مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

برگزاری آزمون دکتری واحد های بین‌الملل دانشگاه آزاد در 18 دی ماه

دانشگاه آزاد برای نیمسال دوم سال تحصیلی 95 -94 از طریق آزمون اختصاصی در واحدهای بین‌الملل دانشجو پذیرش می‌کند.

به گزارش پی اچ دی تست، داوطلبان می توانند با مطالعه دقیق موارد ذیل و پس از اطلاع از رشته/محل‌های ارائه شده نسبت به تهیه کارت اعتباری و ثبت‌نام در این آزمون اقدام نمایند.

۱. آزمون اختصاصی واحدهای بین‌المللی و برون مرزی دانشگاه آزاد اسلامی شامل دروس زبان عمومی و هوش و استعداد تحصیلی می‌باشد.
۲. این آزمون در 18 دی ماه و به صورت متمرکز و تنها در شهر تهران برگزار خواهد شد.
۳. نتایج اولیه این آزمون هفته اول بهمن ماه اعلام خواهد شد.
۴. پذیرفته‌شدگان این آزمون ملزم به تحصیل در محل پذیرش بوده و هرگونه انتقال و میهمانی از واحدها، پردیس‌ها و مراکز بین‌المللی و برون مرزی به واحدهای داخلی ممنوع می‌باشد و پذیرفته شدگان پس از ثبت‌نام و اخذ واحد درسی چنانچه به هر دلیلی تقاضای انصراف از تحصیل داشته باشند مطابق ضوابط و مقررات دانشگاه مشمول پرداخت هزینه انصراف می‌شوند.
۵. شهریه پذیرفته شدگان واحدها، پردیس‌ها و مراکز بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی براساس شهریه مصوب سالانه این محل‌های دانشگاهی تعیین می‌شود و تا دو برابر شهریه واحدهای داخلی می‌باشد.
۶. پذیرفته شدگان واحد امارات متحده عربی لازم است از نظر مقررات وظیفه عمومی حائز شرایط بوده و شرایط لازم برای اخذ ویزا از کشور امارات متحده عربی را داشته باشند. این افراد در صورتی مجاز به اخذ معافیت تحصیلی در مقطع دکتری تحصصی برای تحصیل در واحد دانشگاهی امارات می‌باشند که علاوه بر شهریه‌های تحصیلی قادر به پرداخت وثیقه خروج از کشور (در حال حاضر مبلغ 150 میلیون ریال) به سازمان وظیفه عمومی نیز باشند. شهریه پذیرفته شدگان واحد امارات متحده عربی به صورت ارزی دریافت می‌شود و حدود سه برابر شهریه واحدهای داخل کشور می‌باشد.
۷. پذیرش در مقطع دکتری تخصصی منوط به شرکت در آزمون و کسب شرایط دعوت به مصاحبه، حضور در جلسه مصاحبه و کسب حدنصاب نمره کل لازم حاصل از نمره آزمون و مصاحبه تخصصی می‌باشد.
۸. اسامی پذیرفته شدگان نهایی تا پایان بهمن ماه از طریق پایگاه اعلام نتایج مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

 جدول زمانی

 • مهلت ثبت نام: مهلت ثبت نام تا پايان روز چهارشنبه 9 دی ماه می باشد.
 • زمان توزيع کارت: زمان و نحوه توزیع کارت ورود به جلسه داوطلبان حداکثر 3 تا 4 روز قبل از برگزاری آزمون از طریق سامانه اينترنتي مرکز سنجش و پذیرش صورت مي گيرد.
 • زمان برگزاري آزمون: آزمون دکترای بین الملل در تاریخ 18 دی ماه برگزار خواهد شد.
 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. سروش گفت:

  نتایج مصاحبه کی اعلامم میشه؟

 2. پارسا گفت:

  باعرض سلام. من دکترای مدیریت واحد بین الملل قشم قبول شدم.از دوستان کسی میدونه تاریخ مصاحبه چه روزی هستش؟خیلی ممنونم

 3. علیرضا گفت:

  ببخشید واسه دکتری عمران واحد پردیس (مثلا رشت) نمیدونید کل هزینه چقدر میشه

  • دوبرابر شهریه سایر واحد هاست
   من در رشته خودم میگم حدود شهریه امسال مجموعه 67 میلیون تومان برای چهار سال می شد اما در بین الملل برای چهار سال دکترای مدیریت حدود 130 میلیون تومان میشود.
   فنی که بیشتره شهریه هاش .

 4. جمشيد مسگر گفت:

  باسلام آيا همزمان مي توان هم دكتري تخصصي با آزمون و هم دكتري تخصصي واحدهاي بين الملل را ثبت نام كرد و در هر دو كنكور شركت كرد

 5. علی گفت:

  دوستان در خصوص مدیریت مالی کسی اطلاعاتی داره؟

 6. داوطلب مدیریت آموزشی گفت:

  دوستان خوب و همیشه مراه با سلام
  کارشناسی ارشدمدیریت آموزشی از دانشگاه آزاد با معدل کل 19 و نمره پایان نامه 19/30 و یک مقاله علمی پژوهشی و یک مقاله در همایش ملی دارم. به نظر شما در بخش بدون آزمون قبول می شم؟
  ممنون میشم اگر پاسخ مرا بدهید

 7. sara گفت:

  بنیادشهید شهریه واحدهای برون مرزی رو میپردازه واسه فرزندان جانبازان

  • nemidoonam گفت:

   بله می پردازه

  • ماهان گفت:

   لطفا درست راهنمایی کنید، سارا خانم بنیاد تا سقف شهریه دانشگاه های ازاد معمولی رو پرداخت میکنه الباقی رو خودتون باید پرداخت کنید
   که کلا واحد های بین الملل دو تا سه برایر شهریه واحد های معمولی می باشد.

 8. محمد يوسف گفت:

  سلام دوستان شهريه واحد بين الملل يا پرديس دكتري حقوق جزا و جرمشناسي كلاًً تا فارغ التحصيلي چقدر ممكنه بشه؟؟؟

 9. علی گفت:

  آیا این واحدها مجوز دارن؟

 10. مهندس گفت:

  به نظر شمادوستان دکتری پژوهش محور دانشگاه ازاد تهران جنوب بهتر است یا دکتری اموزش محور ازاد شهرستان؟

  • مهسا گفت:

   سلام
   مدرک دوره دکتری پژوهش محور همانند دوره آموزشی پژوهشی است. بنابراین به نظر میاد سطح دانشگاه ملاک تصمیم گیری شما میتونه باشه.

 11. مانا گفت:

  شهریه سرسام آوره . آخه دوستان فقط شهریه تحصیل که نیست. هزینه زندگی ایاب ذهاب و اجاره مسکن ….فک کنم 150 تا 200 میلیونی هست. ما که می ریم برای سراسری. با این اوضاع بیکاری به نظر من یکی که بی خیال بین الملل و آزاد..

 12. نتایج تکمیل ظرفیت شهریور و مهر چی شد پس؟؟الان باید چکار کنیم؟بازیچه بودیم؟!! دو ماهمون الکی و سر هیچی وتز های الکی از دست رفت

 13. آرشیدا گفت:

  واقعا که
  دو برابرررررررررررررررر
  همونشم زیاده

 14. میثم گفت:

  شهریه دو برابر؟ ما همین 60 میلیون رو موندیم توش بعد 120 میلیون بودیم؟ امارات هم سه برابر؟ یعنی هستن کسایی که همچین پولی بدن و شرکت کنن ولی حاضر نباشن دانشگاه های خارجی درس بخونن؟

 15. محمدرضا گفت:

  چرا كد تهران جنوب و بين اللمل يكيه؟

 16. ساناز گفت:

  واقعاكه هنوزنتايج تكميل ظرفيت رواعلام نكرده براي ترم بهمن دانشجوميگيرن