مدرسان شریف پنجمین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی کنفرانس رویکردهای نوین در علوم انسانی چهارمین کنفرانس پژوهش های نوین در علوم انسانی کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد در قرن 21 ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت اقتصاد و حسابداری کنفرانس علوم کشاورزی و محیط زیست پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی پژوهش در هنر کنفرانس بین المللی علوم مهندسی و تکنولوژی موسسه ابن یمین کتابخانه فرهنگ

وزیر علوم امروز به مجلس می‌رود

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر علوم برای پاسخ به نمایندگان مجلس امروز در کمیسیون آموزش حضور می‌یابد.

زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: رضا فرجی دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری امروز سه‌شنبه ۱۷ دی ماه برای پاسخ به سؤال نمایندگان در کمیسیون آموزش مجلس حضور می‌یابد.

وی افزود: اعضای کمیسیون آموزش در رابطه با آزمون دکتری از وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش پرسش‌هایی را دارند.

زاهدی گفت: وزیر علوم باید در رابطه با میزان درصد سهم مصاحبه و آزمون در پذیرفته شدن دانشجویان دکتری پاسخ دهد.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۶)

 1. شیوا می‌گه:

  بچه ها واسه زبان روانشناشی تربیتی منبعی سراغ ندارید

 2. سهیل ژئو می‌گه:

  وزیر که رفت مجلس چی شد آخر؟کسی از نتیجه خبر داره یا نه؟۵۰ ۵۰ شد

 3. ریاضی می‌گه:

  خدا کنه ۵۰ درصد مصاحبه بشه مثل پارسال.

 4. پری می‌گه:

  با سلام . لطفا در مورد تغییرات آزمون زبان دکتری نیز توضیح دقیق از ایشان خواسته شود . به چه دلیل برنامه ریزی کلیه داوطلبان کنکور دکتری را در اواخر کار به هم می ریزند .

 5. مدیریت 82 می‌گه:

  کاش اول تکلیف درسایی که قراره بخونیم رو مشخص کنن تا بعد برسیم به مصاحبه، اولویت اول الان قبولی تو ازمون کتبیه که ما هنوز دقیق نمیدونم تکلیف منابعش چجوریه، بعد برسن به معضل بعدی یعنی ضریب مصاحبه!!!

درج نظر