منابع زبان عمومی

آزمون زبان عمومی همچنان که بسیاری از داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد یا سایر آزمون های زبان با آن برخورد داشته اند به گونه ای نیست که بتوان منبع جامع و کاملی برای آن معرفی کرد و معمولا سطح کلی آشنایی با زبان داوطلبان را محک می زنند. کتابهای زیر که به عنوان منابع مناسب زبان عمومی آزمون دکتری معرفی می گردند کتاب هایی است که دقیقا آزمون های زبان عمومی را در سطح دکتری یا کارشناسی ارشد هدف گیری نموده اند و تلاش کرده اند لغات و قواعد رایج این گونه آزمون ها را به صورت مشخص تری ارائه نمایند تا داوطلبانی که معمولا با مشکل صرف زمان بر روی درس زبان عمومی مواجه هستند فراغت بیشتری برای سایر دروس خود پیدا کنند.

ما تلاش کرده ایم در این صفحه ضمن معرفی کتاب های موجود در بازار کتاب های الکترونیکی مفیدی را جهت دانلود در اختیار داوطلبان عزیز آزمون دکتری قرار دهیم. از داوطلبان عزیز خواهشمندیم در صورت رضایت از محتوای کتاب ، آن را به دوستان خود معرفی نمایید. با تشکر.

۱- دانلود نسخه جدید کتاب رایگان زبان عمومی دکتری نیمه متمرکز سراسری وب سایت پی اچ دی تست

 

2 - دانلود نسخه الکترونیک کتاب ۵۰۴

۳- دانلود نسخه کتاب لغات ضروری تافل

۴- دانلود لغات برگزیده کتاب لغات ضروری تافل

۵- کتاب زبان عمومی انتشارات کتابخانه فرهنگ

این کتاب که با توجه به آزمون زبان عمومی کارشناسی ارشد در سالهای گذشته نگارش یافته و با توجه به درس زبان عمومی کنکور دکتری سراسری ۱۳۹۰ جهت داوطلبان آزمون دکتری تطبیق یافته است شامل لغات مورد استفاده در کنکور دکتری و اصطلاحات و قواعد گرامری و نیز نمونه درک مطلب این کنکور می باشد.

۶- کتاب آزمون عمومی دکتری نیمه متمرکز

کتاب آزمون زبان عمومی که توسط انتشارات آزاده به بازار دکتری عرضه شده است  سوالات و پاسخ سوالات آزمون عمومی دکتری شامل استعداد تحصیلی و زبان انگلیسی را در بر گرفته است.

۷- کتاب زبان عمومی انتشارات پردازش

این کتاب نیز گرچه برای آزمون کارشناسی ارشد تألیف گردیده است ولی می تواند برای داوطلبان کنکور دکتری مفید واقع گردد. حل سوالات زبان انگلیسی کنکور دکتری ۱۳۹۰ در کنار خواندن این گونه کتاب ها ضروری است.

 

 

عضویت خبرنامه دکتری

عضویت خبرنامه دکتری

نظرات (۴,۲۶۱)

 1. محمد63 می‌گه:

  سلام
  من امروز ۵۰۴ وازه رو شروع کردم و تصمیم دارم هر روز ۲ درسش رو بخونم.و بعد تموم شدن اون ۱۱۰۰ وازه رو شروع کنم.گرامر رو هم از کتاب خیرآبادی شروع کردم.و طبق فرمایشات جناب شاهینی و فرزانه خانم ۱۰ مبحث مهم گرامرو تصمیم دارم از منابع دیگه که تو دستم هس به صورت کامل مطالعه کنم. این ماه رو کلا به تموم کردن ۵۰۴ و ۱۱۰۰ اختصاص دادم. در کنارش تو این ماه یکی از درسای تخصصیمم میخونم. و انشالله از ماه بعد تست زنی تو مباحث گرامر و لغت رو شروع میکنم. واقعیتش چون دامنه لغاتم در حد دکتری نبود تمرین ریدینگارو برای بعد تموم کردن این دو کتاب نگه داشتم.
  این برنامه به نظرتون خوب هس؟ با این توضیح که من ۳ تا درس تخصصی دارم و یکیشو تا الان تموم کردم

 2. فرزانه می‌گه:

  سلام شکوه
  این ها میشه گفت منابع هستن برای آزمون های داخلی و غیره
  بله مفید هستن اگه خوب مطالعه بشود
  موفق باشید

 3. م-م می‌گه:

  سلام میشه لینک دانلود کتاب های کیت و لانگمن یکبار دیگه بزارید.ممنونم

درج نظر