مدرسان شریف پنجمین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی کنفرانس رویکردهای نوین در علوم انسانی چهارمین کنفرانس پژوهش های نوین در علوم انسانی کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد در قرن 21 ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت اقتصاد و حسابداری کنفرانس علوم کشاورزی و محیط زیست  پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی پژوهش در هنر کنفرانس بین المللی علوم مهندسی و تکنولوژی موسسه ابن یمین کتابخانه فرهنگ

ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دکتری با آزمون دانشگاه آزاد

به گزارش پی اچ دی تست،ثبت نام پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت دکتری تخصصی با آزمون سال ۹۱ که از امروز آغاز شده است، تا فردا ۲۶/۱۰/۹۱ ادامه خواهد داشت.

روابط عمومی مرکز آزمون با اعلام این خبر گفت: پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت فقط تا فردا سه شنبه ۲۶/۱۰/۹۱ فرصت دارند تا برای ثبت نام به واحدهای پذیرفته شده مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. لذا مراجعه داوطلبان بعد از تاریخ ذکر شده برای ثبت نام ممکن نخواهد بود.

روابط عمومی در ادامه افزود: آن دسته از داوطلبانی که تاکنون به سایت مراجعه نکرده اند، می توانند در فرصت باقی مانده به سایت www.azmoon.com مراجعه و کارنامه خود را مشاهده کنند.

روابط عمومی تأکید کرد: مدارکی که لازم است پذیرفته شدگان برای ثبت نام به همراه داشته باشند، شامل: ۶ قطعه عکس ۴×۳، کارت ملی، مدرک موقت یا اصل مدرک کارشناسی ارشد و برگه ای که وضعیت نظام وظیفه برادران را مشخص کند، می باشد.

روابط عمومی در پایان افزود: کلاسهای پذیرفته شدگان این مرحله در بهمن ماه سال جاری آغاز خواهد شد.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

درج نظر