///انتشار اسامی پذیرفته شدگان دکتری استعداد درخشان 97 دانشگاه یزد

مدرسان شریف

انتشار اسامی پذیرفته شدگان دکتری استعداد درخشان 97 دانشگاه یزد

نتایج پذیرش دکتری بدون آزمون سهمیه استعدادهای درخشان سال تحصیلی 97-98 دانشگاه یزد منتشر شد.

به گزارش پی اچ دی تست، فهرست اسامی پذیرفته شدگان دکتری بدون کنکور سال 97 دانشگاه یزد بدین شرح می باشد:

بنا بر اعلام این دانشگاه، لازم است پذیرفته شدگان فرم تکمیل شده الف را همراه با تصویر صفحه اول شناسنامه تا روز سه شنبه مورخ 1397/05/30 به پست الکترونیک مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه یزد به آدرس talented-std@offices.yazd.ac.ir ارسال و یا به صورت حضوری تحویل مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه واقع در ساختمان شهید احمدی روشن نمایند

پذیرفته شدگان می توانند جهت اطلاع از نحوه ثبت نام نیمه اول شهریورماه به سایت دانشگاه یزد مراجعه و یا با مرکز استعدادهای درخشان با شماره تلفن 035 -31233618 یا رایانامه talented-std@offices.yazd.ac.ir تماس حاصل نمایند. بدیهی است ثبت نام قطعی پس از پذیرش علمی و تائید سازمان سنجش و تائید دبیرخانه هیات مرکزی گزینش دانشجو مستقر در سازمان سنجش آموزش کشور خواهد بود.

انتشار اسامی پذیرفته شدگان دکتری استعداد درخشان 97 دانشگاه یزد
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۸-۱۹ ۰۸:۳۶:۱۰ +۰۳:۳۰۲۳ مرداد, ۱۳۹۷|دکتری استعداد درخشان|۳۲ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
ناشناس
ناشناس

در رشته ما اقایون خارج از کشور میرند

محسن دانشجوی دکترای برنامه درسی
محسن دانشجوی دکترای برنامه درسی

دوستان در بحث استعدادها و بدون آزمون شاخص مساوی بودن زن و مرد وجود ندارد… افرادی که بالاترین معدل را دارند و بیشترین مقاله…..و سایر.. حال اینجا اولویت با کسی است که حائز باشد چه بسا آقایون باشند ولی در مجموع امتیاز کامل را نیاورند…..

ایمان
ایمان

فقط در بعضی موارد حرف شما درست است.

ناشناس
ناشناس

موافقم. من مصاحبه دکتری استعداد علامه و چند شهرستان رفتم. اقایون نمرات خوب و سابقه کاری مرتبط داشتند و خانمها مقاله بیشتری داشتند. و با توجه به برخورد علمی، جدی و دقیق اساتید نمیشه گفت اساتید با آن سوابق علمی و کاری صرفاً براساس دختر و پسر بودن داوطلبان را بررسی کنن.

سپهر
سپهر

نه در انتخاب رشته سراسری و نه در ارشد، تعداد خانم و اقا مهم نیست، و باید هم همینگونه باشد چون هدف آموزش و ترویج علمه. با این حال در استخدام ها، طرفیت تعیین شده برای آقایان بسیار بیشتر از خانم ها است.پس بهتره که یک جانبه قضاوت نکنید.

ایمان
ایمان

بله ما هم آرزومون اینه که حتی اگر همه ی پذیرفته شده ها خانوم باشند، واقعا از روی عدالت انتخاب شده باشند.

ستاره
ستاره

من یکسال شبانه روز مقاله و کتاب نوشتم ولی در مصاحبه رقیبهای من رزومه های سبکی داشتند خب نمیشه تصور کرد اساتید عدالت نداشتند. و البته جایگاه آقایون در استخدام محفوظه پس نگرانی نداره

fayezeh
fayezeh

از کجا میگین عدالت نیست برا استادا که بیشترشون اقا هستن خوبه که اقا وردارن ولی وقتی رزومه خوب مال خانمه خانمو انتخاب میکنند. شما نگران نباشید در شرایط رزومه مساوی اقایون رو ورمیدارن. خالا این یادتون نره که در رشته های فنی کنکور سراسری 70 درصد سهمیه مال اقایوون بود زمان ما الانو دیگه نمیدونم. در تمام استخدامی ها هم فقط مرد ورمیدارن اونو نمیگین چرا؟ کافیه همین دفترچه جدید وزارت نیرو رو مطالعه کنید.

ایمان
ایمان

تعجب منم همینه که تعداد دانشجوهای آقا در رشته های فنی بسیار بیشتر از خانمها هست در حالی که میبینیم تعداد زیادی از پذیرفته شده ها در رشته های فنی خانمها هستند. پارسال هم من این موضوع را می‌دیدم.

علی
علی

اگه دقت کنید رشته های فنی رو برای استعداد معمولا آقایون قبول شدند. نمونه اش همین دوتا آقای یزد. ولی رشته های انسانی اکثر دانشگاه ها خانم هستند چون معدل و …. شون بالاتر هست

fayezeh
fayezeh

خوب بنده خانم هستم و رشته فنی ولی در همه سالهای کارشناسی و ارشد شاگرد اول بودم که هیج، 3 تا مقاله isi با بالاترین ایمپکت، نمره زبان را دارم که هیج کدام از رقیب های من اینهارا نداشتند بنابراین من قبول شدم. الان هم هم کلاسی هایم که 7 نفراند و همگی اقا هستند و با کنکور قبول شده اند هیج کدام یک مقاله هم ندارند اون موقع شما انتظار دارید یکی از این اقایون بدون ازمون بع جای من قبول میشد؟

کوروش
کوروش

والله خیلی خوبه پس ظاهرا آقایون کلا دوست ندارن بی آزمون برن و اقدام کنن همینه که اکثرا خانمها اقدام میکنن و اساتیدهم برشون میدارن.

کامران
کامران

اصلا امسال انگار هجمه بر علیه آقایون هستش و تقریبا تمام ظرفیتها رو به خانوما دادن.
فقط خدا کنه در با آزمون اینطور نباشه

یاسمن
یاسمن

رقیب های آقا ، معمولا ریلکس تر هستند و مثل خانمها خودشون را به آب و آتیش نمیزنن برای مقاله و چاپ کتاب.

Linda
Linda

سلام
دوستان لطفا منو راهنمایی کنید:
انشاالله جواب دکترا که بیاد ممکنه یه نفر هم سراسری پذیرفته شده باشه و هم آزاد؟
اگه اینجوری باشه تکلیف صندلیهای خالی چی میشه؟اخه هر نفر یا سراسری رو ثبت نام میکنه و یا آزاد رو

ضحا
ضحا

میگن سراسری ک تکمیل ظرفیت نداره اما آزاد فکر میکنمبرای گرفتن شهریه حتما تکمیل ظرفیت میذاره

الی
الی

نه دوست عزیز. نه سراسری و نه آزاد هیچکدوم امسال تکمیل ظرفیت ندارند. کاملا جدی هستش. اینکه صندلی ها خالی میمونه درواقع سیاستی هست از سمت سازمان سنجش که تعداد پذیرفته شدگان دکترا کاهش پیدا کنه به مرور تا آمار بیکاری دانشجوهای دکترا بصورت کاذب پایین بیاد.هم ازاد وهم سراسری.

ناشناس
ناشناس

در همین مرحله میپرسن که میایی یا نه. اگه گفتی نه. نفر بعد جایگزین میشه. صندلی خالی باقی نمیماند

کنجکاو
کنجکاو

خیلی عجیبه ها
پارسال هم که اسامی استعداد درخشان رو دانشگاه یزد اعلام کرد، در رشته مکانیک همین اسم بعنوان قبول شده معرفی شده بود!عجیب نیس؟یعنی توو یه رشته خاص دوسال متوالی دوتا هم اسم قبول شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!

علی
علی

احتمالا پارسال نرفتند تا ی دانشگاه بهتر قبول بشوند ولی باز دوباره امسال هم شرکت کردن

ناشناس
ناشناس

با علی آقا موافقم

داوطلب
داوطلب

عجب استدلالی دارین معلومه وقتی بیشتر شرکت کننده ها خانم باشن پذیرفته شده ها هم خانم هستن. حالا شما یه چیزی درست کنید باز کم حق خوری در هیئت علمی و استخدامی شده و میشه اینم یه کاری کنید که از درس خوندن هم محروم بشن!

dash
dash

اکثریت دخترن

ستاره
ستاره

تبریک. کسی نیست بگه چرا خانمها بیشترن؟!

ایمان
ایمان

اتفاقا من میخواستم بگم فقط 2 نفر پسر هستند و بقیه دخترند گفتم دوباره بعضی خانوم‌ها بهشون برمیخوره.

ناشناس
ناشناس

من چندتا دانشگاهی که رفتم اصلا آقا شرکت نکرده بود!! وقتی شرکت نکردن چه توقعیه دارید؟!!!

محسن
محسن

فقط 2/12 پسر؟؟؟؟؟؟ چقدر عجیب . همه دانشگاه ها اینجوری پذیرفتن امسال. علی برکت الله

fayezeh
fayezeh

خیلی جالبه تو چیزی که ظرقیت مشخص نیست و بر اساس رزونه هست و تعداد شرکت کننده خانم زیاده اقایون اینجوری قضاوت میکنن. میگمم اگه این استخدامیا که ظرفیت همشون مشخصه و فقط اقا ورمیدارن اگه زن ورمیداشتن اقایون چیکار میکردن کودتا میکردن اون موقع ما خانما خیلی صبوریم

---
---

واقعا بی انصافی هست بیش از 90 درصد خانم هستن.

علی
علی

خب شاید بیشتر متقاضی ها خانم ها بودند. اگه دقت کنید خانم ها معمولا تو دانشگاه از نظر درسی و معدل بالاتر هستند نسبت به آقایون. استعداد هم رزومه و پژوهش و معدل مهمه

آرمین
آرمین

شما صبر کن وقتی نتایج نهایی کنکور اعلام شد اونوقت بی عدالتی در بسیاری از پذیرفته شده ها را میبینی. منم پارسال کنکور دادم و واقعا دلم پره.

الهه
الهه

چطوری حساب کردید ک بیش از ۹۰درصد خانم هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟۲نفر از ۱۱ نفر قبولی آقایون هستن که میشه حدود ۱۸درصد پس درصد قبولی خانمها میشه ۸۲ ن بیش از ۹۰!