مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

پذیرش دانشجوی دوره دکتری بدون آزمون نیمسال دوم ۹۴-۹۳ در دانشگاه زابل

دانشگاه زابل برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۴ با استفاده از سهمیه استعداد درخشان، دانشجوی دکتری تخصصی می پذیرد.

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه زابل در راستای رسالت خود مبنی بر گسترش دوره‌ های تحصیلات تکمیلی برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۴ بر اساس ماده ۸ آئین نامه ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مصوب ۱۳۹۳/۰۳/۰۲ و بر طبق موارد مندرج در این اطلاعیه در رشته دکتری اقتصاد کشاورزی- مدیریت منابع طبیعی و محیط زیست از بین داوطلبان واجد شرایط دانشجوی دکتری می پذیرد. مهلت ارسال مدارک حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۳/۰۸/۳۰ و در صورت تایید مدارک ارسالی، زمان مصاحبه  ۱۳۹۳/۰۹/۱۵ می باشد. علاقمندان برای کسب اطلاعات تکمیلی و دریافت فرم های ثبت نام به سایت دانشگاه زابل به آدرسwww.uoz.ac.ir  (معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی>مدیریت تحصیلات تکمیلی>فرم و آیین نامه ها) مراجعه فرمایند.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۶)

 1. mohammad می‌گه:

  با سلام
  سامان جان کجایی؟
  تکمیل ظرفیت اعلام شد و اسامی معرفی شده ها به مصاحبه هم اعلام شد

 2. mana می‌گه:

  چرا برای رشته های علوم انسانی شرط معدل ۱۸ قرار داده شده در حالی برای سایر رشته معدل ۱۷ را در نظر گرفته اند؟ اینجانب در سه رشته متفاوت فیزیک ، بیولوژی و هم حقوق جزا وجرم شناسی تجصیل کرده ام و با علم و تجربه به این امر اعتراض دارم .لطفاحداقل در مورد رشته های حقوق که بسیار جای بحث استدلال و تفسیر دارد ومتاسفانه برخی اساتید بر اساس نظر ات شخصی خود نمره میدهند چنین شرطی نامنصفانه است .

 3. دکتری می‌گه:

  با سلام مجدد
  راستی این گزینش ها که هزینه بر نیست ؟ یعنی انشاا… روزانه است دیگه؟
  با تشکر

 4. دکتری می‌گه:

  با سلام وعرض ادب
  ببخشید جناب آغاز تحصیلی ان چه زمانی است؟
  من که الان ترم سوم ارشد اقتصاد هستم می توانم درخواست نماییم برای نیمسال تحصیلی مهر ماه سال آینده یا برای نیمسال بهمن ماه همین سال ؟
  با کمال تشکر

 5. دکتری حقوق می‌گه:

  مگه برای نیم سال دوم هم میتونن دانشجوی استعداد درخشان هم جذب کنن؟

  بله تفاوتی نمی کند.
  البته معمولا پذیرش نیسمال دوم محدود است.

 6. سامان می‌گه:

  پس تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم چی شد ؟

درج نظر