مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

اطلاعيه پذيرش دانشجو در مقطع دکتری پردیس دانشگاه اصفهان

به گزارش پی اچ دی تست، مدارک ثبت نام و ظرفیت رشته های دکتری پردیس دانشگاه اصفهان اعلام شد.

پذيرش دانشجو از طريق قبولي در آزمون اختصاصي / مصاحبه در رشته های مهندسی برق ۶ نفر، مهندسی کامپیوتر- هوش مصنوعی۲ نفر، مهندسی شیمی۶ نفر، زبان و ادبیات فارسی۱۲ نفر و ریاضی۵ نفر مي باشد.(مدیریت منابع انسانی و مدیریت بازاریابی). زمان برگزاري آزمون/ مصاحبه نیمه شهریور ۹۲ در محل پردیس دانشگاه اصفهان مي باشد.داوطلبين ايثارگر داراي ۲۰% سهميه ايثارگري مي باشند (شرايط ايثارگري در سايت ثبت نام وجود دارد).داوطلبین مربی دارای ۱۰% سهمیه مربیگری می باشند. متقاضيان شركت در آزمون/مصاحبه مي بايست نسبت به انجام ثبت نام اينترنتي و ارسال مدارك مورد نياز ثبت نام حداكثر تا تاريخ ۱۰/۶/۹۲ (تا 24 شهریور تمدید شد) با مراجعه به سايت آزمون به نشانيhttp://ui.ac.ir/pardis اقدام نمايند (شايان ذكر است اسامي داوطلبين از طريق سازمان متبوع به صورت جداگانه به اين دانشگاه ارسال خواهد شد)
مدارك مورد نيازالف- تقاضانامه تكميل شده ثبت نام
ب- فتوكپي شناسنامه و كارت ملي
ج- عكس ۴*۳
د- مدرك نظام وظيفه (معافيت يا پايان خدمت)
هـ – گواهي حداقل ۳ سال سابقه اشتغال به خدمت در ارگان معرفي كننده
و- گواهي فراغت از تحصيل دوره کارشناسی ارشد كه مورد تأييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري مي باشد. (مدرك معادل کارشناسی ارشد پذيرفته نمي شود).
ز- گواهي اشتغال به تحصيل با ذكر معدل اخذ شده به غير از نيمسال آخر براي دانشجويان فعلي دوره كارشناسي ارشد از اداره كل آموزش دانشگاه مبني بر اتمام تحصيلات تا تاريخ ۳۱/۶/۹۲خآخر.
ح- پرداخت الكترونيك وجه ثبت نام به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۱ ريال تمام به حساب شماره ۲۷۲۴۰۲۰۱۱۷ بانك ملت به شماره شناسه ۲۲۲۴۶۸ به نام درآمدهاي اختصاصي دانشگاه اصفهان از طريق سايت ثبت نام.
زمان ثبت نام از تاریخ شنبه ۲/۶/۹۲ تا پایان وقت اداری یکشنبه ۱۰/۶/۹۲ می باشد. مراحل و نحوه ثبت نام در سايت ثبت نام به تفصيل قابل مشاهده مي باشد.شماره تماس : ۶۶۹۹۵۲۷ و ۶۶۹۴۸۵۴-۰۳۱۱

تمدید مهلت ثبت نام و افزایش رشته های جدید دکتری پردیس دانشگاه اصفهان

شهریه دوره دکتری پردیس دانشگاه اصفهان

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. علی رضا گفت:

  آقا یکی نیست بگه شهریه هر ترم داروسازی چقدر جواب بدین توروخدا.

 2. عزیز گفت:

  لطفا بفرماییددرمقطع دکتری میتوان تغییررشته دادودریک رشتد دیگرشرکت کرد.دقیقا اینکه ارشدمن تاریخ است ومی خواهم علوم سیاسی شرکت کنم .

  ———
  دفترچه شماره 1 سال 92 را از صفحه دانلودها در منوی بالای سایت دانلود و مطالعه کنید.

 3. زهرا گفت:

  من خودم ادبیات فارسی خوندم و سر علاقه م به این رشته عنرمو گذاشتم اون وقت همه جا مثل ریگ بیابون دارن دانشجوی لیسانس و ارشد و دکترا میگیرن هرکی هم از هرجا نمره نیاره میگن برو ادبیات!!!

 4. كريمي گفت:

  با سلام و احترام/خواهشمند است بفرماييد جهت ثبت نام دكتري مديريت منابع انساني چه زماني ميتوان اقدام كرد من تازه متوجه شدم كه زمانش گذشته است؟آيا در سال 92 باز هم فراخوان ميزنند؟

 5. tara گفت:

  سلام.جواب ازمون دکتری تخصصی ادبیات فارسی پردیس اصفهان کی میاد؟

 6. محمد رضا گفت:

  سلام خواهش میکنم اگر کسی ثبت نام کرده راهنمایی کنه من هرکاری میکنم اطلاعاتم ثبت وب نمیشه فیش ررو هم واریز کردم!! خواشا یکی جواب ما رو بده!!!!

 7. سارا گفت:

  دوستان عزیز لطفا به هیچ رشته ای توهین نکنید.باور کنید رشته زبان و ادبیات فارسی علی رغم اسمش یکی از سخت ترین رشته های دانشگاهی هست که مباحث بسیار دشواری داره.رشته خود من شیمیه ولی کتابهای ادبیات خواهرم رو که می خونم بی نهایت دشواره.از طرفی هم تمام این رشته ها مورد نیاز جامعه هستند فقط این نظام آموزشی و برنامه ریزی غلط بعضی از رشته ها رو به اشتباه زیادی بزرگ کرده و بعضی رو هم بی ارزش

 8. غزاله گفت:

  سلام من دانشجوی ارشدشیمی رتبه اول دانشگاهم بامعدل بالا
  بااین اوصاف واقعاپشیمون شدم ادامه بدم اگه قرارباشه 4-5سال دیگه هم امیدکارنداشته باشم همون بشینم خونه که بهتره
  اخه چرامسوولین به فکرنیستن بیکاری تاکی
  بخدادیگه خسته شدم

  • نیما گفت:

   از نظر اسلامی هم اگه یک جا راه برای شما بسته شده باید مهجرت کنید
   ÷یامبر اسلام اگه می خواست توی مکه بمونه و مهاجرت نکنه به مدینه، الان دین اسلام دو میلیارد پیرو نداشت

 9. ایمان گفت:

  هر کاری میکنم نمیشه تو سایت ثبت نام کنم مشکل اش چی هست ؟ جطور باید ثبت نام کرد ؟؟

 10. بیل گفت:

  یکی نیست به مسئول پردیس ها بگوید غیر از ادبیات رشته های دیگری هم وجود دارد.

 11. ss گفت:

  من باهیئت علمی موافقم.رشته کامپیوتر وبرق بد نیست.اما اگر رشته هاش وقت تلف کنی هست.این همه مشاور و می گیرند و داریم.نمیدونم چرا این همه مشکل داریم

 12. علی گفت:

  آیا رشته ادبیات عرب مجاز به شرکت در آزمون سررشته ادبیات فارسی می باشد؟

 13. سپاهان گفت:

  به فکر آینده باش، سربلندی ما ارزش گذاشتن به زبان مادری پارسی در سرزمین پدری است، سخن بر سر این است این همه دکتری زبان پارسی را برای آینده چه برنامه ای دارند.اگر برنامه ریزی مانند دوره ی کارشناسی و کارشناسی ارشد باشد که خدا به نیکی بگذراند.امروز کم تر دانشگاه پیام نور و آزاد است که ارشد ادبیات نپذیرد آن هم 30 تا و بیشتر.همان نادرستی امروزه در دکتری! !!!!!!؟؟؟.

 14. سالک گفت:

  آقا خدائیش یکی جواب منو بده! شماها جای من بودید چیکار می کردید؟؟؟؟

 15. آیدا گفت:

  حالا ارزش داره بریم پردیس؟؟

 16. دوست گفت:

  دوستان نگران ظرفیت نباشند.
  احتمالا منظور از 2 نفر ظرفیت 200 نفر و منظور از 6 نفر 600 نفر بوده!!!!
  ولی در کل دکتری سال 94 که اینها فارغ التخصیل میشن فکر نمیکنم بیشتر از لیسانس 92 باشه.

 17. م-ح گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید فراوان لطفا رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی را هم اضافه کنید-ازکارشناسی تا دکتری
  با تشکر

 18. nazi گفت:

  به شمایی که هنوز به اهمیت زبان رسمی خودتون آگاه نیستید چی میشه گفت؟شرط می بندم که شما هیچوقت نتونستید از ادبیات فارسی نمره کامل بگیرید و اصلا مباحث مشکلی مثل عروض و قافیه و بدیع و معانی رو حتی یک دقیقه هم مطالعه نکردید والا چنین چیزی نمی گفتید

  • کیومرث گفت:

   راست گفتی ! تو را خدا می بینی این ها چه می گویند!؟ تا دانشگاهی رشته ی معتبر و ملّی زبان و ادبیّات فارسی را اعلام می کند؛ بعضی ها بر آشفته می شوند و شروع به سم پاشی می کنند. در پاسخ این ها باید گفت:« زبان و ادبیّات فارسی سر است رشته های دیگر سایر اعضای بدن. آن ها هم مهم هستند؛ امّا رشته ی ما مهمتر است. همین ها درست نمی توانند صحبت کنند یا در مقابل جمع حرف بزنند یا مقاله ای به زبان شیوای فارسی بنویسند! همین و دیگر هیچ!

   • :) گفت:

    دادا نیست زبان پارسی زبان یک بین الملل هستش اگه طرف بتونه به فارسی بنویسه تمام مجامع حهانی می فهمن چی گفته، باید همه فارسی را بسیار عالی درک کنن.

 19. سالک گفت:

  بیا ایناها من بدبخت که پارسال کلی خوندم که دکترای رشته ام که فقط دانشگاه تهران(روزانشو) داره و فقط 3 نفر می گیرن اونم هر دو سال یکبار دانشجو می گیرن قبول بشم! با کلی درس خوندن قبول نشدم حالا رفت تا دوسال آینده ! تازه بهم میگن اون سه نفرم مطمئن باش از پیش تعیین شده هستن!حالا موندم یه برنامه 2 ساله بریزم بخونم یا بیخیالشم یا تغییر رشته بدم…!!!
  شما جای من بودید چی کار می کردید؟؟؟

 20. مراد گفت:

  امروزاعلام شد تعداد 52هزار129تن کارشناس ارشد و 3هزار و388تن دکتری تخصصی بی کار داریم این آمار در حالی است که پردیس ها و پیام نور و بیشتر دانشگاه آزاد در واحدهای خود تاکنون فارغ التحصیل نداشته اند این ها را هم جمع بفرمایید.

 21. روشن گفت:

  با سلام خدمت مدیر سایت و دوستان گرامی
  پاسخ اول بنده به فرد هیئت علمی:
  ایا به نظر شما رشته مهندسی برق و کامپیوتر از رشته های بیخود هستند، منتظر جوابتون هستم.
  و همچنین سوالی خدمت مدیریت سایت دارم ایا در ترم بهمن 92 پذیرش مقطع دکتری دارید.
  با سپاس فراوان

  ———-
  سلام بر شما
  مشخص نیست،اگر دانشگاه اعلام کند ما حتما اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 22. هیئت علمی گفت:

  رشته هایی که کلا به درد نخورن زیاد می گیرن نه این دانشگاه همه دانشگاهها.!!!

 23. حمید گفت:

  چراروان شناسی نمی گیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 24. پارسی گفت:

  رقابت گسترده بین پردیس ها در پذیرش زبان وادبیات پارسی و افزایش ظرفیت این رشته آغاز شد، گمان می کنم دانشگاه آزاد و پیام نور هم به زودی فراخوان خود را برای پذیرش دانش جو برای واحد های درجه 4اعلام نمایند ،و با این احوال پیش بینی می شود تعداد دکترای ادبیات از کارشناسان این رشته افزایش یابد، خدایا برنامه ریزان را آگاه بفرما.

 25. :) گفت:

  برق داره 6 تا می گیره، کامپیوتر داره 2 تا می گیره وجدانا از 12 تا کمتر تو ادبیات می گرفت جای تعجب داشت

 26. ال گفت:

  ادبیات فارسی! 12 نفر؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! جل الخالق! من و این همه بدبختی محاله محاله محاله!