داوطلبان مجاز به انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد، لازم است هزینه انتخاب رشته دکتری آزاد 99 را پرداخت نمایند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست،پس از اعلام نتایج دکتری 99 داوطلبان ازمون دکتری 99 دانشگاه آزاد لازم است نسبت به انتخاب رشته مستقل از طریق سایت مرکز آمون این دانشگاه اقدام کنند. هزینه انتخاب رشته دکتری آزاد 99

نحوه انتخاب رشته دکتری آزاد 99

کلیه داوطلبان آزمون دکتری تخصصی سال 99 سازمان سنجش آموزش کشور که رشته/گرایش مورد نظر آنها در دانشگاه آزاد اسلامی دایر بوده و براساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش مجاز به انتخاب رشته شده‌اند می‌توانند از طریق سامانه انتخاب رشته دانشگاه ازاد نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام نمایند.

داوطلبان لازم است پس از مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد 99 در صورت احراز شرایط نسبت به خرید کارت اعتباری انتخاب رشته دکتری آزاد 99 اقدام نمایند.

هر داوطلب می‌تواند متناسب با کد رشته امتحانی خود در آزمون دکتری تخصصی حداکثر تا 80 رشته/محل را انتخاب و در فرم انتخاب رشته ثبت نماید.

ویرایش رشته/محل‌های انتخابی تا پایان مهلت ثبت‌نام امکان‌پذیر بوده و نیازی به تهیه کارت اعتباری مجدد در این خصوص نمی‌باشد.

آن دسته از اعضای هیأت علمی با مرتبه علمی مربی که براساس دفترچه راهنما واجد شرایط استفاده از سهمیه مربیان در پذیرش دکتری دانشگاه آزاد می‌باشند لازم است علاقمندی خود به استفاده از این سهمیه را در محل مربوطه در فرم انتخاب رشته اعلام نمایند.

هزینه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 99

جزئیات هزینه انتخاب رشته آزمون دکتری 99 دانشگاه آزاد اسلامی در دفترچه انتخاب رشته اطلاع رسانی خواهد شد.

در سال گذشته، بر اساس دفترچه انتخاب رشته دکتری 98 دانشگاه آزاد، با توجه به این که پس از پرداخت هزینه ثبت نام امکان باز پس گیری آن وجود نداشت، لذا به داوطلبان اکیداً توصیه می شد پس از آگاهی از شرایط و ضوابط انتخاب رشته نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام اقدام نمایند.

داوطلبان لازم بود هزینه انتخاب رشته دکتری آزاد به مبلغ 530000 ریال را از طریق سامانه انتخاب رشته به آدرس www.azmoon.org پرداخت نمایند.

مهم: برای استفاده از خدمات رایگان مشاوره انتخاب رشته دکتری کلیک کنید.

آیا برای انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد باید هزینه پرداخت شود یا رایگان است؟

بله، پرداخت هزینه انتخاب رشته دکتری 99 دانشگاه آزاد جهت انتخاب رشته ضروری است.

از کجا می توانم فهرست دانشگاه های دارای پذیرش دکتری آزاد در رشته ام را ببینم؟

برای اطلاع دقیق از جزئیات رشته‌محل‌های دکتری دانشگاه آزاد به دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 99 مراجعه کنید.

چگونه باید هزینه انتخاب رشته دکتری آزاد را پرداخت کرد؟

پرداخت هزینه انتخاب رشته دکترا به صورت آنلاین و از طریق سامانه دانشگاه آزاد در زمان انتخاب رشته دکتری آزاد 99 صورت می گیرد.

اینستاگرام آزمون دکتری