///اعلام جزئیات سهمیه مربیان در پذیرش دکتری 97 آزاد

مدرسان شریف

استاد وکیلی

اعلام جزئیات سهمیه مربیان در پذیرش دکتری 97 آزاد

نحوه استفاده از سهمیه مربیان در پذیرش دکتری دانشگاه آزاد اسلامی در سال 97 اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی تست، بنابر اعلام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، بر اساس قانون برقراری عدالت آموزشی در پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی و تخصصی مصوب مورخ 89/1/29 مجلس شورای اسلامی، 10 % سهمیه مازاد بر ظرفیت (حداقل یک نفر در هر کد رشته/محل) برای مربیان در نظر گرفته شده است. اعضای هیأت علمی (مربی) تمام وقت (اعم از رسمی آزمایشی و رسمی قطعی) و در استخدام رسمی دانشگاه آزاد اسلامی که دارای سه سال سابقه عضویت در هیأت علمی دانشگاه باشند می توانند در صورت تمایل از این امتیاز به منظور پذیرش در دوره دکتری تخصصی بهره مند شوند. متقاضیان استفاده از امتیاز اعضاء هیأت علمی می بایستی از ارسال هر گونه مدرک خودداری نمایند. بدیهی است مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه رأساً نسبت به استعلام وضعیت این گونه افراد از مرکز امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اقدام و در صورت تأیید شرایط با شرط کسب حداقل 80 درصد نمره در هر یک از مراحل آزمون، برای آخرین فرد پذیرفته شده در گزینش آزاد را باید کسب نمایند.

تذکر 1: رشته/مقطع کارشناسی ارشد مربیان متقاضی استفاده از امتیاز هیأت علمی جهت ادامه تحصیل با رشته ای که در دوره دکتری مایل به تحصیل در آن می باشند باید تجانس داشته باشند.

تذکر 2: اشتغال به تحصیل اعضای هیأت علمی منوط به موافقت دانشگاه می باشد.

گفتنی است کارکنان و اعضای هیات علمی محل‌های دانشگاه آزاد اسلامی مجاز نیستند واحد دانشگاهی محل خود را به عنوان محل تحصیل انتخاب کنند.

اعلام جزئیات سهمیه مربیان در پذیرش دکتری 97 آزاد
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۲-۱۱ ۱۲:۴۸:۲۴ +۰۴:۳۰۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۷|دکتری آزاد|۲۳ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
غزال
غزال

با سلام، چگونه میتوانم از سهمیه هیات علمی، موقع انتخاب رشته اینترنتی دانشگاه آزاد استفاده کنم؟ کجا باید قید کنم؟ من که هر چه گشتم گزینه ای برای انتخاب این سهمیه پیدا نکردم!
ممنون میشم راهنمایی کنید.

مطهره
مطهره

انتخاب رشته دکتری آزاد کی هست؟لطفاً بگویید.خسته شدیم دیگه

Reza
Reza

این دانشگاه آزاد دیگه کلافه کرده همه را آخه چقدر ناهماهنگی و بی نظمی حداقل یک اطلاعیه برای روزش بدن خدا مصاحبه و اعلام نتایج نهایی به خیر کند …

ندا
ندا

سلام دوستان با تراز 761 دانشگاه ازاد رشته زراعت امکان قبولی است

دبه سم
دبه سم

سلام منم. مدیریت دولتی هستم تراز ونمرت چنده

سم
سم

با سلام در مورد انتخاب رشته محل میخواستم بدونم که ایا میشه همه گرایش های رشتمون رو انتخاب کنیم.مثلا مدیریت دولتی گرایش منابع و گرایش رفتار و گرایش خط مشی میشه سه تاشونو انتخاب کنیم؟؟

مهسا
مهسا

سلام
بله مشکلی نیست و میتونید گرایش های مختلف رو انتخاب کنید.
اما ممکنه در مصاحبه براتون چالش ایجاد بشه و اساتید فکر کنند هدف مشخصی ندارید و فقط میخواید در مقطع دکتری تحصیل کنید.

دكترفاطمه
دكترفاطمه

به هادی هوش. فرمودید دانشگاه ازاد امسال متفاوت عمل میکنه یعنی چه؟ایاممکنه افزایش ظرفیت داشته باشن؟

هادی هوش
هادی هوش

سلام دوستان انتخاب رشته دانشگاه ازاد امسال خیلی متفاوت تر از سالهای گذشته است.دانشگاه ازاد پارسال در پذیرش دانشجوی دکتری خیلی ضرر کرد فکر میکرد که تکمیل ظرفیت هم داره که نداشت.من خودم پارسال دانشگاه ازاد قبول شدم زمان مصاحبه تا زمانی که حضور داشتم 20نفری برای رشته ما امده بودن که خودشون گفتن 7نفر ظرفیت داریم و…. زمانی که رفتم سرکلاس 3نفر بودیم بعد که پیگیری کردیم گفتن مابقی نیومدن ثبت نام حتی بهشونم زنگ میزدن که چرا نیامدید.بعد گفتن ظرفیتمون رو با تکمیل ظرفیت پر میکنیم که سازمان بهشون اجازه نداد.با این تجربه سال گذشته مطمین باشید دانشگاه… ادامه نظر»

دکترای زبان
دکترای زبان

به نظر من نباید به نمره و تراز توجه کنن موقع مصاحبه در دانشگاه ازاد. بلکه انگیزه شخص براشون مهم باشه. اتفاقا اکثر کسایی ک ترازشون بالاست قصد ثبت نام در دانشگاه ازاد و ندارن و فقط برای سرگرمی میرن مصاحبه . اساتید مصاحبه گر باید کمی دقت در این موارد بخرج بدن. خواهشاااااا

آناشيد
آناشيد

سلام دوستان انتحاب رشته آزاد از کی شروع میشه ؟

مهسا
مهسا

سلام
به محض اعلام زمان انتخاب رشته دکتری ازاد 97 در همین سایت اطلاع رسانی میشه.

دکتری
دکتری

سلام.یعنی هیات علمی هایی که پیمانی هستند نمیتونند از این سهمیه استفاده کنند؟تا دو سال گذشته که همه اعضای هیات علمی که پیمانی بودند از این سهمیه میتونستند استفاده کنند.در ضمن هیات علمی های جدید تازه بعد پنج سال با رد کردن فیلترهای مختلف میتونند رسمی آزمایشی بشند.

مهسا
مهسا

سلام
این چیزی هست که در دفترچه ذکر شده و به نظر میاد همینطور باشه. بازم خودتون از مرکز ازمون سوال کنید.

خدش
خدش

سلام.انتخاب رشته دانشگاه آزاد کی شروع میشه؟

احمدى
احمدى

براى من هم سوال شده چرا انقدر طولش میدند

معماری غریب
معماری غریب

انشالله ساختار آموزشی به نحوی تنظیم بشه که تمام سهمیه ها حذف بشه تا تمامی دانشجویان در شرایطی برابر مهارت هاشون ارزیابی بشه.

محسن
محسن

بنده حدود 10 سال است مربی حق التدریس هستم.چرا برای حق التدریس ها سهمیه ای در نظر گرفته نمیشود؟؟؟

نسترن
نسترن

چون شما کارمند رسمی اون اداره نیستین…
چون شما در آینده اون اداره نقشی ندارین و مهمان محسوب میشین…چرا شما فکر میکنی با حق التدریسی باید بهتون سهمیه بدن؟؟؟

حسینی
حسینی

سلام.بنده مربی حق التدریس دانشگاه ازاد هستم که به اشتباه سهمیه مربیان را انتخاب کردم. برای انتخاب رشته دانشگاه چگونه میتوانم این سهمیه را ویرایش و حذف کنم؟

دکتری 97
دکتری 97

سلام. در هنگام ثبت نام سهمیه مربی را انتخاب کرده اید؟

حسینی
حسینی

بله. به اشتباه فکر کردم شامل حال بنده می شود.

دکتری 97
دکتری 97

مشکلی پیش نخواهد آمد. چون سازمان خودش از دانشگاه شما استعلام خواهد گرفت.