زمان مصاحبه‌ آزمون دکتری ۹۹ دانشگاه آزاد در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

زمان مصاحبه دکتری آزاد ۹۹

به گزارش پی اچ دی تست، داوطلبان آزمون دکتری دانشگاه آزاد می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org  با وارد نمودن کد دسترسی انتخاب رشته (عدد 7 رقمی ذیل کارنامه سازمان سنجش آموزش کشور) و کد ملی از نتیجه انتخاب رشته دکتری آزاد مطلع شوند.

نحوه شرکت در مصاحبه دکتری آزاد ۹۹

در سال گذشته، آن دسته از داوطلبانی که در یک یا چند کد رشته/ محل دعوت به مصاحبه شده بودند، لازم بود حداکثر تا روز چهارشنبه مورخ 29 خرداد ماه از طریق سامانه نسبت به ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اقدام نمایند. عدم ثبت نام در سامانه جهت شرکت در مصاحبه به منزله انصراف بود.

باید دید که برای مصاحبه دکتری ۹۹ دانشگاه آزاد، مسئولین این دانشگاه چه تصمیمی خواهند گرفت.

هزینه مصاحبه دکتری آزاد در سال گذشته، 92هزار تومان بود.

زمان برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

مصاحبه کلیه رشته گرایش های دوره دکتری تخصصی سال گذشته به صورت متمرکز از نیمه دوم تیر ماه در تهران برگزار شد.

زمان مصاحبه دکتری آزاد سال گذشته به صورت متمرکز در تهران از 22 تیر ماه آغاز شده بود.

داوطلبان دعوت شده به مصاحبه دکتری 98 دانشگاه آزاد (باآزمون و بدون آزمون) در 33 رشته اعلام شده که نسبت به ثبت نام در سامانه به منظور اعلام آمادگی جهت شرکت در مصاحبه اقدام نموده بودند، می توانستند با مراجعه به سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش به آدرس  www.azmoon.net  از تاریخ و زمان مصاحبه مطلع شوند.

نحوه برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

در سال گذشته، مسئول تمشیت امور مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به آغاز مصاحبه‌های آزمون دکتری از نیمه دوم تیرماه، اظهار داشت: مصاحبه به لحاظ مکانی به صورت متمرکز در تهران و با مشارکت اعضای هیأت علمی سراسر کشور برگزار می‌شود که جزئیات آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

وی افزود: رؤسای استان‌ها و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور برخی از اعضای هیأت علمی توانمند و علاقه‌مند را برای انجام مصاحبه دکتری دانشگاه معرفی کردند که از بین آنها تعدادی انتخاب شدند.

برای خواندن تجربیات مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد، کلیک کنید.

✔️ در مصاحبه دکتری آزاد ۹۹ چه سوالاتی پرسیده می‌شود؟

سوالاتی که در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد پرسیده می‌شود عموما شامل سوالات تخصصی رشته، سوالات مرتبط با پایان نامه کارشناسی ارشد، سوالات عمومی درخصوص شیوه زندگی، کسب درآمد و …، سنجش تسلط بر زبان انگلیسی و زمینه پژوهشی مورد علاقه برای دوره دکتری است. برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص سوالات مصاحبه دکتری کلیک کنید.

✔️ آیا قبولی در دانشگاه آزاد بدون شرکت در مصاحبه امکان‌پذیر است؟

خیر، پذیرش در دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع دکتری همانند همه دانشگاه ها مستلزم شرکت در مصاحبه دکتری ۹۹ است.

✔️ چگونه از تاریخ برگزاری مصاحبه دکتری آزاد ۹۹ مطلع شوم؟

کلیه اخبار مرتبط با آزمون دکتری ازجمله مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی در سایت پی اچ دی تست، کانال تلگرامی دکتری پی اچ دی تست و پیج اینستاگرامی پی اچ دی تست اطلاع رسانی می شود.

اینستاگرام آزمون دکتری