مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری کارگاه مقاله نویسی

اعلام جزئیات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت دکتری ۹۵ آزاد

مدارک، نحوه و زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت دکتری بهمن ماه ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، پرونده کلیه پذیرفته‌شدگان دوره دکتري تخصصی سال 95 جهت احراز صلاحیت هاي عمومی تحت بررسی است. لذا ثبت نام و ادامه تحصیل پذیرفته شدگان این مرحله منوط به تأیید صلاحیت هاي عمومی ایشان توسط مراجع ذیصلاح خواهد بود.

– پذیرفته شدگان لازم است مطابق مفاد مندرج در ذیل و با در دست داشتن مدارك لازم در زمان تعیین شده به محل هاي دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند.

– با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، مجوز ثبت نام اتباع خارجی مقیم متعاقب انجام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیت هاي اقامتی اتباع مزبور و اعلام رسمی آن توسط آن اداره خواهد بود و تا قبل از آن پذیرش این افراد به صورت موقت می باشد.

– پذیرفته شدگانی که در فرم ثبت نام اینترنتی شرکت در آزمون، خود را مشمول ماده واحده مصوب مجلس شوراي اسلامی موضوع استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران دانسته اند، باید هنگام ثبت نام فرم مربوط به تعهدنامه استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران را تکمیل و به واحد یا مرکز دانشگاهی ارائه دهند. دانشگاه آزاد اسلامی به منظور حصول اطمینان از صحت مدارك مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه رزمندگان و ایثارگران مراتب را به طور جمعی از ارگان هاي ذیربط استعلام نموده و نتیجه آن را متعاقباً به واحدها و مراکز دانشگاهی ابلاغ خواهند نمود. بدیهی است چنانچه در هر زمان از ثبت نام و یا حین تحصیل، واجد شرایط بودن این قبیل از دانشجویان در استفاده از سهمیه مذکور به اثبات نرسد، دانشگاه از ادامه تحصیل آنان ممانعت به عمل خواهد آورد و در این صورت حق اعتراض نخواهند داشت و به علت سوء استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران پیگرد قانونی آنها براي دانشگاه محفوظ خواهد ماند.

مدارك لازم براي ثبت نام:

1- اصل مدرك تحصیلی دوره کارشناسی ارشد و ریزنمرات با ذکر معدل.

2- اصل شناسنامه عکس دار و دو برگ فتوکپی از تمام صفحات آن.

3- شش قطعه عکس 4×3 تمام رخ (از یک نگاتیو) که اخیراً تهیه شده باشد. (براي مشمولین 12 قطعه)

4- اصل و یک برگ فتوکپی کارت ملی.

5- مدرکی که وضعیت خدمت وظیفه عمومی برادران پذیرفته شده را مشخص نماید. (از جمله فارغ التحصیلان دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته یا دکتري عمومی یا لغو معافیت تحصیلی دوره هاي مذکور که بیش از یک سال از فراغت از تحصیل فرد نگذشته باشد.)

6- تکمیل و ارائه فرم هاي درخواست ثبت نام و تعهدات مربوط.

7- چنانچه در هر یک از مراحل پذیرش، ثبت نام و تحصیل مشخص شود که متقاضی فاقد شرایط مندرج در دفترچه راهنما بوده است ضمن لغو پذیرش مطابق ضوابط با وي برخورد خواهد شد.

زمان و محل ثبت نام:

پذیرفته شدگان نهایی کلیه رشته ها لازم است شخصاً در روز شنبه 9/11/95 و یکشنبه 10/11/95 جهت ثبت نام به واحدهاي مربوطه که آدرس و تلفن آنها در سامانه اینترنتی مرکز و www.sanjesh.iau.ac.ir سنجش و پذیرش دانشگاه به آدرس درج شده است، مراجعه نمایند .همچنین لازم است پذیرفته شدگان جهت اطلاع از چگونگی ثبت نام ورودي هاي جدید به سایت اینترنتی واحدهاي دانشگاهی نیز مراجعه نمایند.

عدم مراجعه پذیرفته شدگان در روز مقرر به منزله انصراف از ثبت نام تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد بود.

تبصره  پذیرفته شدگان واحدهاي علوم و تحقیقات، تهران مرکزي، تهران جنوب، تهران شمال، الکترونیکی، سنندج، نجف آباد، تبریز، کرج، قم، قزوین، بروجرد ، شیراز و اراك جهت اطلاع از چگونگی و زمان ثبت نام مقتضی است به آدرس سایت آن واحد ها به شرح ذیل مراجعه نمایند.

اراك به آدرس www.iau.arak.ac.ir :

علوم و تحقیقات به آدرس: www.srbiau.ac.ir

تهران مرکزي به آدرس: www.iauctb.ac.ir

تهران جنوب به آدرس: www.azad.ac.ir

پزشکی تهران به آدرس: www.iautmu.ac.ir

تهران شمال به آدرس: www.iau-tnb.ac.ir

الکترونیکی به آدرس: www.iauec.ac.ir

نجف آباد به آدرس: http://rs.iaun.ac.ir

سنندج به آدرس: www.iausdj.ac.ir

تبریز به آدرس: www.iaut.ac.ir

کرج به آدرس: www.kiau.ac.ir

قم به آدرس: www.qom-iau.ac.ir

قزوین به آدرس: www.qiau.ac.ir

پرند به آدرس: www.piau.ac.ir

بروجرد به آدرس: www.iaub.ac.ir

شیراز به آدرس: www.iaushiraz.ac.ir

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۹۵۳)

 1. سلام خوبین،خیلی وقته خبری نیست ازتون،انشاءالله که خوب و سالم باشین،کرمان کلاسا خوبه

 2. سلام عزیز خوبی،ترم اول رو به خوبی پشت سر گذاشتین

  • سخت افزار به علیرضا گفت:

   سلام خیلی وقت بود به این صفحه سر نزده بودم بله ترم اول به پایان رسید خیلی سخت و پر از پروژه ولی دانشگاه خوبیه من که خیلی راضی ام

   • سلام احوال شما،خب پس خداروشکر باهمه سختی هاش به خوبی پشت سرگذاشتین،انشاءالله تا اخرش همینطور موفق باشی.منم الان اومدم دیدم ج دادین.منم خداروشکر باهمه سختیاش راضی ام.ترمجدیدم شروع شد دیگه.حالا من کارتون داشتم ولی موندم چه جوری ارتباط برقرار کنم با شما.

   • علیرضا به سخت افزار گفت:

    هیچی نمیشه گذاشت میفرستی ثبت نمیکنه پیام رو مثلا شماره یا آیدی چیزی ارسال کنی

 3. سلام سال جدید رو تبریک میگم انشاءالله سالی همراه با موفقیت و سلامتی باشه واسه شما و خانواده محترم.شما الان کرمان اومدین واسه کلاسا

 4. فلسفه هنر گفت:

  تورو خدا اگر خبری از تکمیل دارین بگید

 5. فلسفه هنر گفت:

  یعنی این اقای مطلع اون اقاس مطلعی نبود که همیشه حرفهاش درست بود؟

 6. فلسفه هنر گفت:

  دیگه بعید میدونم تکمیلی باشه… امتحانات میان ترم هم شروع شده… نتایج دکتری ۹۶هم اخر هفته میاد… بعید میدونم

 7. امیر رضا گفت:

  سلام
  دوستان خبری از تکمیل نشد؟
  خواهشا هر که پیگیری کرده اطلاع رسانی کنه…

 8. منتظر تکمیل.... گفت:

  سلام دوستان.
  کسی از تکمیل خبرخوشحال کننده ای نداره؟
  از دوستای تهرانی تقاضا میشه حضوری پیگیری کنند….سپاس

 9. takmil گفت:

  سلام.
  سال نوتان مبارک.
  از تکمیل چه خبر؟

 10. مطلع گفت:

  وضمن تبریک سال نوبرای شماعزیزان،ایشالابعدازسیزدهم تکمیل ظرفیت سوم شروع خواهدشدایشالااونایی که چشم انتظاربودن به آرزوی خودبرسند،

 11. فلسفه گفت:

  غمگینم!
  چونان پیرزنی که اخرین سربازی که از جنگ باز میگردد
  پسرش نیست…

  ای کاش تکمیل ظرفیتی باشه

 12. حسابداری گفت:

  به چه شماره ای فکس کنیم؟؟

 13. عزیزی گفت:

  امروززنگ زدم ۰۲۱۴۷۴۳ گفتن برای اینکه تکمیل ظرفیت دکتری بزاریم همه درخواست کتبی بنویسن وفکس کنن

 14. تکمیل گفت:

  عید نزدیکه و از تکمیل خبری نیس…
  آخه چرا؟؟؟

 15. در جستجوی تکمیل گفت:

  سلام دوستان.
  توروخدا کسی از تکمیل سوم خبری نداره؟؟
  با این امتحانی که پریروز دادم اصلا امیدی ندارم و خیلی ناراحتم.
  اینقدره دپرسم که حد نداره.
  خواهشا کسی خبرخوبی داره؟؟

  • در حسرت قبولی گفت:

   من ناامید نیستم واقعا خیلی خیلی ناراحتم.من دقیقا چسبید به آخرین نفر قبولی بودم رشته ما فقط تهران مرکز و مرودشت مجوز جذب داشت آن هم جمعا 10 نفر. زنگ زدم گفتند از 5 نفر قبولی دو نفر ثبت نام نکردند گفتند ما درخواست 15 نفر داده بودیم ولی مجوز ندادند تازه دو نفر هم از 5 نفر ثبت نام نکردند
   چقدر ما گفتیم دوستانی که به هر دلیل امکان تحصیل در یک شهری رو ندارند انتخاب نکند دانشگاه هم کوتاهی کرد چون نه محدودیت قبل از ثبت نام گذاشت برای اونایی که در صورت قبولی نمیخوان ثبت نام کنند نه اعلام ذخیره کردند.
   آخه بی انصاف چرا انتخاب کردی وقتی نمیخواستی ادامه بدهی

 16. انتظار تکمیل گفت:

  منتظران تکمیل از تکمیل چه خبر؟

 17. زبان انگلیسی گفت:

  سلام به همه دوستان منتظر فکر نکنم دیگه خبری از تکمیل بشه کسی خبری داره یانه؟

 18. امیر رضا گفت:

  سلام
  دوستان خبر جدیدی از تکمیل ندارید؟

 19. سلام، کلاسای شما ساختمان قنی مهندسی؟

 20. بالینی گفت:

  سلام.من به مرکز ازمون زنگ زدم.گفت احتمال تکمیل دیگه وجود نداره.وقتی از قطعیت حرفش سوال کردم برای تکمیل مجدد ،گفت احتمالشو بذارید 1 صدم درصد

 21. حسام گفت:

  دوستان متقاضی تکمیل ظرفیت سلام
  پیشنهاد بنده که بسیار موثر از درخواست های دوستان از طریق ارسال تقاضا فردی به دانشگاه ازاد می باشد این است که هریک از عزیزان از طریق دانشگاه های مقصد (منظور شهر خودشون)که به نوعی رشته تحصیلی اونها دایر است پگیری کنند تا دانشگاه ها تقاضا کنند در صورتی که دانشجویانشون تکمیل نشده تقاضای تکمیل ظرفیت باقیمانده خودشون رو به سازمان سنجش ارسال کنند. دوستان هر یکی از شما که می تونید لینکی در دانشگاه شهرتون پیدا کنید تا این تقاضا را انجام بدهند این موثرتریت و قابل نتیجه تر می باشد.
  بنده یه قلمش رو انجام دادم
  به امید موفقیت

 22. سلام، خداروشکر به سلامتی تشکیل شده و مشکلی هم نبوده و اینکه آشنا شدین با استادا،شماها با استادا حرف میزدید هفته در میون بزارن چون مسیرا دوره هرهفته سخت میشه ببینید چی میگن.حالا گفتین خوابگاه جالبه که واسه پسرا خوابگاه ندارن خیلی حالم گرفته شد واقعا، گفتم اخه مگه میشه همچین چیزی یکم شرایط توضیح دادم به فکر بیفتن چون سخته واقعا هربار میای باید بریم هتلی جایی،دیگه باید بسازیم چه کنیم.

  • سخت افزار به علیرضا گفت:

   درس های تخصصی رو گفتن باید هر هفته بیایید ولی درس های روش تحقیق و زبان یک هفته در میون تشکیل میشه هرچند با این وجود بازم باید هر هفته رفت
   ای وای پس خیلی اینجوری برا شما بد شد که خوابگاه نمیدن!!!مگه کلاس هاتون دور روز در هفته است؟من فقط پنج شنبه هام صبح تا عصر که شب بر میگردم شهرمون
   اگر کلاس هاتون دو روزه برید با مدیر گروه حرف بزنید که درس هایی بهتون بده که فقط یک روز بیاید

   • خوبه حداقل شما برنامه دروستون مشخص شده میدونید شبش برمیگردین بازم دو روز داشتین خوابگاه هست راحت بودین.ماکه هنوز برنامه درسیمون مشخص نشده ولی احتمال زیاد یک روز باشه و پنجشنبه هم باشه،حالا انشالله این هفته مشخص میشه.اگه منم پنجشنبه باشه شبش برمیگردم انشاءالله وگرنه مجبورم بمونم.اگه زمان بندی دروس ناجور بود با مدیرگروه صحبت میکنیم حتما.دیگه توکل به خدا ببینم چی میشه

 23. انتظار تکمیل گفت:

  سلام دوستان.
  ظاهرا همه بیخیال تکمیل شدن؟؟؟
  اینقدر ناراحتم و شب و روز ندارم که خدا میدونه…

 24. متقاضی تکمیل ظرفیت سوم گفت:

  دوستان متقاضی چرازودناامیدشدیدوپیگیرنیستیدوهیچ مطلبی روبه اشتراک نمی گذاریدلطفااگه خبری هست بفرمایین

 25. سحر گفت:

  سلام دوستان. اینجا کسی مدیریت تهران مرکز ثبت نام کرده !؟

 26. MA95 گفت:

  سلام به دوست گرامی آقای امیر رضا ، لطفا آدرس دقیق ایمیل مرکز سنجش وپذیرش ، دکتر میرزاده ، دکترحسین زاده لطفی روبزارین باتشکر

  • امیر رضا گفت:

   سلام. بنده درخواست و اعتراض کتبی خودم رو به صورت حضوری به دفتر دکتر حسین زاده لطفی و یک رونوشت هم به مرکز سنجش و پذیرش دادم.

   • برنامه ریزی شهری به امیررضا گفت:

    سلام آقای امیررضا . موقع تحویل درخواستهاتون چیزی نگفتن ؟ مثلا چرا درخواست آوردی تکمیلی در کار نیست و از این جور چیزا ؟ یا برعکسش که خوب تحویل بگیرن و امیدواری بدن ؟؟؟؟؟؟؟؟

    • امیر رضا گفت:

     سلام. کلاً برخوردشون خوب بود و به حرفها گوش می دادند. می گفتند تکمیل نداریم اما برداشت من اینه که خواهند گرفت.چونکه بطور رسمی اعلام نکردند ضمن اینکه اینطور که از شواهد معلومه خیلی ها ثبت نام نکردند. امیدوارم برداشتم درست از آب در بیاید. باید به تلاشهامون ادامه بدیم. بعد از آزمون 6 اسفند همه چیز مشخص خواهد شد.

     • برنامه ریزی شهری گفت:

      انشالاه به حق بانوی هر دو عالم خانوم این روزها فاطمه زهرا (س) خبر خوشی میاد و تکمیل بذارن تا اونایی که واقعا بهشون ظلم شد بتونن برن دانشگاه چون با این شانسی که داریم سال بعد معلوم نیست کی به کیه .
      دعا کنید بچه ها وافعا نیاز داریم التماس کنید
      تو نمازتون موقع دعاتون و … به خدا التماس کنید تا فرجی حاصل بشه .

 27. متقاضی تکمیل ظرفیت سوم گفت:

  دوستان خبرجدیدی ازتکمیل ظرفیت ندارین؟

 28. متقاضی تکمیل 3 گفت:

  متقاضیان تکمیل سوم، از تکمیل خبری نیست؟

 29. متقاضی تکمیل ظرفیت سوم گفت:

  دوستان وقتی میگن قطعا تکمیل دیگری نیست دیگه واسه چی تلاش کنیم ؟

 30. لاله آموزش زباااااااان به خانم رضایی گفت:

  سلام دوست عزیزم
  امروز دکتر یزدانی اعلام کردن بجای ۶ واحد ، میتونیم ۸ واحد بگیریم. درس سنجش رو پیشنهاد دادن

 31. یاسی گفت:

  سلام دوستان.
  از تکمیل ظرفیت سوم برای مردودی ها خبری نیست؟؟
  یعنی کاملا قیدشو زدید؟؟؟!!!!

 32. کامپیوتر نرم افزار سمنان گفت:

  سلام دوستان .کسی نرم افزار سمنان ثبت نام کرده؟خبراز واحدها وروز تشکیل کلاسها دارید؟
  با تشکر از دوستان

 33. Moein به لاله آموزش زبااااااااااااان گفت:

  سلام و احترام
  خانم لاله من پذیرفته رشته مدیریت آموزشی تهران شمال هستم. لطف می کنید از آموزش دانشکده راجع به زمان ثبت نام حضوری و روزهای تشکیل کلاس سوال بکنید. منو ببخشید بیش از ۱۵۰ بار تماس گرفتم ولی جواب نمیدن و واقعا بلاتکلیفم. میدونم باعث زحمت شماست. منو ببخشید. واقعا ممنونم.

  • لاله آموزش زباااااااان به معین گفت:

   سلام دوست عزیز
   من دانشگاه بوشهر قبول شدم. ولی تماس گرفتم و با کارشناس رشته شما صحبت کردم. ایشون گفتن واسه ثبت نام حضوری رشته شما روزهای زوج میتونید تشریف بیارید. مدیرگروه رشته شما خانم دکتر حسن مرادی هستن که درمورد روزای کلاس از ایشون باید بپرسید. شماره ایشون رو میتونید از خانم صولت !!! البته فامیلشون رو مطمئن نیستم بگیرید… موفق باشید

   • معین به لاله آموزش زبان گفت:

    سلام و عرض ادب
    واقعاً سپاسگزارم. خیلی خیلی محبت کردید. چطوری موفق شدید؟ من با هر شماره ایی که تو سایت هست (حتی تلفن های جدید اپراتوری)، اصلاً نتونستم با شخصی از دانشکده تماس بگیرم. رسماً سر کار بودم. شما اگر شماره ایی به غیر از شماره های موجود دارید، ممنون میشم.
    باز هم بسیار تشکر.

 34. فریده-حسابداری گفت:

  سلام
  کسی حسابداری مبارکه ثبت نام کرده؟

 35. حسابداری گفت:

  سلام دوستان حسابداری علوم تحقیقات کسی هست؟

 36. از زبان و ادبیات انگلیسی به literature گفت:

  سلام دوست عزیز. ممنون که جواب میدی. چند واحد ارایه دادن؟ میشه لطف کنی اسم واحدها رو بگی. یه دنیا ممنون همکلاسی عزیز.

 37. به لاله آموزش زبااااااااااااااااااان گفت:

  سنجش رو حذف ومطالعات فراگیری زبان اول رو برداشتم.ممنونم عزیزم

 38. به لاله آموزش زبااااااااااااااااااان گفت:

  لاله جان
  الان دکتر یزدانی گفتندیه دست باشید همه تون. اگر شما هنوز انتخاب واحد نکردید کاش شما هم سنجش برمی داشتید، اون دوتاهم که‌ یکی است .اینجوری ساعت کلاسی از۸صبح تا ۳ بعد از ظهر پشت سرهم.

  • لاله آموزش زباااااااان به خانم رضایی گفت:

   سلام دوست خوبم

   پس منم سنجش رو برمیدارم. بعد از اینکه مدارک رو تحویل دادید ، مبلغی که گفتن رو از طریق سایت دانشگاه واریز کردید؟؟ ممنونم

   • به لاله آموزش زبااااااااااااااااااان گفت:

    سلام مجدد
    از طریق کافی نت دانشگاه واریز کردم بردم امور مالی سایت رو باز کردند که‌ تونستم انتخاب واحد کنم.
    آره اینطوری بهتره .دیگه پشت سر هم.دونفر دیگه باقی میمونه که مانمی شناسیم.

    • لاله آموزش زباااااااان به خانم رضایی گفت:

     سلام. من با دکتریزدانی صحبت کردم. ایشون گفتن چون سه نفر مطالعات گرفتن پس به همکلاسیتون اگه در ارتباط هستید بگید که مطالعات بگیرن تا واسه ترم بعد مشکلی پیش نیاد. اگه لازم میدونی الان با ایشون صحبت کن.

 39. ماهتیسا گفت:

  سلام دوستان کسی اقتصاد گرایش نفت دانشگاه تهران مرکز اینجا است؟؟؟؟

 40. سلام،خوبه اگه تابستون واحد جبرانی دارن،انشاءالله که واحدها جبرانی پاس بشن تا کسی مجبور نشه به برداشتن مجدد با اینهمه هزینه و شهریه زیاد.هفته بعد انشالله میرم و امیدوارم مشکلی پیش نیاد دیگه تو روند ثبت‌نام

  • علی علوی گفت:

   هدف از واحد گذاشتن واحد جبرانی همین شهریه ست وگرنه کسی که مدرک تافل داره چرا باید بشینه زبان تخصصی پاس کنه؟ یا کسی که توی ارشد همین درس جبرانی رو با همین استاد داشته و نمره بالا گرفته چرا باید باز همین درس رو با همین استاد توی دکتری برداره؟

  • سخت افزار به علیرضا گفت:

   ان شاالله پاس میشه چرا نشه؟!
   من کلاسام پنج شنبه است این هفته تشکیل نمیشه گفتن از هفته آینده
   ان شاالله ثبت نام با موفقیت انجام بشه حتمن خبرش رو بدید راسی من از شهریه ثابت فقط چهار تومن دادم بقیشو نداشتم بدم موافق کردن گفتن بعدن بیا بده ایرادی نداره

   • انشاءالله عزیز،امیدوارم همه بچه‌ها بتونن با موفقیت بگذرونن واحدهای درسیشونو.به منم گفتن هفته بعد کلاس دارین و پنجشنبه واسه همین گفتن چهارشنبه بیا ثبت‌نام کامل انجام شه که پنجشنبه کلاس دارین.واسه شهریه هم به من گفتن شش تومن حالا واریز کن فعلا بقیشو بعد میریزی.ممنون از شما انشاءالله ثبت نام کامل شه در جریان میزارم.راستی واسه خابگاه کاری انجام دادین؟تکلیف جا و مکان خودمون رو بدونیم اگه خابگاه نمیدن اون دو روزی که کرمان هستیم

    • سخت افزار به علوی گفت:

     اگر شیش تومن رو ندارید میتونید کمتر بریزید
     بله خوابگاه داره داخل خود دانشگاه هم هست من خوابگاه بچه های دکترا رو دیدم خیلی تمیز و خوب بود بعضی هاش دو نفره یا سه نفری ترمی ۶۰۰ تومن برای خوابگاه میگیرن

     • ترمی شصد چه خبره،کلا یکی دو روز در هفته بیشتر که نیستیم،حالا چاره نیس دیگه بیخیال باز خوبه داخل دانشگاه.فقط شما تو مراحل ثبت‌نام فرم خوابگاه از کجا گرفتین چون تو فرما نبود

     • سخت افزار به علوی گفت:

      سلام برید امور دانشجویی تو ساختمان چهار فکر کنم طبقه اول اونجا فرم رو بگیرید

 41. --- گفت:

  سلام . دوستان عزیزی که از طریق سامانه پرسش و پاسخ درخواست تکمیل ظرفیت داده اند بدانید که بطور کلی سر کار هستید. زیرا جواب شما را خود سیستم ارسال می نماید و عامل انسانی در جواب دادن به سئوال شما دخالتی ندارد. بعنوان نمونه بنده برای تست این موضوع و اینکه آیا سیستمی جواب ارسال می شه یا فرد خاصی مسئول پاسخگویی است این شعر را ارسال و جوابش را نیز بخوانید و خودتان قضاوت کنید./.

  سوال: شنیدم که چون قوی زیبا بمیرد فریبنده زاد و فریبا بمیرد من این نکته گیرم که باور نکردم ندیدم که قویی به صحرا بمیرد تو دریای من بودی اغوش باز کن که می خواهد این مرغ زیبا بمیرد

  و اما پاسخ دریافتی:

  پاسخ: عودت وجه ثبت نام ازمون دکتری 96 : اگر اطلاعات شخص ثبت نام کننده در ازمون شامل : نام و نام خانوادگی با اطلاعات ثبت شده برای سامانه عودت وجوه ( نام و نام خانوادگی ) یکسان بوده و شماره شبای ثبت شده در سیستم بانکی معتبر باشد، عودت وجه انجام شده است . چنانچه شماره شبای خود را اشتباه وارد کرده اید در صورتی که شماره شبا معتبر بوده باشد، به ان شماره شبا هزینه عودت داده شده است . چنانچه عودت وجه صورت نگرفته است ، درخواستتان را با ذکر شماره شبای صحیح و شماره حساب و ادرس و تلفن به شماره فکس -49754132 فکس بفرمایید و یک روز بعد با شماره 4743 تماس گرفته و کلید شماره 2( دبیرخانه ) را انتخاب کرده و شماره ثبت درخواستتان را دریافت نمایید . اگر در تاریخ 29 دی تا کنون در سایت و فراخوان مجدد برای عودت وجه ثبت نام کرده اید بعد از اتمام مهلت ثبت نام چند روز بعد هزینه ها عودت داده میشود اگر در این تاریخ اطلاعات را اشتباه درج کرده اید امکان ویرایش وجود ندارد در خواستتان را با ذکر شماره شبای صحیح و شماره حساب و ادرس و تلفن به شماره فکس -49754132 فکس بفرمایید و یک روز بعد با شماره 4743 تماس گرفته و کلید شماره 2( دبیرخانه ) را انتخاب کرده و شماره ثبت درخواستتان را دریافت نمایید

 42. مدیریت دولتی گفت:

  سلام دوستان. اینجا کسی مدیریت دولتی تهران مرکز پذیرفته شده یا نه ؟

 43. از زبان و ادبیات انگلیسی به literature گفت:

  سلام همکلاسی عزیز. خواهش میکنم اسامی اساتید و واحدها و روزهای کلاسها رو بگید. ممنون میشم. من تهران شمال هستم

 44. از زبان و ادبیات انگلیسی به literature گفت:

  سلام همکلاسی عزیز لطفا جواب بدید.میشه اسم واحدها و اساتید و روز کلاسها رو بگید. یه دنیا ممنونم. من تهران شمال هستم.

 45. لاله آموزش زباااااااان به خانم رضایی گفت:

  سلام
  امروز دکتر یزدانی بمن این دروس رو پیشنهاد دادن که بگیرم:
  آزمون سازی
  تئوریهای تدریس زبان
  مطالعات فراگیری زبان اول
  شما هم این واحدها رو برداشتی؟؟؟؟

  • به لاله آموزش زبااااااااااااااااااان گفت:

   سلام لاله جان
   به من گفتند آزمون سازی،تئوری های تدریس، سنجش منم این سه تا رو برداشتم.فامیل تون لاله خانم جسارتا چیه؟

   • لاله آموزش زباااااااان به خانم رضایی گفت:

    سلام دوست عزیز
    دکتر یزدانی این واحدها رو بمن گفتن که بردارم و ازشون پرسیدم همه ورودیهای بهمن این دروس رو گرفتن که گفتن بله.
    فامیل من کهندل هست.

    • به لاله آموزش زبااااااااااااااااااان گفت:

     ممنونم، اجازه بدید مجدد بپرسم.والله من تلفنی پرسیدم ، نمیدونم فقط انگار سنجش متفاوت است خانم کهندل

     • لاله آموزش زباااااااان به خانم رضایی گفت:

      منم تلفنی صحبت کردم و سه شنبه میرم دانشگاه. ولی جمعه آینده . یعنی ۲۹ بهمن . کلاسها شروع میشه
      از ۸ تا ۱۲ . و یک درس هم ساعت ۳ تا ۵

 46. بهار دكتري حقوق كيفري به دوستان حقوق كيفري گفت:

  سلام
  حقوق كيفري علوم تحقيقات تهران چه درسهايي ارائه شده و چند واحد جبراني بايد برداريم ؟؟

 47. قبولی بهمن مدیریت صنعتی مالی تهران شمال به همکلاسیهای محترم گفت:

  سلام دوستان میخواستم بدونم کلاسهای این رشته هر هفته تشکیل میشه؟ ایا تشکیل کلاسها روزهای جهارشنبه و پنجشنبه هست؟ خواهش میکنم جواب بدین پول شهریه چقدر شد؟

  • معین گفت:

   سلام
   شما موفق شدید برید دانشگاه؟؟ من که اصلا نتونستم با دانشگاه نماس بگیرم؟ اطلاع رسانی افتضاحه، تو سایت اصلا تاریخ مراجعه برای رشته (مدیریت آموزشی) اشاره ایی نشده!!!

 48. به لاله آموزش زبااااااااااااااااااان گفت:

  سلام لاله جان من صورت جلسه دفاع ام رو بردم بوشهر. به تعهد محضری دادم که اصل مدارکم رو ببرم. از شهریه ثابت هم گفتند فعلا دومیلیون رو واریز کن تا بعد. با دکتر یزدانی هم صحبت کردم شش واحد انتخاب کردم.برخوردشون فوق العاده خوب وگرم بود. من که خیلی خوشحالم آموزش زبان بوشهر قبول شدم. مدارک دیگه اصل کارت ملی، شناسنامه، کپی، چهار قطعه عکس وتعهد محضری که از خودشون فرم گرفتم

 49. افشین گفت:

  سلام دوستان
  کسی رشته مدیریت صنعتی تولید و عملیات مقطع دکتری واحد تهران شمال هست؟ یه راهنمایی می خوام

 50. ایدین حسابداری گفت:

  با سلام
  از دوستان کسی هست که حسابداری تبریز ثبت نام کرده باشه
  می خواستم بدونم این هفته کلاس تشکیل می شه یا نه

 51. پشیمان گفت:

  من علوم تحقیقات قبول شدم رفتم برا ثبت نام گفتن که کسی نیومده ثبت نام کنه شاید تو هم بمونی برا ترم مهرماه.راستش فقط دنبال بهانه هستم تا کلا قیدشو بزنم.نمیدونم چرا اینقدر برا بعضیا مهمه.من کارمند دولتی هستم و تو اداره ما مدرک دکترا برای استخدام امتیاز منفی داره.مدرک دکترا الان نه تو ادارات دولتی و نه بخش خصوصی خریداری نداره چون برای کارفرما دردسره طرف تجربه مفید نداره و درخواست حقوق بالاتر از کارشناس و ارشد باتجربه را هم داره.واقعا باید منصف بود ضمن اینکه سالهایی را که میشه تجربه کسب کرد از ادم میگیره.

 52. زبان و ادبیات انگلیسی گفت:

  سلام. خواهش میکنم جواب بدید. کسی زبان و ادبیات انگلیسی تهران شمال انتخاب واحد کرده؟ کلاسها چه روزایی؟ من هنوز به خاطر برف نتونستم برم.

 53. سینا گفت:

  به نظر می آید موضوع تکمیل ظرفیت یا اعلام ذخیره از طرف همه رها شده . خواهشا ادامه بدهید زیاد وقتتون را نمی گیره

 54. متقاضی تکمیل ظرفیت سوم گفت:

  لطفادوستان کمی هم به این تکمیل ظرفیت تلاش کنین همش نگین بخونین واسه سال بعد کنکوربااین وضع شبیه پرش بامیله ازروی مانع است اگه یه ذره کم بیارین اززیرمانع ردمیشین شایدسال بعدم مثل من باچندصدم موندین اونایی که شرایط من رودارین خواهش میکنم ایمیل وفکس وتلفن یادتون نره پیگیرباشین دیگه واسه مردودین با کمترین اختلاف یه فکری بکنن البته دعاکنیم دیگه قبولیهاحق شرکت تو تکمیل ظرفیت سوم رونداشته باشن که بازجابجابشن وجای بقیه رو بگیرن منتظرجواب دوستان تلاشگرهستیم.

 55. علوم قرآن گفت:

  سلام.ازدوسنان کسی ازمحل ثبت نام دکتری علوم قرآن اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنین .باتشکر

 56. زبان و ادبیات انگلیسی گفت:

  سلام دوستان من تهران شمال ثبت نام اینترنتی انجام دادم. ولی بدلیل برف زیاد هنوز نتونستم برم تهران و بقیه کارها رو حضوری انجام بدم. دوستانی که اطلاع دارن میشه هفته آینده برم؟؟

 57. محمد گفت:

  سلام
  گروه مالی علوم تحقیقات کسی انتخاب واحد کرده ؟

 58. علي -معماري كامپيوتر گفت:

  سلام به همه دوستان
  من تكميل ظرفيت بهمن معماري كامپيوتر دانشگاه آزاد قزوين قبول شدم، ثبت نام اينترنتي هم كردم ولي در بازه زماني (10 بهمن) نتونستم واسه ثبت نام حضوري برم.الان موندم آيا فرصت براي ثبت نام مونده يا نه؟ از دوستاني كه ثبت نام كردند خواهش ميكنم بنده رو راهنمايي كنن و بفرماييد چند واحد و چه واحدهايي رو بهتون دادن؟ همچنين راجع به شهريه هم راهنمايي بفرمائيد.
  ممنون

  • علی علوی گفت:

   من تهران مرکز هستم.اصلا برای زمان ثبت نام سخت نمیگیرن.هر وقت بری میگن وای چقدر دیر اومدی بدو برو سر کلاسا. واحدهای ترم اول همه جبرانی هستن. ۲ واحد زبان تخصصی ۲ واحد روش تحقیق و مقاله نویسی، یه برگه ام بهت میدن به اسم سند پذیرش که توش نوشته توی آزمون هر درس رو چند درصد زدی. از سه درس تخصصی آزمون(مثلا پایگاه پیشرفته، نرم افزار پیشرفته و سیستم عامل پیشرفته) دو درس رو که کمتر از ۳۳/۳ درصد زده باشی بهت واحد جبرانی میدن که کلا میشه ۱۰ واحد. اگر هر سه درس رو کم زده باشی دوتاش رو انتخاب میکنن و اگر یک درس یا هیچی رو کم نزده باشی بازم دوتا رو باید بگذرونی. درسهای جبرانی رو با بچه های ارشد میشینی سر کلاس و به احتمال ۹۰% توی دوره ارشد گذروندی و سخت نیستن.
   برای شهریه حدود 6200 اول باید بدی و بستگی به دانشگاهت داره که آیا بقیه شهریه رو هم قبل از انتخاب واحد بگیره یا نه

   • سميعي گفت:

    سلام،كسي ميدونه نمره مصاحبه از چند هست؟در با آزمون و بدون آزمون

    • علی علوی گفت:

     مصاحبه و آزمون هر دو از 100 نمره بودن ولی ضریب تاثیرشون متفاوته. یعنی توی کارنامه اگر نمره مصاحبه رو 35 زده، از 100 هست ولی ضریبش توی نمره کل مثل آزمون نیست. فکر کنم 25 درصد بود

    • شهرسازی ، تهران جنوب گفت:

     هردو از 100هستند اما نمره ی کل اینجوری محاصبه میشود، که سه چهارم نمره ی ازمون کتبی بعلاوه ی یک چهارم نمره ی مصاحبه باهم جمع میشه و نمره ی کل محسوب میشود.

   • سمیرامیس گفت:

    سلام آقای علوی
    زبان تخصصی پسشرفته کتاب داره یااساتیدحزوه میدن؟اطلاعی ندارید؟

    • علی علوی گفت:

     سلام. خیلی اطلاع ندارم ولی میدونم ترم های قبل مقاله انگلیسی میدادن از لحاظ گرامری بررسی میکردن و به عنوان تکلیف مقاله فارسی میدن به انگلیسی تبدیل کنید یا متن میدن براش عنوان انگلیسی تعیین کنید. شاید کتاب برای گرامر معرفی کنن ولی بیشتر روی مقاله ها کار میکنن

   • ادبیات انگلیسی گفت:

    سلام مگه کلاسا شروه شده؟

   • مدیریت به اقای علوی گفت:

    سلام.چه رشته ای هستید آقای علوی؟همین ترم ثبت نام کردید؟

   • مدیریت راهبردی در سازمان های ورزشی گفت:

    سلام آقای علوی منم این ترم قبول شدم.ولی وضعیت راه خرابه نمیتونم برم حضوری ثبت نام کنم.انتخاب واحدمم نمیدونم که از روی اون برنامه درسیم رو بدونم.میشه بفرمایید دقیقا کلاسا کی شروع میشه؟اکثر کلاسای دکترا چندشنبه هاست؟

    • علی علوی گفت:

     سلام. ثبت نام اینترنتی انجام بدید. اگر واحدتون ثبت نام اینترنتی نداره، این هفته وضعیت هوا خوبه حتما سر بزنید. کلاس ها اصلا حساب کتاب نداره که چه روزی باشه. بستگی به واحدهای جبرانی داره که برمی دارید. ولی یه خوبی که هست اینه که مدیر گروه ها میدونن که واحدها نباید پخش بشن چون اکثرا شاغل یا غیر بومی هستن. ولی اگرم پخش باشه فقط این ترم اینطوریه چون من برنامه درسی بچه های ترم بالایی رو نگاه می کردم، کل کلاس ها توی 4 شنبه بودن فقط. هر روزی باشه معمولا یک روزه

   • شهرسازی ، تهران جنوب گفت:

    بدون ازمون اگر منظورتون همون ممتازین و نفرات اول در دوره ی ارشد هست که دیگه دوقسمت نداره ، ممتازین از سمت واحد ی که ارشد گرفتند به سازمان معرفی میشوند و باید در روز تعیین شده سوابق علمی ، پژوهشی و ریزنمرات و مقالات و هرچی…که دارید رو ارائه کنید ، مدرک زبان هم ضروری نیست اما اگر داشته باشید 99درصد قبول هستید.
    دکتری پژوهش محور هم که یک داستان جدایی هست و باید استاد راهنماتون با مدارکی که ازش خواستند در روز مقرر حاضر بشه .

  • شهرسازی ، تهران جنوب گفت:

   قزوین معمولا تا 4هفته دیرتر هم ثبت نام میکنه ، اما سعی کن اگر میخوای بری زودتر برو ، که نیافته به روزهای اخر .

 59. متقاضی تکمیل ظرفیت سوم گفت:

  انشالله تکمیل سوم خواهدبودامااحتمالااینباردیگه فقط مردودین حق شرکت خواهندداشت نه اونایی که مثل قبل جابجا شدن وجای بعضیهاروگرفتن

 60. مهناز گفت:

  سلام به همه – من هم یک سوال دارم اگر کسی میداند جوابم را بگه ممنون می شوم- من قبول شدم اما واحدی دور افتاده که بچه کوچک دارم و هزار ویک مشکل . پس می خواهم منتظر تکمیل ظرفیت سوم باشم(شانسم را امتحان کنم) – حالا میدانم که ثبت نام حضوری بکنم دیگه نمی شه تکمیل ظرفیت سوم شرکت کنم – آیا اینترنتی هم ثبت نام نکنم یا اینترنتی ثبت نام کنم و نهایتاً هنگام اعلام تکمیل ظرفیت بروم و انصراف بدهم؟

 61. فن اوری گفت:

  سلام دوستان مدیریت فن اوری اطلاعات تراز نمره و رتبه اخرین فرد قبول در کلیه واحدهای تهران در تکمیل مهر و بهمن چند بوده؟ ممنون از پاسخ شما

 62. پوران گفت:

  سلام- من یک سوال دارم – کسی میداند ؟ من بهمن امسال پذیرفته شدم و ثبت نام کردم اما از آذر ماه داشتم برای امتحان اسفند می خواندم. حالا اگر اسفند امتحان بدهم و واحدی که دوست دارم پذیرفته بشوم آیا امکان جابجایی دارم و واحدهای پاس شده هم منتقل می شه یا اصلا نمی شه و نروم امتحان اسفند را بدهم (چون ثبت نام کنکور 96 را کرده بود)؟

  • ...!!!! گفت:

   پذیرش واحدهای گذرانده شده بسته به نظر مدیر گروه دانشگاه جدیداست و پس ازقبولی درواحد جدید باید موافقت واحدقبلی را بگیرید و ممکن است واحد قبلی جریمه ای را از شما دریافت کند ویا اصلا با انتقال شما موافقت ننماید

  • شهرسازی ، تهران جنوب گفت:

   پوران خانم من دقیقا از این موضوع اطلاع دارم ، روی کاغذ همه چی درسته و ممکن اما در عمل شما به مشکل میخورید در امتحان جامع. چون از اون واحدهایی که باهاتون کار کردند امتحان جامع میگیرند پس در صورت جابجایی شما در حقیقت منابعی رو مطالعه کردید که مد نظر اساتید دانشگاه مقصد نبوده درنتیجه در امتحان جامع ایی که برگزار میشه شما یا نمی تونید حد نصاب قبولی رو بگیرید یا اینکه خیلی خیلی سخت میشه واستون. پس بهتره در دکتری اگر جایی شروع کردید دیگه انتقال یا جابجایی نکنید.این در عمل به نفع شماست.

 63. آموزش زباني گفت:

  سلام كسي قاعمشهر ثبت نام كرده ؟؟؟؟؟آموزش زبان؟؟؟ كلاسا از كي شروع ميشه؟؟

 64. الهی به امید تو گفت:

  سلام من اصلا دیگه کاملا داغونم دو سال هر بار قبول شدم ولی بعد مصاحبه تو انتخاب شهرهام در نیامدم خدا گواه بار علمی ام هم کم نیست ولی چه کنم مصاحبه سدی برا ادامه تحصیل چون کاملا سلیقه ای عمل می کنن از طرفی من چون متاهل ام همسرم فک می کنه امسال هم بیخود زحمت می کشم و حرفش این مطمن باش باز تو مصاحبه ردت می کنن من رزومه ی کمی هم ندارم تو رو خدا امسال سعی کنید تعدادی رو مصاحبه دعوت کنید که احتمال میدهید قبولشان کنید نه اینکه انقدر زیاد دعوت کنید که خیلی هاشون نتونن قبول شن و همش از شما خاهش تمنا نکنن چون من درک می کنم ابرشون در گرو این قبولی ست

 65. زبان خارجه گفت:

  سلام بچه های زبان اموزش زبان تراز نمره و رتبه اخرین فرد قبول در کلیه واحدهای تهران و اصفهان در تکمیل بهمن چند بوده؟ ممنون از پاسخ شما

 66. شهرسازی ، تهران جنوب گفت:

  دوستانی که پذیرفته نشدن و هنوز در تکاپو هستند، حدودا بیست روز دیگه ازمون دکتری هست ، با این وضعیت که اصلا نمی تونید فکرتون رو متمرکز کنید واسه ازمون! بیخیالش بشید و بنشینید جمع بندی هاتون رو مروری کنید که بتونید این ازمون رو قبول بشید. واسه هیچ کاری هم بیش از حد اصرار و پافشاری نکنید باور کنید اون چیزی که به صلاحتون هست رو خدا براتون مقدر میکنه. یکمی بیخیالش بشید ببینید کجا می بردتون. به خود من این ثابت شده ، باور کنید این ویژگی روزگار و مسایل مربوط به دنیاست.

 67. مدیریت آموزشی گفت:

  دوستان کسی مدیریت آموزشی قم ثبت تام کرده؟؟؟

 68. کامپیوتر گفت:

  سلام دوستان من دفاع کردم دی ماه ولی هنوز صحافی نکردم بخاطر چند تا اصلاحات.دزفول قبول شدم نرم افزار ثبت نام اینترنتی انجام دادم و، شماره دانشجویی بهم دادن .کسی اطلاع داره واحدهای ترم اول نرم افزار چی هست .و ایا من وقت دارم برا ثبت نام؟.ممنون

  • علی علوی گفت:

   صورتجلسه دفاع رو ببری مشکلی نیست اجازه ثبت نام میدن.اصلا برای زمان ثبت نام سخت نمیگیرن.هر وقت بری میگن وای چقدر دیر اومدی بدو برو سر کلاسا. واحدهای ترم اول همه جبرانی هستن. 2 واحد زبان تخصصی 2 واحد روش تحقیق و مقاله نویسی، یه برگه ام بهت میدن به اسم سند پذیرش که توش نوشته توی آزمون هر درس رو چند درصد زدی. از سه درس تخصصی آزمون(مثلا پایگاه پیشرفته، نرم افزار پیشرفته و سیستم عامل پیشرفته) دو درس رو که کمتر از 33/3 درصد زده باشی بهت واحد جبرانی میدن که کلا میشه 10 واحد. اگر هر سه درس رو کم زده باشی دوتاش رو انتخاب میکنن و اگر یک درس یا هیچی رو کم نزده باشی بازم دوتا رو باید بگذرونی. درسهای جبرانی رو با بچه های ارشد میشینی سر کلاس و به احتمال 90% توی دوره ارشد گذروندی و سخت نیستن

 69. سخت افزار به علیرضا گفت:

  سلام من دیروز ثبت نام کردم کرمان شهریه ثابت رو ریختم و رفتم پیش مدیر گروهشون انتخاب واحد کردم
  رفتارهاشون فوق العاده عالی و خوب بود

  • علیرضا به سخت افزار گفت:

   سلام، به سلامتی دوست عزیز، منم کرمان بودم تا یه جاهایی پیش رفتم واسه ثبت‌نام ولی یه مدرک باید ببرم کامل نشد ثبت نامم خیلی فقط اینور اونور رفتم ساختماناش یکی شرق بود یکی غرب بود خستم کرد،اولین نفرم بودم مثلا از پذیرش فرمارو گرفته بودم خیال خودم زود تمام شه ثبت‌نام ولی برعکس شدو نشد.

   • سخت افزار به علیرضا گفت:

    چرا؟؟؟منم مدارکمو کامل نبود ولی انجام شد با آقای شفیعی حرف میزدین

    • باید مدرک از قسمت مشمولین دانشگاه ببرم واسشون تا از طرف دانشگاه کرمان تاریخ جدید صادر شه،مسئول ثبت نام رشته ما آقای شمسی بود که انصافا خیلی هم برخوردش خوب بودو راهنمایی میکرد گفت 27 بیا مدرکتم بیار مشکل نداره،ثبت‌نام انجام میشه.

     • سخت افزار به علیرضا گفت:

      اهان خب شماها مشکل سربازی ممکنه براتون پیش بیاد
      دانشگاه کرمان ی خوبی که نسبت به بقیه جاها داره اینه که تابستان واحد های جبرانی رو ارائه میده

 70. * تکمیل بهمن مدیریت آموزشی گفت:

  سلام دوستان ،من مراجعه حضوری داشتم و ثبت نام کردم ،برای ترم اول هم ده واحد مدیر گروه ارایه کرد، ازشون درباره تعداد نفرات قبول شده سال ۹۵پرسیدم گفتند ۱۷نفر ،که چندین نفر هم ثبت نام نکردند ،البته فعلا برای ثبت نام وقت هست ،
  چیزی که جالب هست من مهر ماه با اختلاف ۰/۰۳مردود شدم ،تازه سهمیه بسیجی فعالم داشتم که لحاظ نشده بود.
  اما در بهمن بدون سهمیه ،به صورت عادی پذیرش شدم ،
  خودم شاهدم در بین نمرات با ۰/۰۶ اختلاف از نمره مهر ۷نفر پذیرش شدند برای تکمیل بهمن ،خیلی رقابت نزدیک و صدم و هزارمی هست .
  امیدوارم هر چه زودتر تکمیل سوم رو اعلام کنند و دوستان شاد بشن .
  لطفا وقت رو از دسا ندید این بیست و چند روز باقی مانده خوب درس بخونید تا اگر تکمیل سومی نبود ازمون امسال حرص یک نفر و چند صدم نخورید
  با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

  • معین گفت:

   سلام
   ببخشید شما کدوم واحد قبول شدید؟؟
   من که تهران شمال و فقط تونستم ثبت نام اینترنتی کنم، اطلاع رسانی بسیار بد و ضعیف و تلفن هم که جواب نمی دن!!!
   توی سایت دانشکده هم هیچ چیز راجع به رشته من از نطر زمان ثبت نام یا تارخ مراجعه نگفته!!!

   • * تکمیل بهمن مدیریت آموزشی گفت:

    واحد ،سنندج ،ثبت نام اینترنتی فعال نبود ،حضوری ثبت نام می کردند ،تو این سرما و برف کارت روسریع انجام می دادند مجبور نشی بیشتر معطل شی .رفتار کارمندان بسیار عالی و خوش برخورد ،تازه تلفن رو هم جواب میدند و درست راهنمایی می کنند‌

 71. مدیریت راهبردی در سازمان های ورزشی گفت:

  سلام دوستان.من مدیریت راهبردی در سازمانها ورویدادهای ورزشی تهران مرکز قبول شدم.ثبت نام اینترنی کردم ولی هنوز تایید نشده.شهرمون دوره و راه ها برف .آیا کسی هست که هم رشته باشیم یا از شروع کلاسها خبر داشته باشه و منو راهنمایی کنه؟ ممنون میشم

 72. متقاضی تکمیل ظرفیت سوم گفت:

  ازقسمت پرسش وپاسخ سازمان پرسیدم گفتن ضوابط اجازه نمیده تکمیل ظرفیت سوم بزاریم واسه همین من خیلی ناامیدشدم

 73. فریده-حسابداری گفت:

  سلام دوستان
  من هنوز ثبت نام نکردم نه اینتزنتی و نه حضوری. به نظرتون اگه تا 5 روز دیگه برم قبولی من محفوظه؟؟

 74. متقاضی تکمیل ظرفیت سوم گفت:

  دوست عزیزمن به سایت دانشگاه ایمیل زدم اماآدرس ایمیل دکترمیرزاده روندارم میشه لطف کنین

 75. علوم قرآن گفت:

  سلام.ازدوستان کسی علوم قرآن تهران مرکزی هست؟

 76. برای دوستان مردود گفت:

  سلام دوستان
  میخواهم چند دلیل رو بیان کنم برای اینکه به احتمال خیلی قوی دوباره تکمیل ظرفیت داشته باشیم.
  1 – اگر تکمیل ظرفیت نداشتیم خیلی شفاف و صریح دانشگاه ازاد اعلام میکرد دیگه تکمیلی نداریم. مثل سالهای قبل
  این هم لینک منبع صحبت ام :
  http://ana.ir/news/11220
  2- پارسال 3 بار تکمیل ظرفیت گرفت دانشگاه ازاد . دقیقا اخرین تکمیل بعد از کنکور 95 تازه اعلام شد و فروردین ماه تازه برای مصاحبه رفتن. در صورتی که امسال 2 بار برگزار شد. این هم منبع صحبتم :
  http://phdtest.ir/1393/09/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%AA%DA%A9%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%B8%D8%B1%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D9%87%D9%85%D9%86-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF/

  3- خیلی از ظرفیت های دانشگاه ازاد به خاطر جا به جایی ها و شرکت کردن دوباره ی افراد قبول شده در تکمیل ظرفیت خالی موند.
  4- مهمترین قسمت مطلبم اینه که من به صورت مستقیم از اقای دکتر حسین زاده معاون اموزشی تحصیلات تکمیلی دانشگاه ازاد پرسیدم و ایشون گفتند (( سلام فعلا تكميل ظرفيت مجدد امكان پذير نيست )) میتونستند خیلی راحت بگن که دیگه تکمیل ظرفیتی نیست. اما تمام روسای دانشگاه ازاد حواسشون به واو و نقطه و ویرگرول هم هست توی سخن هاشون .
  5- وقتی از سامانه ی پرسش و پاسخ دانشگاه ازاد پرسیدم تکمیل شوم داریم یا نه گفتند در حال حاضر تکمیل ظرفیت ممکن نیست. که باز هم از لغت در حال حاضر استفاده کردند.
  ————————-
  حالا راه هایی که دانشگاه ازاد میتونه متوجه ی این بشه که هنوز تعداد زیادی از افراد متقاضی تکمیل هستند
  1- به سامانه پرسش و پاسخ برید و ازشون درخواست کنید که تکمیل ظرفیت دوباره بزارن
  ( اینقدر نگید گیام دادن به اینها فایده نداره مطمئن باشید بی تاثیر نیست .)) حتما دوستان پاسخگو درخواست های شما رو به مدیران دانشگاه ازاد می رسونن.
  این لینک سامانه :
  http://faq.azmoon.org/NewQuestion.aspx?pid=489112846
  2- تا میتونید با شماره ی 4743 تماس بگیرین و درخواست تکمیل بدین. اگر شهرستان هستید با پیش شماره ی 021 تماس بگیرید.
  3- با شماره دبیرخانه ی دانشگاه ازاد تماس بگیرین و ازشون بخواین که تکمیل بزارن. اتفاقا هر بار تماس میگیرین مسئول گاسخگویی تاکید میکنن که چشم حتما به مدیران دانشگاه ازاد انتقال میدن شما هم حتما تماس بگیرین.
  شماره تلفن دبيرخانه
  ۰۲۱-۴۴۸۶۷۲۳۱
  4- به این ادرس ایمیل بزنید و ازشون بخواین که تکمیل دوباره بزارن.
  سامانه ی نظرات و انتقادات دانشگاه ازاد
  info@pubr-azmoon.com
  حتما ایمیل بدین.
  5 – به سایت دکتر میرزاده برید و بهشون بگید تکمیل دوباره بزارن . مطمئن باشید جواب میده نا امید نشید .
  موفق باشید

 77. زبان و ادبیات انگلیسی گفت:

  سلام من امروز اینترنتی تهران شمال ثبت نام اولیه رو انجام دادم. دوستانی که اطلاع دارند آیا برای انتخاب واحد حضوری باید برم؟؟؟

 78. یاسی گفت:

  سلام دوستان.
  خواهشا افرادی که جویای تکمیل ظرفیت سوم هستند ناامید نشند پیگیری کنند.
  انشالله تکمیل سومی باشه به حقشون برسن…

 79. نرم افزار گفت:

  سلام دوستان من رشته کامپیوتر میبد ثبت نام کردم تا حالا5نفر ثبت نام کردن

 80. درخواست جابجایی در تکمیل ظرفیت بهمن گفت:

  پیام به مسئولین محترم دانشگاه آزاد
  با توجه به برنامه صحیح آن دانشگاه مبنی بر بومی گزینی، خواهشمند است برای مدت کوتاهی سامانه نقل و انتقالات را باز نمایید تا این امکان برای پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت بهمن فراهم شود. ضمن اینکه برخی از افراد پذیرفته شده تاکنون ثبت نام نکردند و قصد این کار را هم ندارند. این امر خیر به نفع پذیرفته شدگان است هم به نفع مردودین که امکان ورود به دانشگاه را با پر کردن جای خالی را خواهند داشت. با تشکر

 81. دکتری گفت:

  زبان خارجه جان! کدوم شهرها رو میخواید?

 82. متقاضی تکمیل ظرفیت سوم گفت:

  سلام جناب مطلع توروخدااگه اطلاعات موثقی ازتکمیل سوم ویا جاهای خالی ویاتصمیم دانشگاه تواین خصوص گرفتین خواهشابه اشتراک بزارین ممنونتون میشیم

 83. متقاضی تکمیل ظرفیت سوم گفت:

  لیداخانم مییشه یه اطلاعاتی به دست بیارین ببینین آیاجای خالی توایلام هست یاهمه قبولیها ثبت نام کردن خیلی ممنون

 84. مردود تکمیل 95 گفت:

  سلام دوستان عزیزِ من
  متاسفانه مه هم قبول نشدم… من بارها زمانی که داشتن تکمیل ظرفیت رو ثبت نام میکردن. میگفتم تورو خدا الکی جایی که نمیخواین برید رو نزنید. خداگواه پارسال یه انتخاب داشتم اونم واحد الکرونیکی گفتم چرا الکی بزنم وقتی نمیخوام برم. خیل یدلم شکسته . ای کاش خودمون به فکر خودمون بودیم. یه عده سریع رفتن تیک ثبت نام رو برداشتن و مرتب حرف از ضایع شدن حق اشون میزدن. اخه چرا همه ی قبول شده ها شرکت کردین که من نتونم بعد 3 سال به ارزوم برسم. خداگواهه درس خوندن توی رشته ی ما خیلی سخته… خیلی متقاضی داره . همین هایی که اومدن جای ماروگرفتن با جابه جایی الان تا میایم میگیم تکمیل سوم بهمون میخندن. دارم اتیش میگیرم از چهارشنبه که نتایج اومده همش بهم ریخته ام. ای کاش میذاشتین من درس بخونم خیلی دلم میخواست. با اختلاف 3 نفر قبول نشدم. حس همه ی دوستای مردودی رو درک میکنم. ای کاش یه فکر به حال ما بکنن

  • سمیرامیس گفت:

   سلام.هم رشته ای عزیزم خدای توهم بزرگه انشالله که یه روزی خانم دکتربشی.منم بعداز2سال قبول شدم.مثل شماخیلی استرس قبولی داشتم.حالا خداراشکرناامیدهم نیستم ولی بدون که همه چی دکترانیست.تازه وقتی هم قبول بشی حرص وحوش شهریه داری.ببین8/500شهریه چیزکمی نیست.بخدامنم به سختی شهریم روجورکردم.انقداذیت شدم که لذت قبولی ازم گرفته شد.خیلی دوست دارم بیای دانشکده هنرومعماری که ببینمتون.بیاین که منابع خیلی خوب بهتون معرفی کنم.شک نکنیدکه قبول میشی عزیزم
   .

 85. ستاره شهرسازی گفت:

  اگه قراره قبولی ها دوباره بیان تکمیل سوم شرکت کنن همون بهتر اصلا تکمیل سومی در کار نباشه.

 86. زبان خارجه گفت:

  بچه های زبانی لطفا تراز اخرین نفر قبولی نمره و رتبه شهرها رو در این تکمیل ظرفیت بنویسید متشکر

 87. خسرو گفت:

  سلام خدمت مسولین محتم دانشگاه ازاد
  اگر در یک واحد دانشگاهی افراد قبول شده ثبت نام نکنند امکان دعوت از افراد با نمرات پایین تر وجود دارد

 88. متقاضی تکمیل ظرفیت سوم گفت:

  دوستان آیابرای رشته روانشناسی عمومی توواحدایلام کسی ثبت نام کرده

 89. لیدا گفت:

  سلام دوستان منم امروزحضوری رفتم ثبت نام کردم از 10 نفرپذیرفته شده حقوق بین الملل فقط 4 نفرثبت نام کرده بودن پس امیدوارباشیدصندلی ها خالیه و احتمال تکمیل سوم هست

  • ستاره شهرسازی گفت:

   سلام لیدا جان منم ایلامی هستم خوشحالم که قبول شدین.
   و برا خودم ناراحتم که رد شدم.
   امیدوارم موفق بشین.

   • لیدا گفت:

    فدات شم.خیلی بخاطرشماودیگردوستانی ک بااختلاف کم مردود شدین ناراحتم.ناامیدنباشین.پناه برخدا.ایشالا تکمیل سوم برگزاربشه ودل همه شادبشه.ازآشنایی باشماخوشحالم همشهری عزیز

 90. روانشناسی عمومی به دریا گفت:

  سلام دریا جان من امروز ثبت نام کردم .پرسیدم تا امروز خدودا ۵ یا ۶ نفر ثبت نام کرده بودن انشالله بتونن تکمیل ظرفیت اعلام کنن

 91. پسر اندیمشکی،فیزیولوژی ورزشی گفت:

  سلام کسی اطلاع داره، من قبول شدم فیزیولوژی ورزشی کرمانشاه کارت معافیت از خدمتم تا عید دستم میرسه ایا راهی هست برای ثبت نام؟؟؟

 92. اجرای عدالت در تکمیل ظرفیت مجدد گفت:

  با سلام و ارزوی موفقیت برای همه دوستان
  به منظور رعایت عدالت در تکمیل ظرفیت مجدد، پیشنهاد این است ، کسانی که در تکمیل ظرفیت بهمن قبول شدند و هم اکنون سامانه نقل و انتقالات بسته شده مجددا برای این دوستان در یک بازه زمانی کوتاه باز شود تا درخواست ها ثبت شود و نتیجه هم به زودی اعلام گردد. متعاقب آن تکمیل ظرفیت مجدد برای بهمن ما صرفا برای دوستانی که مردود شدند انجام شود. با این اقدام ظرفیت های خالی اول توسط پذیرفته شدگان با انتقال پر می شود و جای این دوستان نیز مردودین با بالاترین نمره و تراز علمی را خواهند گرفت.
  موفق باشید.

 93. لاله آموزش زباااااااان گفت:

  سلام. دوستان زبانی!!!!
  بوشهر مجوز داره؟!!!!

 94. مطلع عزیز لطفا اگر در مورد جابجایی اطلاعی دارید بگید آیا دوبار سامانه جابجایی باز میشه تا اسفند ماه؟؟

 95. دانشگاه های که تو لیست یکبار پذیرش اسمشون نیست یعنی کلا بطور دائم مجوز دارن برای
  پذیرش؟؟/
  مثل دانشگاه بروجرددر مقطع دکتری حسابداری اسمش تو لیست یکبار پذیرش نیست من الان برم ثبت نام کنم ؟؟

 96. سلام مطلع عزیز
  لطفااگر در مورد جابجایی اطلاعی دارید بگید تا اسفند سایت جابجایی امکان داره فعال بشه؟

 97. دریا به روانشناسی عمومی گفت:

  سلام دوست عزيز.ثبت نام کردید؟ لطفا اگه میتونید بپرسید تاحالا چندنفرثبت نام کردن.

درج نظر