مدرسان شریف پنجمین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی کنفرانس ایده های نوین در مدیریت، اقتصاد و حسابداری چهارمین کنفرانس پژوهش های نوین در علوم انسانی کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد در قرن 21 چهارمین کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در مدیریت، اقتصاد وعلوم انسانی چهارمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس نوآوری در علوم و تکنلوژی سومین کنفرانس بین المللی مهندسی و علوم کاربردی موسسه ابن یمین کتابخانه فرهنگ

مشاوره دکتری

داوطلبان گرامی می‌توانند جهت کسب مشاوره سؤالات خود در خصوص مباحث مختلف آزمون دکتری سراسری و دانشگاه آزاد اسلامی را در این صفحه مطرح نمایند.

البته به سؤالات داوطلبان گرامی در تمامی صفحات سایت نیز پاسخ داده خواهد شد. این صفحه برای سهولت دسترسی متقاضیان مشاوره به مشاوران سایت و نیز راهنمایی کاربران عزیزی که به تازگی به جمع ما اضافه شده‌اند راه‌اندازی شده است. امیدواریم ارائه مشاوره به کاربران عزیز بتواند راهگشای داوطلبان آزمون دکتری باشد.

 

 

 

نظرات (۸,۹۷۸)

 1. پریسا می‌گه:

  خانم مهسای عزیز، خوشحالم از اینکه شما چنین روحیه ای دارید و از اینکه گفتید اگر به عقب برمیگشتید بازهم این مسیر را انتخاب میکردید بسیار خوشحال شدم. من هم خیلی تحصیل و فضای علمی و پژوهش را دوست دارم ولی از طرفی داشتن درآمد و انگیزه برای ادامه ی کار برام مهمه، امیدوارم کشور به سمت صنعتی شدن پیش بره نه مصرف گرایی تا جوان های افسرده و سرخورده درس و دانشگاهی مثل بنده احیا بشن، امید است خدای مسوولین یاری کنه مارا

 2. محمد می‌گه:

  با سلام
  اگر مقاله از موضوع پایان نامه نباشه برای مصاحبه امتیاز داره؟

 3. مهلا می‌گه:

  با سلام
  من اطلاعات خیلی کمی راجع به مصاحبه دکتری دارم.اینکه چه ویژگی هایی باعث پذیرفته دن میشه. و اینکه تافل ضروری ایه یا یک ویژگی واسه پذیرشه…و دیگر اینکه اگر بخوام واسه تافل بدون استاد و کلاس تلاش کنم چه کتاب ها و سی دی های آموزشی پیشنهاد میکنید که نتیجه بخش باشد؟
  سپاس از راهنماییتون

 4. پری سیما می‌گه:

  سلام
  ۱- آزمون نوبت دوم دکتری ۹۵ در آبان برگزار می شود یا نه؟
  ۲- برای ثبت نام در پردیس باید در آزمون سراسری شرکت کرد یا شرایط ثبت نام متفاوتی دارد؟
  ۳- برای دکتری ۹۶، سراسری منابع ۹۴ را در نظر داشته باشیم یا ۹۵؟!
  ممنون

درج نظر