مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری کارگاه مقاله نویسی

دریافت 77 هزار کارت آزمون دکتری سراسری 1395

تاکنون ۷۷ هزار و ۵۹۰ داوطلب آزمون دکتری تخصصی سال ۹۵ نسبت به دریافت کارت شرکت در جلسه آزمون خود اقدام کرده اند.

به گزارش خبرگزاری مهر، برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۵، تعداد ۱۵۸ هزارو ۹۴ داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد  ۶۷ هزارو ۳۸۲ نفر زن و ۹۰ هزار و ۷۱۲ نفر مرد هستند.

کارت شرکت در آزمون تمام داوطلبان از روز گذشته سه شنبه ۱۱ اسفند ۹۴ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است و لذا داوطلبان متقاضی شرکت در این آزمون ضرورت دارد از تاریخ ۱۱ اسفند ۹۴ لغایت ساعت ۲۴ فردا پنج شنبه ۱۳ اسفند ۹۴ به سایت سازمان سنجش مراجعه و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای یا اطلاعات ثبت نامی از کارت شرکت در آزمون خود و برگ راهنمای مربوط یک نسخه پرینت تهیه کنند.

تا ساعت ۸ صبح امروز چهارشنبه ۱۲ اسفند ۹۴ از تعداد ۱۵۸ هزار و ۹۴ داوطلب ثبت نام کننده در این آزمون تعداد ۷۷ هزارو ۵۹۰ داوطلب نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون خود اقدام کرده اند.  

لذا به داوطلبانی که تا کنون برای دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون خود اقدام نکرده اند، اکیدا توصیه می شود که حداکثر تا ساعت ۲۴ فرداد پنج شنبه ۱۳ اسفند ۹۴ به سایت سازمان مراجعه و نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای مربوط اقدام کنند.

براساس برنامه زمانی پیش بینی شده، آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۵ در صبح روز جمعه ۱۴ اسفند ماه ۹۴ در ۵۴ شهرستان مختلف کشور برگزار می شود. برای حضور در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و اصل شناسنامه عکس دار الزامی است.

فرایند برگزای آزمون از ساعت ۸ صبح روز جمعه ۱۴ اسفند ۹۴ آغاز می شود درهای ورودی حوزه های امتحانی راس ساعت ۷.۳۰ صبح بسته می شود لذا داوطلبان باید قبل از بسته شدن درهای ورودی آزمون در حوزه امتحانی مربوط حاضر باشند.

 
دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری
 1. فیزیک گفت:

  سلاام
  بچه های فیزیک چطور بود؟
  درصدهاتون چند میشه ؟

 2. محمد گفت:

  سلام دوستان، من تو کنکور دکتری تربیت بدنی شرکت کردم انشالله قبول بشم توکل بر خدا،با آرزوی بهترین ها برای همگی

 3. محمد گفت:

  با سلام
  بچه های علوم سیاسی کجان؟
  چقدر سخت بود یا خدا

 4. **** گفت:

  سلام.با تشکر از شما.

 5. محمد علی نظرآبادی جورجانی گفت:

  صد مرحبا به شما که با گذاشتن اخبار به موقع ما را از چند و چون کنکور مطلع می سازید
  احسنت بر شما

 6. علي گفت:

  با سلام
  احسنت به شما حداقل آمار كلي متقاضيان ، دريافت كارت ، شركت كننده ها در جلسه امتحان ، سئوالات و كليد را برروي سايت گذاشته و اطلاع رساني ميكنيد . با تشكر از شما