مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

اطلاعیه پذیرش دانشجو در مقطع دکتری پردیس دانشگاه اصفهان

به گزارش پی اچ دی تست، مدارک ثبت نام و ظرفیت رشته های دکتری پردیس دانشگاه اصفهان اعلام شد.

پذیرش دانشجو از طریق قبولی در آزمون اختصاصی / مصاحبه در رشته های مهندسی برق ۶ نفر، مهندسی کامپیوتر- هوش مصنوعی۲ نفر، مهندسی شیمی۶ نفر، زبان و ادبیات فارسی۱۲ نفر و ریاضی۵ نفر می باشد.(مدیریت منابع انسانی و مدیریت بازاریابی). زمان برگزاری آزمون/ مصاحبه نیمه شهریور ۹۲ در محل پردیس دانشگاه اصفهان می باشد.داوطلبین ایثارگر دارای ۲۰% سهمیه ایثارگری می باشند (شرایط ایثارگری در سایت ثبت نام وجود دارد).داوطلبین مربی دارای ۱۰% سهمیه مربیگری می باشند. متقاضیان شرکت در آزمون/مصاحبه می بایست نسبت به انجام ثبت نام اینترنتی و ارسال مدارک مورد نیاز ثبت نام حداکثر تا تاریخ ۱۰/۶/۹۲ (تا ۲۴ شهریور تمدید شد) با مراجعه به سایت آزمون به نشانیhttp://ui.ac.ir/pardis اقدام نمایند (شایان ذکر است اسامی داوطلبین از طریق سازمان متبوع به صورت جداگانه به این دانشگاه ارسال خواهد شد)
مدارک مورد نیازالف- تقاضانامه تکمیل شده ثبت نام
ب- فتوکپی شناسنامه و کارت ملی
ج- عکس ۴*۳
د- مدرک نظام وظیفه (معافیت یا پایان خدمت)
هـ – گواهی حداقل ۳ سال سابقه اشتغال به خدمت در ارگان معرفی کننده
و- گواهی فراغت از تحصیل دوره کارشناسی ارشد که مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد. (مدرک معادل کارشناسی ارشد پذیرفته نمی شود).
ز- گواهی اشتغال به تحصیل با ذکر معدل اخذ شده به غیر از نیمسال آخر برای دانشجویان فعلی دوره کارشناسی ارشد از اداره کل آموزش دانشگاه مبنی بر اتمام تحصیلات تا تاریخ ۳۱/۶/۹۲خآخر.
ح- پرداخت الکترونیک وجه ثبت نام به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۱ ریال تمام به حساب شماره ۲۷۲۴۰۲۰۱۱۷ بانک ملت به شماره شناسه ۲۲۲۴۶۸ به نام درآمدهای اختصاصی دانشگاه اصفهان از طریق سایت ثبت نام.
زمان ثبت نام از تاریخ شنبه ۲/۶/۹۲ تا پایان وقت اداری یکشنبه ۱۰/۶/۹۲ می باشد. مراحل و نحوه ثبت نام در سایت ثبت نام به تفصیل قابل مشاهده می باشد.شماره تماس : ۶۶۹۹۵۲۷ و ۶۶۹۴۸۵۴-۰۳۱۱

تمدید مهلت ثبت نام و افزایش رشته های جدید دکتری پردیس دانشگاه اصفهان

شهریه دوره دکتری پردیس دانشگاه اصفهان

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۳۷)

 1. علی رضا می‌گه:

  آقا یکی نیست بگه شهریه هر ترم داروسازی چقدر جواب بدین توروخدا.

 2. عزیز می‌گه:

  لطفا بفرماییددرمقطع دکتری میتوان تغییررشته دادودریک رشتد دیگرشرکت کرد.دقیقا اینکه ارشدمن تاریخ است ومی خواهم علوم سیاسی شرکت کنم .

  ———
  دفترچه شماره ۱ سال ۹۲ را از صفحه دانلودها در منوی بالای سایت دانلود و مطالعه کنید.

 3. زهرا می‌گه:

  من خودم ادبیات فارسی خوندم و سر علاقه م به این رشته عنرمو گذاشتم اون وقت همه جا مثل ریگ بیابون دارن دانشجوی لیسانس و ارشد و دکترا میگیرن هرکی هم از هرجا نمره نیاره میگن برو ادبیات!!!

 4. کریمی می‌گه:

  با سلام و احترام/خواهشمند است بفرمایید جهت ثبت نام دکتری مدیریت منابع انسانی چه زمانی میتوان اقدام کرد من تازه متوجه شدم که زمانش گذشته است؟آیا در سال ۹۲ باز هم فراخوان میزنند؟

 5. tara می‌گه:

  سلام.جواب ازمون دکتری تخصصی ادبیات فارسی پردیس اصفهان کی میاد؟

 6. محمد رضا می‌گه:

  سلام خواهش میکنم اگر کسی ثبت نام کرده راهنمایی کنه من هرکاری میکنم اطلاعاتم ثبت وب نمیشه فیش ررو هم واریز کردم!! خواشا یکی جواب ما رو بده!!!!

 7. سارا می‌گه:

  دوستان عزیز لطفا به هیچ رشته ای توهین نکنید.باور کنید رشته زبان و ادبیات فارسی علی رغم اسمش یکی از سخت ترین رشته های دانشگاهی هست که مباحث بسیار دشواری داره.رشته خود من شیمیه ولی کتابهای ادبیات خواهرم رو که می خونم بی نهایت دشواره.از طرفی هم تمام این رشته ها مورد نیاز جامعه هستند فقط این نظام آموزشی و برنامه ریزی غلط بعضی از رشته ها رو به اشتباه زیادی بزرگ کرده و بعضی رو هم بی ارزش

 8. غزاله می‌گه:

  سلام من دانشجوی ارشدشیمی رتبه اول دانشگاهم بامعدل بالا
  بااین اوصاف واقعاپشیمون شدم ادامه بدم اگه قرارباشه ۴-۵سال دیگه هم امیدکارنداشته باشم همون بشینم خونه که بهتره
  اخه چرامسوولین به فکرنیستن بیکاری تاکی
  بخدادیگه خسته شدم

  • نیما می‌گه:

   از نظر اسلامی هم اگه یک جا راه برای شما بسته شده باید مهجرت کنید
   ÷یامبر اسلام اگه می خواست توی مکه بمونه و مهاجرت نکنه به مدینه، الان دین اسلام دو میلیارد پیرو نداشت

 9. ایمان می‌گه:

  هر کاری میکنم نمیشه تو سایت ثبت نام کنم مشکل اش چی هست ؟ جطور باید ثبت نام کرد ؟؟

 10. بیل می‌گه:

  یکی نیست به مسئول پردیس ها بگوید غیر از ادبیات رشته های دیگری هم وجود دارد.

 11. ss می‌گه:

  من باهیئت علمی موافقم.رشته کامپیوتر وبرق بد نیست.اما اگر رشته هاش وقت تلف کنی هست.این همه مشاور و می گیرند و داریم.نمیدونم چرا این همه مشکل داریم

 12. علی می‌گه:

  آیا رشته ادبیات عرب مجاز به شرکت در آزمون سررشته ادبیات فارسی می باشد؟

 13. سپاهان می‌گه:

  به فکر آینده باش، سربلندی ما ارزش گذاشتن به زبان مادری پارسی در سرزمین پدری است، سخن بر سر این است این همه دکتری زبان پارسی را برای آینده چه برنامه ای دارند.اگر برنامه ریزی مانند دوره ی کارشناسی و کارشناسی ارشد باشد که خدا به نیکی بگذراند.امروز کم تر دانشگاه پیام نور و آزاد است که ارشد ادبیات نپذیرد آن هم ۳۰ تا و بیشتر.همان نادرستی امروزه در دکتری! !!!!!!؟؟؟.

 14. سالک می‌گه:

  آقا خدائیش یکی جواب منو بده! شماها جای من بودید چیکار می کردید؟؟؟؟

 15. آیدا می‌گه:

  حالا ارزش داره بریم پردیس؟؟

 16. دوست می‌گه:

  دوستان نگران ظرفیت نباشند.
  احتمالا منظور از ۲ نفر ظرفیت ۲۰۰ نفر و منظور از ۶ نفر ۶۰۰ نفر بوده!!!!
  ولی در کل دکتری سال ۹۴ که اینها فارغ التخصیل میشن فکر نمیکنم بیشتر از لیسانس ۹۲ باشه.

 17. م-ح می‌گه:

  با عرض سلام و خسته نباشید فراوان لطفا رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی را هم اضافه کنید-ازکارشناسی تا دکتری
  با تشکر

 18. nazi می‌گه:

  به شمایی که هنوز به اهمیت زبان رسمی خودتون آگاه نیستید چی میشه گفت؟شرط می بندم که شما هیچوقت نتونستید از ادبیات فارسی نمره کامل بگیرید و اصلا مباحث مشکلی مثل عروض و قافیه و بدیع و معانی رو حتی یک دقیقه هم مطالعه نکردید والا چنین چیزی نمی گفتید

  • کیومرث می‌گه:

   راست گفتی ! تو را خدا می بینی این ها چه می گویند!؟ تا دانشگاهی رشته ی معتبر و ملّی زبان و ادبیّات فارسی را اعلام می کند؛ بعضی ها بر آشفته می شوند و شروع به سم پاشی می کنند. در پاسخ این ها باید گفت:« زبان و ادبیّات فارسی سر است رشته های دیگر سایر اعضای بدن. آن ها هم مهم هستند؛ امّا رشته ی ما مهمتر است. همین ها درست نمی توانند صحبت کنند یا در مقابل جمع حرف بزنند یا مقاله ای به زبان شیوای فارسی بنویسند! همین و دیگر هیچ!

   • :) می‌گه:

    دادا نیست زبان پارسی زبان یک بین الملل هستش اگه طرف بتونه به فارسی بنویسه تمام مجامع حهانی می فهمن چی گفته، باید همه فارسی را بسیار عالی درک کنن.

 19. سالک می‌گه:

  بیا ایناها من بدبخت که پارسال کلی خوندم که دکترای رشته ام که فقط دانشگاه تهران(روزانشو) داره و فقط ۳ نفر می گیرن اونم هر دو سال یکبار دانشجو می گیرن قبول بشم! با کلی درس خوندن قبول نشدم حالا رفت تا دوسال آینده ! تازه بهم میگن اون سه نفرم مطمئن باش از پیش تعیین شده هستن!حالا موندم یه برنامه ۲ ساله بریزم بخونم یا بیخیالشم یا تغییر رشته بدم…!!!
  شما جای من بودید چی کار می کردید؟؟؟

 20. مراد می‌گه:

  امروزاعلام شد تعداد ۵۲هزار۱۲۹تن کارشناس ارشد و ۳هزار و۳۸۸تن دکتری تخصصی بی کار داریم این آمار در حالی است که پردیس ها و پیام نور و بیشتر دانشگاه آزاد در واحدهای خود تاکنون فارغ التحصیل نداشته اند این ها را هم جمع بفرمایید.

 21. روشن می‌گه:

  با سلام خدمت مدیر سایت و دوستان گرامی
  پاسخ اول بنده به فرد هیئت علمی:
  ایا به نظر شما رشته مهندسی برق و کامپیوتر از رشته های بیخود هستند، منتظر جوابتون هستم.
  و همچنین سوالی خدمت مدیریت سایت دارم ایا در ترم بهمن ۹۲ پذیرش مقطع دکتری دارید.
  با سپاس فراوان

  ———-
  سلام بر شما
  مشخص نیست،اگر دانشگاه اعلام کند ما حتما اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 22. هیئت علمی می‌گه:

  رشته هایی که کلا به درد نخورن زیاد می گیرن نه این دانشگاه همه دانشگاهها.!!!

 23. حمید می‌گه:

  چراروان شناسی نمی گیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 24. پارسی می‌گه:

  رقابت گسترده بین پردیس ها در پذیرش زبان وادبیات پارسی و افزایش ظرفیت این رشته آغاز شد، گمان می کنم دانشگاه آزاد و پیام نور هم به زودی فراخوان خود را برای پذیرش دانش جو برای واحد های درجه ۴اعلام نمایند ،و با این احوال پیش بینی می شود تعداد دکترای ادبیات از کارشناسان این رشته افزایش یابد، خدایا برنامه ریزان را آگاه بفرما.

 25. :) می‌گه:

  برق داره ۶ تا می گیره، کامپیوتر داره ۲ تا می گیره وجدانا از ۱۲ تا کمتر تو ادبیات می گرفت جای تعجب داشت

 26. ال می‌گه:

  ادبیات فارسی! ۱۲ نفر؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! جل الخالق! من و این همه بدبختی محاله محاله محاله!

درج نظر