زمان مصاحبه دکتری 1400 و مدارک لازم جهت حضور معرفی شدگان به مصاحبه های دکتری 1400 دانشگاه ها از طریق سازمان سنجش، دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد اسلامی اعلام خواهد شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، پس از انتخاب رشته، داوطلبانی که حدنصاب نمره مدنظر دانشگاه‌ها در آزمون کتبی را کسب کرده باشند، دعوت به مصاحبه خواهند شد. نتایج دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه‌های سراسری از طریق سازمان سنجش و نتایج دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد از طریق مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه اطلاع‌رسانی می شود.

شیوه اعتراض به نتایج دعوت به مصاحبه دکتری 

بر اساس اعلام سازمان سنجش، کلیه داوطلبانی که انتخاب رشته نموده‌اند، وضعیت علمی آنها در کارنامه در هریک از کدرشته‌محل‌های انتخابی منعکس گردیده است. چنانچه داوطلبان درخصوص کارنامه نتایج انتخاب رشته سوالاتی داشته باشند، لازم است منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی مندرج در سایت این سازمان تقاضای خود را ارسال نمایند.

زمان مصاحبه کنکور دکتری 1400 سراسری

مصاحبه های دکتری 1400 از 2 خردادماه آغاز خواهد شد.

در سال گذشته، با توجه به تغییر تاریخ کنکور دکتری 99 به علت شیوع کرونا، زمان برگزاری آزمون دکتری 99 به 9 مردادماه منتقل شد. بنابراین زمان برگزاری مصاحبه دکتری 99 نیز نسبت به سال‌های گذشته تغییراتی خواهد داشت.

مصاحبه دکتری 99 دانشگاه ها از اواخر شهریورماه برگزار شد.

زمان مصاحبه دکتری 99

 

جزئیات مصاحبه مجازی دکتری 1400

در صورتی که روش مصاحبه دکتری در سال 1400 همانند سال گذشته باشد:

روش مصاحبه دوره دکتری تخصصی به صورت چه