مدرسان شریف  دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای پژوهشی در مدیریت،اقتصاد، حسابداری و علوم انسانی سومین کنفرانس سالانه مدیریت و اقتصاد کسب و کار کنفرانس سالانه پژوهش در علوم انسانی و مطالعات اجتماعی کنفرانس ملی دانش و فناوری نوین در علوم مهندسی در عصر تکنولوژی کارگاه دکتری خارج از کشور دکتری روانشناسی ابن یمین

آخرین مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری آزاد 93

ثبت نام از متقاضیان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری 1393 دانشگاه آزاد اسلامی تا روز شنبه نوزدهم مهرماه ادامه خواهد داشت.
به گزارش پی اچ دی تست ، دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به معاونت سنجش و پذیرش گفت: پذيرش در رشته محل هاي جديد مقاطع دكتري تخصصي  از ظهر روز سه شنبه 15 مهرماه آغاز و در روز شنبه مورخ 19/7/93 به پایان خواهد رسید.
علوی فاضل افزود:‌ داوطلباني كه در آزمون هاي سال 93 شركت كرده اند در اين مرحله مي توانند براي شركت در تكميل ظرفيت به سايت www.azmoon.org مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند.
وي در خصوص شركت مجدد در پذيرش رشته محل هاي جديد دكتري تخصصي گفت: پذيرفته شدگان مراحل قبلي، قبولي آنها حفظ مي شود و شركت در پذيرش در رشته محل هاي جديد باعث حذف قبولي آنها در مرحله قبل نخواهد شد. لذا پس از اعلام نتايج پذيرفته شدگان مي توانند، برحسب علاقه يكي را انتخاب كرده و جهت ثبت نام به واحد مورد نظر مراجعه كنند.
وي در پايان گفت: فقط داوطلبان دكتري كه در جلسه مصاحبه حاضر بوده اند، مي توانند در اين تكميل ظرفيت شركت كنند.

 

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

Comments are closed.