///اعتبار قبولی در امتحان جامع دوره دکتری آزاد تا پایان سال جاری

مدرسان شریف

استاد وکیلی

اعتبار قبولی در امتحان جامع دوره دکتری آزاد تا پایان سال جاری

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشجویانی که قبلاً در امتحان جامع پذیرفته شده، اما هنوز موفق به کسب نمره قبولی زبان نشده‌اند، اعتبار قبولی در امتحان جامع برای آنان تا پایان سال جاری محفوظ است.

دکتر علیرضا رهایی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با توجه به اهمیت امتحان جامع دوره دکتری و لزوم ایجاد فرصت برای آمادگی داوطلبان مقرر شد زمان برگزاری امتحان جامع در جلسه بعدی شورای راهبردی برنامه‌ریزی دانشگاه آزاد اسلامی مورد بررسی و تصمیم‌گیری قرار گیرد.

دکتر رهایی تأکید کرد: دانشجویانی که قبلاً در امتحان جامع پذیرفته شده، اما هنوز موفق به کسب نمره قبولی زبان نشده‌اند، اعتبار قبولی در امتحان جامع برای آنان تا پایان سال جاری محفوظ است.

اعتبار قبولی در امتحان جامع دوره دکتری آزاد تا پایان سال جاری
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۸-۱۹ ۰۸:۴۱:۵۰ +۰۳:۳۰۷ آبان, ۱۳۹۷|دکتری آزاد|۱۳ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
سحر
سحر

سلام دوستان نمرهept من ۳۹ شده سهمیه ۲۵ درصدی جانبازان هم دارم کسی میدونه الان قبول شدم یانه؟

وكيل
وكيل

خدا کنه بیفته براى دى ماه یعنى این خبر خوش واقعیت داره

اوا
اوا

دکتر رهایی با بیان اینکه در این جلسه مصوب شد آزمون جامع دوره دکتری در نیمه اول دی ماه ۱۳۹۷ برگزار شود، اظهار داشت: این موضوع با توجه به تأخیر در ارائه منابع به دانشجویان و در جهت امکان آمادگی بیشتر آنها صورت گرفت و این آزمون با نظارت استانی برگزار می شود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: در برگزاری آزمون جامع از مشارکت اساتید تدریس کننده دروس در همه واحدها در طراحی سؤال استفاده خواهد شد.

جامع
جامع

سلام
دکتر رهایی با بیان اینکه در این جلسه امروز ۱۵ ابان مصوب شد آزمون جامع دوره دکتری در نیمه اول دی ماه ۱۳۹۷ برگزار شود

سا ملز
سا ملز

دیگه کی؟؟؟!!!!

مریم
مریم

باسلام
دانشگاه ما از شهریورماه تاریخ ۶ آذر را برای آزمون جامع اعلام کردن. اما بخشنامه جدید ابلاغ نشده. یعنی ممکنه ب دی موکول بشه؟ امیدوارم اینطور بشه.

حسابداری
حسابداری

دوستان لطفا هرکی مشکلشو بگه دوستمون استرس کم بشه . من عدم تجانس بودم

moonlight
moonlight

سلام.آیا افزایش شهریه ثابت دکتری پزوهش محور در طول مدت مجاز تحصیل قانونی است؟من ترم اول شهریه ثابتم4میلیون بوده و حالا که ترم 4هستم به5میلیون و100هزار تومن رسیده!یعنی هر سال اضافه شده و شهریه متغیر هم برای هرواحد پایان نامه در ترم3مبلغ1میلیون و500هزار تومن بوده و الان در ترم چهار به مبلغ1میلیون و 900هزار تومن رسیده!به نظرتون آیا این افزایش ها قانونی است؟به نظرتون باید به کجا اعتراض کرد؟ممنونم.لطفا جواب بدید.

علی
علی

خدا کنه زمان آزمون رو تغییر بدن. کلی مناسبت بوده و فرصت کافی نبوده واسه آبان…اصلا دانشگاه ها و گروههای آموزشی اطلاع رسانی نمیکنن…

دانشجویان دانشگاه چالوس
دانشجویان دانشگاه چالوس

امتحان جامع قرار است 29 ابان برگزار بشود . با توجه به مصادف شدن با اربیعین و ازمون زبان خوب بود این ازمون به اواخر اذر منتقل بشه . جه جوری پیگیری کنیم ؟

زهرا
زهرا

احتمالا عقب بیفته از طریق دانشگاهتون پیگیر باشید

جامع
جامع

باسلام
به احتمال زیاد به اواخر اذر ماه یا هفته اول دی ماه موکول میشود
چون طبق بخش نامه باید مراکز استان حداقل یک ماه قبل از امتحان تاریخ را به اطلاع دانشجویان برسانند،علت اعلام نکردن هم همین میباشد
موفق باشید

دکتر رهایی: با توجه به اهمیت امتحان جامع دوره دکتری و لزوم ایجاد فرصت برای آمادگی داوطلبان مقرر شد زمان برگزاری امتحان جامع در جلسه بعدی شورای راهبردی برنامه‌ریزی دانشگاه آزاد اسلامی مورد بررسی و تصمیم‌گیری قرار گیرد

مریم
مریم

امیدارم