///انتشار کارت آزمون دکتری پزشکی آزاد سال 1397

مدرسان شریف

استاد وکیلی

انتشار کارت آزمون دکتری پزشکی آزاد سال 1397

کارت شرکت در جلسه کنکور دکتری پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی سال 97 از طریق سایت سنجش پزشکی قابل دریافت است‌.

به گزارش پی اچ دی تست، کارت شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری رشته های علوم پزشکی سال ۱۳۹۷ از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شده است. داوطلبان گرامی می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی این سازمان با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای و داوطلبی خود، نسبت به دریافت کارت اقدام نمایند.

تذکرات:

1- دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تا ساعت ۱۸ روز چهارشنبه 1397/02/19 از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی فعال خواهد بود.

مهم: همراه داشتن اصل کارت ملی (یا شناسنامه و پرینت کارت ورود به جلسه برای شرکت در آزمون الزامی است و همراه داشتن هر یک از موارد یاد شده، موجب محرومیت از ورود به جلسه و شرکت در آزمون می شود. داوطلبان باید حتما پرینت کارت ورود به جلسه آزمون را در روز آزمون به همراه داشته باشند. امکان پرینت و دریافت کارت ورود به جلسه در محل حوزه امتحانی میسر نخواهد بود.

2- آزمون در روزهای پنجشنبه 97/02/20 و جمعه 97/02/21 بطور هم زمان در دانشگاه های علوم پزشکی شهید بهشتی، ایران، شیراز، اصفهان، مشهد، اهواز، کرمان، کرمانشاه، تبریز، زنجان و مازندران برگزار می شود

تذکر: با توجه به برگزاری آزمون در دو روزه داوطلبان به روز برگزاری آزمون خود که بر روی کارت ورود به جلسه آنها درج شده است دقت نمایند.

3- برای هر رشته امتحانی دو دفترچه تخصصی و استعداد تحصیلی در نظر گرفته شده است. برای رشته های شنوایی شناسی و گفتار درمانی ۹۰ سؤال تخصصی و مدت ۹۰ دقیقه، رشته فیزیک پزشکی ۸۰ سؤال تخصصی و مدت ۱۲۰ دقیقه، رشته های مهندسی پزشکی (بیوالکتریک و رباتیک) ۷۰ سؤال تخصصی و مدت ۱۵۰ دقیقه، رشته آمار زیستی ۱۰۰ سؤال تخصصی و مدت ۱۵۰ دقیقه، مجموعه رشته های داروسازی ۱۷۰ سؤال تخصصی و مدت ۱۷۰ دقیقه و بقیه رشته ها (یا مجموعه رشته ها) ۱۰۰ سؤال تخصصی و مدت ۱۰۰ دقیقه در نظر گرفته شده است. همچنین تعداد ۳۰ سؤال استعداد تحصیلی به صورت مشترک برای تمام رشته ها، در قالب یک دفترچه جداگانه و از شماره سؤال ۱۷۱ تا ۲۰۰ با مدت زمان ۵۰ دقیقه در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. بنابر این مدت زمان کل آزمون برای رشته های شنوایی شناسی و گفتار درمانی ۱۴۰ دقیقه، رشته فیزیک پزشکی ۱۷۰ دقیقه، رشته های مهندسی پزشکی (بیوالکتریک و رباتیک) و آمار زیستی ۲۰۰ دقیقه، مجموعه رشته های تخصصی داروسازی ۲۲۰ دقیقه و بقیه رشته ها (یا مجموعه رشته ها) ۱۵۰ دقیقه است.

تذکر: داوطلبان باید در پایان زمان مربوط به بخش تخصصی، دفترچه تخصصی را کنار گذاشته و در ۵۰ دقیقه پایانی آزمون صرفا به سؤالات استعداد تحصیلی از شماره سؤال ۱۷۱ تا ۲۰۰) پاسخ دهند. در غیر اینصورت چنانچه در زمان مربوط به آزمون استعداد تحصیلی به سؤالات تخصصی پاسخ داده شود، تقلب محسوب خواهد شد.

4- زمان برگزاری آزمون در کلیه رشته ها ساعت ۹ صبح است. آزمون کلیه رشته ها از ساعت ۹ الی 11/30 (به مدت ۱۵۰ دقیقه) و تنها آزمون رشته های شنوایی شناسی و گفتار درمانی از ساعت 9 صبح تا 11/20 (به مدت ۱۴۰ دقیقه)، رشته فیزیک پزشکی از ساعت ۹ صبح تا ساعت 11/50 (به مدت ۱۷۰ دقیقه)، رشته های مهندسی پزشکی (بیوالکتریک و رباتیک) و آمار زیستی از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۱۲/۲۰ (به مدت ۲۰ دقیقه) و مجموعه رشته های داروسازی از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۱۲/۴۰ (به مدت ۲۲۰ دقیقه) می باشد.

5- درب های ورودی از ساعت 7:30 باز می شود و داوطلبان باید حداکثر رأس ساعت ۸ صبح در محل برگزاری آزمون حضور داشته باشند. شروع فرایند آزمون از ساعت  8:30 خواهد بود و از ورود داوطلبان پس از این ساعت به حوزه آزمون ممانعت خواهد شد.

انتشار کارت آزمون دکتری پزشکی آزاد سال 1397
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۴-۲۶ ۲۳:۳۹:۰۸ +۰۴:۳۰۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۷|دکتری آزاد|۶ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
فرشید فرجی۴۴
فرشید فرجی۴۴

ایکی جواب بده خواهشا.انتخاب رشته دکترا کی شد بالاخره؟؟؟؟؟

مهسا
مهسا

سلام
اگه منظورتون انتخاب رشته آزاد هست؛متأسفانه همچنان زمان انتخاب رشته دکتری آزاد 97 مشخص نیست. به محض انتشار اخبار موثق در همین سایت اطلاع رسانی میشه.

شوکا
شوکا

خواهشا دانشگاه ازادزشکی.رو دیگه حذف بکنه از رشته هاش به جون مردم اهمیت بدید تو رو خدا

Parisa
Parisa

چرا آسیب شناسى داخل این دفترچه نیست؟

روانشناسی
روانشناسی

سلام پس کی انتخاب رشته دکترای آزاده?

مهسا
مهسا

سلام
متأسفانه همچنان زمان انتخاب رشته دکتری آزاد 97 مشخص نیست. به محض انتشار اخبار موثق در همین سایت اطلاع رسانی میشه.