مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

اعلام نتایج دکتری بدون آزمون و پژوهش محور 95 آزاد

نتایج اولیـه دوره هـای دکتـری تخصصی بدون آزمـون و پژوهش محـور ۱۳۹۵ دانشگـاه آزاد اسلامـی هم اکنـون اعلام شـد.

به گزارش پی اچ دی تست، دکتر بهروز دانشیان با اعلام این خبر گفت: نتایج اولیه دوره های دکتری تخصصی بدون آزمون و پژوهش محور ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت ۱۴ امروز دوشنبه ۱۰ خرداد اعلام شد. داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.com از وضعیت خود مطلع شوند.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت:  آن دسته از داوطلبان بدون آزمون  و پژوهش محوردکتری تخصصی ۹۵ که شماره پرونده خود  را در اختیار ندارند، می توانند از طریق تلفن گویا به شماره ۴۷۴۳ و انتخاب کلید شماره ۳ و ارائه اطلاعات درخواستی نسبت به دریافت شماره پرونده اقدام و سپس با مراجعه به سامانه این مرکز نسبت به مشاهده نتیجه خود اقدام نمایند.

او تاکید کرد: با توجه به اینکه اعلام نتایج نهایی از طریق شماره پرونده صورت می گیرد، لازم است داوطلبان در حفظ و نگهداری آن دقت لازم را داشته باشند.

وی افزود: زمان و مکان  مصاحبه  دوره دکتری تخصصی بدون آزمون و پژوهش محور ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی از طریق سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.net به اطلاع داوطلبان عزیز خواهد رسید.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. مجید گفت:

  سلام
  کسی خبر نداره نتایج نهایی دکتری پژوهش محور آزاد کی اعلام می شود؟

 2. سید احمد عسکری رانکوهی گفت:

  سلام فکر کنم اردیبهشت ماه۹۵پیام دادم که چرا برای ثبت نام شدگان اعلام دعوت جهت حضور مصاحبه پژوهش محور صورت نمی گیرد و حتی تماس گرفتم گفته شد هنوز ثبت نام ادامه دارد بعد از آن بشما اطلاع داده میشود تا این لحظه خبری به بنده ندادند بطور اتفاقی متوجه شدم ظاهرا مصاحبه انجام شده!!! متاسفانه ۱۱خرداد پدرم را از دست دادم و بطور طبیعی درگیر بودم و پیگیر باشم لطف می نمایید به بنده اطلاع داده شود در شرایطی که بهم گفته شده که به اطلاع رسانده خواهد شد و در شرایطی که همه کانالهای ارتباطی مانند تلفن همراه و ایمیل و … در اختیار بوده چرا فردی مانند من با توجه به شرایط باز بماند و آیا مصاحبه مجدد صورت میگیرد بهر جهت ثبت نام انجام داده ام و شاید این حق برای من بعنوان کسی که این مقررات را انجام داده ام طبیعی باشد که انتظار توجه داشته باشم . ممنون میشوم که جواب منطقی داده شود . ممنون سید احمد عسکری رانکوهی

 3. بدون آزمون گفت:

  تذكرات مهم:

  1- با توجه به اينكه اطلاعات فارغ التحصيلي ارائه شده توسط متقاضيان بدون آزمون شامل معدل و نمره پايان نامه، جهت دعوت به مصاحبه ملاك عمل قرار گرفته است، چنانچه مغايرتي در معدل و نمره پايان نامه اعلام شده در زمان ثبت نام و مدارك ارائه شده در زمان مصاحبه وجود داشته باشد، تخلف محسوب گرديده و مطابق قانون با فرد متخلف برخورد خواهد شد.
  2- متقاضيان دوره بدون آزمون لازم است مطابق ضوابط مندرج در دفترچه راهنما، حداكثر در چهار نيمسال در مقطع كارشناسي ارشد فارغ التحصيل شده و فاقد دروس معادل سازي باشند.
  3- متقاضيان دوره بدون آزمون لازم است قبل از تاريخ 11 اردیبهشت ماه 1395 فارغ التحصيل شده باشند.
  4- چنانچه در هر مرحله مشخص گردد كه داوطلب فاقد شرايط مندرج در دفترچه راهنما جهت دوره دكتري بدون آزمون مي باشد، مطابق ضوابط با داوطلب برخورد خواهد شد.

 4. پژوهش محور.حقوق خصوصی گفت:

  سلام دوستان نتایج دعوت به مصاحبه پژوهش محور اومد امیدوارم همگی موفق باشیم

 5. بیو گفت:

  کسی دقیقا میدونه برای دکتری بدون آزمو ن باید طول دوره ارشد به اضافه پایان نامه ۴ترم شده باشه یا مدت گذراندن پایان نامه جداست؟

  • رسول گفت:

   دوست عزیز مطالب زیر به درخواست شما از مرکز ازمون پرسیده شد و جواب نیز ارایه گردید ۱- اگر درکارنامه عدم کسب شرایط دعوت به مصاحبه درج شده یعنی امتیاز لازم برای دعوت به مصاحبه را کسب نکرده اید. دربدون ازمون دکترا اگر کلیه شرایط را دارا باشید گزینش براساس نمره معدل میباشد و دعوت شدن هم به نمره معدل و هم به انتخابهای شما در مجموعه انتخابی بستگی دارد چون از سراسر کشور ثبت نام میکنند رقابت بسیار نزدیک است اولویت با داوطلبانی است که نمره بیشتری کسب کرده باشند 3-اگر عدم رعایت شرایط اولیه ثبت نام درج شده است یعنی نمره معدل و یا پایان نامه شما کمتراز نمره ای بوده است که در دفترچه راهنما درج شده یا شرایط دیگر را دارا نبودید (دارا بودن حداقل معدل 18.5 برای رشته های انسانی و معدل 17.5 برای رشته های غیرعلوم انسانی(فنی و مهندسی و علوم پایه و کشاورزی) و معدل 17 برای رشته های پزشکی و دامپزشکی)/ نمره پایان نامه 18.5 / فاقد دروس معادلسازی/ متجانس و هم نام بودن رشته ارشد با رشته انتخابی دکترا (شرط تجانس توسط مدیر گروههای مستقر در واحدهای دانشگاهی تعیین میشود) / فارغ التحصیلی حداکثر در 4 نیمسال تحصیلی، پس دقت داشته باشید چنانچه حتی یکی از شرایط فوق را نداشته باشید عدم رعایت شرایط اولیه در کارنامه درج میشودو امکان بررسی مجدد وجود ندارد 4- چنانچه به نتیجه اعلام شده اعتراض دارید میتوانید درخواست بررسی رابا کارنامه و ادرس و تلفن به ادرس تهران انتهای بزرگراه ستاری میدان دانشگاه بلوار حصارک مرکز سنجش و پذیرش سازمان مرکزی پست پیشتاز بفرمایید و 1 هفته بعد با شماره 4743 کلید شماره 2 دبیرخانه مرکز سنجش تماس بگیرید و شماره ثبت درخواستتان را دریافت کنید ومنتظر نتیجه ان به صورت مکتوب باشید. 5- داوطلبین دقت نمایند که در دکتری بدون ازمون و پژوهش محور طبق انتخابهای خود در یک رشته دعوت به مصاحبه گردیده اید و پس از انجام مصاحبه علمی و مشخص شدن نمره نهایی شما، نتیجه نهایی شهریور اعلام میشود(داوطلبان دقت نمایند در صورتی که انتخاب دانشگاه را در زمان ثبت نام اولیه بدون ازمون علامت زده باشید، دانشگاه پس از بررسی انتخابهای شما ودر مواردی که نمره شما به حدنصاب لازم جهت دعوت به مصاحبه در انتخابهای خودتان نرسیده باشد، درانتخاب دانشگاه بررسی گردیده اید)/ 6-زمان ومکان مصاحبه متعاقبا اعلام میشود لطفا پیگیر اخبار SANJESH.IAU.AC.IRو AZMOON.NET باشید. نتایج نهایی بعد از مصاحبه ها نیز از همین سامانه ها اطلاع رسانی میگردد.7-داوطلبان فقط در رشته ای که دعوت به مصاحبه شده اید و مکانی که برای مصاحبه شما اعلام می گردد امکان حضور را دارید ولذا از درخواست تغییر رشته و محل مصاحبه اکیدا خودداری فرمایید.9-در پذیرش بدون ازمون و پژوهش محور ازمون تستی وجود ندارد و فقط مصاحبه علمی انجام میگیرد و لذا درخواست اعمال هیچ گونه سهمیه ای امکان پذیر نیست.10- چنانچه چندین بار در 1 مجموعه از گرایشهای مختلف ثبت نام کردید اخرین ثبت نام لحاظ شده است و ثبت نام های قبلی حذف شده و در کارنامه ثبت نام گرایشهای قبلی حذف به دلیل تعدد ثبت نام درج شده است

 6. مهندسی عمران مدیریت ساخت گفت:

  سلام دوستان کسی رشته مدیریت ساخت دعوت به مصاحبه شده؟ زمان و مکانش رو لطفا میگین؟

 7. مدیریت منابع انسانی گفت:

  دوستان کسی می دونه مصاحبه رشته مدیریت دولتی گرایش مدیریت منابع انسانی از چه تاریخی شروع می شه و آخرین مصاحبه چه تاریخی هست؟

 8. پرگل گفت:

  سلام…
  برای روز مصاحبه حتما باید استاد راهنما هم همرامون بیاد؟! استاد من درگیره بیماریه و نمیتونه بیاد تهران… من باید چکار کنم؟!

 9. معماری پژوهش محور گفت:

  من پژوهش محور معماری دعوت به مصاحبه شدم !
  کسی اطلاعاتی در مورد مصاحبه اش و سوالاتی که پرسیده میشه داره ؟
  نیازی به بودن استاد راهنما در روز مصاحبه هست یا نه ؟
  من معدل ارشد و کارشناسیم ۱۷/۸۰ و یک مقاله وزارتین توی مدیریت شهری دارم و ۷ ۸ تا هم همایشی ! امیدی هست به قبولی توی مصاحبه ؟
  دانشگاه ارشد و کارشناسیم همدان بوده و دانشگاه انتخابی الانم قزوینه !
  الان تو فرصت باقی مونده تا مصاحبه چیکار میشه کرد

 10. حقوق خصوصی گفت:

  من جایی ندارم ساپورتم کنه که پرداخت هام رو بعهده بگیره مثه نهاد یا سازمانی اما مصاحبه رو دعوت شدم ایراد میگیرن یا نه ؟چقدر هزینه ام میشه؟

 11. حقوق خصوصی گفت:

  لطفا بفرمایید هزینه پژوهش محور باآموزش محور چه تفاوتی داره؟

 12. معماری- پژوهش محور گفت:

  اول باید تشکر کنم بابت پاسخگویتون.

  میشه بدونم کدوم واحد قبول شدید ؟؟

  وا اینکه معدلتون چند بود ؟ کدوم دانشگاه ارشد خوندی؟ رزومه تون چه جوری بود ؟
  بعد یه چیز دیگه اینکه ما فقط یه انتخاب داشتیم که منم زدم علوم تحقیقات . ممنون میشم از تجربیاتون بگید .مرسی.

 13. معماري--- پ‍زوهش محور گفت:

  سلام
  کسی اینجا معماری پزوهش محور نیست ؟؟

  استاد راهمامن هییت علمی دانشگاه ازاد هست مرتبه علمی هم استاد یاره
  اما دانشجوی دکتری نداشته ؟؟

  ایا ایراد میگیرن؟ یعنی قبول نمیکنن؟؟
  کسی هست جواب بده ممنون میشم

  • معمار گفت:

   سلام عزیزم
   مشکلی نداره
   نگران نباشید
   سال گذشته من هم استاد راهنمام دانشجوی دکتری نداشت و پذیرفته شدم …
   ضمنا من نيز رشته معماري بودم

   • معماری- پژوهش محور گفت:

    اول باید تشکر کنم بابت پاسخگویتون.

    میشه بدونم کدوم واحد قبول شدید ؟؟

    وا اینکه معدلتون چند بود ؟ کدوم دانشگاه ارشد خوندی؟ رزومه تون چه جوری بود ؟
    بعد یه چیز دیگه اینکه ما فقط یه انتخاب داشتیم که منم زدم علوم تحقیقات . ممنون میشم از تجربیاتون بگید .مرسی.

 14. معماري پ‍زوهش محور گفت:

  سلام
  کسی اینجا معماری پزوهش محور نیست ؟؟

  من استاد راهما
  هییت علمی دانشگاه ازاد هست
  مرتبه علمی هم استاد یاره
  اما دانشجوی دکتری نداشته ؟؟

  ایراد میگیرن؟ یعنی قبول نمیکنن؟؟
  کسی هست جواب بده ممنون میشم