مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری مشاوره انتخاب رشته دکتری 97

اعلام نتایج نهایی دکتری آزاد 94 در نیمه دوم شهریور ماه

نتیجه نهایی آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزادازسوی معاونت سنجش وپذیرش این دانشگاه درنیمه دوم شهریورماه اعلام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، آزمون دکترای تخصصی دانشگاه آزاد دهم بهمن ماه سال 93 با حضور بیش از 111 هزار نفر و در 215 رشته گرایش برگزار شد و اسامی چند برابر ظرفیت این دوره‌ها برای شرکت در مصاحبه 23 خردادماه اعلام شد و نتیجه نهایی این آزمون نیز نیمه دوم شهریور ماه اعلام می شود.از 215 رشته امتحانی تاکنون زمان‌بندی مصاحبه برای 209 رشته اعلام شده و مصاحبه 137 رشته هم به پایان رسیده است.

مصاحبه تمام رشته‌ها تا پایان مرداده ماه به پایان می‌رسد و نتیجه نهایی نیمه دوم شهریورماه اعلام می‌شود.

وضعیت پذیرش دانشجو در این دوره‌ها حدود 12 هزار نفر است.

همچنین پذیرش دکترای تخصصی پژوهش‌محور که از سال 93 با مجوز وزارت علوم در دانشگاه آزاد آغاز شد نیز امسال انجام می‌شود.

پذیرش دکترای پژوهش‌محور با شرط معدل بالای 18 در علوم انسانی و بالای 17 در سایر گروه‌ها و پایان‌نامه بالای 18 انجام می‌شود.

از مجموع 179 رشته در دوره‌های پژوهش محور تا امروز مصاحبه 169 رشته به پایان رسیده است.

ظرفیت پذیرش دکترای پژوهش‌محور دانشگاه آزاد 2800 نفر است که این تعداد در قالب ظرفیت 12 هزار نفری دکترای این دانشگاه قرار دارد.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. هدی گفت:

  آیا کنکور دکتری آزاد 94 تکمیل ظرفیت دارد؟

 2. فاطمه گفت:

  با سلام بهتر نبود زمان اعلام نتایج با ازمون سراسری در دوره دکتری طوری بود که فرصت انتخاب به افراد داده شود و افراد در هاله ای از بلاتکلیفی قرار نگیرند.

 3. صنوبر گفت:

  بچه ها مهندسي معماري كامپيوتر رتبه 16 از 113 و سهميه مربيان ميشه علوم و تحقيقات اميدوار بود؟؟

 4. مدیریت آموزشی گفت:

  سلام بر دکتری های اینده کسی مدیریت آموزشی نیست من امسال مصاحبم از پارسال خیلی بهتر بود ولی رتبه پارسالم بهتراز امسال بود پارسال 213 از 422 نفر امسال 233 از 335 نفر به نظرتون قبول میشم انتخاب اولم آزاد رودهن

 5. حسین گفت:

  سلام بر دانشجوی دکترای علوم تحقیقات .یکی از اساتید مصاحبه که نگارش امتیازات مصاحبه را بر عهده داشت به من گفت چون زبانت هم خیلی خوبه انشاء الله همینجا قبولی آیا به کنایه گفته یا واقعا صحت داره -امیدوار باشم یا نه .داوطلب جغرافیا-اقلیم شناسی پایان نامه ۲۰-معدل ۱۸٫۴-کتاب -مقاله isi-2همایش مورد تایید.منتظر پاسخ شما هستم متشکر
  پاسخ دادن

  • پارسا گفت:

   با شما که شوخی ندارن .پس جدی گفتن.انشاله پذیرش می شوید

   • حسین گفت:

    سلام پارسا جان از اعلام نظر و توجه به این حقیر متشکرم من از این شک دارم که انتخاب اولم اهوازه وانتخاب دومم علوم تحقیقات ولی چرا انتخاب دومم را تاکید کردند مگه میشه انتخاب اول که شهرستانه قبول نشی ولی انتخاب دوم که مهمتر و علوم تحقیقاته قبول بشی.

  • اقلیم شناسی گفت:

   سلام حسین اقا. من هم اقلیم شناسی هستم. البته انتخاب اولم نجف اباد بود.و تو مصاحبه فقط گفتن رساله چی میخوای کار کنی و در حد 2دقیقه که من داشتم توضیح میدادم گفتن نمیخواد.فقط مدرک ارشدم رو نگاه کردن و مابقی مدارک رو میگفتن داری تا میخواستم نشون بدم میگفتن خوبه .اخر کار میوه هم تعارف کردن و گفتن شما قبولی.البته من رتبه ام تک رقمی هست و نمره ام هم 31.72بود.شما نمره تون چنده که گفتن علوم تحقیقات قبولی.

   • حسین گفت:

    سلام بر اقلیم شناسی .من بدون آزمون شرکت کردم 3کتاب و 3همایش و یک مقاله isiزبانم خوب بوده چون لیسانس زبانم مترجمی زبان بود و لذا فرهنگ لغت تخصصی آکسفورد نیز از جمله تالیفاتم بوده و معذل 18/4و نمره پایان نامه 20-سابقه تدریس 3سال و …آقای دکتر محمدی از مصاحبه کنندگان من من گفت چون زبانت هم خوبه همینجا قبولی …منم دودل شده ام چکار کنم …آرزوی قبولی بر ای شما دارم

 6. Arash گفت:

  سلام
  از بچه های فیزیولوژی ورزش کسی هست؟ با رتبه 72 از 155 و مصاحبه متوسط و تسلط به زبان انگلیسی… احتمال قبولی چطوریه؟

 7. بهنام گفت:

  سلام میشه لطف کنید مدارک مورد نیاز جهت ارایه در روز مصاحبه را به طور کامل بگید.

 8. یا فاطمه زهرا گفت:

  سلام دوستان رتبه من 138 از 422بوده درحقوق خصوصی آزاد اگر خدا بخواهد کجا قبول میشم دوستان اگر اطلاعاتی دارند محبت فرمایند اظهار نظر کنند ممنون میشم یاحق

 9. سیاست گفت:

  سلام دوستان و سروران عزیز
  بنده رتبه ام از ۲۰۹ نفر مجاز شده ۹ شد ، مصاحبه خوب بود ، یک تالیف کتاب ، ۳ مقاله علمی پژوهشی ، ۲ مقاله بین المللی ، ۳ مقاله همایشی.
  با این تفاسیر به نظرتون رتبه نهایی من چند میشه؟ و آیا بنده انتخاب اولم یعنی علوم تحقیقات قبول خواهم شد؟
  پیشاپیش سپاسگذارم

  • دانشجو دکترای علوم تحقیقات گفت:

   بله قبولید.

   • حسین گفت:

    سلام بر دانشجوی دکترای علوم تحقیقات .یکی از اساتید مصاحبه که نگارش امتیازات مصاحبه را بر عهده داشت به من گفت چون زبانت هم خیلی خوبه انشاء الله همینجا قبولی آیا به کنایه گفته یا واقعا صحت داره -امیدوار باشم یا نه .داوطلب جغرافیا-اقلیم شناسی پایان نامه 20-معدل 18.4-کتاب -مقاله isi-2همایش مورد تایید.منتظر پاسخ شما هستم متشکر

   • دانشجوی دکترا علوم و تحقیقات Help me گفت:

    سلام

    شما از وام میان مدت دانشگاه برای مقطع دکترااستفاده کردین؟ من دانشجوی دکترا واحد علوم و تحقیقات بودم ولی انتقالی گرفتم به شهرستان الانم هر چی از صندوق رفاه دانشگاه سوال می کنم میگن وام میان مدت فقط برا واحد علوم و تحقیقات تهرانه!!!!!!!!!!!!!!ابا تشکر.

 10. شیما گفت:

  یک سوال، اگر شما انتخاب اولتون علوم تحقیقات باشه و انتخاب دومتون یک جای دیگه، انتخاب دومتون رو قبول شین اما رتبه تون به تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات بخوره تکلیف چیه؟ میشه تو تکمیل ظرفیت شرکت کرد؟

 11. دانشجوی دکتری گفت:

  سلام
  پارسال منم حال شما رو داشتم ولی من رتبم 5 بود زیاد نگران نبودم. الان که دارم می خونم افسوس می خورم که کاش یه سال دیگه می خوندم برای سراسری.

 12. زبانیهای عزیز گفت:

  مرسی رها جان…. تا کی معلوم میشه؟ فکر میکنین شماها

 13. منصور گفت:

  سلام دوستان
  سهمیه شاهد و … تو کنکور دانشگاه آزاد در آخر اعمال میشه یا در رتبه اولیه تآثیر گذاشته؟

 14. TEFL گفت:

  تشکیل کمیسیون مشترک دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت علوم وزیر علومیکشنبه 18 مرداد 1394 10:09 ، تحقیقات و فناوری از تشکیل کمیسیون مشترکی از دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت علوم برای تصویب رشته ها خبر داد و گفت: تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری 1408 رشته مورد تأیید وزارت علوم قرار گرفته است.
  به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی به نقل از آنا، دکتر فرهادی در نشستی خبری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و تبریک روز خبرنگار اظهار داشت:‌ در عصر ارتباطات، خبرنگاران نمایندگانی هستند که بدون رأی مستقیم مردم انتخاب شده اند و در واقع نماینده افکار عمومی محسوب می شوند. این رسالت خبرنگاران است که پل ارتباطی مردم و سازمان ها باشند و از وجود ابهام جلوگیری کنند.
  دکتر فرهادی در ادامه سخنان خود با ارائه گزارشی از عملکرد وزارت علوم در دولت تدبیر و امید افزود:‌ در این دوره کارهای زیادی انجام شده و البته کارهای زیادی هم وجود دارد که باید انجام شود. ما در رابطه با وضعیت علمی کشور گزارش های مناسبی را دریافت کرده‌ایم. در پایگاه استنادی ISC در 6 سال اخیر رتبه علمی ایران به رتبه 18 ارتقا پیدا کرده است. همچنین رتبه علمی ایران در منطقه و جهان اسلام و در میان کشورهای عضو جنبش عدم تعهد رتبه دوم بوده و در کشورهای عضو اوپک ایران رتبه اول را در اختیار دارد.
  وی افزود: تولید علم کشورمان از 8/0 در سال 2012 به 63/1 در سال 2015 رسیده است. در پایگاه استنادی اسکوپوس وضعیت علمی کشور در 6 سال اخیر در منطقه، جهان اسلام و اوپک اول و بین کشورهای جنبش عدم تعهد رتبه دوم را دریافت کرده ایم. تعداد دانشگاه‌های ایران در یک درصد دانشگاه های تأثیرگذار جهان در سال 2013، 5 دانشگاه بود و در سال 2015 به 13 دانشگاه رسیده است.
  وزیر علوم همچنین در مورد زیر ساخت های پژوهشی اظهار داشت:‌ در زمینه زیر ساخت های پژوهشی کارهای زیادی باید انجام دهیم و نیاز به بازسازی و تکمیل و نوسازی تجهیزات آزمایشگاهی داریم. در واقع این از اولویت های دولت یازدهم است که زیرساخت های پژوهشی را افزایش دهد.
  دکتر فرهادی با اشاره به تعداد کل دانشجویان مشغول به تحصیل در کشور عنوان کرد:‌ تعداد دانشجویان مشغول به تحصیل ما 4 میلیون و 485 هزار و 386 نفر است که 32 درصد از آنها دانشجوی دانشگاه آزاد و 68 درصد دانشجویان دانشگاه‌های وزارت علوم هستند. تعداد دانشگاه های کل کشور 2640 دانشگاه است و در این دانشگاه ها بالغ بر 70 هزار عضو هیأت علمی فعالیت می کنند. از کارهای مهم انجام شده در وزارت علوم ایجاد 409 رشته محل در مقاطع آموزشی مختلف بصورت یک بار پذیرش است و اساسنامه 57 موسسه و مرکز آموزش عالی را به تصویب رسانده ایم. همچنین 98 برنامه درسی به تصویب رسیده که از این 98 برنامه 51 برنامه درسی در دوره بازنگری قرار گرفته است.
  وی در ادامه در پاسخ به سوالی در رابطه با تصویب رشته ها در دانشگاه آزاد اسلامی و مسیری که این رشته ها طی می کند، افزود:‌ این مسیر، مسیری قانونی است و قبل از بنده تصمیماتی در زمینه این رشته ها قرار گرفته شده است. در همین راستا کمیسیون مشترکی از دانشگاه آزاد و وزارت علوم تشکیل شده و کار آن منطبق با ضوابط پیش می رود. قرار است تا پایان سال به برخی رشته های دارای نقص رسیدگی شود و بعد از رسیدگی کامل رشته ها به شورای گسترش فرستاده خواهند شد.
  دکتر شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت علوم در تکمیل سخنان وزیر خاطرنشان کرد: یک کمیته 5 نفره در مجموع 2981 پرونده رشته محل ها را از 15 آذر ماه 93 مورد بررسی قرار داده اند و تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری 1408 مورد تأیید وزارت علوم قرار گرفته است.
  وی درباره وضعیت دانشگاه های غیرانتفاعی افزود: در سال ۸۴، ۱۱۲ موسسه غیرانتفاعی در کشور وجود داشت که تعداد این موسسات در سال ۹۳ به ۳۵۸ موسسه رسید. برخی از این موسسات زیرساختهای لازم مانند ساختمان و اعضای هیات علمی را نداشتند. بنابراین موضوع ارزیابی موسسات در وزارت علوم دنبال شد و به موسساتی که در سطح بندی در رتبه های پایین قرار دارند اخطار داده شد که وضعیت خود را بهبود بخشند.
  دکتر فرهادی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چشم انداز وزارت علوم برای توسعه آموزش عالی، نگاه به توسعه ظرفیت های دولتی است یا غیردولتی، گفت:‌ توسعه هر دو ظرفیت برای ما حائز اهمیت است، اما نظارت جدی برای این توسعه خواهیم داشت تا کیفیت پایین نیاید.
  وی افزود: پیش از این صحبت از ساماندهی این توسعه کرده ایم که ممکن است این ساماندهی باعث تجمع برخی از واحدها شود. از طرف دیگر تأسیس بین رشته ای مورد نظر ماست و باید به آن توجه کنیم. ما باید سمت و سوی کار را به سوی دانشگاه کارآفرین ببریم و کارورزی و دانشگاهی را تقویت کنیم.

  • محیط زیست گفت:

   بالاخره منظورش چیه فرهادی یعنی مجوز میگیرن یا نه یکی جواب بده و ما رو از سردرگمی دربیاره بابا دیگه حالمون بد میشه از رشته محل و کدمحل و مجوز و……

 15. زبانیهای عزیز گفت:

  بچه های زبان کرج مجوز گرفت؟ یا معلوم نیست بگیره؟

 16. پویا- مدیریت ساخت گفت:

  سلام دوستان
  برای مصاحبه صفحات کامل مقالات را باید همراه برد؟
  یا فقط گواهی مقالات کفایت می کند؟
  تشکر

 17. سحر گفت:

  سلام به همگی.خسته نباشید.من فوق شیمی تجزیه دارم.روز مصاحبه خیلی استرس داشتم.اما بد نبود.از پایان نامه خیلی وسیع سوال کردن.ازاینکه چرا میخوای دکترا بخونی و کجا و کی هزینتو میده.تا حالا روی چه دستگاهی کار کردی و توضیح بده.دوست داری روی چه دستگاهی کار کنی تا گفتم خیلی سوال کردن.روی هم رفته خوب بود.با آرزوی قبولی همه کسانی که زحمت میکشن و آرزوی ادامه تحصیل دارن.موفق باشید.توکل بر خدا

 18. آموزش زبان انگلیسی!!!!!!!! آیا قبدل میشیم؟! گفت:

  چطورین بچه های زبان؟ امسال به نظر شما امسال عمومی آسانتر از سالهای پیش بود؟

 19. آموزش زبان انگلیسی!!!!!!!! آیا قبدل میشیم؟! گفت:

  چه خبر از زبانیها؟ خوبین 🙂

  • رها, آموزش زبان گفت:

   شما خوبين دوست عزيز؟
   عمومى ها رو بى خيال, مصاحبه رو بچسب 🙂 عمومى , اختصاصى, درصد, رتبه, سخت, آسون, هر چه بوده گذشته, بايد نشست به انتظار نتايج نهايي 🙂

  • منصوره آموزش زبان گفت:

   در انتظار نتایجیم! همش پیش خودم فک میکنم قبول میشم یا ن!!!شما رتبتون چند بود ؟مصاحبه چطور بود؟ کجاها زدید

   • رها, آموزش زبان گفت:

    ممنونم منصوره جان, انشاله شما هم حتما امسال قبولى و خبر خوش بهمون مى دى و خوشحالمون مى کنى. واى من که به هيچ عنوان نمى تونم به سال ديگه فکر کنم. واقعا ظرفيت سال ديگه خوندن رو ندارم.
    عزيزم تو قسمت تبادل تجربيات مصاحبه ازاد يه پست گذاشته بودم قبولى هاى پارسال رو با نمره نهايى و رتبه نهايى تو تمام واحدهاى تهران, و کرج نوشتم. اخرين رتبه تهران پارسال اگه درست يادم مونده باشه حدود 80 و کرج 93 بود.

 20. حسابداری گفت:

  سلام به نظر شما عزیزان من فوق زبان وکارشناسی حسابداری هستم امکان قبولی من در دکتری حسابداری یا مدیریت اموزشی کدامیک بیشتر است

 21. رضا گفت:

  كسي مكانيك مصاحبه نداده

 22. تغذیه گفت:

  دوستان اگه برای این مرحله مصاحبه نریم توی تکمیل ظرفیت دوباره میتونیم شرکت کنیم یا نه؟

 23. minoo گفت:

  بچه های کامپیوتر نرم افزاریا کجایید مصاحبتون چطور بود سوال درسی پرسیدن؟

  • ahmad گفت:

   سلام
   من روز اول مصاحبه داشتم، از بقیه هم که پرسیدم در مجموع این بود:
   -سوال به انگلیسی از معرفی خودتون و همچنین توضیح پایان نامه
   – اینکه چرا میخواهید دکترا بخونید
   -و اگه هر نکته مثبتی خودت اعلام کنی تو همون زمینه ازت سوال میپرسن(بعبارت بهتر گیر میدن)
   کلا انگار فرمالیته هست(نظر شخصی)، مثلا از من سوال کردن مدرک زبان داری؟ گفتم نه… حالا دیگه انگلیسی پرسیدنتون چیه؟؟….
   فقط پایان نامه و مقاله ملاکه..سابقه تدریس یا توصیه نامه ا رو اصلا نگاه نکردن

 24. مدیریت گفت:

  سلام از شهریه رشته مدیریت کسی اطلاع داره؟

 25. دكتري حسابداري گفت:

  سلام. خيلي جالب، من 4شنبه مصاحبم بود. اتاق دكتر رهنما، هر كي ميرفت داخل ميومد بيرون خيلي خوشحال و راضي بود، نمي دونم ما رو دست انداخته بودن يا واقعا خوب بوديم… جدي جدي هم از خود و مصاحبه خود راضي بودن… اينطوري هم ميشه؟!؟!؟؟

 26. بهنام گفت:

  شهریه هرترم رشته های مهندسی حدودا چقدر می شه؟

  • دانشجو دکترای علوم تحقیقات گفت:

   سلام
   هر ترم 7 تومن
   ازمون جامع شهریه ثابت
   ترم هایی که پایان نامه دارید هر ترمش 14-13
   ترم هایی که اضافه بمونید و دفاع نکنید پرداخت شهریه ثابت

  • مهدی - برق قدرت گفت:

   میشه در مورد اینکه هزینه ها و وام هایی که تعلق میگیره هم بگید…
   در مورد ترم اول هم بفرمایید چون برام مبهمه که چقدر باید پول ذخیره کنم..
   مرسی از لطفتون

 27. بهنام گفت:

  سلام برای روز مصاحبه فقط گواهی مقالات را ببریم کافیه یا باید اصل مقالات را هم ببریم؟

  • رها, آموزش زبان گفت:

   دوست عزيز من فقط نامه اکسپت مقاله هام رو بردم اصلش رو نخواستن.

   • منصوره آموزش زبان گفت:

    ممنونم رها جان از پاسخگویی و دلگرمیتون ,مقاله هام دوتاشون isc بود, منم دانشجوی علوم تحقیقات بودم, شما رتبتون چند بود؟مصاحبه تون چطور بود؟

    • رها, آموزش زبان گفت:

     خواهش مى کنم منصوره جان کارى نکردم. خيلى خوبه عزيزم انشاله حتما قبول ميشى , به به هم دانشگاهى عزيز 🙂
     منصوره جان رتبه ام 36 بود و خدا روشکر از مصاحبه ام راضى بودم. اقاى دکتر مفتون و اقاى دکتر يزدانى مقدم که اساتيد تزم بودن و هيچ سوالى نپرسين, با خانم دکتر خبيرى هم که هر سه ترم درس داشتم و ايشونم باتوجه به شناخت هيچ سوالى نپرسيدن. اون دو تا استاد که نمى شناختمشون, سوال پرسيدن که خدا رو شکر همه رو جواب دادم و يکيشونم از تزم خيلى خوشش اومده بود. خدا رو شکر همه چيز خوب بود, حالا ديگه توکل به خدا منتظر شيم ببينيم نتيجه نهايى چى ميشه.

     • منصوره آموزش زبان گفت:

      پس خانم دکتر از همین الان بهتون تبریک میگم,من داورم دکتر مفتون بودند و واسه همون سوالی راجع ب پایان نامم نپرسیدن, از منم اون دوتا استاد سؤال پرسیدن ک دست وپا شکسته جواب دادم!شما فقط تهران میخواین؟البته ک ان شالله حتما قبولید

    • رها, آموزش زبان گفت:

     منصوره جان چقدر کامنتت خوشحال و پر انرژيم کرد 🙂 مرسى از لطفت دوست عزيزم, انشاله شما هم خانم دکتر امسالى.
     بله عزيزم, من فقط تهران مى خوام, اونم فقط علوم و تحقيقات. راستش بجز علوم تحقيقات واحد ديگه اى رو انتخاب نکردم. ديگه بايد ببينيم چى پيش مياد, توکل به خدا. انشاله خبر خوش قبولى به هم بديم .

     • منصوره آموزش زبان گفت:

      خواهش میکنم عزیزم با چیزایی ک گفتید حتما ان شالله علوم تحقیقات قبولید, من همه رشته محل ها رو انتخاب کردم, البته بعد از تهران هاوکرج تربت حیدریه زدم چون تو استان مجاورمونه,خدا کنه قبول شم چون دیگه حوصله دوباره خوندن رو ندارم,شما مطلع نیستین پارسال تا چ رتبه ای تهران یا نهایتا کرج قبول شدن؟شنیدم تهران مرکز هم مجوز گرفتن!

     • م-رض گفت:

      مصا حبه در ازاد زیاد مهم نیست ففقط رتبه تعین کننده است

  • تسنیم گفت:

   امسال اصلاً اکسپت قبول نمیکنن فقط مقاله چاپ شده

 28. زبان گفت:

  بیشتر از 7 تا میگیرن اگر نه 280 نفر اعلام نمیکردن برای مصاحبه که فقط 60 تا بگیرن

  • رها, آموزش زبان گفت:

   من هم با شما موافقم, به نظرم همون اندازه پارسال مى گيرن. دانشگاه ازاد نمى تونه ظرفيت رو کم کنه اونم تو مقطع دکترى ,منطقى نيست واقعا.

 29. زبان گفت:

  رها جان مرسی از اینکه اینقدر دقیق حواب سوالات همه ما را میدین…و برای ما وقت میگزارین…سپاسگزارم

 30. کامپیوتر گفت:

  سلام به همگی دوستان لطفا کسانی که به مصاحبه نرم افزار رفتن تجربیاتشونو در اختیارمون بذارن ممنون

 31. زبان گفت:

  ممنون رها جان….مقاله هم داشتن؟ چه خوب شده نمره مصاحبه اشون

  • منصوره آموزش زبان گفت:

   من 169 اوردم 3تا مقاله داشتم دوتا تألیف کتاب, 6سال سابقه تدریس, غیر از تهران شهرستان هم زدم, ب نظرتون قبول میشم؟اخه این موضوع پذیرش 7نفر نگرانم کرده! نمره مصاحبه از چن نمره هستش؟من سر مصاحبه خیلی استرس داشتم میترسم ب دلیل استرسم بهم نمره کم داده باشن!

   • رها آموزش زبان گفت:

    منصوره جان انشاله که قبول میشی توکلت به خدا باشه.
    نمره مصاحبه از 100 هست.مقاله هات اگر علمی پژوهشیه که خیلی خوبه 3 مقاله. تالیف کتاب هم که امتیاز خودش رو داره. فقط تا جایی که میدونم دو ساله که دیگه سابقه تدریس امتیار نداره. استرس داوطلب در جلسه مصاحبه کاملا طبیعی هست. اگر به سوالات تونستی خوب جواب بدی ، خیلی بعیده صرفا بخاطر استرس نمره کم داده باشن. منم که رزومه خوب داشتم و دانشجوی خودشون بودم دو سال باهاشون درس خوندم و تز نوشتم باز سر جلسه مصاحبه استرس داشتم!
    نگران پذیرش 7 نفر هم نباش. راستش من که باور نکردم 7 نفر قطعی باشه آخه دانشگاه ازاد یه بخش عمده ای از هزینه هاش از شهریه دانشجوهای دکتری تامین میشه و به نظرم به راحتی از شهریه دکتری نمیگذره. 🙂
    توکلت به خدا باشه. قدرت فقط در دستان خداست و لاغیر.

  • رها آموزش زبان گفت:

   خواهش میکنم دوست عزیز. بله یه مقاله علمی پژوهشی و یه کنفرانسی + نمره تزشون ممتاز و معدلشون 16.5 بوده

 32. دکتری گفت:

  تو مصاحبه اساتید خیلی ازم راضی بودن طئریکه فقط ی استاد چند سوال پرسید و بعدش در مورد رزومه و معدل و شاگرد اولیم گفتم. ظاهرا همه چی خوب بود اما با توجه به ظرفیتهای امسال و عدم مجوزها نگرانم.
  امیدوارم واسه هممون ختم به خیر بشه.
  موفق باشید