مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری مشاوره انتخاب رشته دکتری 97
 1. دکتری گفت:

  سوال 17 گزینه 3 درست نیس؟باتوجه به صفحه 139 کنترل مدرن خاکی صدیق؟

 2. کنترل گفت:

  سلام دوستان نظر شما در مورد تست ۳۵ که گفته نوع سیستم چنده وسنجش جوابو گزینه ۳ زده من میگم گزینه ۲ نظر شما چیه?در خصوص RGA حق با شماست

  • saeed گفت:

   آره مشخصه گزینه 2 درسته
   بچه ها لطفا برید ثبت نام کنید اعتراضتونو بفرستین
   ابتدا باید در سایت سازمان سنجش ثبت نام کنید . لطفا تا دیر نشده ، در بخش «سیستم پاسخگویی» یا همان «سیستم ارسال درخواست» وبسایت سازمان سنجش درخواست بررسی کلید اولیه سؤالات فعال شده است.
   چنانچه خواستار بررسی مجدد کلید اولیه پاسخ سؤالات هستید، پس از ثبت نام و ورود به سیستم، آزمون دکتری سال ۱۳۹۳ را انتخاب کرده و نوع درخواست را بر روی «بررسی مجدد کلید سؤالات» قرار داده و سپس متن درخواست خود را تنظیم و ارسال نمایید.
   دقت کنید در متنتان از کاراکتر های غیر مجاز مثل نقطه ویرگول پرانتز و … خودداری کنید . تا اعتراضتان ثبت شود و کد درخواست (رهگیری) بگیرید.
   لطفا تا دیر نشده اقدام کنید.

 3. saeed گفت:

  کسی نیست درصداشو حساب کرده باشه؟

 4. amir گفت:

  در مورد یکی ار سوالات اختصاصی برق کنترل می خواستم مطلبی رو بگم. سوال 42 یکی از سوالات کتاب کنترل چند متغیره دکتر صدیق هستش. مثال 6 فصل 7 در حل کتاب تنها یکی از موارد پیکر بندی بررسی شده در صورتیکه در تست 2 گزینه صحیح می باشد چون هم شاخص RGA(مقادیر روی قطر) هم شاخص NI برای هر دو گزینه 1 و 4 مثبت است پس هر 2 گزینه می توانند جواب صحیح باشند لطفا دوستان این مورد را پیگیری کنند

  توضیح: در گزینه 4 ، NI=6.3 و در گزینه 1 که همان پاسخ کتاب است NI=9.5