ثبت نام داوطلبان آزمون دکتری تخصصی رشته های علوم پزشکی وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد از 16 بهمن آغاز می شود.

کانال تلگرام دکتری

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، ثبت نام آزمون دکتری 98 وزارت بهداشت و ارسال مدارک و دریافت کد رهگیری از تاریخ 97/11/16تا 97/11/27 فقط به صورت اینترنتی از طریق سایت www.sanjeshp.ir صورت می گیرد.

نحوه ثبت نام دکتری 98 وزارت بهداشت

لازم است داوطلبان پس از مطالعه جزئیات ثبت نام آزمون دکتری 98 وزارت بعداشت و مندرجات دفترچه ثبت نام دکتری 98 وزارت بهداشت همزمان با تکمیل فرم ثبت نام، داوطلبان باید نسبت به ارسال مدارک اسکن شده خود فقط به صورت اینترنتی به آدرس فوق الذکر اقدام نمایند.

نحوه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 98 - 99

لازم به ذکر است پس از تکمیل فرم ثبت نام و ارسال مدارک و بلافاصله پس از فشار دادن دکمه ثبت توسط داوطلب، برای وی کد رهگیری صادر می شود و برای افرادی که کد رهگیری دارند، در صورت کامل بودن مدارک و احراز شرایط شرکت در آزمون، کارت ورود به جلسه صادر خواهد شد. داوطلبان موظفند پس از صدور کد رهگیری آن را به همراه نسخه چاپ شده از فرم ثبت نامشان برای مراحل بعدی آزمون نزد خود محفوظ نگه دارند.

لازم به توضیح است که هیچ گونه مدرکی به صورت حضوری یا کتبی یا ارسال از طریق پست و یا اتوماسیون اخذ نخواهد شد.

همچنین به مدارکی که با پست الکترونیکی ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد. بنابراین، داوطلبان ملزم هستند کلیه مدارک اسکن شده خود را همراه با فرم ثبت نام به صورت اینترنتی ارسال نمایند. برای افرادی که در هنگام ثبت نام مدارک ارسال نمی کنند و یا ناقص ارسال می کنند، کارت ورود به جلسه صادر نخواهد شد.

هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

هزینه ثبت نام آزمون کتبی مبلغ 750,000ریال (هفتصد و پنجاه هزار ریال) و استفاده از خدمات پیامکی 5000 ریال (پنج هزار ریال) است. داوطلب باید با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی نسبت به خرید اعتبار به مبلغ 755,000ریال و دریافت کد پرداخت جهت ثبت نام آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) اقدام نماید. لازم به ذکر است وجه پرداختی به هیچ عنوان قابل استرداد نیست. 

توجه: داوطلبانی که متقاضی شرکت در دو رشته (یا مجموعه) هستند باید برای هر یک پرداخت جداگانه انجام دهند.