مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

آغاز ثبت نام آزمون آیلتس آکادمیک دانشگاه آزاد اسلامی

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز ثبت نام آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال خبرداد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ،دکترعلوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این خبر گفت: ثبت نام آزمون آیلتس در دو ماژول آکادمیک و جنرال از روز یکشنبه ۱۸ آبان ماه ۹۳ آغاز شد.
علوی فاضل گفت: متقاضیان برای ثبت نام خود می‌توانند به صورت آنلاین بر روی وب سایت ielts.iauset.com اقدام فرمایند.
وی عنوان کرد: این آزمون در دو ماژول آکادمیک و جنرال به طور همزمان در شهرهای رشت ، شیراز و کرمانشاه در روز شنبه مورخ ۲۰ دی ماه برگزار خواهد شد و نتایج این آزمون در ۴ بهمن از طریق وب سایت results.ielts.com اعلام خواهد شد.
معاون سنجش در ادامه بیان کرد: ثبت نام آزمون آیلتس تنها از طریق سامانه ielts.iauset.com انجام می پذیرد و این مرکز با هیچ فرد یا موسسه ای جهت ثبت نام طرف قرارداد نمی باشد.
وی در پایان افزود: متقاضیان می‌تواند برای پاسخ به هرگونه سوال یا ابهامی با شماره‌های ۶۶۳۴۸۸۶۲ و ۶۶۳۴۸۸۵۶ دفتر مرکزی آیلتس تماس حاصل نمایند.
عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۴)

 1. معماری، معماری می‌گه:

  ببخشید برای هر کسی که در آزمون دکتری قصد شرکت دارد باید قبل از آن در این آزمون نمره قبولی بگیرد؟یا بعد از قبولی دکتر هم میشود شرکت کرد، لطفا راهنمایی کنید.

  • پرمون می‌گه:

   اگر قبل از مصاحبه مدرک زبان داشته باشید خیلی بهتر هست برای مصاحبه امتیاز داره

   البته بعد از قبولی هم می شه گرفت ولی تا قبل از آزمون جامع باید مدرک زبانتون رو ارائه بدین

 2. rR64 می‌گه:

  hازمون زبانeptتا حالا فقط در تهران بوده با این حجم دانشجو دکتری مطمئن باشید سالهای بعد شهرستانها هم برگذار میشه

 3. تربیتی می‌گه:

  چرا آزمون EPT فقط در تهران برگزار میشه لطفا کسی پیگیری کنه

درج نظر