پارسه
موسسه آموزشی نگاره
دوره نگاره

تمدید ثبت‌نام آزمون EPT اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

ثبت‌نام آزمون EPT اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت ۲۴ امشب تمدید شد.

به گزارش پی اچ دی تست، ثبت‌نام آزمون EPT اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ از ۱۸ فروردین‌ماه ۱۴۰۳ آغاز و تا ساعت ۲۴:۰۰ روز ۲۶ فروردین‌ماه ۱۴۰۳ ادامه داشت.

بنا بر اعلام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، با توجه به درخواستهای مکرر داوطلبان در خصوص تمدید ثبت نام آزمون (EPT) اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ بدینوسیله به اطلاع می رساند، ثبت نام این آزمون تا ساعت ۲۴ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۳/۱/۲۹ تمدید شد.
 

این آزمون روز جمعه مورخ ۱۴ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ همزمان در شهرهای «تهران، تبریز، مشهد، اهواز، اصفهان، شیراز، کرمانشاه، رشت، کرمان، کرج، ساری و بندرعباس» جمعا ۱۲ حوزه برگزار خواهد شد.

  •  هزینه ثبت‌نام در این آزمون ۴,۰۰۰,۰۰۰ ریال در نظر گرفته شده است.

کلیه دانشجویان دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند در صورت تمایل با مراجعه به سامانه مرکزسنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به نشانی https://english.iau.ac.ir/ept نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

تنها دانشجویان دوره دکتری تخصصی شاغل به تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی مجاز به شرکت در آزمون می‌باشند بدین منظور لازم است داوطلبان شماره دانشجویی ۹ رقمی خود را به منظور ورود به سامانه در اختیار داشته باشند.

– داوطلب گرامی از ثبت‌نام هم زمان دو نفر یا بیشتر در یک سیستم کامپیوتری خودداری نمائید.

– ثبت‌نام شما در آزمون زمانی قطعی و تکمیل خواهد شد که پرداخت مالی صورت گرفته و تائید نهایی پرداخت انجام شده باشد و از سیستم شناسه پرداخت حتما دریافت نمائید.

به اطلاع داوطلبان گرامی شرکت در آزمون می‌رساند هیچ یک از کارکنان و اعضای هیات علمی بدون توجه به نوع و نحوه همکاری، اعم از رسمی قطعی، رسمی آزمایشی، پیمانی، حق‌التدریس، قراردادی، ساعتی، شرکتی، تمام وقت، نیمه وقت و…مجاز به شرکت در آزمونهای زبان (EPT و اشتمال) در محل اشتغال خود نمی‌باشند. چنانچه این موضوع رعایت نشود ضمن ابطال آزمون، وفق مقررات و ضوابط با ایشان برخورد خواهد شد.

برای اطلاع از تقویم EPT ۱۴۰۳ کلیک کنید.

ثبت‌نام
باخبرم کن!

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها