مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۵۱۴)

 1. رضا- جغرافیا و برنامه ریزی شهری می‌گه:

  چرا ظرفیتها اینجوری شد؟؟؟؟

 2. نرگس می‌گه:

  من قبول نشدم ولی به همه اونایی که قبول شدن و حقشون بو تبریک میگم اما خداییش به نظرم کشکی نبود و تو مصاحبه سخت گرفتن بالاخره دکتری دیگه

 3. 64 می‌گه:

  فقط خداشکر جواب زحماتم گرفتم.دوستانی که قبول شدین تبریک.اونایی هم که قبول نشدن انشالا امتحانات آتی.پیروز باشیدوسربلند

 4. hadi63 می‌گه:

  سلام به همه دوستان.
  من هم قبول شدم. خیلی خوشحالم. بیشتر از خودم، پدر و مادرم خوشحالند. خدایا همه رو به آرزوشون برسون و هر چی که مصلحتمونه همون بشه. از وبسایت phdtest هم بابت همه اطلاع رسانیهاشون ممنونم. همگی موفق باشید.

  ———–
  با عرض تبریک، برایتان آرزوی موفقیت داریم.

 5. روانشناسی عمومی می‌گه:

  با سلام و تبریک به دوستانی که قبول شدن و گله از دوستانی که وقتی کامنتی مبنی بر اینکه دلیل تاخیررو جدال خوارزمی سر ظرفیتها نوشتم بدون اطلاع از الفاظی مثل شایعه پراکن یا پینوکیو استفاده کردن!!!!!!

 6. maysam می‌گه:

  این پذیرش از همون اولش عجیب بود.ثبت نامش که کوتاه مدت بود، اولش گفتن ۱۲ نفر می گیریم بعدش کردن ۲۰ تا. آزمونش هم که سوالاش زیادی راحت بودن و هر کی داشت برگه دیگری رو ازش می گرفت و مشورت می کرد، برای گفتن نتیجه که ده بار زمان رو عقب انداختن،این هم که به جای بیست نفر ۶ نفر گرفتن.
  امیدوارم حداقل ملاک پذیرششون علمی بوده باشه.

 7. مهسا می‌گه:

  خدایاصدهزارمرتبه شکرمن قبول شدم خدایا شکرررررررررررررررررت
  مرسی مدیریت خوبphd test تو این روزای پراسترس همراه خوبی برای ما بودید اجرتون با خدا

  ——–
  شادباش میگوییم

درج نظر