مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری کارگاه مقاله نویسی

اطلاعیه پذیرش دکتری بدون آزمون 94 دانشگاه شاهرود

دانشگاه شاهرود شرایط  پذیرش دکتری بدون آزمون سال 1394 با استفاده سهمیه استعداد درخشان را اعلام کرد.

به گزارش پی اچ دی تست ، دانشگاه شاهرود در نظر دارد براساس شیوه نامه اجرایی پذیرش بدون آزمون دانشجویان در مقطع دکتری و در رشته های مندرج در پیوست اطلاعیه برای سال تحصیلی 94-95 اقدام به پذیرش دانشجو نمایید .

مفاد این اطلاعیه به شرح ذیل می باشد :

نحوه ثبت نام :

1 – ثبت نام به صورت اینترنتی بوده و داوطلبان برای ثبت نام باید از تاریخ 31\2\94 به آدرس اینترنتی golestan.shahroodut.ac.ir مراجع کرده و گزینه متقاضی شرکت در آزمون را انتخاب نمایند .

2- داوطلبان باید تمامی مراحل لازم برای ثبت  نام اینترنتی شرکت در آزمون را انجام داده و گواهی پذیرش از سیستم دریافت نمایند

3- هزینه ثبت نام مبلغ 000\500 ریال می باشد . مبلغ هزینه باید به حساب سیبا به شماره 2178612988005 بانک ملی شعبه مرکزی شاهرود به نام درآمدهای اختصاصی دانشگاه واریز شود .
نکته مهم :
دواطلبان باید مدارک خود را حداکثر تا تاریخ 10\3\94 با پست پیشتاز به آدرس : شاهرود -بلوار دانشگاه – دانشگاه شاهرود-دبیرخانه مرکزی ، دفتر استعداد درخشان صندوق پستی 316 – کدپستی 3619995161ارسال نمایند .به گونه ای که این مدرک حداکثر 12\3\94 دریافت گردد.
 
دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری
 1. فرهانيان گفت:

  رشته هاي تحصيليش چي هست؟؟؟؟؟

 2. زهرا سادات گفت:

  بچه ها آزادی ها میتونن تو این حالت شرکت کنند؟ در فایل PDF من چیزی ندیدم در مورد آزادی بودن

 3. مینا گفت:

  سلام لیست رشته ها کجاست؟

 4. نفیسه گفت:

  سلام . خداییش خیلی بی انصافی است که دانش آموختگان ممتاز دانشگاههای آزاد نمیتوانند در ازمونهای استعداد درخشان دانشگاههای دولتی شرکت کنند ….صرف اینکه فقط در زمان ورود به دانشگاه فرصت مطالعه محددی داشتند و گناهشان اینست که در دانشگاه ازاد تحصیل کردند .. بخداممتازبودن فقط به تحصیل در دانشگاه دولتی نیست …….

 5. Roya گفت:

  سلام، نمی دونم این چه سیاستی هست که آموزش عالی داره بکار میبره، از یک طرف به دانشگاههای دولتی اجازه میده دکترای بدون ازمون استعداد درخشان داشته باشه اما دانشگاه آراد باید 160 رشته متوقف بشه و از طرفی به دانشجویان ممتاز اجازه شرکت در دکترای بدون ازمون استعداد درخشان نمیده،، خدایا خودت کمکمون کن.