زمان مصاحبه‌ آزمون دکتری ۹۹ دانشگاه آزاد اعلام شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

زمان مصاحبه دکتری آزاد ۹۹

به گزارش پی اچ دی تست، داوطلبان آزمون دکتری دانشگاه آزاد می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org  با وارد نمودن کد دسترسی انتخاب رشته (عدد 7 رقمی ذیل کارنامه سازمان سنجش آموزش کشور) و کد ملی از نتیجه انتخاب رشته دکتری آزاد مطلع شوند.

نحوه شرکت در مصاحبه دکتری آزاد ۹۹

داوطلبانی که بر اساس نتایج اولیه انتخاب رشته واجد شرایط دعوت به مصاحبه شده و تمایل به شرکت در این مرحله از ارزیابی علمی و تخصصی را دارند لازم است از ساعت 11 یک شنبه 23 شهریور ماه لغایت ساعت 24 روز چهار شنبه مورخ  26 شهریور ماه با مراجعه به سامانه این مرکز به آدرس  www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته (یا رشته های) مورد نظر خود جهت ثبت نام و حضور در مصاحبه علمی اقدام نمایند.

عدم ثبت نام در سامانه فوق در موعد مقرر به منزله انصراف از پذیرش خواهد بود.

داوطلبان در زمان ثبت نام جهت مصاحبه لازم است نسخه ای از سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی خود را بر اساس فرمی که از طریق سامانه فوق قابل دریافت است، تهیه و در قالب فایل pdf  در زمان ثبت نام در سامانه بارگذاری نمایند

هزینه مصاحبه دکتری آزاد در سال گذشته، 92هزار تومان بود.

زمان برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

زمان مصاحبه دکتری ۹۹ دانشگاه آزاد از روز شنبه ۵ مهر آغاز و تا روز چهارشنبه ۱۶ مهر ماه ادامه خواهد داشت.

تاریخ و زمان مصاحبه هر فرد و آدرس محل برگزاری مصاحبه بر اساس واحد دانشگاهی انتخابی فرد در زمان ثبت نام، در برگه ورود به جلسه درج شده است.

کلیه داوطلبان دعوت شده به مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال ۹۹ و دوره بدون آزمون این مقطع ویژه استعدادهای درخشان که در موعد مقرر نسبت به ثبت نام برای شرکت در مصاحبه اقدام کرده اند، می توانند با مراجعه به سامانه www.azmoon.org نسبت به دریافت برگه ورود به جلسه مصاحبه خود اقدام کنند.

زمان مصاحبه دکتری آزاد سال گذشته به صورت متمرکز در تهران از 22 تیر ماه آغاز شده بود.

داوطلبان دعوت شده به مصاحبه دکتری 98 دانشگاه آزاد (باآزمون و بدون آزمون) در 33 رشته اعلام شده که نسبت به ثبت نام در سامانه به منظور اعلام آمادگی جهت شرکت در مصاحبه اقدام نموده بودند، می توانستند با مراجعه به سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش به آدرس  www.azmoon.net  از تاریخ و زمان مصاحبه مطلع شوند.

نحوه برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

در سال 99، با توجه به شیوع کرونا مقرر است مصاحبه دکتری آزاد 99 به صورت مجازی برگزار شود.

از آنجایی که واحدهای دانشگاهی منتخب در سطح کشور میزبان داوطلبان به منظور مصاحبه مجازی می باشند لازم است داوطلبان بر اساس محل اقامت خود یکی از واحدهای دانشگاهی را به عنوان حوزه برگزاری مصاحبه علمی مجازی در سامانه انتخاب و ثبت نمایند. مصاحبه کلیه رشته/گرایش های ثبت نامی فرد تنها در یک واحد دانشگاهی که توسط داوطلب انتخاب شده انجام خواهد شد و امکان ویرایش محل مصاحبه تا آخرین مهلت ثبت نام وجود دارد.

واحدهای دانشگاهی محل مصاحبه داوطلبانی که شهر تهران را انتخاب نموده اند در زمان اعلام تاریخ و زمان مصاحبه توسط مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی تعیین و اعلام خواهد شد.

حضور داوطلبان در واحد دانشگاهی منتخب به منظور شرکت مصاحبه علمی (به صورت مجازی) در تاریخ و زمان اعلام شده الزامی بوده و عدم حضور داوطلب در موعد مقرر به منزله انصراف از پذیرش خواهد بود.

داوطلبان لازم است با همراه داشتن برگه ورود به جلسه و اسنادهویتی (کارت ملی و یا شناسنامه) حداقل ۲۰ دقیقه قبل از زمان مصاحبه در محل دانشگاهی حضور بهم رسانند. عدم مراجعه فرد در موعد مقرر به منزله انصراف خواهد بود.

همراه داشتن اقلام بهداشتی نظیر ماسک، دستکش و… در زمان حضور در محل مصاحبه الزامی است.

داوطلبان لازم است به منظور آشنایی با شیوه برگزاری مصاحبه مجازی به وب سایت واحد دانشگاهی محل مصاحبه خود مراجعه و فیلم های آموزشی مربوطه را دریافت کنند.

نام کاربری و کلمه عبور داوطلب به منظور ورود به جلسه مصاحبه مجازی در محل واحددانشگاهی به داوطلبان تحویل داده خواهد شد.

برای خواندن تجربیات مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد، کلیک کنید.

✔️ در مصاحبه دکتری آزاد ۹۹ چه سوالاتی پرسیده می‌شود؟

سوالاتی که در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد پرسیده می‌شود عموما شامل سوالات تخصصی رشته، سوالات مرتبط با پایان نامه کارشناسی ارشد، سوالات عمومی درخصوص شیوه زندگی، کسب درآمد و …، سنجش تسلط بر زبان انگلیسی و زمینه پژوهشی مورد علاقه برای دوره دکتری است. برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص سوالات مصاحبه دکتری کلیک کنید.

✔️ آیا قبولی در دانشگاه آزاد بدون شرکت در مصاحبه امکان‌پذیر است؟

خیر، پذیرش در دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع دکتری همانند همه دانشگاه ها مستلزم شرکت در مصاحبه دکتری ۹۹ است.

✔️ چگونه از تاریخ برگزاری مصاحبه دکتری آزاد ۹۹ مطلع شوم؟

کلیه اخبار مرتبط با آزمون دکتری ازجمله مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی در سایت پی اچ دی تست، کانال تلگرامی دکتری پی اچ دی تست و پیج اینستاگرامی پی اچ دی تست اطلاع رسانی می شود.

اینستاگرام آزمون دکتری