مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری کارگاه مقاله نویسی

اطلاعیه شماره 2 پذیرش دکتری تخصصی 95 دانشگاه امام صادق

زمان بنـدی برگـزاری آزمون کتبـی ارزیـابی تخصصـی مقطـع دکتـری سـال تحصیلی 95 – 96 دانشگاه امام صادق (ع) اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی تست، جدول زمان بندی برنامه ها و آزمون های دانشگاه امام صادق (ع) برای پذیرش دانشجویان دکتری سال تحصیلی 95-96 به شرح زیر است:

لینک اطلاعیه شماره 1 پذیرش دکتری 95 دانشگاه امام صادق (ع)

شماره جلسه: 128

 
دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری
 1. علی گفت:

  ازمون معارفش اصول فقه و عربی اگه تخصص کسی نباشه سخته و باید کامل کتابهارو خوند ولی اگر واقعا وقت داشته باشید و کتابها را بخونید سوالات سخت نیست و قابل جواب دادن سوالات دقیقا مانند محتوای کتاباست فقط مشکله اینه که از زمان اعلام نتیجه تا امتحان معارف کمتر از ده روز مهلته و با حدود پونزده منبع
  اما راجع به دانشگاهش من خودم اولین بار بود رفته بودم برای ازمون معارف که صدتومن ازمون گرفتن اینا همه هیچ موقع نهار یه سفره انداختن تو حسینیه و نفری هفت هزارتومن ازمون گرفتن و بعد استمبولی(که فقط برنج و سیب زمینی توش بود دریغ از کمی گوشت با پارچ آب حتی نوشابه هم ندادن )گذاشتن جلومون این رسم مهمون نوازیشون بود …کلا از غذاشو پولش تا آخرشو خوندیم

 2. الهام گفت:

  واسه ازمون کتبی کجا باید ثبت نام کنیم؟ لینکش رو نمی دونم.
  خواهشا اگه می دونید سریع بگید؟

 3. نسیم گفت:

  سلام.
  کسی اطلاع داره که قبولی در آزمون معارف دانشگاه امام صادق تا چه حد سخته و فکر می کنید بدون مطاللعه امکان قبولی در آن هست؟

 4. ملیکا گفت:

  وای تازه این آزمون معارفش رو باید 100 تومان واریز کنیم!!! نکته بقیه اش هم پولیه؟؟؟ خواهش می کنم اگه پولیه بگید… پ چرا نوشته روزانه؟؟؟

 5. زینب گفت:

  خیلی شرایطش سخته
  واقعا ازمون معارفش شوکه کنندس

 6. مرتضی گفت:

  دانشگاه امام صادق (ع) علاوه بر شرایط سختی که داره، دیگه مثل گذشته نیست. به خصوص وقتی ریاست و بانی دانشگاه از دنیا رفتند. همون اول یک چک بالای 70 میلیون وثیقه می گیرند که اگر دانشگاه به مشکل مالی برخورد به اجرا می ذارند. این رو یکی از دانشجوهای دکتری که از دوستان هست و قبلا اونجا بوده به من گفت. در ضمن دانشجوهای خودش هم دیگه برای دکتری به دانشگاه های دیگه می رن.