///برگزاری تکمیل ظرفیت دکتری تخصصی رشته های پزشکی 97

مدرسان شریف

برگزاری تکمیل ظرفیت دکتری تخصصی رشته های پزشکی 97

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: مرحله تکمیل ظرفیت تنها برای رشته های دکتری تخصصی انجام خواهد شد.

دکتر آبتین حیدرزاده در گفتگو با مهر، افزود: قرار بود برای اجرای مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی سال ۹۷، دبیرخانه های تخصصی با توجه به رشته های مورد نیاز برای تکمیل ظرفیت تصمیم خود را اعلام کنند که این دبیرخانه ها به مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کردند که نیازی به مرحله تکمیل ظرفیت برای آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی نیست.

وی افزود: شورای سنجش و پذیرش دانشجو پیش از این اعلام کرده بود مرحله تکمیل ظرفیت برای آزمون های سراسری برگزار نخواهد شد اما به صورت کاملاً محدود این اجازه را به وزارت بهداشت داده بود که در رشته های مورد نیاز مرحله تکمیل ظرفیت برای آزمون های کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی گروه علوم پزشکی برگزار شود.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی خاطرنشان کرد: مقرر شده بود که مرحله تکمیل ظرفیت برای رشته مقاطعی که دبیرخانه های مربوطه نیاز خود را اعلام کنند و شورای گسترش دانشگاه ها در وزارت بهداشت آن را تائید کند اعلام شود.

وی افزود: از همین رو دبیرخانه های تخصصی برای آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی اعلام کردند نیازی به مرحله تکمیل ظرفیت نیست.

حیدرزاده یادآور شد: در حال حاضر تکمیل ظرفیت فقط در رشته های مورد نیاز آزمون دکتری تخصصی سال ۹۷ گروه علوم پزشکی انجام خواهد شد و رشته ها و میزان ظرفیت از هفته دوم آذرماه اطلاع رسانی خواهد شد.

برگزاری تکمیل ظرفیت دکتری تخصصی رشته های پزشکی 97
5 (100%)
۱۳۹۷-۹-۶ ۱۲:۴۶:۲۸ +۰۳:۳۰۶ آذر, ۱۳۹۷|دکتری آزاد|۴ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
مریم
مریم

والله بس که سرچ کردم تکمیل ظرفیت که خدامیدونه!!!!!!!!!!
آخه چرادرست وحسابی نمیگیددقیقا کی ثبت نام تکمیل ظرفیته؟
همش میگیدهفته دوم آذربابا الان که هفته سومه وهیچ خبری نیست

سینا
سینا

سلام من یه گزارش برای خبرگزرای فارس فرستادم گفتن اگه ۵۰ تا بازدید کممده داشته باشه میرن برای تهیه خبر از وزیر علوم و رییس سازمان سنحش اگه می شه برید تایید کنید https://my.farsnews.com/c/672

مینا
مینا

یعنی قشنگ ۵ تا خبر ضد و نقیض طی چند روز گذشته منتشر شده در مورد تکمیل ظرفیت دکتری. اخرم معلوم نیست کدوم درسته!! کسی واقعا نمیدونه خبر واقعی کدومه؟ میگیرن دکتری یا نه؟

محمد رضا
محمد رضا

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟