زمان و چگونگی ثبت‌نام در آزمون دکتری تخصصی 1395 دانشگاه آزاد اسلامی از سوی رئیس مرکز آزمون این دانشگاه اعلام شد.
به گزارش پی‌اچ‌دی تست، رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت:  ثبت‌نام متقاضيان آزمون دکتری آزاد از روز دوشنبه ۱۶ آذر ماه آغاز خواهد شد.

میترسی از اخبار آزمون دکتری جا بمونی؟ ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال کلیک کنی ... و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی ...

به داوطلبان عزیز عمیقاً توصیه می کنیم جهت اطلاع از آخرین اخبار ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری در کانال تخصصی دکتری عضو شوند… کلیک کنید… .
دكتر علوي فاضل در ادامه افزود: داوطلبان ادامه تحصيل مقطع دكتري تخصصي مي‌توانند از روز دوشنبه ۱۶ آذر ماه تا پايان روز چهارشنبه ۹ دي ماه با مراجعه به سامانه اين مركز ابتدا دفترچه راهنماي ثبت‌نام را دريافت و پس از مطالعه و كسب آگاهي‌هاي كامل در مورد رشته مورد نظر، در صورت تمايل و داشتن شرايط لازم نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايند.
وي ادامه داد: متقاضيان ادامه تحصيل در مقطع دكتري تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي نيز مي‌توانند با توجه به علاقه و بدون در نظر گرفتن رشته تحصيلي مقطع كارشناسي ارشد در يك مجموعه امتحاني حداكثر تا ۴۰ رشته‌محل را انتخاب نمايند.
وي افزود: امكان ويرايش براي دوره‌هاي با آزمون و بدون آزمون مقطع دكتري تخصصي براي داوطلبان با استفاده از شناسه و رمز ثبت‌نام كارت اعتباري خريداري شده تا پايان مدت زمان ثبت‌نام فراهم مي‌باشد و پس از آن امكان تغيير وجود ندارد.
رئيس مركز آزمون در پايان گفت: آزمون دكتري تخصصي در 9 بهمن ماه ۹۴ برگزار خواهد شد.

اینستاگرام آزمون دکتری