مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی  رویکردهای پژوهشی در مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری و علوم انسانی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

اطلاعیه مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی ۱۳۹۵ دانشگاه شمال

دانشگاه شمال طی اطلاعیه ای، شرایط و مدارک لازم جهت حضور در مرحله ارزیابی تخصصی دکتری۹۵ این دانشگاه را اعلام کرد.

به گزارش پی اچ دی تست، متن اطلاعیه این دانشگاه به شرح زیر است:

کلیه داوطلبان معرفی شده جهت حضور در مصاحبه می بایست تصویر (اسکن) مدارکی که در ذیل ذکر می گردد برای رشته مدیریت ورزشی – مدیریت راهبردی در سازمان‌ها و رویدادهای ورزشی و رشته مهندسی عمران – حمل و نقل حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۵/۲/۱۱ به وسیله پست الکترونیک hafezmozafari@yahoo.com برای دفتر تحصیلات تکمیلی ارسال نمایند.

لازم به ذکر است ارائه اصل مدارک فردی و مستندات آموزشی و پژوهشی توسط داوطلبین در روز مصاحبه جهت پذیرش الزامی است.

تذکرات مهم

الف: لازم است داوطلبان واجد کلیه شرایط و ضوابط و توضیحات مذکور در دفترچه راهنمای آزمون ورودی دکتری سال ۱۳۹۵ را دارا باشند. چنان چه داوطلبی واجد شرایط و ضوابط الزامی نباشد و یا هرگونه مغایرتی در اطلاعات و اصالت مدارک وی وجود داشته باشد مسئول عواقب آن است و مطابق ضوابط با وی رفتار شده و در صورت قبولی در هر مرحله ای از تحصیل باشد به تحصیل وی خاتمه داده می شود.

ب: کسب حد نصاب لازم در آزمون مرحله اول (سنجش علمی): داوطلبان ثبت نام و شرکت در آزمون مرحله دوم (ارزیابی تخصصی) در هر کد رشته محل این دانشگاه می بایست حدنصاب در آزمون مرحله اول “سنجش علمی” مورد قبول دانشگاه در کدرشته امتحانی مربوطه را کسب نمایند، در غیر این صورت مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون مرحله دوم نخواهند بود.

ج: پذیرفته شدگان این دانشگاه به صورت تمام وقت در دوره دکتری اشتغال به تحصیل خواهند داشت و مشمول کلیه مقررات آموزشی و انضباطی دانشگاه خواهند بود.

د: پذیرفته شدگانی که در استخدام دستگاه های دولتی هستند باید برای ثبت نام و شروع به تحصیل مدارک لازم مبنی بر موافقت با  تحصیل تمام وقت یا ماموریت تحصیلی را ارائه نمایند .

ر: مدارک مربوط به استفاده از سهمیه مربیان برا متقاضیانی که واجد شرایط شرکت در مصاحبه الزامی است – حد اکثر اندازه برای هر مدرک -۲۲۰ کیلو بایت، نوع فایل JPG.

توجه: حد نصاب نمره کل تراز و تاریخ مصاحبه متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

مدارک مورد نیاز

۱- فرم شماره ۱ شیوه نامه مرحله دوم آزمون دکتری – Ph.D سال ۱۳۹۵ را از اطلاعیه بعدی دانلود کرده و پس از تکمیل به آدرس hafezmozafari@yahoo.com ارسال و اصل آن را در روز مصاحبه ارائه فرمایید.

۲- تصویر کارت ملی

۳- شناسنامه

۴- کارت پایان خدمت (مخصوص داوطلبین پسر)

۵- مدرک دوره لیسانس و کاردانی.

۶- مدرک کارشناسی ارشد

۷- داوطلبینی که به هر دلیل قادر به ارائه اصل مدارک تحصیلی در روز مصاحبه نمی باشند، فرم پیوستی این اطلاعیه را تکمیل بفرمایند.

۸-  دانشجویان سال آخر دوره های کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای می بایست فرم پیوست شماره ۲ مندرج در صفحه ۹۱  دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون دوره دکتری سال ۱۳۹۵ که در این اطلاعیه نیز گنجانده شده است را تکمیل نمایند.

۹- مدارک تایید شده جهت استفاده از سهمیه رزمندگان یا مربیان

۱۰- مبلغ یک میلیون ریال هزینه مرحله دوم آزمون دکتری – Ph.D که در روز مصاحبه بصورت نقدی دریافت می گردد.

۱۱- مقالات علمی پژوهشی (داخلی و خارجی) چاپ شده یا پذیرفته شده.

۱۲- مقالات علمی ترویجی چاپ شده یا پذیرفته شده.

۱۳- مقالات ارائه شده در کنفرانس های (داخلی یا خارجی) چاپ شده یا پذیرفته شده.

۱۴- سوابق پژوهشی (طرح های ملی و تحقیقاتی)، کسب رتبه در جشنواره ها در مسابقات علمی معتبر، گواهی ثبت اختراع، تألیف یا ترجمه کتاب.

۱۵- مدرک زبان Tolimo ،MCHE ،IELTS ،TOFEL

16- گواهی سابقه تدریس در دانشگاه‌ها.

۱۷- احکام برگزیدگی در المپیادها و جشنواره های علمی.

تذکر مهم: فایل‌های ارسالی حتماً باید بصورت جدول ذیل نام‌گذاری و ارسال گردد، در غیر این صورت بررسی نمی گردد.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۳)

  1. هلن می‌گه:

    خب تا اینجا که عملا تو رشته جامعه شناسی مثل رتبه های پارسال دارن دعوت به آزمون میشن، چه بازی ای بود این؟

درج نظر