• مشاوره و اخبار آزمون دکتری 98 - 99 و دکتری بدون کنکور استعداد درخشان

 •   مدرسان شریف

  انتشار جزئیات ارزیابی تخصصی دکتری ۹۶ دانشگاه رازی

  زمان برگزاری و منابع امتحانی ارزیابی تخصصی آزمون دکتری ۱۳۹۶ دانشگاه رازی کرمانشاه اعلام شد.

  به گزارش پی اچ دی تست، جزئیات مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۶ دانشگاه رازی کرمانشاه به شرح زیر است:

  دریافت فایل زمانبندی و منابع امتحانی ارزیابی تخصصی آزمون دکتری ۱۳۹۶ دانشگاه رازی کرمانشاه

  ۱- حد نصاب دانشگاه:

  داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که برای آنها کارنامه مرحله اول (سنجش علمی) توسط سازمان سنجش آموزش کشور صادر شده است و نسبت به انتخاب رشته اقدام نموده اند، در صورت دارا بودن حد نصاب مطابق کارنامه کدرشته محل های انتخابی که بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور درج شده است، باید از تاریخ ۹۶/۳/۳ تا ۹۶/۳/۷ با مراجعه به سامانه آموزشی گلستان دانشگاه رازی به نشانی http://edu.razi.ac.ir نسبت به ثبت نام برای ارزیابی تخصصی اقدام نمایند.

  بدیهی است منحصراً داوطلبانی می توانند برای ارزیابی تخصصی در هر کدرشته محل به دانشگاه درخواست ارائه نمایند که با توجه به کارنامه مذکور، دارای حد نصاب در آن کدرشته محل باشند.

  شایان ذکر است حد نصاب لازم برای داوطلبان دارای سهمیه ایثارگر ۷۰ درصد و برای داوطلبان دارای سهمیه رزمندگان و مربیان حائز شرایط ۸۰ درصد حد نصاب اعلام شده برای داوطلبان آزاد می باشد که وضعیت آنها در کارنامه درج شده است.

  ۲- مدارک مورد نیاز:

  الف) مرحله غیر حضوری (ثبت نام سامانه ای):

  • مراجعه به سامانه آموزشی گلستان دانشگاه رازی و تکمیل اطلاعات درخواستی؛ – واریز مبلغ ۷۰۰/۱۰۰ ریال (معادل هفتادهزار و ده تومان) به عنوان وجه ثبت نام بابت هزینه آزمون و مصاحبه از طریق سامانه ثبت نام: – پرینت رسید ثبت نام ( این پرینت به منزله کارت شرکت در جلسه مصاحبه است).

  ب) مرحله حضوری:

  • تکمیل فرم شماره ۱
  • اصل شناسنامه و کارت ملی و تصویری از تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی
  •  تصویر کارنامه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۶؛
  • اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و ریز نمرات هر دو مقطع

  تبصره ۱: آن دسته از داوطلبان که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته هستند، علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته، باید اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.
  تبصره ۲: آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۶/۳۱ در مقاطع کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای فارغ التحصیل خواهند شد، باید اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه محل تحصیل، مربوط به معدل واحدهای گذرانده تا تاریخ ۹۵/۱۱/۳۰ را همراه داشته باشند و ارائه نمایند.

  • مدارک و مستندات سوابق آموزشی و پژوهشی
  • اصل حکم کارگزینی برای داوطلبان حائز شرایط سهمیه مربیان رسمی قطعی یا رسمی آزمایشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری

  ۳- نحوه درخواست پذیرش از دانشگاه:

  داوطلبان دارای حد نصاب دانشگاه رازی، لازم است در تاریخ اعلام شده (۹۶/۳/۳ تا ۹۶/۳/۷) با مراجعه به سامانه آموزشی گلستان دانشگاه رازی (به نشانی http://edu.razi.ac.ir) نسبت به ثبت نام و واریز وجه ثبت نام اقدام نمایند. و سپس در تاریخ های مشخص شده در خصوص مصاحبه هر رشته (جدول شماره ۱) با در دست داشتن مدارک خواسته شده، به نشانی های مندرج در فوق (جدول شماره ۳) مراجعه نمایند.

  تذکر ۱: زمان ثبت نام در سامانه، منحصرا تاریخ های یادشده است و این مهلت تمدید نخواهد شد. دانشگاه رازی از انجام مصاحبه با آن دسته از داوطلبانی که در سامانه ثبت نام نکرده باشند، معذور است.

  تذکر ۲: کلیه داوطلبانی که تمامی مراحل ارزیابی تخصصی (بررسی سوابق علمی و ارزیابی تخصصی) را با موفقیت به اتمام برسانند و در ردیف پذیرفته شدگان دانشگاه قرار گیرند، توجه داشته باشند که پذیرش آنها به صورت مشروط است و پذیرش نهایی و قطعی، منوط به تأیید صلاحیت عمومی آنان از سوی دبیرخانه گزینش دانشجو خواهد بود.

  محل های برگزاری مصاحبه دکتری ۱۳۹۶ دانشگاه رازی کرمانشاه:

   

  مطالب مرتبط

  تدوین و ابلاغ طرح جامع دوره‌ دکتری تا دو ماه آینده... معاون آموزشی وزارت علوم از تدوین و ابلاغ طرح جامع دوره‌ دکتری تا دو ماه آینده خبر داد و گفت: در قالب این طرح شرایط عمومی توسعه دوره‌های دکتری باز تعری...
  حل مشکل ارز دانشجویان دکتری برای فرصت مطالعاتی... وزیر علوم گفت: مشکل ارز دانشجویانی که برای فرصت مطالعاتی دکتری اعزام می شوند حل شده است. به گزارش خبرگزاری مهر، منصور غلامی امروز در حاشیه بر...
  جذب تنها 20 درصد از فارغ التحصیلان دوره دکتری به عنوان هیأت علمی... معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کرد: تنها 20 درصد از فارغ‌ التحصیلان دوره دکتری می‌ توانند در محیط‌ های دانشگاهی جذب هیأت علمی شوند. ...
  انتشار اطلاعیه دانشگاه تهران در خصوص وام زمستان 97 دکتری... معاونت دانشجویی دانشگاه تهران طی اطلاعیه‌ ای مهلت ثبت‌ نام وام زمستان 1397 ویژه دانشجویان دکتری تخصصی روزانه را اعلام کرد. به گزارش پی اچ دی تست، بر ...
  بی‌نظمی، نتیجه افزایش بدون هماهنگی ظرفیت‌ دکتری 97 توسط سازمان سنجش... معاون آموزشی دانشگاه تربیت مدرس با انتقاد از سازمان سنجش به خاطر عدم هماهنگی با دانشگاه برای افزایش ظرفیت‌ ها گفت: امسال سازمان سنجش به‌خاطر اعمال سهم...
  کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
  avatar
  Sara
  Sara

  پول از حسابم کم شده ولی سیستم خطا گرفته. حالا چکار کنم؟

  fa
  fa

  دوستان زنگ زدم دانشگاه رازی
  گفتن سایت پرداخت هزینه مصاحبه مشکل داره
  بعدا اصلاح میشه

  فاطمه
  فاطمه

  فرم شماره یک دانشگاه رازی رو کسی داره؟ به اشتراک بزاره.
  پول رو چه جوری واریز کنم؟ سایتی که گفته نمیره.

  زیبا
  زیبا

  سلام.
  یکی منو راهنمایی کنه.
  من هنگام انتخاب رشته کد رشته ۱۰۹۶ رو که انتخاب کردم،این کد، کد دانشگاه تهران(کیش) بود،اما الان که نتیجه انتخاب رشته رو زدن کد ۱۰۹۶ رو زدن تهران(بندرلنگه)؛در صورتی که توی دفترچه انتخاب رشته اصلا بندر لنگه نداریم.

  عمران سازه
  عمران سازه

  سایت گلستان چرا کار نمیکنه شنبه هم مصاحبه است

  نانوشیمی
  نانوشیمی

  پس چرا تاریخ مصاحبه نانوشیمی را اعلام نکرده ؟!

  somayyeh
  somayyeh

  کسی تونسته ثبت نام کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  علی
  علی

  سلام آره من ثبت نام کرذم

  رضا
  رضا

  سلام آره من ثبت نام کرذم

  somayyeh
  somayyeh

  من مصاحبه ام رو هم دادم…….

  اقلیم شناسی
  اقلیم شناسی

  دوستان فرم شماره یک کرمانشاه رو من پیدا نکردم یکی کمککککک کنه اخه این فرررم کجاست نوشته سایت دانشگاه اما نیسسسسس

  mamary
  mamary

  کمک منم نیافتم کسی یافت اینجا بگه ممنون شنبه مصاحبه دارم.

  mamary
  mamary

  دانشگاه رازی روز مصاحبه فرم ها رو میده پر کنید تو نت هم سرچ کنید فرم شماره یک آزمون مصاحبه دکتری میاد