مدرسان شریف  دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای پژوهشی در مدیریت،اقتصاد، حسابداری و علوم انسانی سومین کنفرانس سالانه مدیریت و اقتصاد کسب و کار کنفرانس سالانه پژوهش در علوم انسانی و مطالعات اجتماعی کنفرانس ملی دانش و فناوری نوین در علوم مهندسی در عصر تکنولوژی کارگاه استعداد تحصیلی آزمون دکتری 97 استاد وکیلی نیکفال

پایان مهلت ثبت نام آزمون دکتری 91

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت ثبت نام آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال 91 در ساعت 24 روز چهارشنبه 5 بهمن پایان می یابد و این مهلت دیگر تمدید می شود.

 حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده برای ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال 91، مهلت ثبت نام امروز 5 بهمن پایان می پذیرد.

وی افزود: تا ساعت 9 صبح روز چهارشنبه 5 بهمن، 148 هزار و 328 نفر در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال 91 ثبت نام کرده اند.

توکلی یادآور شد: به داوطلبانی که تاکنون اقدام به ثبت نام نکرده اند توصیه می شود در مهلت باقیمانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور و پس از مطالعه و پرینت دفترچه و آماده کردن اطلاعات و تکمیل فرم پیش نویس تقاضانامه و مطمئن شدن از اطلاعات مندرج در آن نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی ثبت نام، اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اطلاعات ثبت نامی کلیه داوطلبان که در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال 91 ثبت نام کرده اند از روز دوشنبه 10 بهمن تا روز چهارشنبه 12 بهمن به منظور مشاهده و کننترل اطلاعات مندرج و ودر صورت لزوم برای ویرایش اطلاعات بر روی سایت سازمان قرار می گیرد و داوطلبان می توانند با درج کد رهگیری خود که در زمان ثبت نام دریافت کرده اند، اطلاعات را کنترل یا ویرایش کنند.

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

درج نظر