//اعزام 1300 نفر از دانشجویان دکتری به فرصت مطالعاتی خارج از کشور

مدرسان شریف

اعزام 1300 نفر از دانشجویان دکتری به فرصت مطالعاتی خارج از کشور

مدیر کل بورس و اعزام دانشجویان خارج وزارت علوم از اعزام یک هزار و 300 نفر از دانشجویان دکتری به فرصت مطالعاتی خارج از کشور از ابتدای سال جاری خبر داد.

ابراهیم حاجی زاده در گفتگو با خبرگزاری مهر، درباره اعزام دانشجویان دکتری به فرصت مطالعاتی خارج از کشور گفت: از ابتدای سال جاری حدود یک هزار و 300 نفر از دانشجویان دکتری به فرصت مطالعاتی خارج از کشور اعزام شده اند.

وی با اشاره به حمایت وزارت علوم از اعزام دانشجویان دکتری به فرصت مطالعاتی ادامه داد: اداره کل بورس وزارت علوم در حال حاضر موضوع اعزام دانشجویان دکتری به فرصت مطالعاتی را در دستور کار خود قرار داده و براساس تعداد تعهداتی که در این زمینه داشته مشغول انجام کارهای مربوط به آن است.

مدیر کل بورس و اعزام دانشجویان خارج وزارت علوم افزود: همچنین براساس برنامه ریزی هایی که انجام شده، در صورت مطلوب شدن و گشایش وضعیت ارزی، سهمیه های جدید برای استفاده دانشگاه ها اعلام می شود.

به گزارش مهر،  اخیرا، مجتبی صدیقی درباره حذف فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری ورودی سال های 94 و 95 گفت: فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری حذف نشده است، دانشجویان ورودی 95 سال آینده نیز فرصت دارند.

وی ادامه داد: فرصت مطالعاتی ورودی های 94 نیز با همان شرایط اعلام شده ارائه می شود، دانشجویانی که از سازمان امور دانشجویان حمایت مالی دارند به فرصت مطالعاتی اعزام می شوند.

معاون دانشجویی وزیر علوم افزود: پیگیری های سازمان امور دانشجویان از سازمان برنامه و بودجه و بانک مرکزی ادامه دارد امیدواریم که به نتیجه مطلوب برسد.

اعزام 1300 نفر از دانشجویان دکتری به فرصت مطالعاتی خارج از کشور
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۹-۱ ۱۶:۳۸:۲۰ +۰۳:۳۰۲۱ آبان, ۱۳۹۷|دکتری خارج از کشور|۳ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
ماجده
ماجده

سلام
بچه ها در قسمت سامانه سجاد کشور انگلستان برای انتخاب شهر مورد نظر ۴ تا گزینه میاد
لندن
گروه الف
گروه ج
گروه ب
کسی میدونه منظورش چیه؟

Arghavan
Arghavan

سلام. تفاوت تعداد دانشجویان اعزامی در این خبر با خبر روز ۱۳ آبان، نقل قول از رییس سازمان امور دانشجویان درباره ی اعزام بیش از ۲۳ هزار دانشجو به فرصت مطالعاتی در شش ماهه ی اول سال جاری چیست؟؟ بنده در همین صفحه منتظر پاسخ شما هستم.

امید
امید

با سلام
ظاهرا منظورشون مجموع ارزهای داده شده به دانشجویان از قبیل فرصت مطالعاتی و دانشجویان مشغول به تحصیل در خارج بوده است