مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

اعلام شرایط دکتری 95 بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

شرایط و نحوه ثبت نام متقاضیان پذیرش دکتری تخصصی بدون آزمون استعدادهای برتر سال 95 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی تست، با انتشار دفترچه ثبت نام دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی، شرایط ثبت نام در دوره دکتری تخصصی بدون آزمون اعلام شد.

براساس بخشنامه شماره 70/19171 مورخ 94/3/26 موضوع آیین نامه جامع پذیرش بدون آزمون استعدادهاي برتر و فارغ التحصیلان ممتاز براي ورود به دوره هاي تحصیلی بالاتر در دانشگاه آزاد اسلامی شرایط پذیرش بدون آزمون به شرح زیر است:

1- کلیه حائزین شرایط درخواست کنند ه دوره دکتري تخصصی شامل استعدادهاي برتر و فارغ التحصیلان ممتاز براساس حداقل معدل 17 براي رشته هاي پزشکی و دامپزشکی، 18/5 براي رشته هاي علوم انسانی و 17/5 برای سایر رشته ها، با رعایت سایر شرایط مندرج در شیوه نامه اجرایی براساس معدل و رتبه بندي و متناسب با ظرفیت براي هر یک از رشته/محلهاي انتخابی گزینش و براي مصاحبه علمی به گروههاي تخصصی مربوط معرفی می شوند. امتیاز نهایی هر داوطلب براساس شاخصهاي پژوهشی – آموزشی و مصاحبه منطبق بر شیوه نامه اجرایی محاسبه و به عنوان شاخص براي گزینش نهایی داوطلبان ملاك عمل قرار میگیرد.

2- دارا بودن حداقل نمره پایان نامه 18/50 برای کلیه رشته ها.

3- متجانس و همنام بودن رشته فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد با رشته انتخابی در مقطع دکتري تخصصی.

4- داوطلبان دوره بدون آزمون در صورت کسب شرایط دعوت به مصاحبه لازم است نسخه اي از فایل مقالات و تولیدات علمی چاپ شده در مجلات ISI یا مجلات علمی  پژوهشی فارسی زبان و غیر فارسی زبان داخلی یا خارجی یا ISC خود را با فرمت اعلام شده در زمان مصاحبه به گروه  تخصصی مربوطه ارائه نمایند.

5- ترم تابستانی و مرخصی بدون احتساب سنوات جزء نیمسالهاي تحصیلی محسوب نمیشوند مشروط به این که تعداد نیمسالهاي تحصیلی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته از 4 نیمسال بیشتر نشود.

6- دانشجویانی که داراي دروس معادلسازي شده باشند، شامل پذیرش بدون آزمون نمیشوند.

7- متقاضیان دوره دکتري تخصصی بدون آزمون لازم است در زمان ثبتنام (آذر ماه 94) از مقطع کارشناسی ارشد و یا دکتري عمومی یا حرفهاي فارغ التحصیل شده باشند.

داوطلبان این دوره میتوانند با پرداخت مبلغ 350000 ریال یک کارت اعتباري ثبت نام خریداري نمایند. نحوه ورود به سامانه ثبتنام اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش و انجام مراحل ثبتنام این دوره کاملاً مشابه عملیات نظیر براي ثبتنام در دوره دکتري تخصصی با آزمون است.

هزینه دعوت به مصاحبه براي آن عده از بدون آزمون که پس (Ph.D) داوطلبان دوره دکتري تخصصی از بررسی مدارك به مصاحبه دعوت میشوند مبلغ 700000 ریال میباشد.

تذکر 1: جهت پذیرش در دوره بدون آزمون براي مربیان رسمی شاغل در دانشگاه آزاد اسلامی، سهمیه جداگانه اي وجود ندارد و کلیه داوطلبان در پذیرش از شرایط یکسان برخوردارند.

تذکر 2: از آنجایی که صرف دارا بودن شرایط ثبت نام در دوره بدون آزمون به منزله قبولی نمیباشد و پذیرش در این دوره براساس ظرفیت موجود و اولویت افراد میباشد لذا به منظور استفاده از امکان قبولی در آزمون دکتري تخصصی در صورت عدم پذیرش از طریق بدون آزمون به داوطلبان توصیه میگردد که در دوره دکتري تخصصی با آزمون نیز شرکت نمایند.

تذکر 3: داوطلبان دوره دکتري تخصصی بدون آزمون لازم است اصل مدرك فارغ التحصیلی و تصویر آن را در زمان دعوت به مصاحبه همراه داشته باشند. همچنین همراه داشتن اصل شناسنامه یا کارت ملی نیز در زمان دعوت به مصاحبه الزامی است.

تذکر 4: با توجه به این که اطلاعات فارغ التحصیلی متقاضیان بدون آزمون شامل : رشته فارغ التحصیلی، معدل و نمره پایان نامه از شرایط اصلی در این دوره است لذا ارائه اطلاعات نادرست توسط شخص داوطلب، تخلف محسوب گردیده و مطابق قانون با فرد متخلف برخورد خواهد شد.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. سارا.ج گفت:

  سلام
  با توجه به اینکه معدل کلم 19/01 و نمره پایان نامه ام 19/50 شده است و شهریور امسال فارغ التحصیل شدم در واقع سه ترمه تموم کردم از دانشگاه تهران مرکزی، خیلی پیگیر ثبت نام بدون ازمون دکترا هستم
  لطفا راهنمایی کنید چه باید بکنم ؟ چون نمیخوام فرصت امسال رو از دست بدم.در ازمون دکترا هم شرکت کردم ولی هرچی در اینترنت جستجو می کنم پاسخی در مورد ثبت نام بدون ازمون دکترا ازاد وجود نداره!!!!!!!!!!!

 2. سوفيا گفت:

  باسلام
  لطفا سوال من را به دليل زمان محدود سريع پاسخ دهيد،
  دكترى بدون آزمون دانشگاه آزاد آيا در آزمون امسال وجود دارد!!!؟
  و زمان آن آيا تا ٣٠ آذر مى باشد يعنى در همين دفترچه با آزمون مى باشد.
  لطفا راهنمايي بفرماييد
  ممنون.

 3. شیما گفت:

  سلام خدمت همه ی دوستان
  من پارسال به مصاحبه ی دکترا رفتم. و اونجا خیلی از افراد بودن که مثلا معدلشون بین 18 تا 18,50 بود،مثلا یه خانمی بود که معدلش 18,19 صدم بود و ارشد رو پنج ترمه تموم کرده بود ولی واسه مصاحبه دعوت شده بود.برای بدون آزمون فقط باید مقاله داشته باشید که اون خانم هم داشت.کسیکه مقاله داره و معدلش تنها چن صدم تا حد نساب فاصله داره احتمال دعوت به مصاحبه رو داره.

 4. نیکا گفت:

  سلام دوستان من در رشته ژنتیک با معدل 18.03 و پایان نامه 19.90 با مقاله isiفارع التحصیل شدم البته در 5 ترم کامل نه 4 ترم و دوماه یعنی ابان دفاع کردم ایا بنطرتون میتونم شرکت کنم ?

 5. فرشته گفت:

  سلام
  من یا معدل 19/5 و نمره پایان نامه 20 و 7 مقاله، درسم در 5 نیمسال تمام شد.
  آیا شرایط ثبت نام برای دکتری بدون آزمون را دارا هستمم؟
  لطفا دوستان راهنمایی فرمایید.باسپاس

 6. zahra گفت:

  سلام دوستان ،من كارشناسى ارشد بالينى رو چهارترمه تموم كردم با معدل ١٧/٥ و يه مقاله isiاز پايان نامه دارم با يه كتاب تاليفى و يه ترجمه كتاب ،٨-٩ تا مقالات مختلف در كنگره هاى داخلى وبين المللى ،بنظرتون دكترى بدون ازمون شركت كنم ؟اميدى هست با اين معدل منو به مصاحبه دعوت كنن
  ممنون ميشم جوابمو بديد

 7. سعید گفت:

  سلام

  درمورد پذیریش دانشجویان ممتاز بدون کنکور سواال ینده اینست که یکیاز شرایط آن تمام کردن در 4 نیمسال باشد .

  اگر در 4 نیمسال درس ایشان در 3 نبم ترم تمام شود ولی دفاع از پایان نامه آن به دلایلی خاص از زمان ثبت پروپزال تا زمان دفاع آن در دوماه اول ترم 5 صورت گیرد ایا :

  راهی وجوددارد که 4 ترمه محسوب شود .. ممنون میشم راهنمایی نمایید

 8. پریمان گفت:

  من شنیدم در صورت رزومه قوی، پنج ترمه بودن بخشیده میشه :/
  دوستان ممنون میشم جواب من رو بدید….
  شما کسی رو سراغ دارید که تمام شرایط رو در حد عالی داشته باشه و فقط بخاطر پنج ترمه بودن رد شده باشه؟؟ 🙁
  خواهش میکنم اگر کسی بااین شرایط وارد شده بگه

 9. دانشجو گفت:

  سلام – وقت بخیر

  سوال اولی که دارم این است که اگر برای اولین دوره بعد از دریافت مدرک ارشد، برای کنکور بدون آزمون دکتری شرکت کردیم و قبول نشدیم، باز میتوان برای این مدل پذیرش(بدون کنکور) در سال بعد هم اقدام کرد ؟ یا فقط هر نفر یک مرتبه می تواند در پذیرش بدون کنکور دکتری شرکت کند ؟

  سوال دوم هم اینکه من در تاریخ 95/7/13 پایان نامه ام رو دفاع کردم که گفتند برای ترم تابستان 95 تا 15 مهر 95 وقت دارید دفاع کنید. یعنی کل ارشدم رو در 4 ترم اصلی و 2 تابستان خواندم. با این حالت، آیا میشوم 4 ترمه یا 5 ترمه ؟؟

  ممنونم

 10. پ گفت:

  سلام، من رو به خاطر 5ترمه بودن رد کردن، واقعا متاسفم، از همون مرحله پروپوزال دانشگاه کارها رو به تاخیر میاندازد، این شرط بی معنی هست، امکان اعتراض هست؟ باید چه کار کنم برای اعتراض؟ بدون آزمون تکمیل ظرفیت هم داره؟

  • shiiiiiivaaaaa گفت:

   سلام. ببخشید اگر کسی کارشناسی ارشدش را 6 ترمه تمام کرده باشه و برای مصاحبه بدون ازمون هم دعوت شده باشه، اگر قبول بشه بعدا ممکنه با مشکل مواجه بشه یا نه؟ یا ملاک بررسی مدارک برای دعوت به مصاحبه است و همینکه دعوت به مصاحبه شده یعنی مورد قبول آنها بوده؟؟؟

   • مبینا مبین گفت:

    منم سوالم همینه!!!چون اونایی که تو مصاحبه خیلی قوی بودن به نیمسالهاشون اهمیت داده نشده.

    • پریمان گفت:

     مبینا جان شما مطمئنید؟؟؟؟؟؟
     کسی رو سراغ دارید که با شرایط عالی ولی پنج ترمه پذیرش شده باشه؟؟؟
     ممنون میشم جواب بدید

     • مبینا مبین گفت:

      منم از یکی از دوستام شنیدم که خواهرش چون فوق لیسانسشو علامه گرفته بوده،و رزومه قوی داشته به پنج ترمه بودنش گیر ندادن…دیگه راستو دروغش رو نمیدونم والا

 11. کی میتونیم تکمیل ظرفیت ثبتنام کنیم

 12. ناشناس گفت:

  به خدا مردیم از استرس
  چرا جواب دکتری بدون ازمون اعلام نمی کنید
  حداقل یه ساعت میدادین که انقدر دم به دیقه نریم تو سایت ازمون
  اهه

 13. سارا گفت:

  نتایج بدون ازمدن دکترا امده امروز قرار بود بیاد

 14. قائدی گفت:

  سلام دوستان من برای مصاحبه مردود شدم.آیا این مساله قابل پیگیری هست؟و اینکه منظور از تکمیل ظرفیت چیه؟میشه شرکت کرد؟متشکر میشم پاسخ بدید.

 15. مینا گفت:

  سلام من کارشناسی ارشد رشته گرافیک با مدل 19.65 با نمره پایان نامه 20 رو دارم .4 ترمه هم تموم کردم .با مقاله استخراج شده از پایان نامه و یک مقاله داخلی و یک کتاب ترجمه و تالیف شانس قبولی در دکتری بدون آزمون آزاد رو دارم به نظرتون .هنر و معماری تهران مرکز خوندم در کارشناسی و کاردانی هم رتبه 1 دارم. از استادیار هیعت علمی هم گواهی تایید دارم.با توجه به اینکه تمام شرایط رو دارم ولی مقاله isi ندارم و گرافیک دکتری نداره باید پژوهش هنر شرکت کنم به نظرتون چه قدر شانس قبولی دارم ؟ فقط یک دوره میتونم از این سهمیه بون ازمون استفاده کنم ؟ یعنی برا دکتری 96؟ لطفا اگه کسی میدونه کمکم کنه

 16. سینا گفت:

  آقای دکتر میرزاده خواهش میکنم در دکتری 96سقف سنوات رو به پنج یا شش ترم برسانید خیلی از دانشجویان ممتاز و لایق بنا به دلایلی همچون عدم کد استاد برای اخذ پایان نامه شش ترمه یا پنج ترمه درس رو به اتمام رساندند(مثل سابق شود)تشکر ….دوستان خواهش میکنم شما هم ایمیل بزنید به آقای دکتر mirzade@iau.ac.ir

  • لاله گفت:

   من هم زنگ زدم هم ایمیل دادم
   ضعف دانشگاه ازاد در عدم روان و سلیس نوشتن بند 5
   چرا عده ای باید به خاطر نامفهوم و گنگ بودن بند مربوطه بدبخت شوند اگر میدانستم با ازمون شرکت میکردم

 17. نگار گفت:

  دوستان سلام
  من امسال آزمون دادم اما چون شک داشتم قبول میشم بدون آزمون هم شرکت کردم الان هر دو رو توی دو روز مختلف دعوت به مصاحبه شدم باید هر دورو برم یا یکیش کافیه ؟ به نظرتون کدومش الویت داره .چون رزومه ام بد نیست اما رتبه مجاز شدنم ممکنه خوب نباشه

 18. م گفت:

  دوستانی که پنج ترمه ارشدشونو تموم کردن بخاطر کد استاد برای مصاحبه ،با وجود اینکه سازمان اعلام کرده کسانی که بیش از 4 ترم ارشدشونو تموم کردن رد میکنه، ایا در مصاحبه شرکت میکنن؟ بنظرتون امیدی هست, چون من هر چی فکر میکنم میبینم در حالت خوش بینانه در مصاحبه اگر قبول بشمو و به واحد مورد نظر معرفی ، از اونجا که توی مدارکم سال شروع و اتمام دوره و نحوه جذب دانشجو ثبت شده با یه حساب سر انگشتی مشخصه پنج ترم گذروندم اون وقت اونا گیر میدن و من میمونم و کلی هزینه ایی که کردم کل دوره دکتری باید تنم بلرزه

 19. سارا گفت:

  سلام یک سوال خیلی مهم دارم.
  من نیمه ابان 94 دفاع کردم و به یک مجله مقاله مستخرج از پایان نامه دادم ک شرایط پذیرشش حداکثر 4 ماه بودو دو هفته بعد از ارسال مقاله سریعا نتیجه داوری اولیه اومد و فرستادم برای داوری نهایی.من بدون ازمون ثبت نام کرد با معدل 18 رشته مهندسی و تمام کارهای اولیه فارغ التحصیلی را کرده بودم و فقط منتظر بودم نمره مقاله را بگیرم تا فارغ التحصیل شم اما مجله اوایل تیر 95 اکسپت مقاله را به من داد و من تازه فارغ التحصیل شدم حالا که قبول شدم تو شرایط زده باید تا قبل 11 اردیبهشت فارغ التحصیل شده باشم, لطفا کمک کنید یعنی من نمیتونم با رزومه خوب و پایان نامه 20 و معدل 18 برم مصاحبه؟ فقط ب خاطر تاریخ؟

  • مریم ( مهندسی صنایع) گفت:

   سلام عزیزم
   تاریخ فارغ التحصیلی شما که در مدرکتون نوشته میشه همان روز دفاع شماست.یعنی شما در نیمه آبان ۹۴ فارغ التحصیل شدین پس نگران نباشید و ایشالا در مصاحبه موفق باشید.

   • سارا گفت:

    ممنون از راهنماییتون ان شاالله اینطور که شما میگید باشه.

    اما خب من نمرمو ثبت نکردم اون زمان. نمره پایان ناممو فردا ثبت میکنن.میترسم ملاک زمان ثبت نمره باشه
    خدا کنه تاریخ دفاع ملاک باسه. واقعا ناراحتم

   • سارا گفت:

    ممنون از راهنمایی درستتون مریم جان, کارامو کردم و حرف شما کاملا درست بود. موفق باشید

   • مژگان گفت:

    سلام خانم مریم عزیز
    من ارشد روان شناسی بالینی ازاد هستم وشرایطم مثل خانم سارا بود که شما به ایشون پاسخ داده بودیدولی دانشگاه اصلا قبول نداره ومیگه چون شهریور 94 دفاع کردی باید تا قبل از 95 در مصاحبه دکتری شرکت میکردی در صورتی که من منتظر اکسپت مقاله ونمره پایان نامه ام بودم
    ایا اینکه گفتید تاریخ دفاع همون تاریخ فارغ التحصیلی هست در بخشنامه ای امده که من به دانشگاه نشان بدم؟

 20. ازاده گفت:

  سلام .
  من درسم و در ۳ ترم تموم کردم و به دلیل کد خالی نبودن اساتید پایان نامم دو ترم طول کشید..یعنی کل تحصیل من ۵ ترم شد ..نمره ی پایان نامه ی من ۱۹/۲۵ و معدلم ۱۹/۱۴ و یه مقاله isiهم دارم ..الان برای مصاحبه دعوت شدم اما نمی دونستم شرط ۴ تا نیمسال تحصیلی و گذاشتن ..الان من باید چیکار کنم؟ایا مشمول من میشه؟

 21. مائده گفت:

  سلام. من بدون آزمون دعوت به مصاحبه شدم رشته مدیریت بازرگانی- بازاریابی ولی سابقه علمی ندارم معدلم 18.64 وپایان نامم 20 شدم دوتا مقاله داخلی از پان نامم استخراج کردم کسی میدونه شانسی برا قبولی هم دارم ؟

 22. ایناز گفت:

  سلام
  لطفا منو راهنمایی کنید من 2 ترم درسم بود 3 ترم تمدید پایان نامه به علت عوض شدن استاد پایان نامم 5 ترمه شدم معدل 18 بود نمره پایان نامم 19.65 من نمی دونستم شرط ورود به دکترا بدون ازمون 4 ترمه هست 3 تا هم مقاله بین المللی دارم الان دعوت به مصاحبه شدم الان باید چکار کنم لطفا منو راهنمایی کنید

 23. آنیسا گفت:

  سلام و عرض ادب
  ببخشید من سال 89 در رشته ی مدیریت با معدل 18/19 و پایان نامه با نمره ی 18/50 و چاپ یک مقاله ی علمی پژوهشی به پایان رسوندم، آیا شرایطش رو دارم؟ الان هم 39 سال دارم
  سپاس فراوان از شما

 24. ایمان گفت:

  با سلام
  اینکه بعضی دوستان میگن اگه از استاد راهنمای ارشد معرفی نامه ببری که دانشجوی نمونه ای بوده تو مصاحبه تاثیر داره درسته؟
  و آیا اینکه از پایان نامه ارشدم یه مقاله علمی پژوهشی درآوردم چقدر میتونه تاثیر داشته باشه؟

 25. فروغ گفت:

  سلام،خسته نباشید
  محل و زمان مصاحبه دکتری بدون آزمون اعلام شده؟
  تو قسمت شماره داوطلبی و شماره شناسنامه که وارد میکنم چیزی نمیاد،و میگه که اطلاعات رو کنترل کنید با متعاقبا اعلام میشه!!!!!
  ولی تو جدول رشته ها حقوق کیفری و جرم شناسی هست.

 26. مهدي گفت:

  نتايج دكتري آزاد بدون آزمون اعلام شد

 27. تارا گفت:

  سلام ببخشید نتایج بدون ازمون دکتری دانشگاه ازاد کی اعلام میشه؟

 28. هستی گفت:

  سلام.وقت همگی بخیر.کسی از دوستان تماس گرفته راجع به زمان اعلام نتایج بدون ازمون پرسیده باشه؟لطف بفرمایید اگر خبری کسب کردید ,بی خبرمان نگذارید….

 29. محمد گفت:

  رشته معماری

  • a گفت:

   به محمد
   سلام بدون مقاله isi امکان نداره ، من خودم برای رشته برق برای تازه نه تهران بلکه برای یکی از شهرستان های شمالی کشور پارسال دعوت به مصاحبه شدم تازه پایا نامه ام 20 و دارای مدرک زبانم بودم ولی بهم گفتن اگر چند تا مقاله علمی و ترویجی و چندتا مقاله علمی پژوهشی هم داشتی شاید میشد ولی من را رد کردند و امسال خدا را شکر با ازمون دعوت به مصاحبه شدم البته اگر با این وضع نگفتن رتبه ها و درصد ها معلوم نیست چی میشه ؟؟؟؟؟
   التماس دعا

 30. محمد گفت:

  با سلام من معدل کلم ۱۸/۳۰ شده و نمره پایان نامه ۱۸/۷۵ هست . ۴مقاله دارم که ۲مورد بین المللی خارج از کشور هست و یک مورد بین المللی داخل کشور یه مورد مقاله داخلی .
  بنظر شما آیا در مصاحبه بدون آزمون پذیرفته میشم یاخیر
  ممنون میشم بابت پاسخ شما

 31. میترا گفت:

  نتایج دکتری بدون آرمون ( دانشجو شرط معدلی ممتاز) چه موقع معلوم میشه؟ تشکر

 32. milad گفت:

  دوستان یه سوال.من 5 ترمه تموم کردم .و بدون ازمون ثبت نام کردم.یعنی اشتباه کردم؟ اخه تو قوانین مستقیم نگفته 4ترم .فقط گفته ترم تابستان و مرخصی اگر از 4ترم بیشتر بشه سنوات حساب میشه

  • مریم گفت:

   کار خوبی کردین ثبت نام کردین٬چون فعلا با توجه به حرفای خودشون معدلو پایان نامه و شرط تجانسو بررسی میکنن٬ایشالا اگه دعوت به مصاحبه شدین و احیانا اگر به این ۵ ترمه بودن گیر دادن که احتمالش خیلی کمه٬ براشون دلیل قانع کننده بیارید.

   • میلاد گفت:

    ممنونم از پاسخ شما. من ترم 4 فقط سمینار و پایان نامه داشتم.برای ترم 5 هم فقط پایان نامه تمدید کردم. رزومه خوبی هم دارم. امیدوارم مشکلی پیش نیاد

 33. هدیه گفت:

  سلام جواب بدون ازمون و پژوهش محور کسی میدونه کی هست؟

 34. ليدا گفت:

  سلام من براي ازمون بدون كنكور با شرط معدل و پژوهش محور ٩٥شركت كردم ولي نتايج ان رو نميتونم پيدا كنم ايا نتايج اعلام شده از كجا ميتونم ببينم

 35. سحر گفت:

  سلام من ارشد رو تابستان ۹۵ تمام می کنم می تونم دکتری بدون آزمون شرکت کنم؟

 36. اناهیتا گفت:

  سلام.ممنون از اطلاع رسانی. در رشته ادبیات پایان نامه 20 است تالیف دارم.ایا معدل 18.33 پذیرفته میشود؟

 37. اناهیتا گفت:

  سلام .نمره پایان نامه من 20 ومعدلم 18.33 در رشته ادبیات فارسی است.تالیف هم دارم .ایا اندک تفاوت معدل با 18.5 مانع پذیرشم می شود؟

 38. رامین گفت:

  ا سلام خدمت دوستان حسابداری که شرایط بدون آزمون دکتری ۹۴که گفتن همانند سایر رشته های علوم انسانی معدل ۱۸٫۵ باشد ولی شرایط سالهای قبل ۹۴ که رشته حسابداری با سایر رشته های علوم انسانی فرق داشت و یکسری از بچه ها که ورودی سال ۹۳ حسابداری هستند و دوترم در سال ۹۳ گذروند واقعا ظلم است که این دانشجویان را با قوانین سال ۹۴ مورد پذیرش قرار دهند از بچه ها تقاضا دارم جهت گرفتن حقمون همگی اعتراض به دانشگاه آزاد اعلام کنیم متشکرم

 39. نهال گفت:

  با سلام
  من فارغ التحصیل ارشد نرم افزار دانشگاه ازاد واحد علوم تحقیقاتم با معدل 17:32 و نمره پایانامه 20 و یک مقاله داخلی و یک مقاله خارجی دارم ایا میتونم بدون ازمون دانشگاه ازاد95 شرکت کنم؟؟؟
  ممنون میشم زود جواب بدین امشب اخرین مهلت ثبت نام هست

  • مریم گفت:

   با سلام من رسته کامپیوترم و دعوت به مصاحبه شدم برای دکتری بدون آزمون یه سوال داشتم من امسال قصد رفتن به دانشگاه رو ندارم می خواستم ببینم اگه توی مصاحبه قبول بشم می تونم سالی دیگه هم شرکت کنم یا امتیازم برای یک بار و از دست دادم یا اینکه اصلا به مصاحبه نرم که امتیازم از بین نره میشه لطفا سریع جواب بدبن وقت ندارم

 40. سعید گفت:

  سلام
  من ارشد صنایع 4 ترم با معدل 18.6 و نمره پایان نامه 19.25، 6/94 گرفتم، امکان معرفی به مصاحبه دکترا بدون آزمون واسه من چند درصد؟ آیا سال قبل کسی با شرایط مشابه معرفی شده؟

 41. اشکان گفت:

  با سلام بنده پنچ ترمه ارشدم را به اتمام رساندم، سایر شرایط را دارا می باشم آیا میتوانم امسال شرکت کنم؟

 42. نسترن گفت:

  با سلام من دانشجوی ارشد معارف اسلامی و حقوق گرایش حقوق خانواده در مرحله پایان نامه هستم وهنوز معدلم مشخص نیست می تونم در دوره دکتری حقوق خصوصی شرکت کنم ؟لطفا راهنمایی کنید

 43. صراف گفت:

  با سلام و احترام
  اینجانب ورودی مهر ۸۷هستم و شهریور۹۱فرغ التحصیل شدم البته دو ترم رو فقط واحد پایان نامه داشتم.ایا برای ثبت نام بدون ازمون میتوانم شرکت کنم.لطفا راهنمایی فرمایید.تشکر میکنم

 44. میثم گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من فارغ التحصیل مهندسی کشاورزی – زراعت سال 86 هستم با معدل 18/04 و نمره پایان نامه 19.75 … البته سنوات تحصیل من 7 ترم بود با سه ترم مرخصی قبل از دفاع … به نظر شما می تونم تو بدون آزمون شرکت کنم؟؟
  با تشکر

 45. فرشته گفت:

  سلام به دوستان
  پارسال جز شرایط بدون ازمون 4 ترم نبود ولی امسال هست ایا ما که پایان نامه سختی داشتیم و متاسفانه به علت نبودن کد خالی دفاع 5 یا 6 ترمه شدیم نمی تونیم شرکت کنیم
  من معدلم 19.35 و نمره پایان نامم 19 هست ولی با 5 ترم تمام کردم و هنوز تسویه حساب دانشگاه رو هم نکردم 31/6/94 دفاع کردم
  مقاله هم دارم ایا می تونم شرکت کنم یا نه خواهش میکنم اگر اطلاعات دارید بهم بگید تا مهلت تمام نشده ممنونم

 46. دانشگاه ازادی گفت:

  سلام برای ثبت نام بدون ازمون آیا همون دانشگاهی که درس خواندیم باید انتخاب کنیم یا نه هر دانشگاهی میشود بدون ازمون شرکت کرد وچندین انتخاب میتوان کرد لطفا پاسخ دهید ممنونم

  • آرزو گفت:

   سلام دوست عزیز هر دانشگاهی که تو لیست هست میتونید به انتخاب و اولویت خودتون انتخاب کنید البته شانس قبولیتون تو دانشگاه خودتون بالاتره البته باز هم چون دانشگاه آزاد به تفکیک محل مصاحبه نمیکنه گمون نکنم فرقی داشته باشه براشون – ولی اولویت خودتون مهمه

  • آرزو گفت:

   —-سلام دوست عزیز هر دانشگاهی که تو لیست هست میتونید به انتخاب و اولویت خودتون انتخاب کنید البته شانس قبولیتون تو دانشگاه خودتون بالاتره البته باز هم چون دانشگاه آزاد به تفکیک محل مصاحبه نمیکنه گمون نکنم فرقی داشته باشه براشون – ولی اولویت خودتون مهمه

 47. دانشگاه ازاد گفت:

  من معدل ارشدم 17.40 هست. رشته مهندسی مکاترونیک میتونم بدون ازمون رشته هوش مصنوعی را بزنم؟