داوطلبان مجاز به انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در سال 98، لازم است هزینه انتخاب رشته به مبلغ 530هزار ریال را پرداخت نمایند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست،پس از اعلام نتایج دکتری 98 داوطلبان ازمون دکتری 98 دانشگاه آزاد لازم است نسبت به انتخاب رشته مستقل از طریق سایت مرکز آمون این دانشگاه اقدام کنند. هزینه انتخاب رشته دکتری آزاد 98

نحوه انتخاب رشته دکتری آزاد 98

کلیه داوطلبان آزمون دکتری تخصصی سال 98 سازمان سنجش آموزش کشور که رشته/گرایش مورد نظر آنها در دانشگاه آزاد اسلامی دایر بوده و براساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش مجاز به انتخاب رشته شده‌اند می‌توانند از طریق سامانه انتخاب رشته دانشگاه ازاد نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام نمایند.

داوطلبان لازم است پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری آزاد در صورت احراز شرایط نسبت به خرید کارت اعتباری انتخاب رشته دکتری آزاد 98 اقدام نمایند.

هر داوطلب می‌تواند متناسب با کد رشته امتحانی خود در آزمون دکتری تخصصی حداکثر تا 80 رشته/محل را انتخاب و در فرم انتخاب رشته ثبت نماید.

ویرایش رشته/محل‌های انتخابی تا پایان مهلت ثبت‌نام امکان‌پذیر بوده و نیازی به تهیه کارت اعتباری مجدد در این خصوص نمی‌باشد.

آن دسته از اعضای هیأت علمی با مرتبه علمی مربی که براساس دفترچه راهنما واجد شرایط استفاده از سهمیه مربیان در پذیرش دکتری 98 دانشگاه آزاد می‌باشند لازم است علاقمندی خود به استفاده از این سهمیه را در محل مربوطه در فرم انتخاب رشته اعلام نمایند.

هزینه انتخاب رشته دکتری 98 دانشگاه آزاد

بر اساس دفترچه انتخاب رشته دکتری 98 دانشگاه آزاد، با توجه به این که پس از پرداخت هزینه ثبت نام امکان باز پس گیری آن وجود ندارد، لذا به داوطلبان اکیداً توصیه می شود پس از آگاهی از شرایط و ضوابط انتخاب رشته نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام اقدام نمایند.

داوطلبان لازم است هزینه انتخاب رشته به مبلغ 530000 ریال را از طریق سامانه انتخاب رشته به آدرس www.azmoon.org پرداخت نمایند.

 

اینستاگرام آزمون دکتری