امید خدا

بیوتک
بیوتک

من با گروه بیوتکنولوژی مشهد تماس گرفتم گفتند 5000 درسته واشتباهی رخ نداد.