مدرسان شریف پنجمین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی کنفرانس رویکردهای نوین در علوم انسانی چهارمین کنفرانس پژوهش های نوین در علوم انسانی کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد در قرن 21 ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت اقتصاد و حسابداری کنفرانس علوم کشاورزی و محیط زیست پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی پژوهش در هنر کنفرانس بین المللی علوم مهندسی و تکنولوژی موسسه ابن یمین کتابخانه فرهنگ

آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری ۱۳۹۵دانشگاه آزاداسلامی

 ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی هم اکنون از طریق سامانه این دانشگاه آغاز شد.

به گزارش پی اچ دی تست، کلیه داوطلبانی که در آزمون دکتری تخصصی ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی شرکت نموده و دعوت به مصاحبه شده اند، می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org، نسبت به انتخاب حداکثر بیست رشته محل دانشگاهی متناسب با رشته وگرایشی که مصاحبه شده اند، اقدام نمایند.

تذکرات مهم:

 • نظر به محدودیت رشته /محل های ارائه شده در این مرحله به داوطلبان اکیدا توصیه می شود قبل از تهیه کارت اعتباری از ارائه رشته /محل مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایند.
 • کلیه داوطلبان حاضر در جلسه مصاحبه هر یک از رشته های آزمون دکتری تخصصی سال ۹۵ در صورت ارائه محل دانشگاهی مجری، مجاز به شرکت در این مرحله از تکمیل ظرفیت می باشند.
 • هر داوطلب تنها امکان انتخاب یک رشته را حداکثر در ۲۰ محل دانشگاهی خواهد داشت.
 • داوطلبان پس از انتخاب رشته می توانند با مراجعه مجدد به این سامانه و بدون خرید کارت اعتباری مجدد نسبت به ویرایش محل های انتخابی خود اقدام نمایند. در این صورت آخرین ویرایش انجام شده توسط داوطلب ملاک عمل قرار خواهد گرفت و انتخاب رشته قبلی وی فاقد اعتبار خواهد بود.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۲,۶۶۸)

 1. دوست می‌گه:

  نتایج کی میاد

 2. مهدی می‌گه:

  سلام
  علوم اقتصادی گرایش مالی . ارومیه کسی هست؟

  رشته و گرایش من فقط یه محل بود آن هم ارومیه . به نظر دوستان با ۵ نفر اختلاف در یک رشته محل . امکان قبولی عست؟

 3. جامعه شناسی می‌گه:

  سلام مکانیک عزیز.نمره کل من حدود ۲ نمره با آخرین نفر فاصله داره.و از نظر تعداد ۸ نفر فاصله دارم آیا امکان قبولیم هست؟

 4. مکانیک می‌گه:

  سلام دوستان عزیز…توجه دلشته باشید برای دوستانی نمره ۱۷ بهترین نمره است و با اختلاف ۲نفر تا ۱۰ نفر امکان قبولی در رشته محل در نظر گرفته شده وجود دارد…اما در همان گرایش برای رشته محلی نمره ۲۲ هم قابل قبول نمی باشد…نکته بعدی که وجود دارد سهمیه دوستان است اگر داوطلبی نمره ۱۳ را کسب کند و داوطلب دیگری نمره ۱۲ این دو تقریبا در یک سطح قرار میگیرند و رتبه های داوطلب با سهمیه تغییر قابل توجهی با داوطلب عادی دارد.

 5. nazi می‌گه:

  یه سوال داشتم…من تو مرحله اول اعلام نتایج قبول شدم ولی چون دو دل بودم هنوز ثبت نام کردم….الان با توجه به اعلام تکمیل ظرفیت امکان داره کسی جای من گرفته باشن یا ثبت نام میکنن و جای قبلی من محفوظه؟روزای اول رفتم گفتن تا یه هفته ۱۰ روز دیگه بیای هم ثبت نام میکنیم
  …..تکمیل ظرفیت به معنای گرفتن دانشجو به جای اونایی هست که ثبت نام نکردن ؟

 6. nazi می‌گه:

  سلام مکانیک. یه سوال داشتم…من تو مرحله اول اعلام نتایج قبول شدم ولی چون دو دل بودم هنوز ثبت نام کردم….الان با توجه به اعلام تکمیل ظرفیت امکان داره کسی جای من گرفته باشن یا ثبت نام میکنن و جای قبلی من محفوظه؟روزای اول رفتم گفتن تا یه هفته ۱۰ روز دیگه بیای هم ثبت نام میکنیم
  …..تکمیل ظرفیت به معنای گرفتن دانشجو به جای اونایی هست که ثبت نام نکردن ؟

 7. حافظ١٢ می‌گه:

  جناب مکانیک احتمال اینکه فردا ( پنجشنبه) نتایج اعلام بشه هست ؟
  سپاس از لطف شما

  • مکانیک می‌گه:

   سلام دوست عزیزم…دوست ادبیات عزیزم امکان اعلام نتایج به احتمال زیاد ۳یا۴شنبه به احتمال زیاد در سایت قرار میگیرد البته باید رسمی اعلام شود.

 8. دکتری صنایع می‌گه:

  سلام. دوستان اگر کسی مطلع هست این سوال رو جواب بده.
  میگن هر واحد حدودا ۷ تا ۱۵ نفر پذیرفته شدند در صورتیکه رتبه آخرین فرد قبول شده به عنوان مثال در واحد تهران شمال
  ۵۰ هستش. میشه اینو ی نفر شفاف توضیح بده. ممنون

  • مکانیک می‌گه:

   سلام دوست عزیز…سوال خوبی بود…یک مقدار توضیح دادن به صورت شفاف سخت است…

  • مدیریت دولتی .داود می‌گه:

   یعنی ما به التفاوت ورودییهای هر رشته محل (قبول شده ها)و اخرین نفر پذیرفته شده انتخابهای(اولویتهای)اولشان رشته محل های دیگری بوده است.مثلا رتبه سوم وپنجم و چهلم و ….تهران شمال در جای دیگری قبول شدن.

 9. مریم می‌گه:

  سلام دوستان.به نظر شما دکترای سراسری تکمیل ظرفیتش میاد

 10. فکور می‌گه:

  سلام برهمگی دوستان، باتوجه به تاریخ احتمالی اعلام نتایج (هفته آینده)حدود ۴ جلسه از دورس ترم اول عقب هستیم.

  • مکانیک می‌گه:

   سلام دوست عزیز…کلاس ها به صورت رسمی نمی باشد در برخی واحد ها فقط با یک نفر دانشجو کلاس ها برگزار می شود پس نگران نباشید…

 11. سدی . حقوق عمومی می‌گه:

  مکانیک عزیز
  سلام خیلی نگرانم نمرم ۱۷/۰۹ شده، آخرین فرد قبول شده در انتخاب اولم ۱۷/۶۸ بوده که ۱۱ نفر اختلاف دارم در انتخاب دومم فرد قبول شده ۱۷/۱۷ و ۳ نفر اختلاف، انتخاب سومم هم ۱۷/۵۱ با زهم ۱۱ نفر اختلاف یعنی میخوام بگم اگر ظرفیت ها در واحدها در حد ۲ یا ۳ نفر باشه امکان قبولی من چقدره؟؟؟ لطفا نظر بدید

  • مکانیک می‌گه:

   سلام دوست عزیز…با توجه با نمره خوب و اختلاف نمره کمی که دارید به احتمال خیلی زیاد قبولید…

   • حرف حق می‌گه:

    دوست عزیز آقا /خانم مکانیک.چرا همینجوری اعلام نظر میفرمایید.آخه نمره ۱۷ کجاش نمره خوبیه اون هم در رشته حقوق که همیشه درصدها بسیار بسیار بالا بوده.

    • مکانیک می‌گه:

     سلام دوست مهربان و عزیز…ممکن است برای شما نمره خوبی نباشد اما برای دوستمان که ۲ نفر در یک واحد و در واحد دیگری ۱۰ نفر اختلاف امکان قبولی بسیار است…دوست حق عزیزم اگر با ۲ و ۱۰ نفر اختلاف با نمره ۱۷ مردود شده است مطمئن باشید نمره آخرین نفر قبولی در این واحد ۱۸ بوده است…ممنون که تذکر دادید…

 12. مکانیک به تمام داوطلبان تکمیل ظرفیت مهر می‌گه:

  سلام دوستان عزیز…صبح بخیر…بنده حقیر تا شب در حال بررسی زمان اعلام نتایج بودیم…دوستان توجه داشته داشتند با این که خوش خبر نیستم اما اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری ۹۵ اواخر هفته آینده در سایت مرکز آزمون قرار خواهد گرفت پس امکان اینکه این هفته نتایج اعلام شود وجود ندارد.

 13. لاوین می‌گه:

  سلام دوستان آیا با نمره کل ۱۸/۵۰ و هشت نفر اختلاف امیدی به قبولی در رشته مدیریت دولتی(منابع انسانی ) هست .لطفا راهنمای کنید امیدوار باشم یا نه. ممنون

 14. لاوین می‌گه:

  سلام دوستان آیا با نمره کل ۱۸/۵۰ و هشت نفر اختلاف امیدی به قبولی در رشته مدیریت دولتی(منابع انسانی ) هست .لطفا راهنمای کنید امیدوار باشم یا نه.

 15. عبدالخلیل می‌گه:

  سلام خدمت سروران گرامی. لطفا اگه کسی از زمان دقیق اعلام نتایج تکمیل ظرفیت خبر داره، اعلام کنه. انشاء الله که همگی قبول بشید.

 16. مکانیک کمک کمک کمک می‌گه:

  هر کسی میدونه نظر بده

 17. مکانیک کمک کمک کمک می‌گه:

  با نمره ۱۸٫۵ بازاریابی بین این شهرها کجا قبول میشم؟
  تهران شما تهران جنوب رودهن همدان ابهر قم سمنان مبارکه الکترونیکی
  خواهشا جواب بده مردم از استرس

 18. رضا. عمران می‌گه:

  سلام احتمالا نتایج دوشنبه اعلام میشه اگر نشد میمونه شنبه.ولی باتوجه با اینکه قبولین ورودی مهر میشن و کلاسها هم سومین جلسه هم برگزار شده احتمالا تلاش میکنند زودتر نتایج اعلام کنند.موفق باشید

 19. maryam-bargh می‌گه:

  سلام
  کسی میدونه نتایج تکمیل ظرفیت با توجه به اینکه تا دیشب مهلت ثبت نام بوده چه تاریخی اعلام میشه؟؟

 20. مسعود می‌گه:

  بهروز دانشیان رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: ثبت نام انتخاب رشتته مرحله تکمیل ظرفیت که از ساعت ۱۴ شنبه دهم مهرماه تا ساعت ۲۴ دیشب (۱۳ مهرماه) مهلت داشت، تمدید شد.

  به گفته رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، این مهلت تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۶ مهرماه ۹۵ تمدید شده است.

  دانشیان از اعلام اسامی پذیرفته شده در روز شنبه ۱۷ مهر ماه خبر داد و یادآور شد: پذیرفته شدگان می توانند بعد از اعلام نتایج جهت ثبت نام به واحددانشگاهی محل پذیرش مراجعه کنند.

  گفتنی است، کلیه داوطلبانی که در آزمون دکتری تخصصی ۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کرده و دعوت به مصاحبه شدند و در جلسه مصاحبه حضور داشته اند، می توانند متناسب با رشته و گرایشی که مصاحبه شده اند و همچنین کلیه داوطلبان حاضردر جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی می توانند متناسب با مجموعه امتحانی که درآن شرکت کردند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی http://www.azmoon.org نسبت به انتخاب حداکثر۲۰ رشته محل دانشگاهی اقدام کنند.

  با توجه به امکان افزوده شدن رشته/محل های جدید و همچنین امکان ویرایش رشته/محل های انتخابی تا پایان مدت زمان ثبت نام، به کلیه داوطلبان واجد شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت توصیه می شود در صورت تمایل نسبت به این امر اقدام کنند.

 21. مکانیک* به داوطلبان تکمیل ظرفیت مهر95 می‌گه:

  سلام دوستان عزیز متاسفانه خبر بدی که وجود دارد این است در بسیاری از رشته محل ها ظرفیت ۶ یا ۷ نفری در رشته محل قبل از تکمیل ظرفیت وجود داشت متاسفانه این عدد در برخی واحده به ۳ یا صفر رسیده است،خیلی در این مدت دوستان تلاش کردند اذیت شدند اما تا این لحظه مشخص نیست سازمان چه خوابی برایمان دیده است…فقط امیدوارم خیلی زود این نتایج اعلام شود تا دوستان از این سردرگمی نجات پیدا کنند.

 22. گلاره می‌گه:

  ما میریم سر کلاس تو کل ۵ گرایش شیمی ٩ نفریم، با اینکه گرایش من هم کلا تو ازاد سراسری همین یه جاست ٢ نفریم، همه قبولین تکمیل ظرفیت :)

 23. شبنم به مکانیک* می‌گه:

  http://www.yjc.ir/fa/news/5807497/تمدید-مهلت-تکمیل-ظرفیت-آزمونهای-۹۵-دانشگاه-آزاد-تا-۱۶-مهرماه
  این خبر مگه درسن نیست؟
  توش نوشته شده که شنبه اعلام نتایج میکنن؟

  • مکانیک** می‌گه:

   سلام دوست عزیز بعد از این در خبری اعلام شد که شنبه اعلام نمیشه به احتمال خیلی زیاد تا قبل از تعطیلی در سایت قرار بگیرد.

 24. مواد می‌گه:

  مهندسی متالورژی با توجه به اینکه علوم تحقیات سری اول تا رتبه ۲۴ اعلام کرده احتمال اینکه تو تکمیا با رتبه ۲۸ هست؟

  • pooya می‌گه:

   تا رتبه ۲۴ گرفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جناب مکانیک که می گفت بیش از ۱۰ تا نمیگیرن

   • مکانیک** می‌گه:

    سلام دوستان عزیز متاسفانه خبر بدی که وجود دارد این است در بسیاری از رشته محل ها ظرفیت ۶ یا ۷ نفری در رشته محل قبل از تکمیل ظرفیت وجود داشت متاسفانه این عدد در برخی واحده به ۳ یا صفر رسیده است،خیلی در این مدت دوستان تلاش کردند اذیت شدند اما تا این لحظه مشخص نیست سازمان چه خوابی برایمان دیده است…فقط امیدوارم خیلی زود این نتایج اعلام شود تا دوستان از این سردرگمی نجات پیدا کنند.دوست عزیز بیشتر از ۱۰ نفر اعلام نشده است.

 25. حمیدرضا می‌گه:

  به مکانیک عزیز

  من در واحد اهواز رتبه ٩٠وآخرین نفر قبول ۴٣بوده و در پردیس خرمشهر ۵٨وباز هم آخرین فرد قبول ۴٣بود باتوجه به اینکه من سهمیه بسیجی دارم وجلوی رتبم خالی بود و از سازمان پرسیدم وجواب دادن هیچ شخص سهمیه داری موفق به کسب نمره لازم نشده
  ١-احتمال اعمال سهمیه در این مرحله وجود داری؟
  ٢-امید به تکمیل ظرفیت در اهواز چند درصد و خرمشهر چند درصد است

درج نظر