مصاحبه‌های آزمون دکتری ۹۸ دانشگاه آزاد به صورت متمرکز در تهران برگزار خواهد شد.

کانال تلگرام دکتری

زمان مصاحبه دکتری آزاد ۹۸

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org  با وارد نمودن کد دسترسی انتخاب رشته (عدد 7 رقمی ذیل کارنامه سازمان سنجش آموزش کشور) و کد ملی از نتیجه انتخاب رشته دکتری آزاد 98 مطلع شوند.

نحوه ثبت نام مصاحبه دکتری آزاد 98

آن دسته از داوطلبانی که در یک یا چند کد رشته/ محل دعوت به مصاحبه شدند لازم است حداکثر تا روز چهارشنبه مورخ 29 خرداد ماه از طریق همین سامانه نسبت به ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه اقدام نمایند. عدم ثبت نام در سامانه جهت شرکت در مصاحبه به منزله انصراف می باشد.

زمان برگزاری مصاحبه دکتری 98 دانشگاه آزاد

مصاحبه کلیه رشته گرایش های دوره دکتری تخصصی سال 98 به صورت متمرکز از نیمه دوم تیر ماه در تهران برگزار می شود. زمان و نحوه شرکت داوطلبان در مصاحبه این دوره متعاقباً اعلام خواهد شد.

نحوه برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

به گزارش خبرگزاری ایرنا، مسئول تمشیت امور مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به آغاز مصاحبه‌های آزمون دکتری از نیمه دوم تیرماه، اظهارداشت: مصاحبه به لحاظ مکانی به صورت متمرکز در تهران و با مشارکت اعضای هیأت علمی سراسر کشور برگزار می‌شود که جزئیات آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

وی افزود: رؤسای استان‌ها و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور برخی از اعضای هیأت علمی توانمند و علاقه‌مند را برای انجام مصاحبه دکتری دانشگاه معرفی کردند که از بین آنها تعدادی انتخاب شدند.

نتایج دکتری بدون آزمون آزاد 98

بنا بر اعلام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، نتایج دکتری بدون آزمون آزاد 98 ویژه استعدادهای درخشان نیز متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.