//اعطای بورسیه تحصیلی دکتری در دانشگاه یاسوج

مدرسان شریف

اعطای بورسیه تحصیلی دکتری در دانشگاه یاسوج

دانشگاه یاسوج در مقطع دکتری تخصصی به دانشجویان ممتاز بورسیه اعطا می کند.

به گزارش مسترتست، دکترمهدی نوری پور، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه یاسوج در گفتگو با روابط عمومی این دانشگاه گفت: برای جذب داوطلبان برتر و برای ایجاد انگیزه در دانشجویان ممتاز دانشگاه یاسوج دستورالعملی طراحی شده است که خلاصه ای از این دستورالعمل به شرح زیر است:

دانشجویانی که در دو نیمسال متوالی حداقل 32 واحد و معدل بالای 17 داشته باشند و همچنین برندگان مدال های المپیادهای دانشجویی و دانش آموزی و دارندگان رتبه های خوب کنکور در مناطق مختلف آموزشی برحسب جدول تدوین شده مشمول این قانون می باشند.

وی اضافه کرد:

در بازنگری آیین نامه بورس برای دانشجویان ممتاز در مقطع کارشناسی مبلغ 1500000 تومان، برای کارشناسی ارشد 2000000 تومان و برای دانشجویان دکتری در هرترم 2500000 تومان در نظر گرفته شده است.

دکتر نوری پور در خصوص امتیازات ویژه به دانشجویان تحصیلات تکمیلی نیز گفت: تحصیل در دورشته همزمان، کمک هزینه های تحصیلی، شرکت رایگان در دوره ها و کارگاه ها و کمک هزینه شرکت در کنفرانس های علمی از جمله امتیازات ویژه اعطایی به دانشجویان ممتاز تحصیلات تکمیلی است.

اعطای بورسیه تحصیلی دکتری در دانشگاه یاسوج
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۵-۲۰ ۲۲:۵۸:۳۰ +۰۴:۳۰۲۱ مرداد, ۱۳۹۷|بورسیه تحصیلی دکتری|۷ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
ایمان
ایمان

ایا معدل بالا در دوره دکتری اهمیتی دارد؟

اصلانیان
اصلانیان

مهم اینه ک معدلتون بالای 16باشه ک مدرک رو بعهتون بدن وگرنه16/01 و 20 زیاد فرقی نداره

سعید
سعید

ماهی 2.5 هم بدن بازم صرف نداره… طرف 5سال بهترین دوران عمرشو میذاره بعد ترمی بهش 2.5 میدن تازه اونم اگه شرایطشو داشته باشی یعنی ماهی حدود 400هزار تومن که جیب خرجی یه بچه دبیرستانیه!!… همین 5سالو بری بازار واس خودت کار کنی عرضشو داشته باشی بعد 5سال امپراطوری خودتو داری
آدم تازه بعد ارشد میفهمه چی به چی بوده!

یاسمن
یاسمن

واقعاً. من شرایط اینا رو دارم ولی گاهاً بعضی سازمانهای بورس کننده تازه انتخابمونم نمیکنن. نمیدونم باید از جون مون مایه بذاریم تا ثابت بشه…

پیام
پیام

ای کاش رشته های موردنظرشون رو هم مینوشتن. و اینکه بورسیه به معنای جذب هیئت علمی هم هست؟ و اینکه الان که مهلت انتخاب رشته تموم شده چطوری میشه آخه یاسوج رو انتخاب کرد؟؟؟!

ستایش
ستایش

واقعا من معدلم ۱۹۰۷۵ شده دکتری هستم خبرق هم نیست البته دانشگاه یاسوج نیستم چقدر خوبه دانشگاههای دیگه هم این طوری باشن

نگار
نگار

مگه میشه کسی تو دانشگاه یاسوج معدل بالای ۱۷باشه؟البته توی رشته ما محاله..من چهارسالواونجابودم دیگه..گول این چیزا رو نخورید بچه ها خخخخخ