مدرسان شریف کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس بین المللی تازه های مدیریت شهری، عمران و فناوری در معماری مدرن کنفرانس بین المللی ایده های نوین درمهندسی ، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کنفرانس بین المللی فرصت ها و چالش ها در مدیریت ، اقتصاد و حسابداری نفرانس بین المللی چالش ها و راهکارهای مدیریت و توسعه اقتصادی  رویکردهای پژوهشی در مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری و علوم انسانی کتابخانه فرهنگ

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون دکتری سراسری و آزاد

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان خواهشمندیم به موارد زیر توجه فرمایید.

1- نحوه لغو عضویت : هر زمان که احساس کردید تمایلی به دریافت خبرنامه وب سایت ندارید می توانید از طریق لینک زیر خبرنامه ها و با کلیک روی unsubscribe از عضویت خبرنامه پی اچ دی تست خارج شوید.

2-دریافت اتبار جذب هیأت علمی:  در صورت تمایل به دریافت اخبار جذب هیأت علمی دانشگاه های سراسری و آزاد می توانید ایمیل خودر ا در باکس زیر ثبت نمایید تا این اخبار به ایمیل شما ارسال گردد.

 

ایمیل خود را وارد کنید:

پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.

 

3- انتقال تجربیات:   پی اچ دی تست آمادگی دارد تجربیات دوستان را از طریق مصاحبه حضوری یا تلفنی و قرار دادن متن مصاحبه ها بر روی سایت به داوطلبان سال جاری انتقال دهد. لطفا رتبه و رشته خود را به همراه شماره تماس در پاسخ به همین ایمیل ارسال فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.
برای تمام کاربران عزیز آرزوی موفقیت و بهروزی داریم.

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

درج نظر