زمان ثبت نام آزمون دکتری 99 به محض اعلام در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد. گفتنی است زمان ثبت نام آزمون دکتری 98 از ششم آذر ماه آغاز شده بود.

میترسی از اخبار آزمون دکتری جا بمونی؟ ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال کلیک کنی ... و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی ...

 

زمان ثبت نام آزمون دکتری 99 سراسری و آزاد

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت نام آزمون دکتری 98 از روز سه شنبه 6 آذر ماه 1397 آغاز شد و تا روز دوشنبه 12 آذر ماه ادامه داشت. داوطلبان می توانستند در این بازه زمانی با پرداخت هزینه ثبت نام دکتری و خرید کارت اعتباری ثبت نام آزمون دکتری نسبت به ثبت نام جهت شرکت در آزمون اقدام نمایند.

 

زمان ثبت نام آزمون دکتری آزاد 99

با توجه به این که آزمون دکتری سراسری و آزاد با یکدیگر ادغام شده است، داوطلبان آزمون دکترا 99 دانشگاه آزاد نیز لازم است در بازه زمانی ثبت نام کنکور دکتری 99 نسبت به ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایند. بنابراین دفترچه ثبت نام آزمون دکتری 99 که از سوی سازمان سنجش منتشر می شود، برای داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد نیز مورد استفاده خواهد بود و دفترچه مجزایی تحت عنوان دفترچه ثبت نام آزمون دکتری 99 دانشگاه آزاد منتشر نخواهد شد.

 

زمان برگزاری آزمون دکتری 99

زمان آزمون دکتری 99 احتمالاً اوایل اسفند ماه سال جاری خواهد بود.

زمان آزمون دکتری 98 برای داوطلبان دانشگاه‌های سراسری و دانشگاه آزاد اسلامی روز جمعه سوم اسفند ماه 97 بود.

 

جهت کسب اطلاع از جزئیات برگزاری آزمون دکتری ۹۹ داوطلبان عزیز می توانند مطالب زیر را مشاهده و مطالعه نمایند:

دفترچه ثبت نام آزمون دکتری 99

ضرایب دروس امتحانی کنکور دکتری 99

میزان تأثیر آزمون کتبی و مصاحبه در پذیرش دکتری 99

شرایط ثبت نام آزمون دکتری 99 سراسری و آزاد

 

اینستاگرام آزمون دکتری

بد نیست.میتونست بهتر باشه.قابل قبوله.خوبعالی (8 امتیاز , میانگین: 4٫75 از 5)
Loading...