مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری کارگاه مقاله نویسی

اعلام نحوه شرکت در مصاحبه تکمیل ظرفیت دکتری ۱۳۹۶ دانشگاه تهران

اطلاعیه دانشگاه تهران در خصوص نحوه ثبت نام داوطلبان جهت حضور در مصاحبه تکمیل ظرفیت دکتری پردیس البرز و دانشکده حقوق و علوم سیاسی در سال ۱۳۹۶ منتشر شد.

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه تهران در راستای تحقق رسالت خود مبنی بر گسترش دوره‌های تحصیلات تکمیلی به ویژه در مقطع دکتری تخصصی برای سال تحصیلی ۹۷ – ۹۶ از بین متقاضیان تکمیل ظرفیت معرفی شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، مطابق لیست رشته‌های پیوست (صرفاً برای پردیس البرز و دانشکده حقوق و علوم سیاسی) از طریق ارزیابی تخصصی، مصاحبه و بررسی سوابق تحصیلی اقدام به پذیرش دانشجو می‌نماید. تاریخ ارزیابی تخصصی و نظر کمیته برگزار کننده مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) متعاقباً ‬ اعلام می‌گردد.
لازم به ذکر است ثبت نام داوطلبان از طریق سامانه پذیرش دانشگاه تهران به صورت الکترونیکی از تاریخ ۱۷/‬ ‏۰۸/‬ ‏۹۶‬ ‬ لغایت ۲۲‬/‬ ‏۰۸/‬ ‏۹۶ صورت می‌پذیرد.

*توجه: در صورت عدم ثبت نام در موعد تعیین شده، بازه ثبت نام تمدید نخواهد شد و پذیرفته شده منصرف از تحصیل تلقی گردیده و فهرست اسامی مربوط به عنوان عدم مراجعه برای ثبت نام، به سازمان سنجش آموزش کشور عودت داده خواهد شد.

دریافت جدول رشته های تکمیل ظرفیت دکتری ۱۳۹۶

 
دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری
 1. دكتري حقوق گفت:

  سلام دوستان من هرکاری میکنم نمیتونم ثبت نام کنم
  تو مرحله اول میگه باید حداقل یک گرایش را انتخاب کنید ولی هیچ گزینه ای برای انتخاب وجود نداره
  لطفا راهنمایی کنید ممنون

 2. *** گفت:

  دانشگاه تهران برای پردیس تراز رو خیلی پایین آورده به نظرتون من که رتبه خوبی ندارم و ترازم ۱۲۰ تا آخرین نفر فاصله هست و دعوت به مصاحبه شدم شرکت کنم یا بیهوده پول دادنه؟مدرک زبان ای پی تی دارم که به درد سراسری نمیخوره و یک مقاله کنفرانسی

 3. داوود گفت:

  سلام
  تکمیل ظرفیت پردیس البرز ظرفیت پذیرش رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری چند نفر بود؟ کسی میدونه؟

 4. داوود گفت:

  سلام
  تکمیل ظرفیت پردیس البرز ظرفیت پذیرش چند نفر بود؟ کسی میدونه؟

 5. امیر غیبی گفت:

  زمان مصاحبه از ۱۸ آذر لغایت ۲۲ آذرماه می باشد.

 6. ليلا گفت:

  زمان مصاحبه پردیس البرز مشخص هست؟

  • مدیریت بازرگانی گفت:

   کسی که خبر نداره..زنگ زدم گفتند اطلاعیه میدیم و بعدم که اطلاعیه دادند گفته تا ۲۶ آبان زمان ثبت نام در سامانه گلستان.حالا معلوم نیست چه زمانی باشه.

  • داوود گفت:

   سلام
   تاریخ مصاحبه از ۱۸/۰۹/۱۳۹۶ لغایت ۲۲/۰۹/۱۳۹۶ هست