مدرسان شریف  دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای پژوهشی در مدیریت،اقتصاد، حسابداری و علوم انسانی سومین کنفرانس سالانه مدیریت و اقتصاد کسب و کار کنفرانس سالانه پژوهش در علوم انسانی و مطالعات اجتماعی کنفرانس ملی دانش و فناوری نوین در علوم مهندسی در عصر تکنولوژی کارگاه استعداد تحصیلی آزمون دکتری 97 استاد وکیلی نیکفال

تکمیل ظرفیت آزمون دکترای 91 تا فردا ادامه دارد

مهلت انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری 91 تا فردا ادامه دارد، در این مرحله از پذیرش یک هزار و 603 داوطلب پذیرش می‌شوند.

به گزارش  خبرگزاری فارس، در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکترای 91 داوطلبان می‌توانند از بین 644 کدرشته محل اعلامی انتخاب رشته کنند.

تعدادی از دانشگاه‌ها پس از اعلام نتایج نهایی آزمون برای‌ پذیرش‌ دانشجو اعلام‌ ظرفیت‌ کردند، همچنین ظرفیت برخی از کد رشته‌محل‌های تحصیلی آزمون تکمیل نشده بود بر همین اساس داوطلبانی که در آزمون دکترای 91 ثبت‌نام و شرکت کرده‌اند و در اعلام نتایج نهایی پذیرفته نشده‌‌اند، می‌توانند در مرحله تکمیل ظرفیت این آزمون شرکت کنند.

براساس این گزارش، مهلت تکمیل ظرفیت آزمون دکترای 91 تا روز 22 مهرماه ادامه دارد و گـزینش‌ نهـایی‌ در هر یک‌ از کدرشته‌‌های تحصیلی‌ اعلام شده، مطابق‌ شرایط و ضوابط دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون دکترا و اطلاعیه‌های قبلی است.

داوطلبانی‌ که‌ اسامی‌ آنها به‌ عنوان‌ پذیرفته‌‌شده‌ نهایی‌ در یکی‌ از کدرشته‌محل‌های‌ تحصیلی ‌اعم از دوره‌های روزانه، شبانه، غیرانتفاعی، مجازی، بین‌الملل و پیام‌نور اعلام‌ شده است‌ حق‌ انتخاب کدرشته محل‌های تکمیل ظرفیت را ندارند.

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

درج نظر