مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد در پذیرش نهایی داوطلبان دکتری این دانشگاه تأثیر 50 درصدی دارد. داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی نیز همانند داوطلبان سایر دانشگاه‌ها ملزم به شرکت در مصاحبه‌ دکتری جهت پذیرش خواهند بود.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۰

به گزارش پی اچ دی تست، در سال 1400 مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد به صورت مجازی برگزار شد.

مصاحبه مجازی داوطلبان آزمون دکتری تخصصی سال 1400 و دوره بدون آزمون این مقطع وبژه استعدادهای درخشان و همچنین داوطلبان آزمون اختصاصی واحدهای ارس، کیش و امارات از ساعت 8 صبح روز یکشنبه مورخ 30 خرداد ماه آغاز شد و تا روز پنج شنبه مورخ 17 تیر ماه ادامه داشت.

تاریخ و زمان برگزاری مصاحبه‌ دکتری ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد هر فرد در برگه ورود به جلسه درج شده بود.

مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

شیوه برگزاری مصاحبه‌ دکتری دانشگاه آزاد 1400

تا پیش از سال 96 تقریباً تمام مصاحبه‌های دکتری دانشگاه آزاد در واحد علوم و تحقیقات (واقع در شهر تهران) برگزار می‌شد. اما در آزمون دکتری 96، برگزاری مصاحبه‎ها به واحدهای استان واگذار شد.

مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد در سال 97، در 10 منطقه انجام شد؛ بدین صورت که مثلاً در استان‌های اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی مصاحبه در تبریز به عنوان مرکز مصاحبه منطقه، در استان‌های گیلان، مازندران و گرگان مصاحبه در ساری و به همین ترتیب در بقیه استان‌ها مصاحبه انجام شد.

در سال 98، مصاحبه‌های دکتری دانشگاه آزاد مجدداً به‌صورت متمرکز در واحد علوم و تحقیقات تهران برگزار شد.

داوطلبانی که به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد در رشته‌های مختلف دعوت شده بودند، می‌بایست به‌منظور اعلام آمادگی جهت شرکت در مصاحبه نسبت به ثبت‌نام در