مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری

اطلاعیه شماره 2 پذیرش دکتری تخصصی 95 دانشگاه امام صادق

زمان بنـدی برگـزاری آزمون کتبـی ارزیـابی تخصصـی مقطـع دکتـری سـال تحصیلی 95 – 96 دانشگاه امام صادق (ع) اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی تست، جدول زمان بندی برنامه ها و آزمون های دانشگاه امام صادق (ع) برای پذیرش دانشجویان دکتری سال تحصیلی 95-96 به شرح زیر است:

لینک اطلاعیه شماره 1 پذیرش دکتری 95 دانشگاه امام صادق (ع)

شماره جلسه: 128

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست

9
افزودن دیدگاه جدید

avatar
علی
علی

ازمون معارفش اصول فقه و عربی اگه تخصص کسی نباشه سخته و باید کامل کتابهارو خوند ولی اگر واقعا وقت داشته باشید و کتابها را بخونید سوالات سخت نیست و قابل جواب دادن سوالات دقیقا مانند محتوای کتاباست فقط مشکله اینه که از زمان اعلام نتیجه تا امتحان معارف کمتر از ده روز مهلته و با حدود پونزده منبع اما راجع به دانشگاهش من خودم اولین بار بود رفته بودم برای ازمون معارف که صدتومن ازمون گرفتن اینا همه هیچ موقع نهار یه سفره انداختن تو حسینیه و نفری هفت هزارتومن ازمون گرفتن و بعد استمبولی(که فقط برنج و سیب… ادامه نظر»

الهام
الهام

واسه ازمون کتبی کجا باید ثبت نام کنیم؟ لینکش رو نمی دونم.
خواهشا اگه می دونید سریع بگید؟

نسیم
نسیم

سلام.
کسی اطلاع داره که قبولی در آزمون معارف دانشگاه امام صادق تا چه حد سخته و فکر می کنید بدون مطاللعه امکان قبولی در آن هست؟

حسن
حسن

تقریبا امکان قبولی در این آزمون نیست
بیشتر دانشجویان خود این دانشگاه و روحانیون میتونن قبول بشن

ملیکا
ملیکا

وای تازه این آزمون معارفش رو باید 100 تومان واریز کنیم!!! نکته بقیه اش هم پولیه؟؟؟ خواهش می کنم اگه پولیه بگید… پ چرا نوشته روزانه؟؟؟

زینب
زینب

خیلی شرایطش سخته
واقعا ازمون معارفش شوکه کنندس

مرتضی
مرتضی

دانشگاه امام صادق (ع) علاوه بر شرایط سختی که داره، دیگه مثل گذشته نیست. به خصوص وقتی ریاست و بانی دانشگاه از دنیا رفتند. همون اول یک چک بالای 70 میلیون وثیقه می گیرند که اگر دانشگاه به مشکل مالی برخورد به اجرا می ذارند. این رو یکی از دانشجوهای دکتری که از دوستان هست و قبلا اونجا بوده به من گفت. در ضمن دانشجوهای خودش هم دیگه برای دکتری به دانشگاه های دیگه می رن.

قاطع
قاطع

یعنی پولی شده؟ پس چرا جز دانشگاههای روزانه اسمش بود؟

مجتبی ق
مجتبی ق

پاسخ خوبی برای آن وجود ندارد.