//اعلام جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری 97

مدرسان شریف

اعلام جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری 97

اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص زمان و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دکتری تخصصی سال 1397 دانشگاه های سراسری اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی تست، اطلاعیه منتشر شده بدین شرح می باشد:

ضمن آرزوی توفیق برای داوطلبان گرامی شرکت کننده در آزمون ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D» نیمه‌متمرکز سال 1397 و با امید به‌ اینکه‌ پذیرفته‌شدگان‌ این‌ آزمون‌ در سنگرهای علم و ایمان، پاسدارانی شایسته برای حفاظت از حریم این دیار و تداوم‌ بخش‌ دستآوردهای‌ انقلاب‌ اسلامی‌ در دانشگاه ها و موسسات‌ آموزش‌ عالی‌ باشند، بدین‌وسیله‌ توجه پذیرفته‌شدگان نهایی‌ آزمون مذکور را به توضیحات ذیل معطوف می‌دارد. 

تذکر مهم: لازم به توضیح است که نتایج مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی متعاقباً از طریق سایت این سازمان اعلام خواهد شد وبدیهی است داوطلبانی که هم در ردیف پذیرفته‌شدگان یکی از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و هم در ردیف پذیرفته‌شدگان دانشگاه آزاد اسلامی قرار می‌گیرند توجه داشته باشند که منحصراً می‌توانند در یکی از کدرشته‌محلهای قبولی ثبت‌نام نمایند و به عبارتی مجاز به ثبت‌نام در هر دو محل قبولی نمی‌باشند در غیر این صورت مطابق ضوابط با آنها رفتار خواهد شد.

 

تاریخ ثبت نام از پذیرفته شدگان دکتری 97

از کلیه‌ داوطلبانی‌ که‌ اسامی‌ آنها به‌ عنوان‌ پذیرفته‌شدگان‌ نهایی‌ هر یک‌ از کدرشته محل‌های‌ تحصیلی اعلام‌ شده‌ است‌، دعوت‌ می‌نماید برای اطلاع از تاریخ و مدارک لازم برای ثبت‌نام (علاوه بر مدارک مندرج در این اطلاعیه) ابتدا به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه یا موسسه محل قبولی مراجعه نمایند. بدیهی است در صورت نبودن برنامه زمانی خاص در پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه، پذیرفته‌شدگان لازم است که در یکی از روزهای چهارشنبه 97/06/07 و یا شنبه 97/06/10 با توجه به شرایط و ضوابط اعلام شده در ذیل برای ثبت‌نام‌ به دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی ذیربط مراجعه نمایند.

 

مدارک‌ لازم‌ برای‌ ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری 97

1- اصل‌ و یک نسخه تصویر مدارک‌ کارشناسی‌ و کارشناسی‌ارشد مورد تایید وزارت‌ علوم، تحقیقات‌ و فنآوری‌ یا وزارت‌ بهداشت‌، درمان‌ و آموزش‌ پزشکی‌ و یا شورای عالی انقلاب‌ فرهنگی‌ که‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌های‌ کارشناسی‌ و کارشناسی‌ارشد قید شده‌ باشد.

1-1- پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ به‌ دلایلی‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرک‌ کارشناسی‌ارشد (فوق‌لیسانس) نمی‌باشند، لازم‌ است اصل‌ گواهی‌ تایید شده‌ توسط دانشگاه یا موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل اخذ مدرک مذکور را با محتوی فرم ذیل این اطلاعیه تکمیل و پس از تأیید موسسه محل تحصیل، در زمان ثبت‌نام به موسسه محل قبولی ارائه نمایند.

1-2- براساس مصوبه جلسه مورخ 368 مورخ 74/11/03 شورای عالی انقلاب فرهنگی فضلا و طلاب حوزه های علمیه قم و خراسان که دوره سطح 3 را گذرانده‌اند و یا تا تاریخ 97/06/31 دانش آموخته می‌شوند برای یکی از کدرشته‌های امتحانی مرتبط در گروه علوم انسانی مجاز به ثبت نام و شرکت در این آزمون بوده‌اند. بدیهی است این دسته از داوطلبان در صورت قبولی نیاز به گذراندن دروس پیش نیاز به تشخیص گروه آموزشی موسسه محل قبولی می باشند. ضمنا داوطلبان مربوط می‌بایست در زمان ثبت نام مدرک فراغت از تحصیل خود راکه توسط مدیریت حوزه های علمیه صادر گردیده است در اختیار داشته باشند

1-3- دارندگان مدارک تحصیلی معادل می‌بایست حائز شرایط «آیین‌نامه شرکت دارندگان مدارک معادل و غیررسمی در آزمون‌های ورودی مقاطع بالاتر» مصوبه جلسه 845 شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که طی بخشنامه شماره 2/77633 مورخ 92/05/28 توسط معاونت آموزشی وزارت متبوع به کلیه دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ابلاغ گردیده، باشند. بدیهی است آن عده از دارندگان مدارک معادل که قبل از تاریخ ابلاغ مصوبه جلسه شماره 432 مورخ 77/09/03 شورای عالی انقلاب فرهنگی (مبنی بر ممنوعیت برگزاری دوره‌های معادل) در دوره‌های معادل پذیرفته‌ شده‌اند، در شمول این مصوبه قرار می‌گیرند.

1-4- براساس مصوبه جلسه 771 مورخ 94/08/26 شورای عالی انقلاب فرهنگی، کلیه دارندگان مدرک معادل ضمن خدمت فرهنگیان که طی سال‌های 1377 تا 1381 به دوره‌های مذکور راه یافته‌اند، حسب مورد از تسهیلات مصوبه شماره 2/77633 مورخ 94/05/28 برای ادامه تحصیل در مقاطع رسمی بالاتر برخوردار می‌شوند.

2- اصل‌ و دو سری‌ تصویر از تمام‌ صفحات‌ شناسنامه‌ و کارت ملی.

3- شش‌ قطعه‌ عکس‌ تمام‌ رخ‌ 4×3 تهیه‌ شده‌ در سال‌ جاری‌.

4- ارائه مدرکی که‌ وضعیت‌ نظام‌ وظیفه آنها‌ را با توجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظیفه‌ عمومی»‌ مندرج‌ در صفحه 3 دفترچه‌ راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال 1397 مشخص‌ کند (برای‌ برادران‌).

5- داوطلبانی که با استفاده از سهمیه ایثارگران (بنیاد شهید و امور ایثارگران) و یا رزمندگان پذیرفته‌ شده‌اند، در زمان ثبت‌نام، ملزم به ارائه تأییدیه سهمیه قبولی نمی‌باشند و ملاک عمل برای ثبت‌نام، همان عنوان درج شده در لیست‌های ارسالی به موسسات می‌باشد.

6- ارائه معرفی‌نامه رسمی مبنی بر واجد شرایط بودن برای استفاده از امتیاز ویژه مربیان “رسمی- قطعی” و یا “رسمی- آزمایشی” وزارت علوم، تحقیقات و فناوری. این سهمیه شامل مربیان رسمی قطعی و رسمی آزمایشی دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که پذیرش دانشجوی آنها از طریق آزمون سازمان سنجش آموزش کشور صورت می‌پذیرد، می‌باشد. 

 

تذکرات‌ مهم ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری 1397

1- حضور شخص پذیرفته برای ثبت‌نام الزامی است و ثبت‌نام منحصراً در تاریخ‌های اعلام شده توسط هر دانشگاه و با ارائه مدارک کامل مندرج در این اطلاعیه صورت می‌پذیرد و عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در تاریخ‌ یا تاریخ‌های تعیین شده برای ثبت‌نام به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد.

2ـ به پذیرفته‌شدگان توصیه می‌شود که قبل از مراجعه در تاریخ‌های تعیین شده جهت ثبت‌نام، اطلاعات تکمیلی را در پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خود مطالعه نمایند.

3- در هر مرحله‌ از ثبت‌نام‌ و هنگام‌ تحصیل‌، چنانچه‌ مشخص‌ گردد داوطلبی‌ حقایق‌ را کتمان‌ نموده‌ و یا اطلاعات غلطی ارائه و واجد شرایط نمی‌باشد، قبولی‌ وی باطل شده‌ و طبق‌ مقررات‌ با وی‌ رفتار خواهد شد.

4- مطابق ضوابط پذیرفته‌شدگان نهایی دوره‌های روزانه در آزمون دکتری نیمه‌متمرکز سال 1397 در صورت عدم ثبت‌نام و یا انصراف قطعی از رشته قبولی، مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون دکتری تخصصی «Ph.D» سال 1398 نخواهند بود.  

5- به اطلاع کلیه متقاضیان کد رشته محل های بورس اعزام به خارج می رساند که افراد واجد شرایط براساس نتایج واصله از طرف دانشگاهها وموسسات آموزش عالی وظرفیتهای پذیرش دراختیار شورای مرکزی بورس قرار خواهد گرفت بدیهی است پس از بررسی شورای مذکور نتایج نهایی توسط این سازمان متعاقباً اعلام خواهد شد.

6- به اطلاع کلیه متقاضیان کد رشته محل های مربوط به دانشگاههای علوم انتظامی امین می رساند باتوجه به اعلام دانشگاه مذکور وطولانی شدن  زمان مصاحبه داوطلبان، درهیچ یک از کد رشته محل های دانشگاه یادشده، اعلام نتیجه ای دراین مرحله صورت نمی گیرد،به عبارت دیگر اسامی پذیرفته شدگان نهایی،پس از اعلام نمره مصاحبه داوطلبان وگزینش نهایی متعاقباً اعلام خواهد شد

7- به دانشجویان دوره دکتری تخصصی به غیر از تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان در چارچوب ضوابط و اعتبارات آن صندوق، پرداخت دیگری صورت نمی‌پذیرد. 

با توجه به کنترل های متعدد و بررسی‌های انجام شده از صحت نتایج اعلام شده اطمینان حاصل شده است؛ مع‌الوصف، داوطلبان پس از دریافت کارنامه نتایج نهایی آزمون از طریق سایت، درصورتی که درباره مندرجات کارنامه مذکور سوالی داشته باشند، می‌توانند حداکثر تا تاریخ 97/06/15 منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان اقدام نمایند و از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است به کلیه مواردی  که از طریق دیگری صورت پذیرد و یا بعد از تاریخ 97/06/15 انجام پذیرد، ترتیب اثر داده نخواهد شد. 

ضمناً داوطلبان گرامی می‌توانند سؤالات خود را حداکثر تا تاریخ 97/06/15 از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org مطرح نموده و یا با شماره تلفن‌ 42163-021 تماس حاصل نمایند. از مراجعه حضوری جداً خودداری فرمایند.

 دریافت فایل فرم مخصوص پذیرفته‌شدگان آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» نیمه‌متمرکز سال 1397 

اعلام جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری 97
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۶-۱۴ ۲۱:۴۶:۱۳ +۰۴:۳۰۴ شهریور, ۱۳۹۷|دکتری سراسری|۱۳۹ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
رفیعی
رفیعی

سلام من دکتری سال 96قبول شدم و میخوام امسال برم ثبت نام ولی ثبت نام اینترنتی ،برای من سایت باز نمیشه،کسی از دوستان بزرگوار اطلاع داره چرا ؟

شیرین
شیرین

سلام دوستان
من سهمیه 5 درصدی بودم ولی برای قبولی سهمیه 25 درصدی لحاظ کردند. از طرفی از طریق استعداد درخشان هم قبول شدم. میخواستم بدونم به نظرتون کدوم یکی رو ثبت نام کنم بهتره؟؟؟ با توجه به اینکه از نظر رشته و گرایش هیچکدوم واسم فرقی نمیکنه.

دکتری
دکتری

سلام .من دانشگاه تهران شبانه قبول شدم .چند سوال اول اینکه به دانشجویان شبانه وام میدن ؟؟دوم شهریه ثابت و متغیر هر ترم تقریبا چقدره؟؟ سوم چند جلسه در ترم میشه غیبت داشت ؟؟ اگر دانشجویک شبانه کسی هست جواب بده ممنون میشم ..اصلا به نظر شما ارزشش را دارد بریم پول بدیم

دلنواز
دلنواز

دوستان دانشگاه فردوسی گفته شروع کلاسا ۲۴م و حضور الزامیست! ثبت نام حضوری اما از ۱ مهر شروع میشه! وافعا اگر ۲۴م نریم مشکلی پیش میاد؟!

منصور
منصور

نه

زهره
زهره

با هزار جور بدبختی بلیط گیر آوردم آماده حرکت بودم که مسئولین محترم دانشگاه شیراز از خواب بیدار شدند و اطلاع رسانی کردند ثبت نام حضوری متعاقبا بعد از ثبت نام اینترنتی که ۱۸ است اعلام میشه.و من با ۵۰ درصد ضرر بلیطمو پس دادم .تکلیف منی که شاغل هستم چیه منی که نمی‌دونم چند روز در هفته کلاس دارم چطوری موافقت کتبی اداره متبوع خودم را بیارم.هنوز اعلام نکردند ثبت نام حضوری کی است

سارا
سارا

سلام دوستان
لطفا یکی جواب بده، کسی میدونه نتیجه آزاد بالاخره کی میاد؟؟؟
از پنجم منتظریم . چرا کسی پاسخگو نیست

آیلین
آیلین

سلام توروخدایکی جواب بده نتیجه ازادچه تاریخی میادمن امیدی داشته باشم دیدم دولتی اینجوریه نگران شدم آزادکی میاد

ستایش
ستایش

سلام دوستان دانشگاه ازاد کی اعلام میکنن؟ پردیس کیش چطور؟ لطفا جواب بدید
ممنونم

روزانه پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران
روزانه پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران

اگه منظورتون دانشگاه تهرانه اعلام شده سراسری.ولط اگه منظورتون پردیس کیش دانشگاه آزاد تهران مرکزی است اعلام نشده دانشگا۶ آزاد

مریم
مریم

سلام دوستان برای ثبت نام گواهی موقت را قبول نمی کنن؟حتما باید اصل باشد

محمدرضا
محمدرضا

سلام
دوستان اگر کسی قبول نشده باشه چی میزنه تو کارنامه براش؟
برای ذخیره ها چی می زنه؟

فهیمی
فهیمی

سلام معلوم نیست کی نتیجه آذاد مباد آخه بارتبه 13سهمیه دولتی قبول نشدیم آذاد هم معلوم نیست چه جوریه ؟

رضا
رضا

چه رشته ای بودید؟
کجاها رفتید مصاحبه؟
خیلی عجیبه رتبه ۱۳ قبول نشدید!

فهیمی
فهیمی

حقوق جزا مصاحبه ام هم خوب بود

فهیمی
فهیمی

میبد و پردیس شیراز میترسم آذاد هم قبول نشم

داریوش
داریوش

جالبه!!!

عرفان
عرفان

خییییر.فعلا همه چشم انتظارن

رضا
رضا

دوستان نتیجه آزاد آمد؟

یعقوب
یعقوب

از کجا باید ببینیم

بیقرار
بیقرار

پس تکلیف صندلیهای خالی چی میشه؟ از کجا میدونین ذخیره نیست؟ تورو خدا جواب کامل بدین ممنون

Chista
Chista

کسی هست که سال قبل مصاحبه جایی پدیرفته نشده باشه ولی امسال همون دانشگاه قبولش کرده باشه؟؟ ملاک استادا چی هست. من فکر میکنم امسال چون شهر خودم منو نگرفتن پس سال بعد حتی اگه رتبه تک رقمی بیارم پذیرفته نشم، چون مقاله همایشی فقط یکدونه دارم و استادراهنمام اجازه چاپ مقاله لاتین رو بهم نداد. خیلی بی انصافیه بخاطر داشتن یه استاد بد توی زمان ارشد اینجوری از همه چی جا بمونی

ناراحت
ناراحت

دقیقا منم زمان ارشد گیر یه استاد بد افتادم که باعث شده سه ساله با رتبه ی خوب دو رقمی و‌مدرک زبان دانشگاه شهر خودم قبول نشم.‌

مریم
مریم

من اولین مصاحبه م را که رفتم هیچ تجربه ای نداشتم از اتاق مصاحبه با گریه آمده م و فکر می گردم پذیرفته نمی شم نه استادی من را می شناخت و نه آشنایی داشتم ولی جالبه در این دانشگاه مرا پذیرفته شدم

Chem
Chem

من پارسال با 45 قبول نشدم امسال با رتبه 7 همون دانشگاه قبول شدم..نا امید نباش

مردود مردود
مردود مردود

دوستان ایا سراسری ذخیره داره ؟ اگر برای شبانه کسی نره ثبت نام کنه ایا به نفر بعدی دانشگاه اعلام میکنه ؟ خواهش میکنم اگر کسی اطلاع داره جواب بده

منصور
منصور

سلام متاسفانه خیر

بيتا
بيتا

دوستان اخبار زیر نویس اعلام کرده که نتایج آزاد فردا اعلام میشه

مدیریت اجرایی
مدیریت اجرایی

نگفته آزاد گفته کارنامه نهایی دکتری

روانشناسی
روانشناسی

دقیقا

بيتا
بيتا

ودیتان اخبار زیرنویس کرده که نتایج آزلد فردا اعلام میشه

خیلی سخته با کسایی زندگی کنی ک درکت نمیکنن
خیلی سخته با کسایی زندگی کنی ک درکت نمیکنن

کجا اعلام کرده
نکرده ک

حسابداری
حسابداری

ازاداطلاعیه داده تا چند ساعت دیگه نتایج اعلام میشه

یعقوب
یعقوب

سلام
کجا اطلاعیه زده

زهرا
زهرا

احتمالا تا شب می یاد ساعت ١۴ به بعد چون تا الان خبری نشد کاش بدون ازمونم باهاش اعلام کنن

مدیریت اجرایی
مدیریت اجرایی

جایی نزده همه جا رو دیدم

رضا
رضا

آزاد چی شد دق کردیم!

Sima
Sima

در مورد تکمیل ظرفیت از سنجش پرسیدم. گفت در صورت نیاز دانشگاهها و اخذ مجوز از وزارت علوم، اطلاعیه تکمیل ظرفیت اعلام میشود.

ف.ا
ف.ا

چرا دولتی رو اول وقت میزنند ولی آزاد که از اول گفتند ۵ شهریور هنوز خبری نیست

حسابداری
حسابداری

جواب آزادنیومدامروز پنجمه چرا به وعده هاشون عمل نمیکنن

ARA
ARA

سلام. آیا مدرک پردیس دانشگاه مازندران اعتبار داره؟ کسی میدونه شهریه رشته حسابداری چقدره؟

حمید
حمید

عالیه

صبا
صبا

دوستان کسی از تاریخ ثبت نام دانشگاه تهران خبر داره, من چیزی تو سایت پیدا نمیکنم, از طرفی یجوریه پاشم چهارشنبه برم تهران بدونه هیچ اطلاعیه ای

هادی
هادی

سلام، معاونت اموزشی، درست بالای صفحه، عنوان دانشجویان جدید

الهام
الهام

تارخ ثبت نام رو نزده که

سارا
سارا

سلام کاشکی سازمان سنجش تکمیل ظرفیت اعلام کنه

بیقرار
بیقرار

نمره مصاحبه رو آخه بعضیا میگن دیدیم کامل بود و از چیزا همین پایینتر گفتن

آیلین
آیلین

سلام آزادجوابش پس کی میادخوب؟؟؟؟بدون مقاله امیدی به قبولی داشته باشم؟؟؟؟؟

مجتبی
مجتبی

سلام
من بدون هرگونه مقاله و رزومه خاصی پارسال تهران قبول شدم.

Sima
Sima

دوستانی که میگن تکمیل ظرفیت نیست، هیچ چیز معلوم نیست. شاید تکمیل ظرفیت بیاد.باید منتظر بود مهر ماه بگذره. سازمان سنجش تا حالا چیزی نگفته

ناراحت
ناراحت

کاش یه جایی بود اعتراض میکردیم. یعنی چی امسال تکمیل ظرفیت رو ورداشتن؟ عجب شانسی داریم

بیقرار
بیقرار

دوستان تو روخدا کسی جواب بده تکمیل ظرفیت یا ذخیره داشتن چقدر احتمال داره یکیم از کجا میشه نمره مصاحبه رو فهمید تو رو خدا جواب بدین

سجاد برق
سجاد برق

نمره مصاحبه در کرنامه مشخصه. 6ام میاد

M
M

با سلام، آیا امکانش هست کسی چند تا دانشگاه قبول شده باشه؟؟

sahar
sahar

بله، ولی اولین انتخاب که حد نصاب رسیده باشه اونو میتونه بره

حمید
حمید

سلام
ممکنه نمره قبولی چند تا بیاره اما فقط در ائلین الئیت قبول شده اعلام پذیرش میشه

Chista
Chista

کسیکه چنتا دانشگاه قبول شده باشه و اولی رو بره خب ظرفیت دانشگاههای بعدی آزاد میشه، تکلیف چیه واسه دانشگاههایی ک دانشجو به اونجا نمیره؟ و اینکه قضیه این تکمیل ظرفیت چی هست لطفا راهنمایی بکنید اگه اطلاع دارید. من بار اول هست شرکت مصاحبه رفتم آیا امیدی هست واسه سال بعد همون دانشگاه شهر خودم و امسال مصاحبه دادم سال بعد منو بگیرن؟؟ روند دانشگاها چجوریه.

M
M

سلام، مگه امکانش هست کسی چندتا دانشگاه قبول شده باشه؟؟

Chista
Chista

من دقیقا اطلاع ندارم روندش چجوریه،، کسی که چنتا دانشگاه قبولش کرده باشن ولی در اخر سر سنجش یکی رو بعنوان قبولی واسش زده میشه،، خب تکلیف دانشگاههایی ک اون دانشجو نمیره چی میشه؟

sahar
sahar

افراد دیگه ای که به عنوان ذخیره هستن جایگزین میشن، فرضا دانشگاهی 4 نفر میخاد، یکی از این 4 نفر علاوه بر این دانشگاه انتخای دیگه ای هم قبول شده که قبل از این دانشگاه هست، این دانشگاه که نفر 5 و یا نفر بعد تر که نصاب لازم رو آورده اون جایگزین میشه.

اقدس
اقدس

خوب معلومه دیگه فقط جایی که اول نمره قبولی رو اورده میزنه قبول بقیه رو نمرشو میگه

sahar
sahar

اقدس جون هم نمره میگه، هم رتبه در اون دانشگاه و …

...
...

یعنی اونهایی که چند جا رو انتخاب کردن توی کارنامه شون همه ی انتخاب هاشون رو قبولی زده سازمان سنجش یا فقط یه جا قبول شدن؟

حمید
حمید

هر کس ممکنه حتی در تما انتخاباش نمره قبولی رو بیاره اما سنجش با توجه به الویتهای اون تنها ائلین الویت قبول شده رو براش اعلام میکنه و اسم اون از بقیه الویتهاش حذف میشود و جای اون به نفر بعدی در لیست انتظار هر کد محل داده میشه و به این صورت یکی یکی تمام رشته محلها پر میشن

حامد
حامد

سلام
دوستان کسی میدونه ثبت نام شریف چه روزیه؟ممنونم

هوشنگ
هوشنگ

راستی دوستان امسال خبری از تکمیل ظرفیت نیست

مریم
مریم

سلام بچه ها بنظرتون فردا نتایج آزاد میاد؟

هاران
هاران

بچه ها به نظرتون امسال ممکنه بعضی دانشگاهها تکمیل ظرفیت بذارن؟

افشین
افشین

بعدازاینهمه درس خوندن شبانه محقق اردبیلی قبول شدم الان به شهریه هاش نگاه کردم میشه تقریبا ترمی 9میلیون واین یعنی نمیتونم ادامه بدمواقعا دست مسولین درد نکنه با این سیستم اموزشی پول محورشون

سعید
سعید

سلام من الان نگاه کردم تهران قبول شدم خیلی خوشحالم سال چهارمه که آزمون دادم تورو خدا هیچ وقت نا امید نشید اگه قبول نشدید از همین حالا برنامه ریزی کنید

نگاه
نگاه

سلام.تبریک به دوستانی که قبول شدن.کسی از شرایط وام برای کمک عزینه شهریه نوبت شبانه مقطع دکتری خبر داره؟؟به چه صورت هست؟میشه راحت وام گرفت یا فقط یه بار میشه ازش استفاده کرد؟؟ممنون میشم پاسخ بدین.

M
M

من تو دانشنامه کارشناسی و کارشناسی ارشدم معدل قید نشده، الان باید چیکار کرد

مهناز
مهناز

مگه میشه همچین چیزی؟؟؟؟؟

M
M

دانشگاه ازاد معدل رو تو دانشنامه نمیزنه، موندم چ کنم

کامیار
کامیار

بله میشه و درسته.معدل در دانشنامه موقتتون هید شده.از اون استفاده کنید(کپی اون).
برای من هم همینطوره.دانشگاه خواجه نصیر

سامان
سامان

من که هنوز دفاع نکردم فارغ التحصیل نشدم هنوز مدرک ارشد ندارم. این فرمی که گذاشتین برای فارغ التحصیلاس . الان من برای ثبتنام چه فرمی رو باید ببرم؟ کسی میدونه؟

نگاه
نگاه

اخر همین فرم نوشته. این فرم اتفاقا مختص شماست.باید پر کتید و همراه داشته باشید

منصور
منصور

حتما باید تا آخر شهریور دفاع کنید

سجاد برق
سجاد برق

سلام. من از آموزش دکتری دانشگاه ارشدم پرسیدم. گفت می تونی یه ماه تمدید کنی و آبان دفاع کنی. از بقیه هم یه همچین چیزی شنیدم درسته؟

سجاد برق
سجاد برق

در ضمن من الان ترم چهارم. و چهار ترمه تموم می کنم.

M.S
M.S

سلام چطور ممکنه بدونی که قبول میشی و تو ۳ تا مصاحبه نفر اول باشی ولی وقتی جواب سازمان سنجش ک میاد هیچی قبول نشی؛

مرتضی
مرتضی

یک دلیلش واسه این هست که ممکنه سهمیه ها اثر گذاشته باشه دومی این که اساتید دروغ گفته باشن چنان که استادم گفته بود با اطمینان من رو ور میداره یکی دیگه از اساتید بهم خبر داد که استادم شدیدا پشت سرم بد گفته و قبول نشدم

یه دوست
یه دوست

ازخودم بدم میاد که وقت وانرژی خودم خونوادمو به درس خوندن اختصاص دادم

یه دوست
یه دوست

ضمن تبریک به همه عزیزانی که واقعا حقشون بوده قبول شدن .جای تاسف داره الان متوجه شدم متاسفانه من بارزومه کامل وبقول خودمصاحبه کننده ها کل نمره مصاحبه رو گرفتم ولی لان که نتایج اعلام شدن میبینم رتبه ۱۸۹ صرفا چون یه مدیرکله قبول شده ولی من رد شدم. پس موندم عدالت کجاست

حامد
حامد

رشتتون چی بوده؟

یه دوست
یه دوست

تربیت بدنی

amir
amir

با رتبه ۱۳نگرفتن منو، رتبه ۵۰رو گرفتن، هشتگ شایسته سالاری، هشتگ پذیرش دانشحوی عزیزکرده

مینا
مینا

ببخشید میدونید اگه بخوایم اعتراض کنیم اصلا کسی پاسخگو هست یا نه؟

مرتضی
مرتضی

من همه این ها که میفرمایید انجام دادم به هیچ جا نمیرسه اعتراض.

آیلار
آیلار

اتفاقا من یکیو میشناسم که اعتراض کرد و نتیجم گرفت. الانم دانشجوی دکتریه

نگارینا
نگارینا

آیا دانشگاهی حق داره بعد از دریافت هزینه مصاحبه و برگزاری مصاحبه اعلام کنه دانشجو نمیگیره؟ این حرفیه که دانشگاه اصفهان میزنه!!!

Dr.R
Dr.R

بله بعضی دانشگاها وقتی افراد واجد شرایط رو قبول ندارن و نمیخوان، قبول نمیکنن هیچکسیو. منم دیدم.

س
س

سلام و تبریک به همه قبول شدگان. لطفا راهنمایی بفرمایید بنده شبانه شهید بهشتی قبول شدم. ارزش رفتن داره یا نه؟

داوطلب
داوطلب

اگه بتونی هزینه اش رو پرداخت کنی فکر کن روزانه همانجا رو قبول شدی

مهدی
مهدی

سلام تبریک به همه دوستانی که قبول شدن
منم روزانه شهید بهشتی قبول شدم
اگر توان پرداخت شهریه رو دارید به نظرم حتما برید و از دست ندید

هلا
هلا

باید ببینید رشته تون ارزش این مقدار هزینه کردن را داره یا نه

بهنام مرادی
بهنام مرادی

سلام بر همه دوستان و موفقیت همه
بنده رتبه 75 داشتم کل پذیرش روزانه 39 اما به دلیل رزومه خوب پوشش داد. ده مقاله علمی پژوهشی و سه تا کتاب چهار تا طرح و …. گروه کشاورزی و منابع طبیعی. با ارزوی موفقیت همه عزیزان

شیمی
شیمی

اگه چن روز دیرتر برین ثبت نام چی میشه؟

Hani
Hani

فرض میشه که انصراف دادید, و اگر دوره روزانه قبول شده باشید سال بعد از دادن کنکور محروم میشید.

شاهین
شاهین

دوستان نتایج الان اومد در سایت سنجش و شامل آزاد نمیشه. چون اصلا نتایج رو با شماره پرونده و داوطلبی کسایی که فقط مصاحبه آزاد رفتن بالا نمیاره. مینویسه اطلاعاتی با مشخصات وارد شده یافت نشد

حسین
حسین

سلام دوستان، این یعنی چی؟ یعنی هردوش توی سایت سنجش اعلام میشه یا نتایج آزاد رو توی سایت خودش اعلام میکنن؟
” پذیرفته شدگانی که هم در ردیف پذیرفته شدگان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و هم در ردیف پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد قرار گرفته اند “

مدیریت بازرگانی
مدیریت بازرگانی

سلامتو کدوم سایت جواب دکتری دانشگاه آزاد میاد؟با ارزوی موفقیت برای همگی

تاریخ ایران اسلامی
تاریخ ایران اسلامی

سلام
به امید موفقیت همه

sahar
sahar

کرمانشاه الان زلزله اومد، دارم ساعت ۳ صبح از تو خیابون کامنت میزارم، استرس نتیجه یه طرف، بدبختی زلزله هم یه طرف، زلزله ها دارن ما رو دیوانه میکنن.

دکترا
دکترا

واقعا ما دیگه واقعا بیچاره ایم. من دیگه خواب ندارم.

ستاره
ستاره

ما هم بیرونیم زلزله شدید بود

ابراهیم
ابراهیم

خدا به خیر بگذرونه

منصور
منصور

شمارو تنها نمیذاریم.ما همه با همیم هموطن.
انشاالله با موفقیت در دکترا شیرینکام میشوید

دکتری برق
دکتری برق

سلام
واقعا شرایط سخته، امیدوارم که قبول شده باشید و حداقل اون خوشحالتون کنه تو این وضعیت
موفق باشید

غزل
غزل

اخر مصاحبه یکی از اساتید مصاحبه کننده بهم گفتن که دانشجو خودمی امسال بنظرتون قبول میشم

كنكوري
كنكوري

بااینکه میدونم قبول نمیشم نمیدونم چرا بیخواب شدم خخخخخ

ستاره
ستاره

چرا صبح نمیشه؟؟؟

كنكوري
كنكوري

بخوابیم بهتره حداقل سپری شدن زمان رو نمیفهمیم

لیلی
لیلی

یعنی صبح ساعت چند نتیجه میاد 🙁

م
م

من میگم بعدازظهر میاد

Nazi
Nazi

از استرس خل شدم سایت دانشگاه آزاد در حال بروز رسانی و همه آیکون ها رو برداشته یا ابوالفضل خودت مددی کن با نمره مصاحبه 39تراز 1031ازاد امیدی دارم مصاحبه نفر 5شدم از 60نفر

Sajad
Sajad

ان شاالله قبولی نمره سی و نه برای مصاحبه عالیه ، مطمئن باشید هیچ کس تو رشتتون بالاتر از این نگرفته

ابراهیم
ابراهیم

حداقل چند روز مهلت بدین خودمون را جفت جور کنیم با این گرونی بلیط و این سختی رفت و آمد

....
....

سایت سنجش ک رو ۳ شهریور مونده تاریخش

معصومه
معصومه

سایت سنجش هی داره ترتیب اولویتاش عوض می شه احتمالا دارن یه کارایی می کنن.

دکترا
دکترا

سایت سنجش که هیچ تغییری نکرده دوست عزیز.

معصومه
معصومه

منظورم اون صفحه اولی قبل سایته گاهی دکترا میاد بالا و دوباره حذف میشه

آسمان
آسمان

ما که ندیدیم

برنامه ريزي؟!
برنامه ريزي؟!

کم بودن فاصله بین اعلام نتایج و ثبت نام برای اینه که کسی فرصت اعتراض نداشته باشه و گرنه چند ماه زودتر هم میشد اعلام بشه!

منتظر
منتظر

اعلام نکردند از این یازده هزار نفر چند نفر تو دوره روزانه قبول شدند ؟
چند نفر پیام نور؟
چند نفر دوره شبانه؟

لیلی
لیلی

کاش حداقل فردا صبح مشخص بشه دیگه فردا تا ظهر یا عصر انقدر زجر نکشیم

جزا و جرم شناسی
جزا و جرم شناسی

معمولا ۳ یا ۴ عصر اعلام میشه…نگران نباشین صبر کنین فقط

شیمیست
شیمیست

احتمالا ثبت نام هم حضوریه هم اینترنتی

آسمان
آسمان

بله همینطوره

معصومه
معصومه

کاشکی حداقل اگر فردا میاد زود بیاد نه باز کشش بدن تا شب

مهرداد
مهرداد

من فکر میکنم بعد از دهم که ثبت نامها انجام شد دوباره یه آمار نهایی میگیرن و برای ظرفیتهایی که احتمالا خالی مونده قاعدتا باید یه مرحله تکمیل ظرفیت بذارن وگرنه به نظر میرسه بعضی از ظرفیتهای سراسری و خیلی از ظرفیتهای آزاد خالی بمونه

مینا
مینا

تکمیل ظرفیت نمیگیرن احتمالا افرادی که نفرات بعدی هستن و یکجورایی مثل قدیم که ذخیره اعلام میشدن بعضی ها

روابط بین الملل
روابط بین الملل

یعنی چی فردا بزنن و فقط دو روز وقت داریم تا خودمون رو به شهر دیگه برسونیم برا ثبت نام؟ اونم تو این روزای شلوغی و مسافرت که بلیط به راحتی گیر نمیاد؟ قاعدتا باید ثبت نام اینترنتی باشه

آیلار
آیلار

اگه بتونید از همکلاسیاتون که بومیه پیدا کنید شاید بتونه براتون تو ثبتنام کمک کنه که خودتون دیرتر برید یا اینکه با مسئولین دانشگاه که در قسمت ثبتنامن تماس بگیرید. یکی از بچه ها پارسال همین کارو کرد و خودش نزدیک مهر مدارکشو برد.

منتظر
منتظر

سلام .ثبت نام بالاخره اینترنتیه یا حضوری؟

عباس
عباس

مقداری از مراحل ثبت نام اینترنتی انجام میشه و برای تحویل مدارک ثبت نام به دانشگاه باید حضوری هم مراجعه بشه

منتظر
منتظر

ممنون

الهام
الهام

یعنی آزاد و ام فردا میزنن

غزل
غزل

ایشالا بزنن