//نحوه ثبت نام در آزمون دکتری 98

مدرسان شریف

نحوه ثبت نام در آزمون دکتری 98

در این مطلب نحوه ثبت نام در کنکور دکتری 98 دانشگاه های سراسری و آزاد توضیح داده شده است.

به گزارش پی اچ دی تست، برای ثبت نام دکتری 98 سراسری و نیز دانشگاه آزاد اسلامی لازم است به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنید.

سپس با انتخاب کنید گزینه ثبت نام آزمون ورودی دوره دکتری 98 در سایت سنجش به سامانه ثبت نام این آزمون هدایت خواهید شد.

ثبت نام آزمون دکتری 98 - 99

در این صفحه بر روی گزینه «تأیید و ادامه» کلیک کنید.

در صفحه «ثبت نام جدید» جهت ادامه مراحل نیاز به تهیه کارت اعتباری ثبت نام دکتری 98 دارید. برای تهیه این کارت، از منوی سمت راست بر روی گزینه خرید کارت کلیک کنید.

کارت اعتباری ثبت نام دکتری 98 - 99

در این صفحه با انتخاب گزینه سریال ثبت نام دکتری 98 و انتخاب دکمه «تأیید و ادامه» به صفحه‌ای وارد خواهید شد که لازم است مشخصات خود را به صورت دقیق وارد نمایید.

هزینه ثبت نام آزمون دکتری 98 - 99

با وارد کردن مشخصات و انتخاب درگاه بانک به صفحه پرداخت الکترونیک می‌روید. در این صفحه با پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتری 98 ، نسبت به تهیه کارت اعتباری اقدام کنید.

پس از پرداخت هزینه، وارد صفحه‌ای خواهید شد که شامل شماره سریال لازم جهت ثبت نام آزمون دکتری 98 است.

شماره سریال ثبت نام دکتری 98 - 99

به صفحه ثبت نام کنکور دکتری 98 بازگردید و با وارد کردن شماره سریال ثبت نام و کد امنیتی، ارسال اطلاعات جهت ثبت نام را آغاز کنید.

ثبت نام کنکور دکتری 98 - 99 سراسری و آزاد

پس از آپلود عکس در این صفحه و کلیک بر روی گزینه ارسال عکس و مشاهده عکسی که در سایت بارگذاری کرده‌اید می‌توانید بر روی گزینه «تأیید و ادامه» کلیک کنید.

در این مرحله لازم است نسبت به وارد کردن کلیه اطلاعات خواسته‌شده به صورت دقیق اقدام کنید.

گفتنی است وارد کردن تمام اطلاعاتی که با ستاره قرمززنگ مشخص شده، الزامی است.

جهت دسترسی به اطلاعاتی همانند کد محل تولد، کد محل صدور شناسنامه، کد رشته امتحانی، کد رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی/کارشناسی ارشد و کد موسسه محل اخذ مدرک کارشناسی/کارشناسی ارشد و موارد مشابه بر روی گزینه اطلاعات بیشتر که جلوی هر کادر مشخص شده است کلیک کنید تا کد موردنظر خود را بیابید.

مدارک ثبت نام دکتری 98 - 99

بعد از وارد کردن اطلاعات و انتخاب گزینه «اینجانب ضمن مطالعه کلیه شرایط و ضوابط این دفترچه راهنما، با آگاهی کامل فرم تقاضانامه را تکمیل و تمام اطلاعات درج شده را تأیید می‌نمایم»، بر روی دکمه «تأیید» کلیک کنید.

پس از نمایش اطلاعات صفحه ثبت نام که حاوی کد 12 رقمی است ثبت نام به اتمام رسیده است.

 

نحوه ثبت نام در آزمون دکتری 98
5 (100%)
۱۳۹۷-۹-۸ ۱۸:۳۲:۱۹ +۰۳:۳۰۸ آذر, ۱۳۹۷|دکتری سراسری|۴ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
علی
علی

رشته ارشد من مهندسی فناوری اطلاعات، گرایش امنیت اطلاعات هست؟ تو قسمت رشته ارشد، چی بزنم؟ یه گزینه به نام مهندسی IT و امنیت داره؟ ولی اسم رشته من نیست. رشته دیگه ای هم شبیه این رشته نیست. همین رو وارد کنم؟

شايد/بايد شركت كنم!
شايد/بايد شركت كنم!

سلام، بله همین یک گزینه را بزنین، ولی حتما از الان این مورد را به سازمان سنجش اعلام کنید، چون امسال عده ای تو استعداد درخشان دانشگاه آزاد به همین دلیل عدم تجانس رشته ارشد با دکتری شدن!

Sama
Sama

سلام وقت بخیر رشته ارشد من بازرگانی _مالی بوده و الان برای دکتری مالی میخوام ثبت نام کنم ولی هم مدیریت هم بازرگانی هم مالی داره و نمیدونم کدوم گزینه رو انتخاب کنم چون پارسال فقط گزینه مجموعه مدیریت رو زدیم .ممنون میشم جواب بدین

ماه تیسا ( دانشجوی دکتری برق _ قدرت)
ماه تیسا ( دانشجوی دکتری برق _ قدرت)

خانومی حتما همون رشته و گرایش ارشد تونو اینجا هم انتخاب کنید
چون همون طور ک دوستمون در کامنت بالا تر توضیح دادن ، بعدا در مصاحبه براتون عدم تجانس رشته و گرایش میخوره و متاسفانه ب مشکل بر میخورید