نتایج آزمون دکتری 97 دانشگاه آزاد اسلامی، به‌رغم اعلام رسمی انتشار نتایج در روز جمعه 16 شهریورماه اعلام نشد.

کانال تلگرام دکتری

به گزارش پی اچ دی تست، پس از چندین بار تغییر در زمان انتشار نتایج، در نهایت اعلام شد که نتایج نهایی دکتری 97 آزاد تا ظهر روز جمعه 16 شهریور بر روی سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه ازاد اسلامی قرار خواهد گرفت. این موضوع علاوه بر انتشار از سوی سایت‌های خبری، در اخبار ساعت 22 شبکه سوم سیما در روز 15 شهریورماه نیز اطلاع‌رسانی شد.

اما در حالی که داوطلبان تمام روز جمعه را در نگرانی ناشی از نتیجه کسب‌شده گذراندند، حدود ساعت 21 دیروز، داوطلبان با ورود به پروفایل خود در این سامانه متوجه شدند که گزینه نتایج نهایی به میز کاربری اضافه شده است اما نتایج پذیرش برای کلیه داوطلبان در همه رشته‌های امتحانی، قبولی در رشته نرم‌افزار واحد علوم و تحقیقات اعلام شده است.

در حالی که این نتیجه اشتباه دستمایه شوخی‌های داوطلبان نگران شده بود، امیدی برای اعلام نتایج در روز جمعه برای آنان بود.

اما صبح امروز همین نتایج اشتباه نیز از پروفایل داوطلبان حذف شد تا اعلام نتایج دکتری آزاد 97 همچنان در هاله‌ای از ابهام باقی بماند. این در حالی است که کانال خبری این دانشگاه صبح امروز به‌روز شد و با بی‌خیالی تمام و بدون کوچک‌ترین اشاره به این تأخیر زجرآور، مطالبی بی‌ربط را منتشر کرد.

با توجه به مشکلاتی که برای این داوطلبان با تأخیر در اعلام نتایج دکتری آزاد ایجاد شده و چشم‌انتظاری و تأخیرهای پی‌درپی دانشگاه آزاد، جا دارد مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی ضمن عذرخواهی از داوطلبان، هر چه سریع‌تر نسبت به اعلام نتایج اقدام نماید.

پی‌اچ‌دتست به عنوان نخستین سایت تخصصی آزمون دکتری نیز پیگیر این موضوع است و به محض کسب اطلاعات موثق از طریق وب‌سایت و کانال تلگرامی به اطلاع داوطلبان خواهد رساند.

بد نیستمیتونست بهتر باشهقابل قبولهخوبعالی (شما اولین نفری هستید که امتیاز میدهید)
Loading...