مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

دریافت ۷۷ هزار کارت آزمون دکتری سراسری ۱۳۹۵

تاکنون ۷۷ هزار و ۵۹۰ داوطلب آزمون دکتری تخصصی سال ۹۵ نسبت به دریافت کارت شرکت در جلسه آزمون خود اقدام کرده اند.

به گزارش خبرگزاری مهر، برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۵، تعداد ۱۵۸ هزارو ۹۴ داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد  ۶۷ هزارو ۳۸۲ نفر زن و ۹۰ هزار و ۷۱۲ نفر مرد هستند.

کارت شرکت در آزمون تمام داوطلبان از روز گذشته سه شنبه ۱۱ اسفند ۹۴ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است و لذا داوطلبان متقاضی شرکت در این آزمون ضرورت دارد از تاریخ ۱۱ اسفند ۹۴ لغایت ساعت ۲۴ فردا پنج شنبه ۱۳ اسفند ۹۴ به سایت سازمان سنجش مراجعه و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای یا اطلاعات ثبت نامی از کارت شرکت در آزمون خود و برگ راهنمای مربوط یک نسخه پرینت تهیه کنند.

تا ساعت ۸ صبح امروز چهارشنبه ۱۲ اسفند ۹۴ از تعداد ۱۵۸ هزار و ۹۴ داوطلب ثبت نام کننده در این آزمون تعداد ۷۷ هزارو ۵۹۰ داوطلب نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون خود اقدام کرده اند.  

لذا به داوطلبانی که تا کنون برای دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون خود اقدام نکرده اند، اکیدا توصیه می شود که حداکثر تا ساعت ۲۴ فرداد پنج شنبه ۱۳ اسفند ۹۴ به سایت سازمان مراجعه و نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای مربوط اقدام کنند.

براساس برنامه زمانی پیش بینی شده، آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۵ در صبح روز جمعه ۱۴ اسفند ماه ۹۴ در ۵۴ شهرستان مختلف کشور برگزار می شود. برای حضور در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و اصل شناسنامه عکس دار الزامی است.

فرایند برگزای آزمون از ساعت ۸ صبح روز جمعه ۱۴ اسفند ۹۴ آغاز می شود درهای ورودی حوزه های امتحانی راس ساعت ۷.۳۰ صبح بسته می شود لذا داوطلبان باید قبل از بسته شدن درهای ورودی آزمون در حوزه امتحانی مربوط حاضر باشند.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۷)

 1. فیزیک می‌گه:

  سلاام
  بچه های فیزیک چطور بود؟
  درصدهاتون چند میشه ؟

 2. محمد می‌گه:

  سلام دوستان، من تو کنکور دکتری تربیت بدنی شرکت کردم انشالله قبول بشم توکل بر خدا،با آرزوی بهترین ها برای همگی

 3. محمد می‌گه:

  با سلام
  بچه های علوم سیاسی کجان؟
  چقدر سخت بود یا خدا

 4. **** می‌گه:

  سلام.با تشکر از شما.

 5. محمد علی نظرآبادی جورجانی می‌گه:

  صد مرحبا به شما که با گذاشتن اخبار به موقع ما را از چند و چون کنکور مطلع می سازید
  احسنت بر شما

 6. علی می‌گه:

  با سلام
  احسنت به شما حداقل آمار کلی متقاضیان ، دریافت کارت ، شرکت کننده ها در جلسه امتحان ، سئوالات و کلید را برروی سایت گذاشته و اطلاع رسانی میکنید . با تشکر از شما

درج نظر